O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


JMÉNA A JEJICH VÝZNAM
:-)))
Čtvrtek, 22 červen 2000

Rok se s rokem sešel a celý kalendář se nám naplnil. Pokud chcete vědět, jak vaše či někoho vám blízkého jméno vzniklo, jací zajímaví lidé se jmenují stejně, případně byste rádi nějakou zajímavost se k onomu jménu vážící poznali - klikněte si na patřičné datum. A - pokud tu hledané jméno není - připište, napravíme :-)))

 
ZAREGISTROVÁNÍ NA KUDLANKU
Manuály
Úterý, 13 červen 2000

 Pro jistotu a také pro ty, kterým to z nějakých důvodů nejde - nabízím víceméně komiksový návod (obrázkový) jak na to. Doufám, že je návodný a ukončí trampoty dopisovatelů, čtenářů, komentátorů - tedy všech, kdož jsou tak hodní a milí, že přidají svých pár řádek ke článkům a nechtějí pokaždé opisovat čísílka.

 
JAK VKLÁDAT TEXT DO KUDLANKY
Manuály
Středa, 05 duben 2000

PEVNĚ DOUFÁM, ŽE TO, CO TU NAPÍŠU, vám pomůže. Ale i kdyby se to napoprvé nebo napodruhé nepovedlo, vůbec nic se neděje, klidně to zkuste znovu. Zkazit se nic nedá, nebojte... (V nejhorším případě pošlete článek e-mailem a napište, pomohu vám). Takže: nejprve si klikněte na "vytvořit článek"... (po kliknutí si vždy obrázek otevřete na celé okno, prosím).

 
RUBRIKY A PODRUBRIKY
Manuály
Pátek, 28 leden 2000

Seznam rubrik a stálých obrázků:

 

 

 

 

 

 

 

 

 
<< Začátek < Předchozí 461 462 463 464 465 466 467 468 469 Následující > Konec >>

Výsledky 9829 - 9832 z 9832
[CNW:Counter]