O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


ZAMYŠLENÍ PESIMISTICKÉ
Próza a poezie
Úterý, 01 květen 2007

 Když jsem se před lety vdala a přestěhovala jsem se z centra Prahy ke koruně Slapské přehrady - vůbec jsem netušila, kde to vlastně jsem. Nikdy jsem nebyla ani tramp, ani skaut, moje příroda se sestávala z petrželové nati v misce s vodou a andulky, která sice nemluvila, ale zvonila jako tramvaj.

 
CO JE VĚDA? ZNÁTE NOBELOVA BRATRA?
Téma
Úterý, 01 květen 2007

 Zajímavé je, že vědci technického zaměření nepovažují za opravdovou vědu obory humanitního zaměření. Tedy – uznávají je, ale za tu pravou a jedině dokonalou, uznávají matematiku, fyziku, chemii… prostě vše, kde se dá všechno čistě a jasně odvodit, dokázat.

 
ÚZKOSTNÝ ÚKLID
Úkol pro vás
Neděle, 29 duben 2007

 Tuhle nepříjemnou záležitost možná znáte jako jednu z charakteristik „poradce policie Adriena Monka“, hlavní postavy známého detektivního seriálu. Dost možná, že jste se s podobnou fobií, neuspořádanosti, strachem z nepořádku, špíny,  bacilů atd. setkali nějakým způsobem i vy.

 
TAKOVÝ JEDEN VÍKEND...
Zážitky
Neděle, 29 duben 2007

 Páteční odpoledne a večer jsem strávila se svou bývalou láskou Foxem, přičemž jsem vesele zkonstatovala, že vypadá fakt hodně dobře, tetování na paži mu vysloveně sluší a jeho vysedlý lícní kosti mne v některejch momentech, obzvláště po dvou litráncích červeného, jo - ty mě dokážou dostat do stavu uchváceného vytržení, projevujícího se přiblblým úsměvem a fatálním otupením mého jinak dosti ostrého jazyka.

 
NOC NÁDHERNÝCH ČARODĚJNIC BELTLINE - V.
Téma
Čtvrtek, 26 duben 2007

 Ochranou proti zlému působení čarodějnic bývala snítka střemchy, jak se někde lidově říkalo šeříku. Věřilo se totiž, že šeřík odhání zlo. Květy šeříku je možné vyzdobit dům, ve kterém straší a tak ho zbavit negativních sil. Původně byl šeřík před stavení a na zahrady vysazován právě proto, aby ochránil majetek před zlými silami čarodějnic.

 
HRAD ŠAŠKA A KRÁLOVNY
Tady a tam
Čtvrtek, 26 duben 2007

 Když jsme kdysi dávno byli v kině na skvělém filmu Věry Chytilové, který byl natočen podle divadelní hry Bolka Polívky Šašek a královna, vůbec nám nedošlo, že hrad na kterém hlavní hrdina žil, známe. Ale povědomý nám byl, jenže naše zem je tak plná nádherných zámků, hradů a tvrzí, že jsme byli přesvědčeni, že ho známe z nějakých obrázků. My kolem hradu Švihov jezdili už několik let k příbuzným do Chudenic a právě při jedné z cest nám to došlo… Tohle je „šaškův“ hrad!

 
SÝROVÉ RYCHLOVKY
Nejen duše
Čtvrtek, 26 duben 2007

 Když jsem byla malá, měl můj tatínek práci, kde se nedalo chodit na obědy, takže jediné teplé jídlo za celý den pro něj bývaly maminčiny večeře. Často tedy maminka vařila „solidní teplou stravu“, ale pro případ nouze si vymyslela i pár jednoduchých rychlovek. Dneska vám nabídnu dvě z tvrdého sýra a jako bonus sýrové topinky. Neuvádím u ničeho množství a váhu, tady to nemá smysl, pochopíte sami.

 
NOC NÁDHERNÝCH ČARODĚJNIC BELTLINE - IV.
Téma
Čtvrtek, 26 duben 2007

 Během filipojakubské noci se měly čarodějnice a čarodějové slétat na kopcích,  sněmovat o tom, jak budou v nadcházejícím období škodit lidem a dobytku a provozovat spolu se silami temnot nečisté, dokonce sexuální orgie. Nesměl chybět ani kotel plný žab a hadů, stejně jako nádoby s jedy.

 
LÁSKA NA ROZCESTÍ - I.
Úkol pro vás
Čtvrtek, 26 duben 2007

 Milá Kudlanko, dlouho jsem se rozmýšlela, jestli ti mám napsat.  Ale vzhledem k mé situaci nevím jak dál. Zamilovala jsem se do kamaráda. To by nebylo až tak hrozné, ale... Já jsem vdaná a mám 2 děti.  Asi začínám od konce, tak to zkusím znova. S manželem jsme se vzali asi půl roku po seznámení. Byla to láska na první pohled. Byla jsem těhotná, ale holčička byla plánovaná. 

 
ZLATO ŠERIFA MAC KEENA - III.
Tady a tam
Středa, 25 duben 2007

 Jenže, co já vím, na co všechno věda zatím, co jsem opustil školní lavice, už přišla. Lyže prý taky nejdřív začali používat ve Skandinávii, než je jednoho krásnýho dne téměř neporušený vykopali dělníci z věčně zmrzlé země kdesi za Uralem, hned vedle kostí z mamuta - jak jsem se onehdy dozvěděl z novin v rubrice „malé zprávy z velké země“. Tak možná se přišlo už na to, že také Indiáni tavili ocel a odlévali i litinová kamínka už dávno před příchodem bílých osadníků. V dnešním světě už je možný všechno.

 
NOC NÁDHERNÝCH ČARODĚJNIC - BELTLINE - III.
Téma
Středa, 25 duben 2007

 V noci je zapalována dvojice ohňů a předěl mezi nimi symbolizuje hranici mezi temnou a jasnou částí roku. Mladí lidé ohně mohou přeskakovat, ostatní se spolu se zvířaty očistí tak, že budou mezi ohni procházet. Dobytek provádějí mezi ohni za současného zaříkávání druidové. Tento zvyk se mezi irskými rolníky mnohde dodržuje dodnes. Symbolika hranice mezi dvěma částmi roku se v Irsku, kde se keltské tradice zachovaly nejvíce, zrcadlí v tradičním opravování plotů...

 
KDYŽ NALETĚT - TAK POŘÁDNĚ, ŽE?
Téma
Středa, 25 duben 2007
 P O Z O R - Jakmile se ocitnete v situacii, kdy jste přinuceni násilníkem a musíte pod nátlakem vybrat peníze z Bankovního automatu , zadejte Svůj PIN opačně: to je od konce - např. máte-li 1234 , tak zadáte 4321 automat vám peníze sice vydá, ale též současně přivolá policii , která vám přijede na pomoc, tato zpráva byla před nedávnem vysílána v TV, protože málo lidi využívalo tuto možnost, neboť o tom nevěděli. Přepošlete všem.
 
STRAŠIDELNÁ UDÁLOST
Zážitky
Středa, 25 duben 2007

 Bojím se bouřky. Moc se bojím bouřky a stejně jako psa, také Zuzi bys nevyhnal do té sloty. Nepamatuji se, že bych někdy courala deštěm a tančila jako on a užívala si – byť! vzdálené bouřky. Ne, na mou duši že ne.      Přijdou ale chvíle, kdy musíš … musíš sebrat odvahu a udělat i to, na co sis myslela, že nemáš! Stalo se to loni 31.3.  na Noci s Andersenem. Znáte?

 
NESPRÁVNÉ PŘEDSTAVY
Poradna
Pondělí, 23 duben 2007

 Milá Danielo Kudlanko, už po tolikáté přemýšlím nad svým životem a chce se mi brečet. Je mi 33, jsem skoro sedm let vdaná a mám dvě děti; 5 a 6 let. Připadám si stará a nemilovaná a taky jakoby se přede mnou zavíraly dveře, že mě vlastně už nic hezkého nečeká. Trápí mě bulimie a deprese a nevím jak z toho ven. 

 
NOC NÁDHERNÝCH ČARODĚJNIC - BELTINE - II.
Téma
Pondělí, 23 duben 2007

 Snoubenci a dvojice zamilovaných se vydávali v předvečer svátku do lesů. Měsíc květen se pak následně stával symbolem sexuální volnosti na počest Velké matky a Rohatého boha lesů, sexuálního zasvěcování a milostných her. V tomto období se prý uzavírala zkušební manželství na "dobu určitou" - na rok a jeden den. Pokud svazek nefungoval, partneři se po tomto období prostě rozešli...

 
NESTŘÍDMÝ SKOTAČIVÝ "STAŘÍK"
Úkol pro vás
Pondělí, 23 duben 2007

 Tak jsme vám o víkendu seděly spolu s kamarádkou, je to jediná, která je starší než já. Jinak mám všechny kámošky mladší - z nízké vypočítavosti - aby mě na stará kolena (na MOJE stará kolena)  měl kdo vozit ve vozíčku na procházky... a semlely jsme všecko možné. Ale viděla jsem a ní, že má na jazyku něco závažnějšího, že se k něčemu odhodlává. A pak to z ní vypadlo. Já jen zírala. A s jejím dovolením zde uvádím. Čtěte a připravujte se...

 
DOMÁCÍ NÁSILÍ - OČ SE VLASTNĚ JEDNÁ?
Manuály
Neděle, 22 duben 2007

 "Kdybych si mohla vybrat mezi tělesným a slovním týráním, vybrala bych si bití, uvedla jedna z obětí. Po něm zůstanou alespoň viditelné následky, máte důkaz a lidé vás možná politují. Slovní týrání vás může dovést na pokraj šílenství, ale nikdo vám neuvěří, protože rány nejsou vidět. Žijete v permanentní hrůze, kdy klapnou dveře a partner se vrátí domů."

Co všechno vlastně víme o domácím násilí?

 
JAK NA TO? JAK SE PROBUDIT ŠTÍHLÁ?
Diskuze
Neděle, 22 duben 2007

 V útlém věku devatenácti let jsem měla nadváhu asi dvacet kilo. Jako absolvent hotelovky jsem se nedostala na vysokou ekonomickou, protože přijímačky z matiky byly nad moje chápání. Tak zatím do tzv. nuláku a vařit v menze. To ovšem už bylo pro mojí linii příliš.... Mám maturitní fotku, kde vypadám jako svoje vlastní matka (promiň mami, ale tenkrát jsi fakt vypadala líp než já).

 
TO VÁM BYL PRIMA TÁBOR! - IX.
Zážitky
Pátek, 20 duben 2007

 Z nakupování i z tábora, respektive dětské rekreace, bych měla jeden kumulovaný zážitek. Tady je, přátelé: Parta nadšenců plus maličkost můj manžel pořádají každoročně pod patronací  Sokola zimní rekreaci. Mají rok dopředu rezervovaný nejmenovaný penzion v Nové Vsi u Jablonce n.Nisou. Děti se tam každý rok těší, protože je Sokolové umějí pobavit. 

 
HODINY KLAVÍRU
Zážitky
Pátek, 20 duben 2007

 Jako malá jsem byla strašně aktivní dítě. V pondělí výtvarka, v úterý klavír, ve středu taneční a výtvarka, ve čtvrtek sbor a v pátek dramaťák. Bylo mi deset a chtěla jsem dělat nelépe všechno. Domů jsem chodila kolem čtvrté odpoledne. Učení mi šlo, takže nebylo nutné ubírat mých zájmů. I když až tak moje zájmy to nebyly. Do většiny kroužků jsem chodila proto, že tam chodily moje kamarádky.

 
DOMÁCÍ NÁSILÍ - HRÁTKY PRO CELOU RODINU - III.
Manuály
Čtvrtek, 19 duben 2007

 Od ledna se díky novému zákonu nemusejí zoufalé a bezradné ženy alespoň pár dní bát svého tyrana. Už jich bylo kolem 250, těch, kteří museli na hodinu odejít. Každý případ posuzují policisté přímo na místě. Když zjistí v bytě domácí násilí, okamžitě agresora odvedou pryč. Vzít si s sebou může jen hygienické potřeby, nejvíc tisíc korun a oblečení na den.

 
<< Začátek < Předchozí 461 462 463 464 465 466 467 Následující > Konec >>

Výsledky 9703 - 9723 z 9803
[CNW:Counter]