O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


FERI - A TI DRUZÍ ...
Téma
Pondělí, 28 červen 2021
Ind prohrál sázku, přátelům nabídl neomezené znásilnění ženy - CNN Prima  NEWSOd vypuknutí kauzy Dominika Feriho uplynul víc jak měsíc. Feri se z veřejného života ztratil, což bohužel neplatí o problému, na který jeho kauza upozornila. Společnost nevystavila jeho jednání stopku, ačkoli o jeho nevhodném chování „se vědělo“. (Na tom je vidět, že nebereme sexuální predátorství vážně.) Na povrch se začaly dostávat výpovědi nejen obětí českého politika, ale i ostatních dívek a žen, které mají s muži podobnou zkušenost.
 
KDO VÍTE NĚCO VÍC - PŘIPIŠTE!
Téma
Pondělí, 28 červen 2021
Jablečný ocet – Seznam.czKam se podíváte, tam doporučují jablečný ocet. Je produktem fermentace, což je proces, při kterém jsou cukry rozštěpeny bakteriemi a kvasinkami. V prvním stupni jsou cukry přeměněny na alkohol a ten se dál fermentuje na ocet. Vyrábí se bez přidání kvasinek či bakterií octového kvašení. A díky tomu, že je tepelně neupravený, je vítanou potravinou pro milovníky zdravého životního stylu, a také pro vitariány, což jsou lidé, kteří jí výhradně syrovou stravu.
 
POLICEJNÍ BRUTALITA???
Diskuze
Neděle, 27 červen 2021
John McNulty (@CoachJ_Mc) | Twitter„Pokud někdo pod vlivem návykových látek porušuje zákon, musí počítat s tím, že policie zasáhne. Hlavně díky práci policistů a policistek jsme v první desítce nejbezpečnějších zemí světa," napsal ministr vnitra, Jan Hamáček. Ovšem - ředitel organizace Khamoro Emil Voráč, vyzval k protestu proti policejnímu násilí. Neboť nedávnou smrt zfetovaného agresivního muže přirovnává ke smrti známého George Floyda. Na protest "proti policejní brutalitě", se v sobotu proto konala v Teplicích demonstrace. Je zajímavé, co o současné situaci v Americe uvedl jeden z nejznámějších fotbalových trenérů, John McNulty:
 
COŽ TAKHLE DÁT SI HOVĚZÍ?
Zážitky
Neděle, 27 červen 2021
Jan Neruda v jedné ze svých básní použil větu: „Vším, čím jsem byl, byl jsem rád.“ Já se s dovolením s tímto výrokem ztotožňuji. I já jsem byla ráda vším, čím jsem byla. A během mého krátkého života jsem si vyzkoušela více, než devatero řemesel. Není to tím, že bych byla nestálá, ale hodně jsem cestovala a bývala jsem (a doteď jsem) lačná každé nové příležitosti, neboť jak s oblibou říkávám: „Nechci umřít hloupá.“
 
ROZVOD NA VLASTNÍ DUŠI
Právní
Pondělí, 21 červen 2021
Jak rozvod probíhá, formy porozvodové péče o děti, k čemu je právník, jak je to u soudu, cena rozvodu (informace z roku 2018). Tak se nám to doma jednou na podzim schrulo. Došlo k tomu asi tak, jako když do střešních trámů domu zabloudí hypersexuální červotočí párek a během let tam nepozorovaně založí kolonii, která vyžere dřevo natolik, že se celá střecha jednoho dne slavně zhroutí. No co, řekli jsme si, když jsme se vyhrabali z trosek, dáme igelit a nějak to opravíme...
 
DĚSNĚ CHYTRÁ HOLČIČKA ...
Úkol pro vás
Pondělí, 21 červen 2021
Nevím si rady. Po rozvodu jsem zůstal sám s desetiletou dcerou. Pokud se jedná o takové ty běžné záležitosti – vaření, praní, škola, online učení – to všechno spolu perfektně zvládáme. Abych řekl přesně – zvládáme to už tři roky. Anička chodí jednou za čas na návštěvu k mamince, dobu a rozpis návštěv nijak nehrotíme. Jenže, jak Anička roste, tak i je chytřejší a chytřejší.
 
FOTKY, FOTKY A ZASE FOTKY
U nás doma
Pátek, 18 červen 2021

Tak, díky onomu úžasnému vejmyslu, TeamVieweru, se mi podařilo ulovit pár minut vzácného času svého syna. Vlezl mi do laptopu ze své pražské sedačky, opravil "pár nesrovnalostí" a asi potřetí mi ukázal způsob, jak převést fotky z mobilu do oneDrive. Pár minut - a moje dvoudenní trápení bylo pryč. Takže vás můžu pozvat na chvilku do míst, kde "zapomenete-li venku hrábě, do rána vám vykvetou".

 
KONEČNĚ....
Téma
Pátek, 18 červen 2021
Tak si to představte - nevím jak, nevím čím, ale podařilo se mi totálně si zazmatkovat v laptopu. Takže mi dva dny vůbec nešlo se ani připojit k poště, vůbec k ničemu, natož psát nějaké zajímavé texty pro moje drahé čtenářky a čtenáře... No, už se to rýsuje, zítra se přes TimeViewer připojím k mému děsně chytrému synáčkovi a pevně doufám, že se ta elektronická mrcha povede rozhýbat. Mám tolik novinek!!!! Tak vydržte - moji drazí!!!!
 
JSEM ŠŤASTNÁ I NEŠŤASTNÁ
Úkol pro vás
Středa, 16 červen 2021
Milá kudlanko, před několika dny jsem poprvé objevila tohle počtení a věnovala jsem dlouhé hodiny pročítání článků, problémů jiných, reakcí na ně. A protože už delší dobu nad něčím přemýšlím a s nikým jsem o tom doteď nemluvila, zkusím to s Tebou a čtenářkami - a teď už vysvětlím oč jde. Jsme spolu s manželem jedenáct let. Seznámili jsme se, když jsme byli oba po střední škole a za sebou měli jen nehluboké vztahy.
 
BÁJEČNÁ ZRZEČKA - KOMISAŘKA JULIE LESCAUT
Téma
Středa, 16 červen 2021
Julie Lescaut Cast Members List - FamousFixVéronique Genest, vlastním jménem Véronique Raymond Marie Combouilhaud, se narodila 26. června 1956 ve dvacetitisícovém francouzském městečku Meaux. Její matka, Colette, pracovala jako sekretářka a otec, Xavier, byl lékařem. Má dva mladší bratry - Nicholase a Frederika. Stát se herečkou bylo jejím snem už od dětství. Před kamerou stanula poprvé v roce 1980 ve slavném filmu Bankéřka, ale stejně jako ostatní zůstala ve stínu slavné Romy Schneider, která hrála hlavní roli.
 
KUŘE, KUŘE, KUŘÁÁÁÁTKO
Nejen duše
Úterý, 15 červen 2021
Miluju jídlo. Jo. Jím ráda a fakt neznám nikoho, kdo by na otázku "Jíš rád?" odpověděl "Ne, nesnášim to, jim jenom proto, abych neumřel hlady." Odmalička miluju různá jídla, a je fuk, jestli jsou "hógo fógo" anebo normální či chudá. Faktem je, že jako malá jsem nebyla tlustá, jako velká jo. Tak jsem se rozhodla, páč jsem občas experimentátorka a pokud se dílo zadaří, proč se nepodělit, he?
 
NEBINÁRNÍ IDENTITA - ZNÁTE?
Diskuze
Úterý, 15 červen 2021
Výsledek obrázku pro Děložní myomNarodilo se „to“ jako holka, vypadá „to“ jako holka, ale necítí se „to“ jako holka. Jenže – ani ne jako kluk… Prostě něco „tak mezi, nebo spíš ještě trochu jiného“. Necítí se být mužem ani ženou, nachází se někde na škále mezi těmito dvěma póly a přizpůsobuje tomu svůj jazyk. Než „to“ přišlo na to, že jeho genderová identita je nebinární, necítilo se být samo sebou. I když – i tohle píšu špatně, protože o sobě nemluví ani ve středním rodu – ale jednou jako o ženě, pak zase jako muž… Střídá to v rozhovoru na přeskáčku…
 
JAK BUDÍK NIČÍ VAŠI PAMĚŤ
Téma
Pondělí, 14 červen 2021
Vstáváte s pomocí budíku? Pak je pravděpodobné, že některé vaše psychické procesy nefungují, jak mají. Hodně to odnáší zejména paměť, a my si dnes vysvětlíme, proč. Během dne se nám všechny nové informace, které nabereme a které jsou určené k zapamatování, hromadí v hipokampu, což je takové dočasné úložiště v našem mozku. Moc se do něj nevejde, a tak je potřeba informace přesunout na spolehlivá a objemnější místa v mozkové kůře. Tyhle přesuny probíhají v noci, přesněji v hlubokých fázích spánku, během první poloviny noci.
 
ZNÁTE TUTO ROSTLINU?
Fauna a flora
Čtvrtek, 10 červen 2021

A další hádanka - tentokráte "jedlá". To, co vám ukážu, je z nějakého vzdáááleného konce světa. Rozhodně hodně teplého světa. Přiznávám, že ani nevím, jestli tohle vůbec někdy v Čechách bylo ke koupi ... Tady na Floridě, se dá obstarat celkem běžně. Takže tu růst bude; když jsme snědly jedlou část,  to "uvnitř" zkusíme probudit k životu :- ))).


 
TY STARÉ KRÁSNÉ ČASY ...
Zážitky
Středa, 09 červen 2021
Winners of NBC's The Sing-Off Season 4 “Home Free” in Tifton on June 21 |  The Sylvester LocalPíseň, kterou si můžete nyní zanotovat (věřím, že ji hodně z vás dobře zná), byla napsaná skotským básníkem Robertem Burnsem na základě podobné básně Roberta Aytona (1570–1638) a starých lidových písní na tradiční skotskou melodii. Jedná se o jednu z nejznámějších písní v anglicky mluvícím světě.
 
HÁDANKA PSYCHOLOGICKÁ
:-)))
Úterý, 08 červen 2021
Dnes zabrousíme do psychologie - věřím, že většina z vás má o této zajímavé problematice docela slušné vědomosti. Takže si představte takový firemní mejdan - myslím, že se tomu někdy říká team building. Má se tedy sejít větší skupina lidí. Ne každý tam jde zcela bezstarostně. Tři z nich si s sebou vezmou "pomůcku", jakousi ochranu...
 
Z FLORIDY ZATÍM JEN KRÁTCE:
U nás doma
Úterý, 08 červen 2021
Nikdy bych nemyslela, že to bude tak obtížné, zvyknout si nejen na jiné časové pásmo, ale i na jiné klima. Tedy na neustálou vlhkost, která je stále stoprocentní - tedy dýcháte v podstatě vodu, navíc docela slušně ohřátou, protože je v průměru třicítka. Navíc je tu od prvního června hurikánová sezóna. Takže vítr není žádný větříček, ale fakt se nedivím, že to někdy odnáší i zdejší domy.
 
TOHLE JE PRO CHYTROLÍNY
:-)))
Úterý, 08 červen 2021
Morrisonova číselná řada. Říká vám to něco? Já si o tom něco načetla, takže vím, oč se jedná. Ale že bych to nějak extra chápala? No - ovšem vím, že kudlančí čtenáři jsou nesmírně chytří, takže se pokuste - třeba na to přijdete sami. Jinak - jako dřív, vyřešení a tedy i návod je samozřejmě v "řešení"....
 
JSME TŘI, ALE NE RODINA
Úkol pro vás
Úterý, 08 červen 2021
Dobrý den, dostal jsem od kamarádky odkaz na tento časopis, že snad mi tu poradíte. Je mi 49, jsem dvacet let ženatý a mám čtrnáctiletou dceru. Jsem manuální pracovník, ale vydělávám docela dobře, mj. jsem nyní i „hodinový manžel“. Bohužel, s manželkou se neshodneme na výchově té naší holky. Oba ji máme rádi, ale asi to děláme špatně. Už to vypadá i s námi mizerně, i my se teď stále hádáme.
 
HOROSKOP NA DNEŠNÍ DEN - 07-06-2021
Zážitky
Pondělí, 07 červen 2021
Tyden.cz | Říše Inků povstala z lamího trusuMám tu dnes zas něco tajemného, něco, co vám přiblíží z čarovných hlubin i výšin pohled do budoucna. Ano, dnes to bude předpověď na dnešní den i kvartál taková, jako by vám dali dávní Inkové. Tito obyvatelé Jižní Ameriky kromě tajemných rituálů a obřadů jsou známí i svou rozsáhlou symbolikou, pracující se zvířecími motivy.
 
BREJLOUNI - POZOR, TOHLE JE PRO VÁS
Téma
Pondělí, 07 červen 2021

10 dobrých důvodů, proč nekupovat levné brýle - Moderní optikaDioptrické i sluneční brýle lze čistit různě. Lidé často sáhnou po tom prvním, co přijde pod ruku. Čeho se v takových případech vyvarovat a jak nejlépe si počínat? Tady máte odpověď profesionálního optika:

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 85 - 105 z 9926
[CNW:Counter]