O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


MAJITELKA, NEBO ÚCHYLNÁ SADISTKA?
Diskuze
Pondělí, 29 březen 2021
Hněv, vztek, podrážděnost, výčitky, hádavost. Jak s nimi bojovat? - Svět  minerálů
V klatovském psím útulku skončila minulý pátek malá fenečka. Stalo se v Beňovech na Klatovsku, kde jedna z místních obyvatelek objevila u popelnic nesmírně zubožené zvíře. „Zpočátku jsem vůbec nepoznala, že je to pes! Bylo to částečně vypelichané, zakrvácené, celé bolavé, a na první pohled byla vidět vystouplá žebra. A když jsem si všimla, že má stažený čumák lepenkou, byl to šok. Vždyť ten pejsek skoro nemohl dýchat, natož se napít nebo přijímat potravu...
 
ZÁPISKY VYŠETŘOVATELE - 1.
:-)))
Čtvrtek, 25 březen 2021
Polícia Policajt Polda - Vektorová grafika zdarma na Pixabay(Docela by mne zajímalo, jestli už naši policajti zmoudřeli...) V noci se k osamělému chodci přidá jiný chodec a slušně se ptá: "Prosím vás, neviděl jste tady na blízku nějakého policistu?" Muž přátelsky odpoví: "Ne, bohužel, neviděl." "V tom případě mi laskavě dejte vaše hodinky a peněženku!" *** Přiběhne žena na policii: "Znásilnilo mne dvanáct chlapů!" "Uklidněte se, milá paní, my je všechny najdeme." "To není potřeba, stačí mi pátý, sedmý a jedenáctý!" *** Víte, kolik policajtů se utopí, když jsou ve člunu tři?  No přece šest. Tři hned a tři při rekonstrukci.
 
JAK VZNIKLO SLOVO FLUNDRA
Téma
Čtvrtek, 25 březen 2021
The hidden reality of Cambridge's homeless women | VarsityFlundra = běhna, coura. Slovník nespisovné češtiny uvádí původ tohoto slova z německého nářečí Flunder = cár, což má být podle Fländer, může jít rovněž o i o cikánky. Rovněž název ženy flanderské přenesen na ženu nedbale oděnou, nepořádnou. (Srovnání s výrazem flamender - německé Flamänder = Vlám, buď podle vlámských žoldnéřů nebo podle Rómů, kteří přišli do Německa z Holandska a podle svého starého zvyku sami se označovali jako Vlámové.) Slova flámovat a flám ale nejsou dnes už v němčině běžná.
 
VODU KÁŽOU, VÍNO PIJOU
Diskuze
Čtvrtek, 25 březen 2021
Zákazové dopravní značkyZuřím! Až doteď jsem dodržovala všechna opatření a nařízení, co na nás naše vláda nahrnula kvůli Kovidu. Ale teď mi vážně došla trpělivost! Znovu si budu přeobjednávat zubařku a praktickou lékařku, protože obě jsou v jiném okresu. O kardiologii, kde jsem se přeobjednávala už dvakrát, ani nemluvě. Jasně, že bych si tam mohla zajet, a na některém z nových formulářů bych si to zdůvodnila, ale nechci zbytečně courat mezi okresy, abych snad na pneumatikách auta nerozvážela nákazu. Je to přesně podle hesla, dej blbci funkci a vymyslí lejstro.
 
KOUSEK PRCHAVÉHO ŠTĚSTÍ
Zážitky
Čtvrtek, 25 březen 2021
Asi tomu osud chtěl, abych v tom deštivém dni (a jak jinak, než v teplákách) šla pěšky do tříděného odpadu, kde jsem zodpovědně nechala recyklovat hliník a barevné sklo. Jako už tolikrát, šla jsem kolem statku, kde vesele skotačila čerstvě narozená telata, a jako vždycky jsem se rozplývala nad jejich čirou radostí, která má trvání pouze do té doby, než někdo za ně rozhodne, že je čas jít k řezníkovi. Jako vždycky jsem pokynula rukou sousedovi, kterého už dlouho znám pouze přes plot.
 
SBRATŘENÍ?
Zážitky
Čtvrtek, 25 březen 2021
Zobrazit zdrojový obrázekLeželi v posteli a upíjeli víno. Ve vzduchu visel příslib sexu. Pohladil její napjaté tělo. Zachvěla se. Zasmál se. Položil skleničku na noční stolek. Zrak mu padl na zavírací nůž, který ležel na zemi u postele. Natáhl se, aby ho zvedl. "Co je? Já jsem tady," zeptala se a z hlasu jí čišelo zklamání. Očekávala něco jiného. "Taková malá kudlička," uchechtl se a otevřel nožík. Přejel prstem po ostří nože. Lesklá ocel se mu zařízla do kůže. Z ranky vytryskla kapka krve. Překvapeně se na prst zadíval.
 
DĚDICTVÍ ŽEŽULČINO
Próza a poezie
Středa, 24 březen 2021
Jen málokdo si uvědomuje, jak významnou roli hrála v dějinách lidstva poezie. Jak asi víte, historie se po tisíciletí předávala orálně a teprve mnohem později se začala zapisovat do análů. A podobně jako si my dnes pamatujeme ty nejstupidnější reklamní slogany a písničkové texty jenom proto, že se rýmují, pamatovali si dávní lidé příběhy vyprávěné ve verších mnohem lépe než ty, které byly pravda. Kalevala, Beowulf nebo Kodžiki nejsou vlastně nic jiného než opravdu hodně staré fake news.
 
KTERAK VERONIKA DÍKY TEPLÁKŮM PŘIŠLA K BOHATSTVÍ
Zážitky
Úterý, 23 březen 2021
Již je to dva měsíce, kdy jsem po pětadvaceti letech a po 20-50 cigaretách denně, přestala kouřit. Zároveň je to bezmála dva měsíce, kdy jsem zahájila účetnický kurz formou „Home office“. Ze šťastné kuřačky se tak rázem stala neurotická a zoufalá nekuřačka. Tyto dvě věci a ještě nějaké chemicko-fyziologické procesy řízené Vesmírem způsobily, že se mi záhadně zmenšily všechny věci ve skříni. Ačkoliv mým denním outfitem jsou už několik nekonečných týdnů tepláky, tak při slavnostních příležitostech, kdy vycházím z domu dál než za humna, je nutno obléknout i něco jiného.
 
ODDĚLENÉ SPANÍ PARTNERŮ
U nás doma
Pondělí, 22 březen 2021
Shodnete se s partnerkou v posteli?Nedávno jsem vyrazila na víkend s kamarádkami. I když se všechny známe tolik let, že už to číslo ani nechci říkat nahlas, raději než společnou postel jsem zvolila spaní na rozkládacím gauči. A vyspala jsem se tak dobře, až mě napadlo, jestli by to nebylo dobré zavést aspoň někdy i doma. Spát s někým dalším v jedné posteli pro mě není jenom tak, naopak, považuju to za velký zásah do intimní zóny. Právě proto jsem na dámské jízdě spala raději sama.
 
MASO - NEBO MASO S VODOU?
Téma
Pondělí, 22 březen 2021
Okamžitě byste měli přestat oplachovat syrové maso. Odborníci vám prozradí  proč! | iRecept.czUrčitě to znáte. Koupíte maso, a když ho podusíte, tak se ho skoro polovina někam vypaří, zato však máte plnou pánev vody. Jak je to vlastně s vodou v mase? Je přirozené, že maso pouští vodu, nebo vychytralý výrobce „napajcuje“ maso vodou a pak prodává vodu za cenu masa? Obecně platí, že nejnižší obsah vody bývá u vepřového masa, udává se přibližně 30 až 60 %. Poněkud vyšší obsah vody je obsažen v mase hovězím a kuřecím, přibližně až 70 %. Nejvíce vody obsahuje maso rybí, v němž se může obsah vody vyšplhat dokonce na 80 %.
 
SMÍCH - MASÁŽ DUCHA
:-)))
Neděle, 21 březen 2021
9 Things Every Guitarist Should KnowPro muzikanty: Jak jistě víte, vedle vynikajícího sirupu proti kašli STODAL, nyní stejná firma nabízí účinné antidepresivum s dávkováním po každém koncertě. Obchodní název léku je TOSNEDAL. Je nám ale líto, protože v současné době je lék TOSNEDAL bohužel vyprodán a tak můžem nabídnout slabší TROCHUSTODAL a nebo homeopatikum DALSTO FORTE!. Pokud jsou vaše potíže akutní, či po koncertě trpíte opakovanými pocity méněcennosti s depresivní koncovkou, použijte TONEDALNIKDO_THC na bázi konopí! Součástí balení je i sada paměťových filtrů, ale to vám bude asi úplně jedno..
 
NEJZNÁMĚJŠÍ JOSEF VŠECH DOB
Téma
Pátek, 19 březen 2021

Pochybuji, že je mezi vámi někdo, kdo nezná nějakého toho Pepíka, Josku, Pepu, Josipa...Ten nejznámější Josef si vybral za svou budoucí ženu krásnou mladinkou Marii. Jenže ještě před svatbou zjistil, vida znaky mateřství u své snoubenky, že je těhotná – přestože se dohodli, že před svatbou „spolu nic mít nebudou". Smutný a nešťastný, postupujíc podle svého rozumu, chtěl ji uvolnit pro muže, který dle něj musel být otcem dítěte. Maria sice viděla, jaké problémy to Josefovi přináší a chtěla je kompenzovat svou láskou vůči němu, ale nepovažovala se za povolanou vysvětlovat Josefovi tajemství svého početí...

 
VYZKOUŠEJTE - VŘELE DOPORUČUJU!!!
Úkol pro vás
Úterý, 16 březen 2021
Určitě vás taky někdy bolelo za krkem. Natočit hlavu do strany… auu, ouvej! Ona ta krční páteř a svaly kolem ní nás dokážou občas pěkně potrápit. Od krční páteře může bolet hlava, mohou vznikat bolesti i v jiných částech zad, zkrátka umí pěkně znepříjemnit život. A z čeho to je? Například při nějakém tom zkrouceném sedu u sledování televize nebo ne zrovna super sezení u počítače, spaní v nepohodlné poloze, případně v důsledku přílišného otočení hlavy. Nadměrné napětí šíjových svalů může být rovněž způsobeno stresem.
 
TO MÁ TAK NĚKDO STAROSTI ...
Zážitky
Úterý, 16 březen 2021

Jo, kdyby se jednalo o dítě, to bych se asi nedivila. Mají-li rodiče dítko ve společné péči, mnohdy se handrkují téměř "na nože", kdo ho kdy bude mít. Jenže... následující situace se stala o minulém víkendu - s nevšední prosbou přišel na strážnici rozčílený a smutný postarší muž.

 
VERONIČČINY PRÁZDNINY U BABIČKY
Zážitky
Pondělí, 15 březen 2021
Při zpětném pročítání svých příběhů jsem si uvědomila, že možná nevíte, komu vděčím za svůj živočišný temperament. Možná vás překvapí, že jsem napůl Slovenka. Ano, je to tak. Můj tatínek byl „východniar“ a jeho maminka (moje babička) byla rusínského původu. Za mlada byla neobyčejně krásná. Husté tmavé vlasy si splétala do copu, pyšnila se kyprými tvary a buclatými tvářemi.
 
PÁR RAD VHODNÝCH PŘI PRANÍ
U nás doma
Pondělí, 15 březen 2021
Super prostředek, který vám dnes doporučím, je běžný jablečný ocet. Pokud ho doma nemáte, zakupte, případně si sami vyrobte. Příkládám i recept. Levný a dostupný, velmi účinný. Jeho schopnost bělit skvrny využijete při praní bílého prádla, pokud je zašedlé či zažloutlé, odměrka octa přidaná k praní mu vrátí bělost. Pochopitelně, že jablečný ocet je dobrý i v kuchyni, ale to zas na příště...
 
HÁDEJTE, ALE NEHÁDEJTE SE
:-)))
Pondělí, 15 březen 2021
Jeden starý pán měl potíže se srdcem a tak navštívil lékaře. Ten mu řekl, že přišel v pravý čas, protože do druhého dne by už nepřežil. Doktor naštěstí věděl, jak pánovi pomoci a dal mu šest prášků – tři červené a tři modré. Také mu řekl, jak má prášky užívat. Hned si musí vzít modrý a červený. O půlnoci si také musí vzít modrý a červený. A následující den v poledne vzít zbylé dva.
 
DRC, DRC, DRC ...
Téma
Neděle, 14 březen 2021
Zobrazit zdrojový obrázekZip, zdrhovadlo, drc... Asi bychom si už život bez něj neuměli představit. Dva řetězce zubů upevněných na pruzích pevné látky, mezi nimi jezdec. Zuby řetězců procházejí vstupním otvorem jezdce, kloužou kolem rozepínacího klínu a zužujícícím se tělesem jezdce jsou do sebe zatlačovány. V tělese jezdce zapadne vždy jeden zub s výstupkem do druhého zubu s odpovídající drážkou nebo dutinou. Když jde ztěžka, je to někdy průšvih, jindy záchrana "mravní bezúhonnosti" - sama jsem to zažila, povím: :- ))) 
 
PÍCHÁNÍ, PÍCHÁNÍ, PÍCHÁNÍ
Zážitky
Pátek, 12 březen 2021
Otevřu televizi, tam ukazujou píchání. Přepnu na Primu, tam píchání. Přepnu na Novu, tam píchání. Tak si říkám, že redaktoři, reportéři, střihači, příliš invence nepobrali. Nevim, jak koho, mě už ty doprovodný záběry píchání ke komentářům odpuzujou, odvracím oko a jen poslouchám. Pak mluví nějakej doktor nebo politik. Úleva. Otevřu oko, ale během pěti sekund, zatímco doktor furt povídá, na obrazovce už není. Jeho mluvený slovo doprovází píchání. Už mi to je skutečně odporný. Nonic. Asi to tak musí bejt.
 
KTERAK JSEM PROSTITUTKÁM NECHTĚNĚ PŘEBÍRALA KŠEFTY
Zážitky
Čtvrtek, 11 březen 2021
V mých začátcích ve Švýcarsku jsem pracovala jako šéf obsluhy v nejstarší restauraci v Curychu. Restaurace se nacházela v blízkosti ulice Langstrasse (Dlouhá ulice), která je nechvalně známá tím, že může konkurovat Sodomě a pravděpodobně i Gomoře. Krom toho, že drogoví králové tam mají ideální klientelu, tak i vilní turisté si tam přijdou na své, neboť Langstrasse patří mezi špičku, co se erotických služeb týče. Člověk tam najde úplně všechno, po čem touží a to ani trošku nepřeháním.
 
JEDEN DEN, JEDEN Z MNOHA
Téma
Čtvrtek, 11 březen 2021
Jsou ty dny téměř k nerozeznání. Alespoň pro mne, případně pro lidi mé věkové kategorie. Současnou situaci, kdy je nutno být Robinsonem na svém vlastním ostrově, mi nejvíc pomáhá zvládat jednak můj pes, druhak mobil. Živí lidé plují kolem mne ve své bublině, kterou si netroufám nijak narušit. Chodím venku po kopcích, místo po cestách, občas někom zamávám na pozdrav, případně s kamarádkami prohodíme pár vět na jednotvárné téma. Mobilem.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 85 - 105 z 9835
[CNW:Counter]