O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


O ZPÍVÁNÍ PŘI PRÁCI A RADOSTI ZE ŽIVOTA VŮBEC
Téma
Pondělí, 11 červenec 2022
Uvědomil jsem si to nedávno, když jsem vyhledával staré rodinné fotografie, o jejichž zkopírování mne požádala moje sestra. Na jedné z nich byl můj otec kamenosochař s velkým pemrlíkem v ruce u jakéhosi velikého bloku kamene a i z té staré, nekvalitní momentky bylo zřejmé, že si zpívá. No, není divu: zpíval si při práci skoro pořád. A mne najednou napadlo, že už je to zatraceně dlouho, neuvěřitelně dlouho, co jsem naposledy slyšel někoho si při práci zpívat.
 
JAK SE VERONIKA SNAŽILA ZAMĚSTNAT
Zážitky
Neděle, 10 červenec 2022
Na rozehřátí jsem si pro vás připravila seznam nejvtipnějších zamítavých odpovědí při hledání práce ve Švýcarsku. Abych vás uvedla do obrazu: Při posílání životopisu je běžné, že firma vás písemně zpraví o tom, že váš životopis obdržela, popřípadě vás rovnou písemně odmítne. Pro vypisování volných pracovních míst existují psaná i nepsaná pravidla. Krom toho po ukončení zaměstnání dostanete ze zákona tzv. pracovní vysvědčení, které popisuje odkdy - dokdy jsem tam a tam pracovali, co jste vykonávali, jaké byly vaše úkoly, kompetence a hlavně JAK jste to zaměstnání vykonávali.
 
NEŘEST, SE KTEROU SI NEVÍME RADY
Diskuze
Neděle, 10 červenec 2022
Upozorňujeme ministra zdravotnictví na nebezpečí nikotinových sáčkůNikotinové sáčky, žvýkací tabák nebo taky kratom. Návykové látky se objevují už mezi dětmi na prvním stupni základní školy. Sami školáci přiznávají, že je shánějí, aby vydrželi „pařit“ počítačové hry. Nepodléhají žádné regulaci, a protože nepatří mezi tabákové výrobky, může si je koupit kdokoliv a v libovolném množství. Nikotin v nich obsažený přitom způsobuje těžkou závislost. Použití? Nikotinové sáčky se umisťují pod horní nebo spodní ret. Nikotin se tak do těla dostává ústní sliznicí, což s sebou nese riziko vzniku závislosti.
 
FAKT JSEM TEN "ANTYVAKSÉR"???
Diskuze
Sobota, 09 červenec 2022

Vakcinace | Veterinární klinika Marek MinářŘekla bych, že ne! Já a dcera jsme byly úplně jedny z prvních, které se nechaly očkovat proti klíšťové encefalitidě. Dceři jsem v jejím dětství hlídala termíny povinného očkování a byla jsem nemile překvapena, že zrovna u jejího ročníku narození bylo ukončeno očkování proti černým neštovicím. Moje máma od roku 1954, až do důchodu a brigádně i potom, pracovala v podniku Biogena. Brzy po vzniku republiky v roce 1918 se rozběhly diskuze o strategické potřebě vlastní výroby vakcín a sér.

 
LÁSKA A POČÍTAČE - MOC TO NEJDE DOHROMADY, ALE:
:-)))
Čtvrtek, 07 červenec 2022

Před svatbou přijde ženich za knězem, otevře peněženku a říká: „Otče, podívejte se, něco od vás potřebuji. Tady je tisíc korun a byl byste tak laskav a ve své řeči vynechal ten nemoderní slib věčné lásky a věrnosti?” „Ale, synu, proč ne, budu mít na svíčky. ”Začne obřad a dojde k místu, kdy si nevěsta a ženich mají vyměnit sliby. Duchovní se zhluboka podívá ženichovi do očí a praví: „Ptám se vás, ženichu, slibujete poslouchat svou ženu na slovo, plnit její každá, i nejtajnější přání, servírovat jí snídani až do postele, plazit se před ní po kolenou a nyní ji slavnostně políbit nohu?”

 
ACH JO, ZASE TEN MIKIN ...
Diskuze
Středa, 06 červenec 2022

Yukon je nejzápadnější a nejmenší ze tří kanadských teritorií. I tak ale zabírá více než půl milionu kilometrů čtverečních, což je asi šestkrát víc, než má Česká republika. Žije tu jen necelých 32 tisíc obyvatel – asi jako kdyby Příbramáci měli pro sebe celé Španělsko. Ano, až na pár městeček je tento subarktický region téměř prázdnou zemí, kde mnohdy sousedy od sebe oddělují stovky kilometrů nedotčené země. A tam už hodně dlouho bydlí Jirka, známý coby komentátor Mikin.

 
NA CO VŠECHNO MÁME? - 1.
Diskuze
Úterý, 05 červenec 2022

Poslední rozhovor Josefa Šťávy: Masakr | Téma | Lidovky.czKauza DIAG HUMAN je dlouholetý spor mezi českým státem a firmou Diag Human ohledně státní zakázky na obchod s krevní plazmou, která měla být realizována na začátku devadesátých let. Po roce 1989 chtěl JOSEF ŠŤÁVA obchodovat s krevní plazmou v Československu. Tehdejší ministr zdravotnictví Martin Bojar před Šťávou a jeho firmou Diag Human (původně Conneco, a. s.) varoval tehdejšího obchodního partnera Josefa Šťávy, dánskou společnost Novo Nordisk, a firmu Josefa Šťávy označil za „pochybnou“. A tím všechno začalo...

 
Z KONCENTRÁKU DO SSSR
Próza a poezie
Pondělí, 04 červenec 2022
Evelina Merová, autorka knihy Opožděné vzpomínky, se narodila v roce 1930. Jenže koncem třicátých let dostávaly politické události rychlý spád: první měsíce nacistické okupace znamenaly pro Židy rostoucí diskriminaci, ztrátu majetku, ponižování a nejistotu. Deportace do Terezína a posléze do Osvětimi. "Jedenáct mi bylo v Praze, dvanáct v Terezíně, třináct v Osvětimi, čtrnáct na pochodu smrti," shrnuje své dětství jednou větou.
 
BĚHÁNÍ PRO ZAČÁTEČNÍKY - VÍTE, JAK NA TO?
Zážitky
Neděle, 03 červenec 2022
Léto je zde a mnoho z vás chce začít běhat. Jak ale na to, abyste z běhání měli radost a ne starosti? Mám pro vás základní tipy, které vám pomohou u běhu zůstat a mít příjemné zážitky. Nejprve si povězme o nezbytných položkách. Jediné, co opravdu potřebujete, jsou dobré běžecké tenisky – něco pohodlného na běhání – a pro ženy dobrá sportovní podprsenka. To je vše. Všechno ostatní je omáčka.
 
KNĚŽKY LÁSKY A ZDANĚNÍ JEJICH PRÁCE
Diskuze
Čtvrtek, 30 červen 2022
Kolik si vydělá česká prostitutka? Ty částky vás šokují!
Covidová pandemie uškodila všem - a tedy i ženám, pracujícím v oboru poskytování erotického potěšení. Zvláště jim přinesla spoustu negativních dopadů. Mnohé z těch, které pracovaly v nočních klubech, se po jejich nuceném zavření z části přesunuly na privátní scénu či do on-line prostor.
 
VŠEM STEJNĚ? TO FAKT NEJDE...
Téma
Čtvrtek, 30 červen 2022
Objevila jsem na internetu zajímavý text. Pokud ho neznáte, je fakt dobrý a k zamyšlení: Jeden americký profesor ekonomie na místní vysoké škole nikdy nenechal propadnout jediného studenta, ale v poslední době nechal propadnout rovnou celou třídu. Tato třída totiž trvala na tom, že Obamův socialistický model funguje, že nikdo by neměl být chudý ani bohatý, všichni by měli být zhruba na stejné úrovni.
 
ŽÍT DO STODVACETI?
Téma
Čtvrtek, 30 červen 2022
Alberto Everardo Julio Cormillot je význačný argentinský lékař, specializující se na výživu a obezitu, známý pedagog, spisovatel, lektor a velký aktivista proti diskriminaci na základě věku. Rada doktora Cormillota proti stáří: "Když mi řeknou, že jsem už na něco starý, tak přímo spěchám, abych to udělal." Je mu 84 let. Před třemi lety se podruhé oženil a v roce 2021, ve věku 83 let, se stal znovu otcem.
 
CO DNES KOLEM SEBE VIDÍME
Téma
Úterý, 28 červen 2022
V liberální společnosti svoboda slova ve skutečnosti znamená velice omezené pole názorů. Lidé si to ani neuvědomují. Pokud se dostanete mimo toto dovolené území, jste prohlášeni za dezinformátory, blázny, případně vás potrestají. Domnívám se, že to, jaké názory lidé vyjadřují k událostem, záleží jednak na současných zkušenostech a schopnostech vyhodnocovat informace, jednak to začíná už v dětství ve školních lavicích, při vzdělávání a výchově.
 
ZPOVĚĎ OBYČEJNÉ ŽENY
Zážitky
Pondělí, 27 červen 2022
Když se Lenka rozhodla pořídit si dítě bez vztahu a starat se o něj v roli samoživitelky, brala jsem to jako vlastní selhání. Kladla jsem si za vinu, že jsem pro ni nedokázala zajistit úplnou rodinu tak dlouho, jak bylo potřeba. Což o to, v Lenčině dětství to bylo dobré, s Martinem jsme se o ni starali, jak nejlépe jsme dovedli a snažili se jí vytvořit ideální rodinné zázemí.
 
VZPOMÍNKA - NA MILANA CHLADILA
Zážitky
Pondělí, 27 červen 2022
Moje dávná kamarádka a zdatná světoběžnice Jana, se kdysi dávno zabydlela v tehdejším Experimentálu. Bylo to takové zvláštní nájemné bydlení. Byt byl kompletně zařízen, chodily tam uklízet uklízečky a v přízemí byla rozsáhlá restaurace. Jana i se svým malým synkem bydlela v malém 1 plus 1, a za sousedy měla dva vskutku zajímavé chlápky. Oba to byli tehdejší pěvecké celebrity – Walda Matuška a Milan Chladil.
 
PANE BOŽE, TY TO VIDÍŠ!!!
Diskuze
Pondělí, 27 červen 2022
Nevím, jestli to už "začíná také u nás", ale ve Státech tohle téma jede na plné obrátky. A navíc - doktoři jednají podle hesla "kdo chce kam, pomozme mu tam." Nechtěla bych být maminkou dvanáctiletého holčičího poupátka, které jednoho dne ke mně přijde, a místo výletu po nákupech, si přeje mít taky penis, jako má každý správný kluk... Následující text je zcela autentický, je zkopírovaný (část, zcela anonymní) z jedné facebookové skupiny Češek, žijících v Americe. Při čtení celého toho problému, i s následnými reakcemi, jsem byla moc ráda, že moje děti jsou už dlouho dospělé, a že byly zcela spokojené s tím, co jim příroda mezi nožky nadělila... Tak - čtěte:
 
PRÁVO NA ŽIVOT VS. PRÁVO NA POTRAT
Diskuze
Pondělí, 27 červen 2022
Cit. ČTK: "Americký nejvyšší soud zrušil právo na potrat dané verdiktem starým skoro 50 let. Ženy v celých USA podle něj měly právo na interrupci zhruba do 23. týdne těhotenství. To, že se nejvyšší soud, v němž nyní převažují konzervativní členové, rozhodl verdikt zrušit, se označuje za historický obrat." Neznamená sice, že interrupce budou nyní v USA automaticky považované za nelegální, ale rozhodování o nich bude na jednotlivých amerických státech."


 
CO SI DNESKA NEKOUPÍŠ? KOUPIT SE DÁ KAŽDÝ.
Diskuze
Čtvrtek, 23 červen 2022

ZÁLEŽÍ MNOHDY JEN NA NABÍDNUTÉ CENĚ.  Ano, jsou tací, kteří nejsou na prodej v žádném případě, ale ti nejsou v politice, a ani se s politiky nepasou na stejném trávníku. Jak všichni víte, mafián Michal Redl se kvůli údajným duševním problémům už v minulosti zdárně vyhnul odsouzení. „Onemocnění je trvalého rázu, je nevyléčitelně duševně nemocný,” stojí v rozsudku Okresního soudu Plzeň-město ze 13. května letošního roku, na jehož základě mu soud znovu omezil svéprávnost, nyní na dalších pět let.

 
DÁVNO, DÁVNO TOMU ... 1.
Próza a poezie
Středa, 22 červen 2022
Praha je plná pověstí. A pokud možno co nejhrůzostrašnějších. Snad každý dům v centru města byl podle legend místem podivuhodných a tajemných příběhů, z nichž naskakuje na zádech husí kůže a smrtelný pot. Dům U Zlaté studny v Karlově ulici, v centru Prahy měl být svědkem dvojnásobné vraždy. V 18. století se domu říkalo také U Zlatého slunce kvůli překrásné výzdobě sochaře Jana Oldřicha Mayera.
 
MILENA A JEJÍ KONÍCI - JEDEME DÁL! - 3.
Fauna a flora
Středa, 22 červen 2022
Na jaře 2019, cca rok poté, co jsem azyl v Borohrádku pro své koně získala, nastalo jejich druhé stěhování doslova za kopec za naším domem. Asi by bylo na místě, popsat jaké podmínky k chovu koní jsem měla ještě na Plzeňsku. Na rozdíl od skotu nebo zpočátku chovaných prasat, se s koňmi dobře manipuluje, takže bylo logické, že když jsme potřebovali více místa pro zvířata, jejichž chov nás živil, museli poníci místo uvolnit.
 
NEBÁT SE A NEKRÁST? - NEBÁT SE KRÁST?
Téma
Středa, 22 červen 2022
Prezident Masaryk prej řekl to první. Prej! Nevím, neslyšel jsem ho, mám to teda jen z druhý ruky. Podle situace po r. 89 do dneška, bych spíš řekl, že naši nejhlasitější bojovníci za demokracii v duchu Masaryka si heslo přečetli jako NEBÁT SE KRÁST. Ale skutečně nevim, ony se často ty historický výroky zkreslujou tak, že už nakonec neví nikdo, co vlastně ten kerej tatíček řek. Ví se ovšem, a to je nesporně doložený, že i za první republiky politická morálka odpovídala spíš tomu druhýmu významu.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 85 - 105 z 10355
[CNW:Counter]