O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


ŘÍKÁM TI TO POŘÁD, UKLÁDEJ SI TO!!!
Zážitky
Čtvrtek, 06 červenec 2023
Tak zas něco z mé floridské mučírny. Napřed si vám ale postesknu nad tím, jak jsem nepoučitelná. Docela bych brala, i kdyby se v tom posledním slově minulé věty vyměnilo "č" za písmenko "ž". To by se na mne taky hodilo. Ale napřed o kudle. Abyste byli v obraze: už hodněkrát se mi stalo, že jsem napsala článek (píšu ho nejprve ve wordu a pak překopíruju do administrace kudlanky), a pak jsem nějak někam blbě šáhla... a všechno to mé dosavadní snažení v nejtemnějších končinách ztraceno jest.
 
JEDNA A JEDNA, ŠKOPÍČEK BEZ DNA ...
:-)))
Úterý, 04 červenec 2023

Mám pro vás hádanku, která prý prověří vaši schopnost řešit problémy. Musíte totiž zjistit, jak funguje logická posloupnost, a najít chybějící číslo v následujícím obrázku. Vím, že na rozdíl ode mne, jste nesmírně matematicky nandaní, takže to zase všici uhodnete. Ale abych se necítila tak mizerně, přidám vám navíc hádanku slovní, která zas mě moc trápení nezpůsobila… Do vět jsem ukryla stromy. Najdete všechny?

 
PŘÍBĚHY VODNÍ, VELMI NEBEZPEČNÉ 2.
Zážitky
Úterý, 04 červenec 2023
Náš potápěčský tým v počtu dva plus řidič člunu, asistoval 14 dní při hlubokém brodění tanků po dně řeky Labe v Nučničkách u Litoměřic. Šířka brodu asi 100 m, hloubka 5 m. První den všichni členové posádky tanků stáli na břehu a probíhala ukázka záchrany tanku. Tank zastavil uprostřed řeky, z vody trčel jen jakýsi úzký komín, který zajištoval posádce přísun vzduchu. Pak začala naše akce...
 
JSTE NORMÁLNÍ?
Téma
Pondělí, 03 červenec 2023
Jsou lidé kolem vás normální? Podíváme se dnes na to, co to vlastně znamená „být normální“ a dostanete vodítka, jak to na sobě poznat. Tak co to tedy znamená být „normální“? Asi se shodneme, že se na tom úplně neshodneme. Někomu připadá normální spát 10 hodin, jinému ne. Někdo tři hodiny žárlivecky vyslýchá svého partnera a přijde si v dokonalé duševní formě. Jiný zase dobře funguje doma i v práci, plus minus všichni ho mají rádi a on si stejně připadá jako bídný červ – jeho sebedůvěra je nenormálně nízká.
 
NO TEDA!!!!
Téma
Pondělí, 03 červenec 2023
Už jsou zase tady. Ruští gauneři. Ruští mafiáni. Proč se vrací do Česka? Co chtějí, co tu dělají? Bude to tu vypadat zase jako v devadesátkách? Válka na Ukrajině zásadním způsobem ovlivnila bezpečnost v České republice. To uvedla Národní centrála proti organizovanému zločinu (NCOZ) ve své zveřejněné zprávě. Podle ní se s válečnými uprchlíky přesouvají na západ i zločinci. Jo a oficiálně je tu Rusů tak kolem 45 tisíc, ovšem opravdu jich tu je nejspíš mnohokrát více.
 
KONĚ, KONÍČCI, KTEREJ JE JINEJ?
:-)))
Pátek, 30 červen 2023
Tak jsem četla, že každodenním procvičováním mozku pomocí obrázkových testů na soustředění si zvýšíme smysl pro přesnost. Já tedy jakž takž postřeh mám, občas i tu zatoulanou ředkvičku mezi koňskými hlavami najdu, ale že bych byla nějaká "přesnější"? Spíš bych osobně potřebovala, aby existovalo nějaké extra chytré napovídadlo, které by mne zachraňovalo, když mi nějaké slovo vypadne z hlavy. Kdyby byly vidět, měla bych jimi zaneřáděný koberec...
 
CO NÁS ČEKÁ, TO NÁS NEMINE
Diskuze
Pátek, 30 červen 2023
Co se týče pomoci Ukrajině, ministři zemí sedmadvacítky finálně potvrdili navýšení finančního stropu Evropského mírového nástroje (EPF). Ten stojí mimo víceletý finanční rámec EU a členským státům proplácí zbraně a vojenské materiály dodávané Ukrajině. Jeho původní rozpočet ve výši 5 miliard eur se již navýšil o další 2 miliardy v březnu letošního roku. V pondělí (26. června tr.) se k této částce přičetly další 3,5 miliardy eur.
 
PŘÍBĚHY VODNÍ, VELMI NEBEZPEČNÉ 1.
Zážitky
Pátek, 30 červen 2023

Na vojně jsem byl ženijní potápěč. Při plavání pod vodou na 50 m na jeden nádech, jsme byli instruktorem upozorněni, že se doporučuje maximálně 7-10 hlubokých nádechů a výdechů. Jinak může dojít pod vodou k bezvědomí. Bezvědomí (fakt ne alkoholické) mě potkalo v Mělníku, při výcviku v bočním rameni Vltavy, kde zrovna vykládali šífaři zboží dovezené z Hamburku. Byl jsem ve vodě, na sobě skafandr, boty s olověnou podrážkou, těžký olověný opasek a na zádech láhev se stlačeným vzduchem. S břehem jsem byl spojen provazem a telefonním kabelem.

 
KRÁTKÁ ZPRÁVA O DLOUHÉ CESTĚ
Diskuze
Středa, 28 červen 2023
První místopředseda vlády a ministr vnitra Vít Rakušan odletěl 27. dubna se svým doprovodem do třech afrických států. Během devíti dnů navštívili Senegal, Ghanu a Rwandu. Z resortu ministra Rakušana s ním cestovalo dalších jedenáct lidí a dva osobní ochránci. Úředníků bylo hodně, třeba jen šéfů odborů a oddělení letělo pět. Cesta stála ministerstvo vnitra téměř milion.
 
JAK ŠLI S HELIGONY NA VANDR
Zážitky
Středa, 28 červen 2023

Šel jsem v roce 2017 s asi padesátičlenou partou milovníků hry na heligonku na Rozsutec. Mnoho lidí tvrdí, že Velký Rozsutec je nejhezčí vrchol Slovenska. Když k tomu přidáte úchvatnou výstupovou cestu po lávkách a žebřících úzkými kaňony Jánošíkových dier, dostanete překrásnou túru, kterou by byla velká škoda opominout. Cestou nahoru nás jeden šohaj hrou a zpěvem doprovázel.  Kamarád mi z té tůry udělal krátké video. Culím se, protože onen šohaj zpíval dost košilatou písničku. 

 

 
SVĚT SE BOJÍ I BAVÍ, VŠECHNO BUDE JINAK?
Téma
Úterý, 27 červen 2023
CO JSEM KDE NAŠLA - TADY MÁTE: V Bělorusku začala stavba prvního tábora, kde se mají ubytovat wagnerovci. Podle serveru verstka.media má stát v Asipovičích v Mohylevské oblasti, asi 200 kilometrů od ukrajinské hranice. Stavba prý začala téměř okamžitě poté, co se objevila informace, že vzbouření žoldáci se na základě dohody zprostředkované běloruským vůdcem Alexandrem Lukašenkem uchýlí do Běloruska.Tábor se bude nacházet na ploše 24 tisíc metrů čtverečních, přičemž se počítá, že tam bude osm tisíc lůžek. Podobných táborů má být údajně v Bělorusku několik.
 
DIES EGYPTIACI – ČILI DNY MIZERNÉ
Zážitky
Úterý, 27 červen 2023
Hor – WikipedieTak – zase mám pro vás jednu „lahůdku“; doufám, že tohle, co vám píšu, jste ještě nevěděli. Rok starých Egypťanů se dělil na tři roční období po čtyřech měsících, které získaly své názvy podle náboženských svátků typických pro ten či onen měsíc a z nichž každý čítal třicet dní, zbylých pět kalendářních dnů bylo věnováno svátkům rozličných božstev. Ve starších středověkých kalendářích můžeme někdy najít u některého dne zkratku D, Dies či Di.Eg., což znamená, že jde o takzvané Dies egyptiaci, egyptiacus, aeger, mali.
 
VÍKENDOVÁ DIVOČINA V RUSKU
Téma
Pondělí, 26 červen 2023

Skoro dvacet poškozených domů a více než 10 tisíc metrů čtverečných poničených vozovek. Takové byly podle agentury AFP první informace lokálních ruských úřadů o škodách vzniklých při víkendové vzpouře oligarchy Jevgenije Prigožina a jeho žoldnéřů proti ruské armádě. Hlášení o škodách přišla z Voroněžské a Rostovské oblasti, kde v sobotu jednotky Wagnerovy soukromé vojenské společnosti operovaly.
 
FTIPY PŘÍSTUPNÉ OD PADESÁTI
:-)))
Pondělí, 26 červen 2023
Image result for loversManželka se rozhodne koupit manželovi netradiční dárek k narozeninám, a tak jde do Zverimexu, ale všechna zvířátka se jí zdají drahá. Ptá se tedy prodavače, jestli nemají něco levnějšího. „No, měli bychom tady žábu, za pět set,“ říká prodavač. „Žábu? Co je prosím vás na obyčejné žábě takového, že stojí pět stovek?“ ptá se překvapená žena. Prodavač vysvětluje: „No, jak bych vám to řekl, no prostě, ta žába umí úžasně orál.“
 
STATEČNÁ SMOKY A VETERÁN
Zážitky
Čtvrtek, 22 červen 2023
Následující příběh se započal v roce 1944, ve druhé světové válce. Ale nebojte, není to nic smutného, nic ošklivě válečného, ale naopak. Tehdy našel jeden americký voják malinké štěně, drobnou jorkšírku, v liščí noře v džungli na Nové Guinei. V táboře ji pak prodal za dvě australské libry desátníku Billovi Wynnemu. Dvoukilová psí holčička následující dva roky „svého“ vojáka ani na chvilku neopustila. Krmil ji, spala s ním, neopustila ho ani při dvanácti leteckých či námořních záchranných či foto-průzkumných misí.
 
POHÁDKA A TANEČEK - PRO DĚTI?
Téma
Středa, 21 červen 2023

Dnes už není nic tabu, tedy ani pro děti. Malým dětem v rozmezí 3 - 8 let nedávno četl Ivory Divine, muž vystupující jako tzv. drag queen, pohádku o dvou tatíncích tučňácích, kteří si vysedí společné vejce, a vysvětloval, jak je fajn mít dva tatínky. Ano, že existují dvě základní pohlaví, mužské a ženské, se ví tisíce let. Přišel čas, vysvětlit dětem, že dvě maminky a dva tatínkové je další možnost.
 
OTROCTVÍ NEKONEČNÉHO RŮSTU
Téma
Pondělí, 19 červen 2023
Úsporný život s minimálními náklady a bez dluhů je děsivým snem ekonomů. Dnešní liberální ekonomové se nemohou odtrhnout od vize nekonečného růstu materiálních prostředků. Zodpovědní občané, kteří si šetří na období nezaměstnanosti nebo na stáří, nepatří do tohoto světa. Naopak zcela systémově se chovají ti, kteří se zadlužují. Na nekončícím plýtvání je založena celá ekonomika: zisky, zaměstnanost a daně státu.
 
LOUPEŽ ZA POLICEJNÍ ASISTENCE
Zážitky
Pondělí, 19 červen 2023
„Honzo, proboha, mám průšvih, neumíš náhodou otvírat zámky? Já jsem si zabouchnul, v troubě mám kuře a za chvíli čekám Lenku.“ Přiřítil se k nám s očima navrch hlavy onoho sobotního dopoledne sousedovic syn Lukáš. Je to asi tak deset let zpátky, Lukáš studoval, byl akorát na prahu plnoletosti a se svými rodiči obýval malý domek s podkrovím kousek vedle nás. Znal jsem ho už pěkných pár let, a ačkoli byl mezi námi značný věkový rozdíl, nějak jsme si padli do noty a on se mi občas svěřoval se svými klučičími starostmi.
 
JAKKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - JINAK NEŽ V ČECHÁCH
Téma
Neděle, 18 červen 2023
Je to občas tisíckrát nic, co by umořilo i slona. Normálka: jiná země, jinej mrav. A nezáleží na tom, jestli ti, se kterými jednáte, taky hovoří česky, nebo dokonce jsou vzdálení příbuzní. Protože, jak mi bylo řečeno, jsem pro svá vnoučata vlastně cizí člověk. Za jejich celej život mne viděli jen párkrát - sice to bylo pokaždé na dýl, pak na ještě dýl, někdy to bylo po roce, někdy s delší pauzou.  Holt cesta tam a zpátky stojí majlant. A to čím dál větší.
 
TEN ČASOVÝ POSUN, TO VEDRO ...
Zážitky
Pátek, 16 červen 2023
Ach jo, zas jsem to nezvládla včas... Včera, jako teď už třetí den, byla nádherná bouřka. Vitr láme stromky a kosí kytky, voda se z nebe lije v proudech a je 95 % vlhkost. Jo, jako když pod ručníkem inhalujete. Celý den. V domě je klimatizace - takže vstup ven je "na vlastní nebezpečí". Je tu báječně, ale přizpůsobit se je dost náročné, zvláště je-li člověk navíc ortodoxní sůva jako já ... mj. teď jsou tu čtyři ráno. Taky tu pomalu začíná období hurikánů. Takže kudla dnes vyjde až zdejší ráno.   :-)
 
PAVOUČEK - 5.
Próza a poezie
Čtvrtek, 15 červen 2023
Největší pavouk Evropy slíďák tatarský v Zoo Praha – Sciencemag.czAdam se díval, jak Zetor odchází po trávou zarůstající cestě. Nebyl si úplně jistý, jestli mu může věřit, ale ten hromotluk nevypadal dost chytrý na to, aby na něj nachystal nějakou léčku. Přesto se ale rozhlédl kolem sebe a ze země sebral velký, zašpičatělý kámen. Pro jistotu. Nechtěl jako trouba nakráčet do nějaké pasti nepřipravený. Zahrádku s modrou brankou a podezděným domkem po chvíli našel.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 85 - 105 z 10765
[CNW:Counter]