O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


POTRAPTE SVÉ MOZKOVÉ ZÁVITKY...
:-)))
Pondělí, 09 květen 2022
Hádáního tu bylo dost, což o to, ale stejně vám ještě nějaké přidám. Tentokrát však budete potřebovat místo klávesnice zapojit víc to, co máte schováno nad krkem. Nojo, myslím mozek, ne nos, pusu, ani oči… Jsem zvědavá, kdo a jak to vyluští… (Náročnost? Asi tak 13letí to zvládnou stopro.)
 
MUSÍM SE POCHLUBIT:
Téma
Sobota, 07 květen 2022

Nevím jak vy, ale já jsem opravdu spokojená, dalo by se dokonce říct, že nadšená. Zůstanu-li u přirovnání Kudlanky k hospodě, kde se debatí, tak musím napsat, že jsem moc a moc ráda, že se asi jiskří na prima časy. Debatuje se tu o věcech hořlavých, a přesto, až snad na minivýjimky, zdejší podnebí působí docela fajn. Ale ano, v hospodě to lidem přeci taky občas ujede... Jenže:

 
ŽENSKÉ NA PŘECHODU?
Zážitky
Sobota, 07 květen 2022
Dneska taková drobnůstka. Seděla jsem během oběda u okna a pozorovala jsem přechod. Jakoby ne ten svůj, na ten se tvářím, že ho nevidím, ale ten namalovanej na silnici. O tom by se tyjo snad taky dala napsat kniha. Jak lidi přechází silnici. Myslím, že psycholog by z toho mohl udělat slušnej rozbor osobnosti. Někdo se rozhlíží, někdo to má na háku - však mě vidí, neeee?
 
O VÍKENDU SE SMĚJTE ...
:-)))
Sobota, 07 květen 2022
Image result for loversZazobaný muž udržuje delší dobu poměr se svou mladičkou milenkou. Ta jednoho přijde a řekne mu, že je těhotná. Muž je ochotný udělat cokoli, aby se vyhnul skandálu a rozvodu, a tak jí navrhne, aby odjela třebas do Itálie, porodila a žila tam i s děckem a že on bude na dítě platit, jak se sluší, do 18 let. „A jak ti dám vědět, že už se dítě narodilo?“ ptá se ještě milenka. „Prostě mi pošli pohled a napiš na něj spaghetti.“
 
JÁCHYMOVSKÉ LÁZNĚ
Téma
Středa, 04 květen 2022
Léčebné lázně Jáchymov - Home | FacebookNeznámí podnikatelé, anonymní akcionáři, off-shore firmy. To jsou z valné části vlastníci českých léčebných lázní. Je zhruba to rok, co bez větší publicity proběhla zpráva, že léčebné lázně Jáchymov koupil celé Arab Ali Fadran Ali Alfadran ze SAE, a je jediným akcionářem akciového kapitálu 202 mil. Hodnota lázní s asi 12 lázeňskými domy je však samozřejmě mnohem vyšší.
 
NA VAŠE PŘÁNÍ, MOJE PŘIKÁZÁNÍ
Diskuze
Úterý, 03 květen 2022

Nepřipadá vám, že se tu hádáte o něco, co můžete ovlivnit stejně, jako počasí v Austrálii? Lidé se na internetu často hádají o různých tématech, mnohdy o těch, kterým zas tak moc nerozumí (i když jsou o tom stoprocentně přesvědčeni). Účelem sporu je určit pravdu. Ale nikdo z vás není specialistou, odborníkem na dané téma natolik, aby mohl skutečně danou pravdu kázat. Jde především o vaše „přesvědčení“, o váš vlastní názor.

 
ZEPŘEDU NEBO ZEZADU - CO JE LEPŠÍ?
:-)))
Úterý, 03 květen 2022
Kvůli tomu se občas přou mnozí lidé – vypadá to sice jako záležitost jednoduchá, dá se říci až bezpředmětná, ale zkuste někomu na jeho způsob „sáhnout“. Ale vězte, že tento detail je skutečně důležitý. Možná byste si řekli, že je to jedno, ale pozor, svět se i v tomto případě skutečně dělí na dva poměrně radikální tábory. 
 
JENÍK FLAŠKA A JEHO PŮVABNÁ POEZIE
Téma
Pondělí, 02 květen 2022
V dávných dobách lidé neměli ponětí o přírodních zákonech a svůj svět si vysvětlovali skrze bohy, víly a duchy. Věřili v ně a báli se jich. A protože my nemáme ponětí o tom, jak fungují všechny ty věci, co nám ulehčují život, nezbývá nám, než jim věřit – a bát se jich. A semtam se pomodlit k bohům a vílám, aby nás nezradily a fungovaly dál i bez servisu. Čímž chci jen říct, že věci, které nám zjednodušují život, jsou rok od roku složitější.
 
ZAVRŽENÍHODNÉ PRAKTIKY DEZINFORMAČNÍCH MÉDIÍ
Diskuze
Neděle, 01 květen 2022
Teď to čteme i slyšíme denně: "Nenechte se ovlivnit dezinformačními médii!" Tak fajn. Já občas pochybuju, když se nemůžu přesvědčit na vlastní voko a ucho. Pokud se přesvědčit můžu, už nepochybuju. Když důvěřivě kousnu do ředkvičky s červem, spolknu půlku červa, pak už rovnou vyhodim celej svazek, spolu i s obsahem žaludku. Neprověřuju, jestli další ředkve jsou dobrý. Žaludek by mi to ani nedovolil.
 
NECHCI PŘIJÍT O "NAŠEHO" PSA ...
Poradna
Sobota, 30 duben 2022
Woman, female, business, advocate, legal, lawyer, law iconDobrý den, obracím se na Vás s prosbou o radu. Dobrý den, obracím se na Vás s prosbou o radu. S bývalým manželem jsme si pořídili pejska. Jednalo se o koupi psa s PP. Chovatelka, která nám štěně prodala, trvala na tom, že se bude jednat o spoluvlastnictví. Tedy chovatelka je první majitelem a můj bývalý manžel je uveden v kupní smlouvě a vystupuje jako druhý majitel.
 
JÁ MÁM NOHY, TY MÁŠ NOHY - ALE...
:-)))
Pátek, 29 duben 2022
Tak zas něco zajímavého - plus malý chyták - na víkend. Já vím, máte plno práce, je potřeba udělat tohle, tamto - a ještě mám od minule na seznamu neodškrtnuto plno dalších prací... Ale, až si uděláte malou chviličku, a hodíte své dolní končetiny na křeslo, na polštář, případně svému drahému na klín, podívejte se, jaké mají vaše prsty uspořádání. Ptákovinka...
 
KOLIK JE NA SVĚTĚ PRAVD?
Téma
Pátek, 29 duben 2022

 Dost možná že většina z vás zná text písně, lépe řečeno árie "Každý jen tu svou má za jedinou". A pro ty, co ve dny, kdy se to učilo ve škole, zrovna chyběli, tak je to árie Kecala z Prodané nevěsty od Bedřicha Smetany. Ale to vlastně není to, co vám dnes chci předhodit, mí drazí. Protože nějak jsem získala povědomí, že někdo si není jist, kolik je na světě pravd...  A hlavně - jste si jisti, že opravdu víte,  co je PRAVDA?

 
MACA, LÉČIVKA PERUÁNSKÝCH INDIÁNŮ
Téma
Středa, 27 duben 2022
Maka, Maca | Institut tradiční peruánské medicínyMaca peruánská, latinsky Lepidium meynii nebo Lepidium peruvianum je rostlina, pěstovaná v Jihoamerických Andách, kde ji běžně konzumuje tamější populace. Všechny její odrůdy slouží již dlouhá léta nejen jako potrava, ale i jako lék. Kořen macy připomíná řepu. Má v průměru 2 až 8 cm, na délku může mít až 18 cm. A právě v něm jsou koncentrované nejdůležitější složky rostliny, o které bych vám ráda něco zajímavého napsala:
 
POZOR POZOR - TOHLE SMRDÍ PRŮS....
Úkol pro vás
Středa, 27 duben 2022
VÁŽENÉ A MILÉ, VÁŽENÍ A MILÍ - když se to stalo poprvé, tak jsem se tak trochu otřásla, ale oklepala. Teď vás všechny musím seznámit s tím, že holt nejsme totálně tolerované dětičky ve školce, ale už dospěláci mezi životem a smrtí. Vím, zní to dost tragicky, ale pokud se člověk jen trochu snaží, může relativně "vydržet dost dlouho".
 
Z NOVÉHO ŽIVOTA STARÉHO STARCE
Zážitky
Úterý, 26 duben 2022

Došlo k situaci, že jsem musel opustit žižkovskej byt s pávlačí. Byt 4. kategorie, bez koupelny, záchodu, pronajatej na dobu neurčitou, kterej jsem si před 25 lety sám vlastníma rukama a nákladama zvelebil na tehdejší 1. kategorii s koupelnou s wc, kuchyní, prostě se vším, co k tomu patří. No nic, čo bolo, to bolo, teď holt došlo k situaci…

 
STRAŠNÝ SNĚHULÁKŮV KONEC ...
Zážitky
Úterý, 26 duben 2022

Takže ahoj, zdravím vás všechny - po nějakém tom čase - z kanadského Yukonu. Daniela mě vyzvala, abych napsal něco o běžném dni zde na severu, ale asi začnu od počátku. Epidemii covidu jsme zde přečkali celkem v jednom kuse a v pohodě, ze dvou důvodů: když žijete na kraji lesa, můžete bez omezení vyrazit ven, kdy se vám zachce. A nám ten les začíná přímo na pozemku.

 
VELE-LET ZTŘEŠTĚNÉ VERONIKY
Zážitky
Pondělí, 25 duben 2022

 

Se mi zdá, že jsem Štěstěnu nějak naštvala, ale Smolena se mě drží zuby nehty. Poslední dny, týdny, ba i měsíce se mi všechno sype na hlavu, ale já stále vytrvale všemu odolávám. Dnes jsem se na sebe usmála do zrcadla, oblékla šedou "tutu" sukýnku, růžovoučké tenisky a vyrazila do práce. Kvůli výluce je nahrazen vlak z Küssnacht do Luzernu autobusy, které mají málokdy zpoždění. Ovšem - dnes to zpoždění měli.

 
JAK JDE ŽIVOT JEDNÉ ŽENSKÉ
Téma
Sobota, 23 duben 2022
Změna je život. Amazonka Lenka je ukázkovým příkladem „panenky“, která rozhodně nesedává v koutě a nečeká, až ji najdou. Protože umí tu správnou angličtinu potřebnou pro armádu, čímž myslím především odborné a specializované výrazivo, taktéž jí nechybí ani prověrka na stupeň „tajné“, pracovala poslední dobou na Generálním štábu Armády České republiky.
 
PROČ JSOU PÁNI (NĚKDY A NĚKTEŘÍ) POSTRADATELNÍ
Téma
Sobota, 23 duben 2022
Jihočeští vědci objevili nové druhy mravenců i ledňáčka na Guadalcanalu -  iDNES.czMaminka příroda se fakt vyřádila. Tedy, když nás projektovala a vyráběla. Je zajímavé, jak v některých případech nám ženám docela nepokrytě fandila. Například pracovité včelky či stejně pracovití mravenci to mají zařízeno velice jednoduše. Kdo nepracuje, nemusí zaclánět, takže páni včeláci a páni mravenčáci si života moc neužijí. Jediná doba, kdy přiloží ruku k dílu (no, ruce asi nejsou tím pravým názvem), je chvíle vášnivé lásky. A pak už jen věčný spánek, přátelé ...
 
VÁŽENÉ A MILÉ ...
Úkol pro vás
Pátek, 22 duben 2022

Mám pro vás úkol. Těžký, přetěžký. Jak všichni víme, podstatně jednodušší je někomu vlepit facku, než ho něčím opravdu potěšit, oblažit. A to je přesně to, co po vás nyní budu chtít. NĚCO HEZKÉHO. Zatím si někteří z vás vybírali tu první volbu - myslím tím psát něco, co ostatním zrovna pusu k úsměvu neroztahuje. A tak k vám, víceméně jmenovitě, mám následující zadání:

 
CO KDYŽ ...?
Diskuze
Úterý, 19 duben 2022
Eva HauserováCo když přijde blackout? Tedy několikadenní výpadek elektřiny – může nastat celkem snadno a skepticky uvažující jedinci tvrdí, že k němu dříve či později dojde zcela jistě. Co s tím? Asi jste slyšeli o hnutí prepperů, kteří se metodicky připravují na konec civilizace, nebo dokonce sami mezi preppery patříte. To já ani ne, protože bez civilizace bych beztak nepřežila (například nemám štítnou žlázu a jsem závislá na jejím syntetickém hormonu), a ani bych přežít nechtěla - mám na mysli situace, kdy by došlo na zbraně a násilí.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 64 - 84 z 10259
[CNW:Counter]