O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


JAK JSEM KOUPIL, TAK PRODÁVÁM
Diskuze
Neděle, 31 červenec 2022
Mám zde na Yukonu starého kamaráda ze starých dob, kdy jsme oba závodili se psím spřežením. Jmenuje se Mark a v těch dobách se společně se svým bratrem Jeffem živil coby majitel zlatého dolu. Což ovšem neznamená, že by borci byli milionáři. Spíš naopak - když se třeba na konci sezony polámal buldozer a zároveň klesla cena zlata, musely finanční situaci zachraňovat manželky, které měly "normální" práci. Oba kluci se během let odstěhovali o pořádný kus dál na jih a já je dlouho neviděl.
 
VŠECHNO UŽ TU BYLO ...
Téma
Sobota, 30 červenec 2022
ZAČNU OD PAPEŽE...V roce 1445 nastoupil ve španělské Valencii čtrnáctiletý chlapec Rodrigo do svého prvního zaměstnání jako „sakristán“ místní katedrály. Stát se sakristánem byla docela velká zodpovědnost, zvlášť pro kluka; Rodrigo měl v podstatě na starosti účetnictví, záznamy a cenný majetek katedrály. Nebyl to však obyčejný čtrnáctiletý kluk, ale člen významného rodu Borgiů, což byla něco jako rodina Clintonů v 15. století. Není tedy divu, že rychle stoupal v církevních kruzích.
 
BLAŽENÁ OPÍCHANÁ
Úkol pro vás
Čtvrtek, 28 červenec 2022

No, už se tím opravdu bavím, co si tolik odborníků (to nemyslím lékaře, ale všechny ty, kteří tvrdě a neústupně hlásí své názory) dovede vymyslet. Ne, aby se nikdo nepletl, já fakt nikomu to, o čem je přesvědčen, vymlouvat nebudu, ale když se někdy podívám na nějaký ten erc hádavý web, a tam si čtu ty úžasné komentáře, tak si neustále opakuju, jací jsou zdejší čtenáři ještě báječní, přímo andělé. Víte, co všechno se skrývá v kokpitu letadla, za tou palubní deskou, na kterou tak bedlivě zírá pilot? Ale ne, neříkejte mi, že to nevíte... to přeci musí každý znát...

Když jsou na světě miliardy imunologů, tak proč ne i odborníků na vnitřnosti letadla???

 
... JAKO KDYBY TO ŘÍKAL DNES!
Téma
Čtvrtek, 28 červenec 2022
Famous Veteran: George Carlin | Military.comDnes vám tu nabízím záběr z jednoho vystoupení legendárního komika GEORGE CARLINA. Jeho kariéra trvala celých padesát let. Během této doby natočil čtrnáct speciálů pro HBO a více než sto třicetkrát vystoupil v pořadu The Tonight Show. Protože své scénky neustále přizpůsoboval specifikům své doby, zůstaly pořady, které natočil, aktuální i po jeho smrti v roce 2008.
 
JAK SI VYCHOVAT SVÉHO PSA - 1.
Fauna a flora
Středa, 27 červenec 2022
Takže – při mém posledním článku o tom, jak jsem přišla ke svým chlupatým miláčkům, padlo pár dotazů, jakže tedy to je s tím přivoláním, aby hafan přišel vždycky, když ho zavoláte a nejenom tehdy, když jemu se zrovna chce. Z toho důvodu jsem se rozhodla, že sepíšu takový manuál, který může pomoct jak majitelům (zatím ještě roztomilých ) štěňátek, tak i majitelům psů odrostlejších, kteří řeší problémy tohoto rázu.
 
SEBRALA JSEM VERONICE - KOUKNĚTE!
:-)))
Středa, 27 červenec 2022
Jak tak hledám  a lovím zajímavosti, kterými bych vás potěšila, případně vám zas dala námět k nějaké té papírové rvačce, zabrousila jsem i na stránky naší báječné Veroniky, která s velkým šmrncem a zcela bez zábran popisuje své radosti a starosti ze života v nádherné švýcarské krajině. Občas jsou to maléry, občas se nám až zatají dech. Takže se dobrovolně přiznávám, že jsem z jejích příhod uzmula rozhovor, která zas ona uzmula na youtube. Stojí to za to, přátelé... Ale varuju - předem si dejte na pusu alespoň kapesník, ať si smíchem nepoprskáte klávesnici!
 
NAPŘED NETOPÝŘI, TEĎ OPIČKY ...
Diskuze
Neděle, 24 červenec 2022
Světová zdravotnická organizace vyhlásila kvůli opičím neštovicím stav globální nouze. Nemoc se v posledních týdnech velmi rychle šíří v Evropě, nejvíce mezi gayi a bisexuálními muži, přičemž významným faktorem zvyšujícím pravděpodobnost nákazy je sex s více partnery. Prozatím není jasné, jaký mechanismus se na tom podílí. Mimo jiné i proto, že jde o otázku, kterou se dosud nikdo nezabýval.
 
SKUTEČNÍ DŽENTLMENI
Téma
Neděle, 24 červenec 2022
SVOBODNÍ ZEDNÁŘI. Tento řád vznikl na počátku 18. století v Anglii a navázal pravděpodobně na společenství středověkých řemeslníků a stavitelů. Řád od počátku vyznával osvícenské hodnoty jako toleranci, a za úkol si dal pracovat na duchovním a hmotném povznesení lidstva. Vzhledem k tomu, že narušoval ideovou homogenitu církve, pracoval od počátku v utajení. Zejména v katolických zemích byl v 19. století pronásledován, stejně jako o století později fašisty, nacisty a komunisty.
 
NA NAVŠTĚVĚ U OBVOĎÁKA
Diskuze
Pátek, 22 červenec 2022
Pro praktického lékaře je důležité, kolik pacientů má zaregistrovaných ve své kartotéce. Od tohoto počtu se totiž odvíjí jeho hlavní příjem v podobě kapitačních plateb. Jedná se o paušální platby, které mu proplácejí zdravotní pojišťovny a které obdrží každý měsíc. Za každého evidovaného pacienta inkasuje totiž každý měsíc určitou částku – a to i v případě, že se v jejich ordinaci celý rok vůbec neukáže. Obvodní lékaři v ČR za pacienty, které mají v evidenci, dostávají cca 10 miliard ročně.
 
FILADELFSKÝ EXPERIMENT
Téma
Středa, 20 červenec 2022
O tom, že nacisté prováděli během druhé světové války množství experimentů vojenské i sociální povahy, se všeobecně ví. Za pozornost však stojí, že se v této pohnuté době do testování zdánlivě šílených nápadů pouštěli i Američané. Jeden z jejich experimentů je dodnes předmětem četných dohad a konspiračních teorií. Co se ve Filadelfii v roce 1943 přesně stalo? Ano, tato válka urychlovala realizaci mnohých neobvyklých nápadů. V případě americké bitevní lodi, která cestovala časem i prostorem, se však jednalo jen o výmysl – ačkoli pro mnoho lidí velmi atraktivní.
 
MILENA A JEJÍ KONÍCI - JEDEME DÁL! - 4.
Fauna a flora
Středa, 20 červenec 2022
Bylo toho hodně, co se všechno stalo, a tak jsem propásla Milenino další pokračování jejího krásného vyprávění o životě s poníky. Já odletěla za dcerou na Floridu, tam se mi nějak zašmodrchal notebook, a i když to nechci svádět na něj (to já jsem ten nedouk, u kterého všechno ožije vlastním životem), tak se stalo, že další článek vychází teprve dnes. To předchozí najdete zde...
 
TELEFON - DOBRÝ SLUHA, ZLÝ PÁN
Diskuze
Středa, 20 červenec 2022
Dodneška si z dětství pamatuju naše první domácí pětimístný telefonní číslo. Byly tenkrát všechny pražský hovory za 30 halířů, bez ohledu na délku trvání, a už tehdá jsem vypozoroval rozdíl mezi mužskym a ženskym telefonováním. Zatímco táta míval hovory krátký, tak když mámě volala teta Lída, teta Jarka, nebo nějaká kamarádka, táta rovnou beze slova šel uvařit kafe, přinesl do předsíně k telefonu židli a na stolek popelník, cigára, kafe. Všichni už jsme věděli, že kratší než hodinu ten hovor nemůže bejt. To teda bylo moje první poznání, že mezi mužským a ženským telefonováním je určitej rozdíl.
 
STRACH KOLEM NÁS, STRACH V NÁS - 2.
Úkol pro vás
Úterý, 19 červenec 2022

Je to nedávno, co se začal vysílat na kanálu Epic drama seriál „POLICAJT“.  Fajn, začala jsem se dívat – a i když jsem to do poloviny prvního dílu nějak nezvládala (zatím jsou odvysílané první čtyři), postupně mne to vtáhlo. Ocitla jsem se totiž v New Yorku roku 1864, ve městě plném korupce, třídních konfliktů, rasového napětí a násilí. V městě, které znám, ale v době současné.  Skvělý atmosférický seriál z produkce BBC America.

 
O VLASTENECTVÍ A VLASTIZRADĚ
Téma
Pondělí, 18 červenec 2022
Vlastimil VondruškaTento článek byl panem doktorem Vondruškou napsán před sedmi léty, tedy v době první migrační vlny, kdy část lidí dojemně hovořila o tom, jak musíme pomáhat válkou postiženým obyvatelům. Někteří je vítali květinami na nádražích, jiní jim jeli pomáhat a starat se o ně. A masmédia chrlila článek za článkem, jak karavany těch chudáků putují z necivilizovaných zemí do těch civilizovaných. Komentátoři tvrdili, že multikulturní soužití je největší hodnotou moderní civilizace. Od té doby jsme ušli velký kus cesty.
 
VŠUDYPŘÍTOMNÉ MIKROPLASTY – HOROR BUDOUCNOSTI
Téma
Pondělí, 18 červenec 2022

V krunýřích korýšů, písku pláží, antarktickém ledu, zažívacím traktu ryb a mořských ptáků. Ale také v kuchyňské soli, pitné vodě balené i stáčené, v pivu, mražených potravinách, tropických plodech, tajícím sněhu, ovzduší měst. Dá se bez větší nadsázky říct, že mikroplasty se dají najít všude tam, kde je budete hledat.  Nacházejí se v čistém vzduchu v Pyrenejích, ale také v lidských plicích. Jsou už všude.

 
DESATERO PŘIKÁZÁNÍ - GUIDESTONES
Diskuze
Pondělí, 18 červenec 2022

America's Stonehenge' demolished after explosion | Police News | Al JazeeraKdyž končil mayský kalendář a někteří jedinci si vážně mysleli, že nastane konec světa - 21.12 2012, tak já se jim posmívala. Uplynulo deset let a já už tak veselá nejsem. Začínám upouštět od myšlenky, že se šťastně dožiji sta let, jako můj děda z tátovy strany, nebo moje nyní 102 letá sestřenice, z té samé větve rodiny. A kdyby, tak asi nebude o co stát.

 
STRACH KOLEM NÁS, STRACH V NÁS - 1.
Úkol pro vás
Pondělí, 18 červenec 2022
Je to taková divná situace. Navenek vypadá všechno normálně, ale uvnitř většiny z nás je už delší dobu zahnízděn strach. Strach z nejbližších i vzdálených dnů. Snažíme se věřit tomu, o čem si myslíme, že je správné, ale kdo ví, že to tak opravdu je? V dnešní době, kdy je kolem nás tolik fantasmagorií, dezinformací, bludů, kdy kamarád, o kterém jsme dodnes věřili, že je rozumný a rozhodně by na hloupost nenaletěl, nám vášnivě přednáší a dokazuje něco, o čem naopak my víme, že to je zcela jinak. Jak reagovat?
 
TAK ZAS NĚCO MILÉHO, VTIPNÉHO, ASPOŇ TROCHU...
:-)))
Čtvrtek, 14 červenec 2022
Odpoledne se chýlí k večeru. Hřbitov. U jednoho velkého hrobu muž se ženou odstrkávají náhrobní desku. Jde kolem nějaký návštěvník, a když to vidí, začne na ně křičet a nadávat: "Nechte toho! Copak nevíte, že vykrádání hrobu je trestný?" Žádný efekt. "No tak! Okamžitě přestaňte nebo zavolám policii!" V tom okamžiku ti dva konečně tu desku odsunuli. Chlapík se zděsí a vykřikne: "Co tohle, proboha, je? To jsem v životě neviděl!"
 
ON MOU MÁMU NEMÁ RÁD
Poradna
Čtvrtek, 14 červenec 2022
Woman, female, business, advocate, legal, lawyer, law iconBydlím doma, takže všechno, co se u nás děje, můžu dobře posoudit. Moje maminka, která je podle mne ta nejlepší na světě, si našla přítele. Proti tomu nic, ale on se mne snaží vyštvat, chce se k nám nastěhovat, a tak se snaží maminku přesvědčit, aby mne vyhodila. Doposud nám to vyhovovalo, já jsem ve svém pokoji, takže nepřekážím, naopak se snažím pomáhat, peru, uklízím.
 
NĚKDO MÁ HODNĚ, NĚKDO NEMÁ NIC
Téma
Středa, 13 červenec 2022
Poslanci se spletli a poslali osm milionů jiné obci — ČT24 — Česká televize"Platy ministrů, poslanců, senátorů nebo i soudců by od ledna měly vzrůst. Z vládních stran totiž zní neochota dál zmrazovat výdělky ústavních činitelů. Jejich platová základna letos zůstala mimořádnou úpravou stejná jako loni a předloni. Koaliční politici tak nyní preferují automatickou valorizaci. Přitom základní plat poslance nebo senátora přesahuje devadesát tisíc hrubého. Ministr má téměř dvakrát tolik a prezident měsíčně dostává přes tři sta tisíc. A kolem sedmdesáti procent lidí se přitom začíná ocitat na hranici chudoby."  (10. 7. 2022)
 
DNESKA HÁDANKY BÍLÉ, NEVINNÉ
:-)))
Středa, 13 červenec 2022
Tak jsem se trochu poplazila po zdejších trávnících a záhonech, semotamo se mi povedlo vyfotit nějakou tu bílou půvabku. Osobně se mi líbí všechny, a stejně tak o všech vím jen minimum: jsou to rostlinky, jsou krásné, jsou bílé - a určitě mají nějaké to přesné jméno. Nejen latinské, ale i naše české. A určitě jsou někam zařazeny. Kdyby mi jich nebylo líto, tak bych jich pár natrhala a přinesla si je domů, ale protože jsem to neudělala, mohu je při našich každodenních procházkách pozorovat...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 64 - 84 z 10355
[CNW:Counter]