O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


MILLION * HOTEL
Próza a poezie
Úterý, 20 červenec 2021
Tak, a je hotovo. Jsem zamilovaná. Vesmír ve své pošetilosti zamával s mými hormony a způsobil mi akutní mozkovou nedostatečnost. Zmítám se v záplavě fenyletylaminu a můj nápadník to má taky tak. Naše vzájemné souznění narušuje fakt, že ve skutečnosti je naše láska zakázaná. To opět zařídil Vesmír ve své škodolibé pošetilosti, asi abych příliš nezpychla. Ta síla, která řídí naše životy, mě vždy udělá šťastnou, ovšem napůl, neboť mé veselé období obsahuje vždy jedno velké „ALE.“
 
ZOUFALÁ PSÍ KRIZE
Téma
Pondělí, 19 červenec 2021
Bull plemena se poslední roky těší větší a větší popularitě. Každý rok narůstá počet odchovaných psů typu bull, a to logicky zase vede k přibývání dalších štěňat.. Většina lidí, kteří si pořizují tyhle hezké psy, štěňata, si ale nepřečetla to dole, tím drobným písmem, že bull plemena jsou dominantní, mají krátký doutnák a rvou se tvrdě. Před rokem začal enormní hon na bull štenda, více než kdy předtím; staford, piťák, stafbul, bullterier a všemožné i nemožné kombinace těchto plemen.. k tomu bandog, Argentina, atd..
 
KDO TO ZNÁ (A TŘEBA MÁ) - PORADÍ?
Úkol pro vás
Neděle, 18 červenec 2021
Tak zase budu skuhrat o radu, a pevně doufám, že mi některá ze čtenářek poradí. Tedy, až se uklidní z bujarého smíchu nad následující fotkou... Jedná se o takový nepříjemný zvyk některých vlasů, že se chovají v nepatřičném počasí nepatřičně.  Konkrétně v horkém vlhku. A protože - jak jsem dnes četla - byl letošní červen nejteplejší a nejvlhčejší za posledních 250 let, tak (ne že bych to ostatním ženským přála) podobné trápení určitě nemám jen já...
 
NAŠI "ÚŽASNÍ" MLADÍ
Téma
Neděle, 18 červenec 2021
Každou nastávající generaci ti starší kritizují. To známe, že ano. Z té mé generace během puberty však nebylo kritizováno vzdělání a neschopnost, pouze dlouhé vlasy. Holt generace "mániček". Co se týče školství, sice nemám ponětí, co se dnes ve školách učí, ale několikrát jsem nevěřícně sledoval reportéra, který dával 20letým studentům primitivní otázky z české historie. (Třeba jste to také viděli.)
 
JE DUSNO, PRŠÍ, DOMA BINEC
Téma
Čtvrtek, 15 červenec 2021
Tak už jsem pár dnů zase v Praze. Snažím se ráno vstávat. No, musím, já si dojdu doma, ale Kayouk musí ven. A tak se fofrem obhodím nějakými těmi hadérky a už vyrážíme. Což o to, tady zvládám těch cca deset tisíc kroků za den, přeci jen je tu snesitelněji. Ale časový posun mi dává pořád zabrat. Naštěstí máme vyšlapanou cestičku, naštěstí je pes vychovaný, aby si mne hlídal, naštěstí tu moc aut nejezdí... Robert mne napomíná, když vidí, že ho mám navolno: "Hele, přejedou ti ho jen jednou, a co si pak počneš?"
 
JAK JSEM BRÁNIL RODIČE
Zážitky
Čtvrtek, 15 červenec 2021
Ti, kteří sledují mé životopisné článečky delší dobu, vědí, že jsem vždy byl poněkud větší postavy. Přesto jsem ale nikdy nebyl nějaký rváč a fyzickým střetnutím jsem se vždy vyhýbal. Byl jsem vždy takový umírněný a mírový. Jen na pár výjimek. Přiznávám ale sebekriticky, že jsem ve dvanácti letech ve dveřích pošty naproti Hotelu Pivovar v Kojetíně ztloukl mladýho Kozárka, staršího bratra toho pozdějšího cyklistického reprezentanta v Závodu míru, až měl krev rozmazanou po ksichtu a po košili.
 
O JEDNOM ZNOVU VZKVÉTAJÍCÍM ŘEMESLE
Téma
Středa, 14 červenec 2021
Střední odborné učiliště - nově otevíráme | O škole | Střední škola řemesel  a Odborné učiliště Lipová - lázněVzít kus kamene a udělat z něj něco krásného není výsada uměleckých sochařů, dokážou to i kameníci. Pokud vás zajímá něco málo o jejich historii, pokračujte ve čtení… Kámen lidé využívají od nepaměti, ať už jako nástroj, zbraň či ke stavbě, ne nadarmo jsme před tisícovkami let měli dobu kamennou. Od té doby však opracovávání kamene udělalo značný pokrok a dnes používané technologie by pračlověka pravděpodobně vyděsily.
 
ČESKÁ OŽRALÁ REPUBLIKA
Diskuze
Středa, 14 červenec 2021
Drunked | Meme GeneratorKamkoli přijdete do společnosti nebo na návštěvu, pivo, víno, whisky či slivovice jsou naprostou samozřejmostí. Nejen to, za samozřejmost se bere i to, že každý musí pít. Když alkohol odmítnete, nastane divení a mrzení ("co se děje", "jsi nemocný", "bereš antibiotika", "jsi tu autem"), dále přemlouvání ("jen si s námi ťukneš", "jedno pivo před jízdou nevadí", "nekaž zábavu", "mě by to mrzelo"). Zároveň se okamžitě řadíte do kategorie "on je ňákej divnej" či "něco s ním fakt není v pořádku".
 
KDYŽ ROZKVETE ŠTĚTKA NA LÁHVE
Zážitky
Pondělí, 12 červenec 2021
What Do Cardinals Eat? (How These Awesome Red Birds Survive)Já vím, nadpis je to legrační, ale fakt jsem nevěděla, jaký dát. Protože se jedná o větší a obsažnější odpovědi na ony tři otázky, co jsem vám minule dala. A v podstatě se jedná o regulérní název.  Jinak musím opravdu přiznat, že jsem se v minulých týdnech setkala s množstvím nádherných květin, keřů, stromů... A což teprve tamější ptactvo. Ta tichá nádherná rána, kdy jsem poslouchala ...., a pak .... a ještě tamtoho... No, to je přesně ono - pokud jsem byla venku sama, byl to zpěv překrásný, ale pro mne zcela anonymní - takže vám příště některé z nich také předvedu...
 
VEDRO, KYTIČKY, ALIGÁTOŘI
Zážitky
Neděle, 11 červenec 2021

A small cup of coffee.JPGTak konečně to všechno funguje. Tedy kudli administrace. Můžu vám tedy naservírovat pár zelených hádanek, které jsem si přivezla v notebooku z té mokré a vařící Floridy. Jo, bylo tam fakt nádherně, vždy, když jsem slezla z prvního patra do přízemí a pak vešla na patio, bylo mi nádherně. Tedy, hned, jak jsem se zhroutila na vlhké křesílko a oddala se popíjení ranního kafe. Víc jsem totiž stejně nebyla schopná.

 
NEBEZPEČNÉ UKLÍZENÍ
Zážitky
Neděle, 11 červenec 2021
Jsem já to ale ... představte si: mám doma jednu milovanou orchideu, kterou jsem asi před rokem dostala darem. Květy zatím nemá, ale během doby, co jsem byla pryč, jí narostly dva nové listy a přibyly vzdušné kořeny. Potřebovala však osvěžit. Orchideje se zalívá proléváním. Tak jsem ji vzala do kuchyně, posadila na půllitr a prolila. Pak ji vrátila do skleněné misky, ve které sedí obklopena různými kamínky, a trochu té prolité vody k ní ještě na chvíli přilila. A odnesla zpátky na její okno.
 
ČERVENCOVÉ PRANOSTIKY
Téma
Středa, 07 červenec 2021
bouře - Aktuálně.czKdyby všechno fungovalo tak jako naše pranostiky… Určitě jich znáte hodně. Pár, těch vyloženě červencových, si tu můžete přečíst. Jinak - pranostiky se liší pravděpodobností svého naplnění. Nejvyšší logicky je u takzvaných kalendářních a časoměrných pranostik, které se týkají nástupu slunovratů, rovnodenností či délky dne a noci. Jako reálné pranostiky se označují takové, jejichž pravděpodobnost naplnění je vysoká, například naše pranostika týkajících se veder v polovině července:„Když se slunce obrací k zimě, léto spěje v psí dny.“
 
LIBO-LI ČAJ? A JAKÝ?
Zážitky
Středa, 07 červenec 2021
gong fu cha | Čajový magazín
Kdo by neměl rád čaj… Máme rádi i bylinkové, ovocné - ale ten „fajnový“, ten s historií, je z čajových plantáží. Za kolébku čaje je považována Čína, kde se čaj popíjel již v 15. století. Od té doby se na jeho přípravu používá i speciální hrníček s pokličkou - zhong. Z něj se čaj rozlévá do menších šálků. Čaj se obřadně připravuje způsobem, který vznikl v provincii Fu-tien v 16. století za vlády dynastie Ming, konkrétně za vlády císaře Šen-cunga. Používalo se pouze kruhové čajové moře z keramiky nebo porcelánu.
 
WALLY FUNKOVÁ - ASTRONAUTKA
Zážitky
Úterý, 06 červenec 2021

Dvaaosmdesátiletá průkopnice v letectví Wally Funková se za pár dnů, konkrétně 20. července,  stane nejstarším člověkem, který kdy cestoval do vesmíru. Zakladatel společnosti Blue Origin a nejbohatší muž světa Jeff Bezos si ji totiž vybral jako čestného hosta své první výpravy do vesmíru. Do kosmu Funková poletí ještě s Bezosovým bratrem Markem, a s vítězem aukce, který za místo na palubě zaplatil 28 milionů dolarů (603 milionů Kč) a jehož jméno dosud nebylo zveřejněno.

 
K ČEMU JSOU VOLEBNÍ PROGRAMY? A ZÁVISLOST NEZÁVISLÝCH.
Diskuze
Úterý, 06 červenec 2021
Skvělej řečnickej obrat předvedl kdysi, v souvislosti s volebním programem, socan Sobotka: "Naše předvolební sliby nebyly zasazeny do reálného rámce." Nádhera! Takhle mistrně lze voličům oznámit: "Lhali jsme vám." Další socan, Lubomír Zaorálek, se nedávno blýskl výrokem, za kterej by se nemusel stydět ani soudruh Jakeš blahé paměti: "A já jim to říkám stokrát. Čtěte nám ty programy, čtěte je. My vám je sepíšeme, letní, zimní, podzimní, ale oni nám je, přátelé, opravdu nečtou."
 
NEPOMLOUVEJTE INTERNETY
Téma
Neděle, 04 červenec 2021
Víte, jak poznáte, že se z vás stal protivný nepřející dědek nebo omezená hloupá bába? Tak, že začnete nadávat na mládež, že má ty rypáky furt zabořené v mobilech a počítačích a na fejsbucích a že věčně hraje počítačové hry, kdežto za vašich mladých let lidi chodili do přírody, sportovali a normálně si mezi sebou povídali. Mezi námi, dělali to jen proto, že neměli mobily a počítače a fejsbuky. Možná budete trvat na tom, že i kdybyste je vy tenkrát měli, určitě byste je nepoužívali. Možná ne. Jenže to dneska na fejsbucích tvrdí kdekdo.
 
KDO TO MÁ - PORADÍ?
Úkol pro vás
Neděle, 04 červenec 2021

Tentokrát mám k vám tento dotaz: Mám na oknech žaluzie. Ty, co se dávaly už před dávnými léty a dávají se i dnes. Jenže - i když je občas sejmu a pořádně umeju, tak už přeci jen podléhají svému stáří. Nehledě na to, že můj chlupatý souputník při lovení much jednu dost poničil. A tak jsem se rozhodla "oblečení oken" změnit. Nyní se dávají do oken rolety "den a noc". Docela se mi to líbí, jen nevím, jak to vypadá zevnitř.

 
KACHÝNKY, NOVINÁŘI A HODNÍ LIDÉ
Zážitky
Čtvrtek, 01 červenec 2021
NASA hledá gumové kachničky | Zajímavosti | Lidovky.czTřeba jste taky viděli nějaké to kouzelné video o tom, jak hasiči zachraňují malá káčátka. Dostala jsem ho, a pochopitelně byla celá blažená, že se zachraňují i tito malí šmrďolkové. A ejhle – když jsem hledala na youtube, zjistila jsem, že to je snad každoroční program některých kachních maminek, že svá batolata vodí kolem něčeho tak nebezpečného, jako jsou právě uliční kanály. Našla jsem těch videí tolik! Tak si říkám, že to je taky ta správná novinářská kachna. Nebo snad ne?
 
CHTĚLO BY TO UŽ ZMĚNU ...
Zážitky
Čtvrtek, 01 červenec 2021
Prší a prší. Všude. Tady samozřejmě taky, a já se jen na tu valící se vodu dívala. No, spíš z nebe teklo proudem, do toho fičel super divokou rychlostí vítr, a blesky se honily po nebi o sto šest… (jak jsem byla ráda, že jsem zavřená v celkem solidním pokoji), kolem lítaly věci, co normálně jsou napevno přidělané – například střechy, lámaly se větve i stromy a působily komplikace v dopravě. Vývoj jsme sledovali i on-line.
 
JAK FRAJER MĚNIL A MĚNIL
Zážitky
Středa, 30 červen 2021
Sunday's Inspiration: Red Paper Clip GuyDneska vám povím pohádku. Tedy, onto vlastně není pohádka, je to skutečnost, kdy se jednomu kanadskému klukovi podařilo si splnit super sen. Jak? Prostě jen měnil a měnil ...  Je to už docela dost starý, ale i dnes poučný a zajímavý příběh: Kanaďan Kyle MacDonald, který zrovna přišel o místo ve firmě, téměř stejně se jmenující jako on, přemýšlel, co teď, co dál? Různých brigád už měl za sebou víc než dost...
 
SLUNCE NEJEN V DUŠI
Úkol pro vás
Úterý, 29 červen 2021
Toto speciální cvičení - speciální přijímání slunečních paprsků - praktikujte výhradně o samotě! Surja Namaskara, jogínský pozdrav slunce, je velmi dostupné a zároveň snadno osvojitelné tradiční cvičení jógy.  Poněkud odlišnou verzí je Káma Surja, kterou vám zde nabízíme ...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 64 - 84 z 9926
[CNW:Counter]