O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


ZA CO, PANE BOŽE, ZA CO?
Zážitky
Úterý, 24 říjen 2023
Zase to zdražej. Pro jistotu všechno. Lidi je nutno exemplárně vytrestat za nehoráznost, že nevolili "demokratický" strany, ale dovolili si to hodit největšímu ohrožení demokracie, tedy Babišovi. On si ten Babiš dovolil lidem na platech přidávat, současně snižovat daně, tak to teda ne! "Nechtěli jste nás - demokraty, vykopali jste nás dveřma, tak jsme k vám pěkně po demokraticku vlezli pěti oknama i s dozimetrem a tady máte přes dršťku! To, co vám Babiš nedemokraticky přidal, to si teď od vás zase po demokraticku vezmem."
 
KDYŽ PENÍZE PADAJÍ Z NEBE
Téma
Úterý, 24 říjen 2023
Kamil Bartošek, už hodně dlouho známý jako KAZMA, je neuvěřitelně šikovný chlápek. Dokázal si za krátký život vydělat opravdu víc než solidní sumu peněz a jeho nápady jsou úžasné. Ne že bych ho nějak sledovala, jeho film jsem také neviděla a ani nevím, o čem vlastně je. Ale - ve filmu byly obsaženy indicie k vyluštění hádanky, respektive kód, na otevření schránky, ve které byl milión dolarů.. Jenže to nikdo neuhodl.
 
JSME JEDNĚMI Z PĚTI GENERACÍ
Téma
Pondělí, 23 říjen 2023
V marketingu, demografii, sociálních vědách i v populární kultuře se můžeme setkat s pojmy jako mileniál či boomer. Víte, co to vlastně znamená? Do jedné z nich určitě patříte, aniž byste třeba věděli, jak se zrovna ta vaše jmenuje. Nabízím vám stručný souhrn a přehled různých generací, dané definice samozřejmě neplatí pro všechny.
 
KULINÁŘSKÉ EXPERIMENTY
Zážitky
Čtvrtek, 19 říjen 2023
Eva HauserováBylo to vloni před Vánoci, kdy jsme spolčeně se Sofinkou nejdřív spořádaně napekly perníčky. Bylo znát, že to z domova už velmi dobře ovládá, hlavně válení těsta dělala úplně rutinně. Co ale neznala, byly polevy. Rozmíchaly jsme bílek s cukrem a přidaly červenou a zelenou potravinářskou barvu. Ovšem Sofinka objevila, že máme v zásobě ještě černou barvu, kterou koupil můj přítel, abych mu mohla vyrábět šedé hrošíky (zdá se, že s tou infantilitou v tom nejsem sama)…
 
VAKCINOU PROTI COVIDU A DALŠÍM VIRŮM
Diskuze
Čtvrtek, 19 říjen 2023
Výsledek obrázku pro Děložní myomVíme, že již od roku 2015 mají lidé starší 65 let, stejně jako lidé chronicky nemocní a další rizikoví pacienti, některá očkování hrazená ze zdravotního pojištění. Ale stejně proočkovanost - zejména v seniorské populaci - rok od roku výrazně klesá. A přitom v posledním roce je významný nárůst výskytu různých infekcí, jako jsou RSV (respiračně syncytiální virus), chřipky, pneumokokové infekce, a to jak v rizikových skupinách, tak i v běžné populaci. Uvědomme si, že díky migraci se k nám dostaly i dříve téměř vymizelé choroby...
 
DĚDICTVÍ, ANEB JAK ZAMEZIT HÁDKÁM
Právní
Čtvrtek, 19 říjen 2023
O dědictví můžete přijít, i když se neprokázal důvod vydědění - Měšec.czÚmrtí v rodině s sebou přináší velké emoce. Ty ovšem zdaleka nemusejí skončit okamžikem pohřbu. Jejich další vlna totiž často přichází v průběhu dědického řízení. Hádky a spory o majetek, kontrola, zda každý z dědiců dostal rovný díl – i to je realita mnohých rodin a rozhodně nic takového rodinným vztahům nepřidá. Je to tak, že v některých případech pak nastalá situace připomíná akční thriller; vyskytují se i momenty jak komediální, tak dramatické, romantické... Jenže to není to, co si drahý zesnulý ještě za života přeje :- )))
 
MASAKRY VÁLKY
Diskuze
Čtvrtek, 19 říjen 2023

Moderní stát Izrael, o jehož vznik usilovalo sionistické hnutí již od konce 19. století, se odvolává na biblickou myšlenku země izraelské, jejíž zaslíbení tvoří jeden z ústředních motivů judaismu po více než tři tisíce let. Samo jméno Izrael v běžném i náboženském užití označuje jak židovský národ, tak zemi izraelskou. Židé a pogromy na ně, byly známé už od středověku. Dokonce si myslím, že v minulosti byli pronásledovanějšími než Romové. Možná to bylo i tím, že na rozdíl od romského etnika byli a jsou vzdělanějšími a úspěšnějšími. Neznám případ před vznikem samostatného státu Izrael, že by židé byli původci a iniciátory válečných střetů a konfliktů.

 
TO BYL TEDY TRAPAS ...
Zážitky
Středa, 18 říjen 2023
Zouvám a přezouvám domácí i návštěvy. Při představě, jak po každé nevyzuté návštěvě klečím s rejžákem a drbu koberce, je mi zle. Proto bez milosti vyhodím  každého, kdo si bagančata v chodbě nevyzuje. Jednou, to byly děti opravdu malé, jsem si pěkně naběhla. Ráno mi manžel oznámil, že přijde z práce dřív, protože se u nás po poledni zastaví jeho šéf. ŠÉF??? Nastala mela. Vygruntovala jsem celý byt, všechno muselo být v pořádku a nikde ani smítko.
 
TEN NÁDHERNEJ KRYSAŘÍK
Zážitky
Pondělí, 16 říjen 2023
Manželka se pokoušela dceři vysvětlit, proč v tmavém oblečení je na slunci větší horko než v oblečení světlém. Bohužel, nachází-li se v šuplíku nadepsaném "Znalosti z fyziky" prázdno, těžko se z něj bere. "Na mě se nekoukej," řekl jsem jí, když pohledem hledala záchranu. Já šuplík s nápisem "Znalosti z fyziky" ani nemám. To však dítěti nevysvětlíte. Ba co víc, nesmíte mu to ani přiznat.
 
ÓM NADSAMEC - HEZKÝ TITUL, COŽ?
Diskuze
Pondělí, 16 říjen 2023

Nepamatujete si náhodou ještě na Nadsamce Gurua Járu? Brněnský krajský soud ho tuto středu propustil z vězení. Jaroslava Dobeše alias Guru Járu, i jeho spolupracovnici Barboru Pláškovou, kteří oba byli odsouzeni za znásilnění. Do byli policií přivezeni minulý týden, poté, co na Filipínách vyčerpali všechny právní možnosti získat tam náboženský azyl.

 
CHLEBA JE FAJN ...
Úkol pro vás
Pátek, 13 říjen 2023
Tak jsem vám slíbila, že sem hodím pár slov o našem chlebíčku vezdejším. Ano, oko moje zvědavé zahlédlo dva rozdílné balíčky, oba dvacetidekové, a oba každý za 34,90 Kč, což znamená, že tedy kilový by stál celých 174,50 Kč. Přiznávám, že jsem se docela podivila – ale nyní je pětatřicet korun „skoro nic“. Takže se nedivím, že si to lidi koupěj. A pak jsem si to vyfotila a doma se dívala do hlubin internetu.
 

 

 
PŘIZNÁNÍ JEDNÉ BABIČKY
Zážitky
Čtvrtek, 12 říjen 2023
Eva HauserováJe to obvyklá zkušenost prarodiček: když byly mé děti malé, na podobné hraní jsem neměla čas, nebo ani náladu, pořád jsem cítila nutkání stíhat něco jiného, co mi připadalo důležitější. Teď si to naopak užívám a jsem ráda, že mi vnoučátka poskytují pro hraní vhodnou záminku. Nejvíc hravého kutilského nutkání se ve mně probudilo s narozením vnučky, která je z nich nejmladší. Mohla jsem se pustit do domácí výroby domečku pro panenky a do šití panenčích šatiček!
 
AHOJ, TADY CÍPLÁ KUDLANKA
Úkol pro vás
Středa, 11 říjen 2023
Nojo, určitě jste si všimli, že poslední dobou kudla dost pauzíruje. Bodejť by ne, když pauzíruju já… Jsem už delší dobu v cizí kůži (tedy ne ve svý), a kupodivu, není to covid, zkoušela jsem se testovat, ale naštěstí mne tahle potvora zatím minula. Ale neuvěřitelně kašlu, kejchám, bolí mne v krku, pusu plnou oparů, a aby to nebylo jen tak, tak mne skoro pořád bolí hlava, a i když nic nedělám (tedy mimo nejnutnější procházky sepes, případně do nejbližšího obchodu), jsem unavená jak stachanovec po splnění závazku.
 
PODNÁJEM
Zážitky
Pondělí, 09 říjen 2023

Je to jednoduché - když jsou lidé, co by si koupili za stovku jeden obyčejný rohlík, proč by nebyli lidé, kteří takový obyčejný rohlík za stovku budou prodávat, že? Nebo ještě jinak: Když vám někdo řekne, že chcete-li rohlík, on vám řekne,že jo, ale za stovku... Berete to? Že se vám to zdá trochu padlé na hlavu? Ale jděte... Dneska je přeci možné všechno. Tedy - skoro všechno...

 
JSME EVROPSKÉ JEDNIČKY …
Diskuze
Pondělí, 09 říjen 2023
Ano, jsme na prvním místě mezi evropskými státy v počtu mladistvých, kteří si někdy v životě zapálili cigaretu, okusili alkohol nebo užili konopné látky. Závislost na tabáku se v populaci 14 až 19letých týká přes čtyřiceti tisíc dětí a mladistvých. U užívání alkoholu je situace ještě nepříznivější, odhadem nadměrné množství alkoholu pije přes 100 tisíc dospívajících.
 
STÁLÉ A SOUČASNÉ TÉMA - PENICILIN
Téma
Středa, 04 říjen 2023
Tohle jste už určitě mnohokrát četli a slyšeli, že nedostatek penicilinu nahrává odolným bakteriím. A přitom vznikají nové druhy angín a spály. Po letech relativního „klidu“ během pandemie se tyhle streptokokové infekce letos vrátily s nevídanou intenzitou. Jedním z důvodů současné zvýšené nemocnosti je i snížení naší imunity vlivem pandemie covid-19. Některé nemocnice v těchto dnech hlásí až šestinásobný nárůst.
 
 
JAK JSEM SE UČILA NA KLAVÍR
Téma
Středa, 04 říjen 2023
Jako malá jsem byla strašně aktivní dítě. V pondělí výtvarka, v úterý klavír, ve středu taneční a výtvarka, ve čtvrtek sbor a v pátek dramaťák. Bylo mi deset a chtěla jsem dělat všechno. Domů jsem chodila kolem čtvrté odpoledne. Učení mi šlo, takže nebylo nutné ubírat mých zájmů. I když až tak moje zájmy to nebyly. Do většiny kroužků jsem chodila proto, že tam chodily moje kamarádky. Na klavír jsem se ale přihlásila, protože jsem měla doma malé dětské klávesy a uměla jsem na ně zahrát maximálně "Ovčáci čtveráci". Rodiče mi ale pak koupili velké klávesy a přihlásili k místní učitelce.
 
UŽ JE TU ZASE!!!
Diskuze
Úterý, 03 říjen 2023
Mám na mysli Covida. Když to před třemi lety začlo, byli jsme dost zděšení. Pandémie! No těbuch! V rádiu, televizi, internetu, novinách, nic jinýho než pandémie. Začala doba náhubků, ženský šily náhubky jak zběsilý, pokud se někdo odvážil i nepatrně zakašlat v tramvaji, hrozilo mu lynčování spolucestujícíma. Když MUDr Prymula zkraje v televizi prohlásil, že to bude trvat zhruba dva roky, měli ho všichni za vyšinutýho blázna. Však si ty začátky pomatuje každej.
 
MOUŘENÍNI SPLNILI SVÉ POVINNOSTI
Diskuze
Pondělí, 02 říjen 2023

Devětadvacetiletá specialistka na bezpečnostní politiku a bývalá novinářka Markéta Řeháková začala v květnu 2022 působit jako manažerka komunikace v iniciativě SPOLU SILNĚJŠÍ založené generálem ve výslužbě Petrem Pavlem. Když Petr Pavel koncem června ohlásil svůj záměr kandidovat na post prezidenta České republiky, zaujala stejnou pozici i v rámci jeho kampaně před prezidentskými volbami konanými v lednu 2023.

 
ZAVAŘOVAČKY, TEDY SKLENICE ...
Úkol pro vás
Pondělí, 02 říjen 2023
Tak jsem jimi už dvě tašky naplnila - jsou krásné, čisté jak z obchodu přinešené, malé, menší i větší, i ty třičtvrtělitrové - a nevím, co s nimi. Je mi fakt líto je jen tak vyhodit do kontejneru... Jsou bez nálepek, víčka v perfektním stavu. Pokud byste někdo chtěl, jsou k mání zadarmo, pochopitelně, jen bych byla ráda, že ještě budou někomu k něčemu :-). Dávám tomu týden, a pak je tam odnesu, takže - pokud někdo má zájem, jsou tu. Já už dozavařovala. :-)))
 
SLAVNÝ ZA KAŽDOU CENU ...
Téma
Neděle, 01 říjen 2023
ACER PSEUDOPLATANUS L. – javor klen / javor horský | BOTANY.czVe Velké Británii neznámý vandal pokácel nejznámější strom v zemi, Strom Robina Hooda Byl to překrásný tři sta let starý javor klen, který rostl nedaleko Hadriánova valu v části zvané Sycamore Gap, v anglickém hrabství Northumberland. Jeho poloha v mezeře mezi kopci byla pro svou fotogeničnost vyhledávaným cílem turistů. Smutné je, že podle všeho strom padl pro pochybnou slávu vandala: "Budu slavný na Tik Toku"... Ano, podle dosavadního vyšetřování by měl být tím zodpovědným šestnáctiletý kluk...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 43 - 63 z 10830
[CNW:Counter]