O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


BUDE SE OČKOVAT PROTI NEŠTOVICÍM?
Diskuze
Pondělí, 23 květen 2022
Před dvěma léty jsme sledovali, jak covid postupně klíčí jak rozhozené obilí po různých státech světa. Jak stačilo jet na fotbal, abyste si zpět – jako nepříjemný dárek – přivezli tu neznámou nemoc. Tak pak košatěla, rozpínala se, mutovala… A dnes, kdy máme za sebou tak ohavnou dvouletou zkušenost, je v našich nemocnicích slovy šest pacientů s tímto virem. No, a teď můžeme sledovat něco dalšího…
 
TAJEMNÉ SLOVO INFLUENCER
Diskuze
Pondělí, 23 květen 2022
Ví někdo, kdo je influencer? Jo, kdo to je, to asi někdo ví. Ale ví někdo, co je to vůbec za zaměstnání? A kde se učí influncerství? Je na to maturita, nebo dokonce titul? Třeba Bc.Inf? Nebo Mgr.Inf? Nebo Dr.Inf? Se přiznám, že doteď jsem nevěděl, jen tak trochu tušil ze souvislostí, co by to tak mohlo bejt. A proč já blbec jsem, místo na esvévéešku a ještě pak dálkově na průmyslovku, nešel raději rovnou na infuencéra?
 
NÁŠ DLOUHÝ ŽIVOT V KANADĚ
Zážitky
Pondělí, 23 květen 2022
Říká se, že stáří by měl člověk prožít s lidmi, se kterými vyrůstal. V mém případě je to nesplnitelné. Když jsem ve třiceti sedmi letech zaměnil svou vlast za jinou, měl jsem již za sebou více než 20 míst, kde jsem v Čechách i na Slovensku pobýval - několik měsíců, někdy i déle. Letos na podzim to bude 40 let života v Kanadě a nikdy jsme neuvažovali o návratu.
 
ODKLAD - NEBO TO RISKNOUT?
Téma
Pátek, 20 květen 2022
Četla jsem, že se našim nadřízeným moc nelíbí, když jdou děti do první třídy o rok později - tedy, když například pro dítě narozené v srpnu, požádají rodiče o odklad, a tedy nástup do školy až příští rok. No, protože já sama osobně jsem zažila na vlastní kůži, jak je hloupé odklad nevyužít, tak vám to předkládám k zamyšlení. Jsem narozená 26. října, takže jsem do školy šla v pěti. A aby ta smůla nebyla jen tak malá, tak jsem skoro celou třetí třídu byla v nemocnici.
 
ZNÁTE TONYHO A EBERHARDA?
Fauna a flora
Čtvrtek, 19 květen 2022
Jestlipak víte, že kouzelná Pražská zoologická zahrada je v žebříčku nejoblíbenějších zoologických zahrad světa na 5. místě? Pochybuju, že někdo dovede vyjmenovat všech těch 670 druhů zvířat, která tam žijí. Já jsem se zakoukala do želváků. Konkrétně dvou následujících želvích pánů. Dosud jsem se osobně poznala jen s těmi malými, které se placatí po trávníku mojí dcery, ale ono opravdu - není želva jako želva – a dokonce ani tehdy ne, když jsou obě stejného druhu.
 
ZTĚŽKLÉ HLAVY NAŠICH VLADAŘŮ
Diskuze
Čtvrtek, 19 květen 2022
"Podej mu prst, ukousne ti celou ruku." Tohle přísloví si asi v zoufalství opakuje mnoho našich představitelů. Všechno donedávna šlo docela dobře. Ano, snad se vyskytly nějaké drobné nesrovnalosti, snad byli někteří ukrajinští příchozí nespokojeni s nabídkou, ale to bylo většinou vždy nějak k obapolné spokojenosti zúčastněných včas vyřešeno. A je pravda, že většina je ubytovaných a dokonce i zaměstnaných. JENŽE:
 
HODNÍ LIDÉ OPRAVDU EXISTUJÍ
Zážitky
Čtvrtek, 19 květen 2022
Snažíte se poctivě recyklovat odpad? Zde je 15 recyklovatelných věcí, o  kterých jste pravděpodobně nevěděli! -

Syn přijel se žralokem na patě. Na botě, kterou nosil 1 měsíc. Koupených u Vietnamců. Vím, říká se, že ti Vietnamci mají nekvalitní zboží, ale také vím, že naše jediná místní nevietnamská prodejna obuvi má ve svém sortimentu kromě kožených poctivých, ale velmi drahých bot také ty vietnamské, ovšem za dvojnásobnou cenou. A také vím, že syn neumí boty nazouvat. Zásadně je nerozešněrovává, leze do nich násilně a krabatí opatky, jazyky jsou zmuchlané ve špičce, vnitřní stélka po týdnu chybí atd…

 
STŘELBA NA BONANZA CREEK
Zážitky
Středa, 18 květen 2022
Bylo to někdy v 90. letech. Moje kamarádka Dawne žila ve staré zlatokopecké boudě v údolí slavného potoka Bonanza. Sousedů tam moc neměla, jen asi kilometr po proudu stála a dodnes stojí Dredge # 4. Tedy obrovský plovoucí bagr, který si před sebou v dobách své slávy vyhrabával jezero, ze získané zeminy vymýval zlato a jezero za sebou zase zasypával. Už dávno stojí na suchu a slouží jako turistická atrakce.
 
KONEC „E171“ V POTRAVINÁCH
Diskuze
Středa, 18 květen 2022
TiO2 - oxid titaničitý - titanová běloba - vlastnosti, využití - YouTubeJedno z nejdiskutovanějších éček posledních let je oxid titaničitý (E 171) – bílé barvivo, kterým se můžete setkat například ve žvýkačkách a cukrovinkách. Přestože jde o látku, která se v potravinářství používá velmi dlouho, v posledních šesti letech se objevily pochyby o její zdravotní nezávadnosti. Používá se jako bílý pigment při výrobě barev nebo jako UV filtr v opalovacích krémech.
 
JE TOHLE MOŽNÝ??? TO JE ŠÍLENÝ...
Diskuze
Úterý, 17 květen 2022
Vezmete velkou zavařovačku a malinké kotě. Kotě dáte do čtverhranné zavařovačky ....  Jo. Je to neuvěřitelné, ale lidi přijdou na neskutečné věci - takže i na čtverhranné kočky, které žijí ve sklenici. Na tento nápad přišel už v roce 2000 student MIT Dr. Michael Wong Chang. A od té doby je dostupný návod, jak roztomilou malou kočku přimět  růst jako bonsai - do tvaru nádoby. Tedy: "Kočka-bonsai".
 
JAK NA TOHO MÉHO?
Úkol pro vás
Pondělí, 16 květen 2022
Ahoj lidi, chci se zeptat, jestli někdo nejste na tom podobně jako já. Nebo případně mi napište, co dělám špatně a co bych dělat jinak jinak? Mám hodného manžela, nepodvádí mě, snad i miluje, ale přijde mi, že toho chce po mně hrozně moc. Opravujem starý dům; manžel si dělá skoro všechno sám. Má toho hodně - v práci je od rána do večera a pak jde ještě něco popracovat.
 
PŘÁTELÉ, NEVKLÁDEJTE ODKAZY
Téma
Pondělí, 16 květen 2022
Milá Lenko1 a další, prosím, nevkládejte odkazy na jiné weby. Je z toho pak zbytečný problém... A tím nemyslím to, že např. vložení velkého obrázku, který přesáhne možnosti místa na komentář, okamžitě rozhodí celou kudlu. - Tedy, fakt musím přiznat, že mám Kudlanku docela ráda, a nechci, aby byla taky zavřena. S tou dávkou odkazů a "roztomilých fotek" se to fakt přehnalo. Rozhodně je "kudla už v merku". Takže tak... Jinak srdečně zdravím.
 
PŘIJELI ZE ZAKARPATÍ ...
Téma
Pátek, 13 květen 2022
Uprostřed Prahy, na Hlavním nádraží, se "ubytovalo" asi pětset ukrajinských Romů. Přestože část mohla přespat na provizorních lehátkách, která poskytla Správa železnic, dalším byl k dispozici lůžkový vlak, tak mnozí spali na tamějších chodbách na zemi, jen na dekách či spacích pytlích. A protože se tato neúnosná situace už opravdu musela řešit - bylo rozhodnuto postavit (alespoň pro některé) stany v Troji. Budou tam vhodná lůžka, nezbytné hygienické zázemí, sprchy, prostor pro jídelnu atd.
 
ZAPOMENUTÍ ... - II.
Téma
Pátek, 13 květen 2022
Vojáci jsou v podstatě „něco“, co stát a vláda použije jako živou zbraň proti nepříteli. Zajímavé je, že nikdy se nebijí, či neperou ti, kteří jsou „nahoře“, kteří na sebe navzájem svádějí nejrůznější viny. Vojáci jsou velká anonymní hmota… A je zcela jedno, jsou-li to mládenci a muži z války před tisíci lety či současní … Jsou živými oběťmi. Vrátím se dnes ještě jednou k těm několika ztraceným a opuštěným vojákům ze II. světové války. Však bůhví, kolik jich bylo takhle po světě ztraceno, a nikdy se nenašli…
 
ZAPOMENUTÍ ... - I.
Téma
Čtvrtek, 12 květen 2022
Teruo Nakamura | Discography | DiscogsKdyž Japonci podepsali mírovou smlouvu s USA 2. září 1945, skončila druhá světová válka. Předchozích devět měsíců před japonskou kapitulací bylo podle Muzea druhé světové války jedněmi z nejtragičtějších. Podpis mírové smlouvy urychlily dvě atomové bomby svržené Spojenými státy na japonská města Hirošima a Nagasaki, které zabily desítky tisíc japonských civilistů. ALE...
 
HLÍDÁTE SI VÍC ZADEK NEBO PŘEDEK?
Zážitky
Čtvrtek, 12 květen 2022
Tohle by mohla bejt nesmírně zajímavá studie psychologická, někdy až psychiatrická, popř. i diplomka na VŠ. Když můžou akademickýho titulu dosíci takový skvosty, jako např: "Kůň a jeho podíl na tvorbě hodnotové orientace současné společnosti?" "Osobnost papouška šedého (Psittacus erithacus) a její stabilita v čase." "Sexualita zakrslých králíků." Tak proč bych nemohl i já přispět se svou troškou do mlýna?
 
FOTOGRAFIE PRO SEZNAMKU
Téma
Čtvrtek, 12 květen 2022
KAVÁRNA VIDÍM VÁS - BlogosféraTo takhle odpovíte na seznamovací inzerát sympatickému člověku vašeho věku a při osobním setkání zklamaně zjistíte, že váš protějšek fakt hodně zanedbal aktualizaci přiložené fotografie... Prý, čemu se divím, je to běžná praxe. Inzerent se chce dělat mnohem zajímavější, než tomu ve skutečnosti je. Většinou má spoustu ušlechtilých zálib a zaměstnání, kde si ho považují, diplom z parašutistického výcviku, dceru z prvního manželství na francouzském lyceu, domeček s bylinkovou zahrádkou, pár věrných přátel z fotbálku a přítulné štěňátko.
 
NA EMANA? NA BLBEČKA? NA IVANA? NA HAVLA?
Zážitky
Středa, 11 květen 2022
K holiči jsem, coby děcko, chodil s tátou strašně nerad. Hrozný bylo to čekání, aspoň pět pánů před námi, všichni s novinama v rákosovejch rámech, který tam visely na věšácích, až konečně: "A další prosím". Pak deset minut utrpení, v zrcadle se místo mě pitvořil slušnej hoch, neboli volízanej vdolek. Styděl jsem se vylézt na ulici a první, co jsem rukama udělal, bylo totální rozcuchání mokrýho zbytku. Aspoň nějakej vzdor, i když plat prtnej.
 
MÁMA UŽ MĚ NEMÁ RÁDA
Úkol pro vás
Středa, 11 květen 2022
Nevím jak začít - potřebuju se asi jenom vypovídat… Vždycky jsme měli doma mezi sebou (rodiče, brácha, já) výborné vztahy. Samozřejmě každý má své chyby, ale drželi jsme všichni za jeden provaz a dali by jeden za druhého ruku do ohně. Mámu s tátou jsem vždycky vnímala jako jistotu a zázemí, spřízněnou duši. Já jsem momentálně druhým rokem rozvedená, žiju sama se svojí pětiletou dcerkou. Mám ale trápení - mám delší dobu pocit, že mě už nemá ráda.
 
ZNÁSILNĚNÍ NEOMLOUVÁ?
Diskuze
Středa, 11 květen 2022
Je to dávno, dávno tomu, co nechtěně těhotné musely před potratovou komisi. Měla jsem jednu kamarádku, která přišla do jiného stavu na nějakém mejdanu. Ano, neměla tam chodit, neměla nic pít, neměla nic dovolit, natož mít sex s někým, koho vlastně ani moc neznala. Ale - stalo se. Neodsuzovala jsem ji, není na světě totálně bezúhonný člověk, který by v životě neudělal chybu. Ale co následovalo, si vy, kteří už "něco pamatujete", možná dovedete představit.
 
DOMOV NEBO KLEC?
Úkol pro vás
Pondělí, 09 květen 2022
Ahoj Kudlanko a vy všichni. Potřebovala bych poradit. Někdy, když o své situaci mluvím s nějakou kamarádkou, tak mám pocit, že mi odpoví: „Nojo, dobré bydlo tě pálí!“ Jenže, ono to ani není tak dobré bydlo, jako spíš zlatá klec. Bydlíme s manželem a naším ročním synem v jednom starším pražském domě, který byl zřejmě určen pro bohatší lidi – protože náš byt je přes celé patro, a dá se říci, že je víc než prostorný. Bydlí tu manželova matka se svým manželem, jeho sestra s dvěma kamarádkama, jeho bratr s přítelkyní a jeho babička.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 43 - 63 z 10259
[CNW:Counter]