O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


JO, MÁME NOVÉ TÉMA ...
Zážitky
Čtvrtek, 06 květen 2021
Chtěl bych být - jak muška malá - na tom úterním jednání u pánů poslanců. "Diskuze" prý trvala asi hodinu a půl. Pozvaní ředitelé zpravodajských služeb, nejvyšší státní zástupce a policejní prezident se však ke slovu vůbec nedostali. Někteří poslanci uváděli, že debata přerostla ve "vzájemné osočování". Muselo to být fakt výživné... Tohle bude ještě velmi zajímavá kauza, jež určitě neskončí před podzimními volbami do Poslanecké sněmovny.
 
DĚTI "VE VELKÉM" - NYNÍ DEVATERČÁTKA!
Téma
Středa, 05 květen 2021
stork baby PNGMožná, že jste někdy viděli známá osmerčata, která žijí teď v Kalifornii. Nadya Sulemanová, je přivedla na svět v roce 2009 – a není to dávno, co děti oslavily dvanácté narozeniny. Dokonce dost dlouho se vysílala reality show o jejich životě. Mj. jejich maminka má těch dětí celkem čtrnáct - není to žádná troškařka. Teď ji ovšem trumfla pětadvacetiletá Halima z Mali, které se narodila DEVATERČATA…
 
VERONIČČINO EROTICKÉ LAŠKOVÁNÍ
Zážitky
Středa, 05 květen 2021
Je to už pár let, kdy jsem byla velmi zamilovaná a žila v pohádkovém vztahu s princem v modrém Volkswagenu. Jak už to u partnerských vztahů bývá, podnikli jsme spolu jednu z mnoha společných dovolených. Ačkoliv byl výběr většinou na něm, tentokrát jsem vybrala destinaci já a rozhodla jsem se pro ostrov Elba. Jak známo, Elba je italský ostrov ve Středozemním moři, kde žil Napoleon Bonaparte v exilu. A řeknu vám, že takový exil bych si také nechala líbit.
 
DALŠÍ METODY PODVODNÍKŮ
Téma
Středa, 05 květen 2021
Kriminalisté řeší desítky případů se škodami v řádu milionů korun. Policie České republiky v posledních týdnech zaznamenala vzrůstající aktivitu skupiny osob, které využívají jednu z metod sociálního inženýrství a to takzvaný vishing. Jedná se o princip, který je založený na telefonních hovorech, kdy se   volající (podvodníci) zpravidla představují jako pracovníci banky, kteří zjistili napadení vašeho bankovního účtu.
 
HROZBA V ROZKROKU!
Téma
Úterý, 04 květen 2021
IOT (Internet of Things) zařízení, tedy ta, která lze nějakým způsobem připojit do internetu, postupují do všech odvětví. Dokonce i mezi erotické pomůcky. A jelikož je situace kolem zabezpečení některých IOT zařízení “veselá”, může tak být “veselo” i v rozkroku. V březnu se například objevila velká analýza společnosti ESET, která se zaměřuje na chyby v těchto dvou hračkách pro dospělé:
 
BLAHOSLAVENÍ CHUDÍ DUCHEM A BANKA
Zážitky
Pondělí, 03 květen 2021

SnappyGoat.com - Free Public Domain Images - SnappyGoat.com-  man-face-traugikeit-despair-93951.jpg"Dobrý den, byla byste tak laskavá a dala mi všechny peníze, co tam máte?" - No, takhle to asi ten pán, co se nedobrovolně nechal vyfotit kamerou v jedné smíchovské bance, takhle to asi neřekl. Ale každopádně, peníze dostal a určitě si říkal, jak je to super, že teď všichni musí nosit respirátory. Jen se divím, že s kamerou nepočítal, protože podle všeho si ty prašule asi dlouho neužije ...

 
CO NÁS ČEKÁ A CO NÁS (DOUFEJME) MINE
Diskuze
Pondělí, 03 květen 2021
Box Kartón Balíček - Vektorová grafika zdarma na PixabayOde dneška, tedy od úterý 4. května, se náš život zase o něco přiblíží normálu. Začal totiž platit druhý z celkem šesti „vládních balíčků“. Ty totiž nahradily již nefungující protiepidemický systém (PES tedy skutečně chcípnul). Holt každý nový šéf si vše udělá po svém. Jenže - zase je v nich plno nelogičností... Co je nebezpečnější: fotbaloví fandové či študáci?
 
CUKR KÁVA, ČOKOLÁDA, ČAJ, RUM ...
Zážitky
Pondělí, 03 květen 2021
Ne, to není seznam, co bych neměla zapomenout nakoupit. Vzpomínáte si taky na naše hry dětských let? Třeba Honzo, vstávej! Kolik je hodin? Pět medvědích, tři čapí, dva slepičí a čtyři mravenčí. (Fantazii se meze nekladly.) Na slepou bábu, Zlatá brána, otevřená, kdo do ní vejde, tomu hlava sejde, ať je to ten nebo ten, praštíme ho koštětem ...
 
HURVAJS, NEZLOB TAŤULDU!!!
Téma
Neděle, 02 květen 2021

Hurvínek - Spejbl a Hurvínek - POSTAVY.czPřišourá se v typických dřevácích a fistulí pronese vtipnou hlášku, kterou zakončí charakteristickým chachá. Aby byl komický dojem dokonalý, protočí svá kukadla, a u publika má vyhráno... Bylo to roku 1920, kdy Josef Skupa začal v plzenském loutkovém divadle vystupovat s panem Spejblem. Ten nejdříve byl ve dvojici s Kašpárkem, ale – nebylo to ono. A tak roku 1926 vytvořil Gustav Nosek jako překvapení pro Skupu zmenšenou a vylepšenou kopii Spejbla. 
 
JAK SE VERONIKA STALA VEGETARIÁNKOU
Zážitky
Středa, 28 duben 2021
Na začátku tohoto příběhu bych chtěla apelovat na to, že to není propaganda, ani agitační trik, jak přinutit své okolí, aby se také stali vegetariány. Je to každého svobodné rozhodnutí, ke kterému člověk sám dojde díky morálním, zdravotním, či jiným pohnutkám. Důvod, proč jsem se rozhodla já, byl především morální. Nejen, že musím denně přihlížet, jak si řezník odváží ještě kojená telata z nedaleké Bio farmy, aby z nich udělal medailonky, či parmazán, ale i ta nešťastná událost s uvězněnými telaty na moři, jakožto uhynulých 200 tisíc ovcí na moři, to vše mě nenechalo chladnou a sekla jsem s masem definitivně.
 
KOMU JE RADY, TOMU JE POMOCI
Téma
Středa, 28 duben 2021
Mluvit o duševním zdraví je pořád trochu "divný". Mimochodem, celkem otevřeně o sobě říkám, že jsem šťastný psychiatrický pacient (a hodlám jím zůstat i nadále). Takže se zas a znovu snažím dělat něco pro své duševní zdraví i v době pandemie. Co mi pomáhá a co by možná mohlo pomoct někomu z vás? Tím fakt netvrdím, že mám univerzální návod na všechno, jen pár postřehů z vlastního života: 
 
NĚKOLIK ZAJÍMAVOSTÍ, KTERÉ MOŽNÁ NEZNÁTE
:-)))
Úterý, 27 duben 2021
Emotions, Luck, Pig, Four Leaf Clover, Lucky Pig - Luck - 960x640 PNG  Download - PNGkitVěděli jste, že prasata mají třicetiminutový orgasmus, pijavice 32 mozků a komáři zuby? Že rajče je ovoce, existují červené banány, člověk je býložravec, kost je 5x pevnější než ocel, děti rostou na jaře rychleji, můžete poslat pohlednici z pekla nebo že prdíme 14x denně? Vsadím se, že většinu těchto i všech ostatních zajímavostí jste nevěděli. Pokud jo, tak jste prostě "jedničky", o čemž ovšem ani trochu nepochybuji :- ))))
 
NAPŠED KAFE, PAK POSTEL?
Zážitky
Úterý, 27 duben 2021
"Dobí den," přistoupí ke mně snědý muž, který před pár vteřinami vyskočil z obrovského landroveru v ulici, kde venčím. "Máte cigarrreta?" Žádostivě pokukuje po mé bensonce, kterou žhavím v puse. "Jasně," přitakávám, vyklepnu z krabičky cigáro, připálím mu a chci odejít. Muž (odhadem tak o 20 let mladší a o 20 cm menší) si odkašle a zapíchne se mi do očí: "Já muvim trrrochu česki....a mně se líbí cholky....ty mladý cholky ne..."
 
JSEM PARANOIDNÍ
Téma
Úterý, 27 duben 2021
3 bezpečnostní rizika aplikace WhatsApp, která by její uživatelé měli znátStejně tak, jako kdysi Špinarová dokázala zazpívat i text lístku na tramvaj, tak já zase přečtu všechno, co má písmenka a dostane se mně pod ruku, pokud to je pro mne v nějakém srozumitelném jazyce. Je jedno jestli historický román, literatura faktu, klidně i růžovka a fantasy, detektivky, ale když si mám vybrat, tak je to sci-fi. Možná právě proto jsem s těmi „kecacími“ technologiemi opatrná...
 
PRAŠTĚNÁ
Zážitky
Neděle, 25 duben 2021
Tohle se opravdu může stát každému. Někomu i vícekrát. Mě naposledy ve čtvrtek odpoledne… A to jsem se tenkrát, minulý rok, když jsem si šla pro balíček na poštu a vrátila se s rukou na věšáku, zapřisáhla, že už nikdy, nikdy se mi to nestane, neb si budu dávat pozor, kudy jdu, kam šlapu a co je přede mnou. Jo, tenkrát bylo taky nádherně, nade mnou prozpěvoval nějaký pták a já ho „musela“ vidět. Tak jsem viděla ptáčka-zpěváčka a neviděla schod…
 
TAKOVÝ VĚCI SE MUSÍ STÁT
Zážitky
Neděle, 25 duben 2021
František koukne na hodinky. Čas vyrazit. Típne cigáro, nastoupí do trolejbusu, pošteluje si sedačku řidiče a pomalu vyrejduje z točny. Dal by si kafe, tady to nejde, tak snad za půl hodinky na konečné. Zatahuje se. Obloha jak ocelový poklop, pod který někdo posvítil baterkou. Škvírka nízkého ostrého slunce. František nemá tohle světlo rád. Silnice se leskne. Vjíždí do nástupní zastávky. Nikdo tu nečeká. Zapíná rádio, kabinu okamžitě zaplní rozjásaný taneční pop. Mladší kolega, co jel před ním, tohle poslouchá, on teda ne, přepíná stanici. Hezké české rádio, Maruška Rottrová, tu má rád.
 
KAREL PLÍHAL: ŠPÍNA
Próza a poezie
Neděle, 25 duben 2021
Karel Plíhal, český kytarista, zpěvák, skladatel, textař, básník, hudební režisér a aranžér, tvoří neopakovatelné texty plné poetiky, hledá a nachází zajímavé rýmy a slovní spojení. Poté je s lehkostí doplňuje příjemnými melodiemi, a tak vznikají jeho písně, které spíš pohladí než nakopnou. Při poslechu jeho studiových alb je zřetelně cítit postup směrem k jednoduchosti.
 
TEN NEJKRÁSNĚJŠÍ DEN
Téma
Středa, 21 duben 2021

Happy Go Lucky Guy Stock Photo - Download Image Now - iStockJeho příchod nebyl nechtěný, nebyla však ani nijak plánovaný. Prostě se to stalo. Jako chlap jsem si samozřejmě strašně přál syna, pokračovatele rodu, raubíře, lotříka a raráška. Jsem si dnes plně jist, že ani malá princeznička by nebyla o nic menším zázrakem a klubíčkem štěstí. Myslím, že ačkoli se lidé stále snaží nějak vlastní pomocí určit pohlaví dítěte, je to prostě náhoda s šancí  50 na 50.

 
PROČ "KVETE" PROSTITUCE? - 1.
Diskuze
Úterý, 20 duben 2021
No prostitution clipart. Free download transparent .PNG | CreazillaMuži preferují domluvené setkání za finanční odměnu z několika důvodů. Jedním z nich je fakt, že mají rádi společnost výrazně mladších žen, ale nechtějí měnit cokoli na svém současném životě. Mimomanželský poměr představuje docela velké a potenciálně drahé riziko. Rozvod je složitá záležitost, dělí se majetek, plno nepříjemností... Ale co vlastně těm nevěrníkům chybí?
 
NEMÁTE DOMA ZAPOMENUTOU PISTOLKU?
Téma
Úterý, 20 duben 2021

. Už v předchozích amnestiích lidé odevzdávali malorážky, lovecké pušky, granáty i některé rarity. Zbraňová amnestie přinesla i pořádné úlovky. Například královéhradecké policii odevzdal majitel samohybnou houfnici a tank T 34/85. Chce si vyjednat se státem jejich dodatečné znehodnocení tak, aby odpovídalo právním předpisům.

 
DĚJOU SE VĚCI
Diskuze
Úterý, 20 duben 2021
Pokud jste někdo venčil po půlnoci pejska, a měl výhled na Pražský hrad, mohl jste zahlédnout něco neuvěřitelného: obrovský svítící nápis: „VELEZRADA“. Za akcí stojí nová organizace Zastavme velezradu. Nápis na sídle českého prezidenta se objevil poté, co vyšlo najevo, že výbuchy v muničním skladu ve Vrběticích v roce 2014 byly dílem mezinárodního terorismu ze strany Ruské federace. 
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 43 - 63 z 9835
[CNW:Counter]