O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


JAK UDĚLAT Z CHLAPA BLBA?
Zážitky
Čtvrtek, 18 srpen 2022
To je strašně snadný a některý dámy k tomu mají talent přímo od pánaboha. Přitom je ovšem zajímavý, že ony si to vůbec neuvědomujou, vůbec nechápou, proč by to mělo jejich mužskýmu společníkovi vadit. Ony mu přeci naopak pomáhají. O co jde? O vyptávání se na věci, na který se chlap ze zásady nikdy neptá, buď je rovnou ví, nebo si je dokáže zjistit sám. Jenže - dáma to potřebuje slyšet od "odborníka, znalce".
 
JAKPAK JE DNES U VÁS DOMA? - U NÁS NETFLIXOVĚ
Téma
Úterý, 16 srpen 2022
Jännittävintä on hetki ennen kliimaksia – Karppi jatkuu kolmannella  kaudella ja ratkoo selvittämättömiä rikoksia | Draama | yle.fiMám chytrou televizi.  Dáma z minulého století má současnou televizi, která má v sobě nějaké extrachytré možnosti. Hrůza, co?  Mám ji už dýl, ale teprve teď, velmi pozvolna, se začínáme kamarádit. Zatím mi ukázala, co má programů televizních, i když některé nejsou pro mne, protože k nim nemám patřičné heslo.
 
JAK PŘEDĚLAT SOVU NA SKŘIVÁNKA?
Úkol pro vás
Úterý, 16 srpen 2022
Sova pták vycpaná hračka dravce, Pták, dravý pták png | PNGEggZápasím s tím celou tu dlouhatánskou dobu, co oblažuju svět svou přítomností. A že mi to ten svět dával a dává občas setsakra "sežrat".  Napřed jsem vstávala brzy do školy, na střední jsme jako první hodinu mívali tělocvik, což bylo "moudré rozhodnutí" nějakého trhlého kantora, že prý nás to probere. Jo, probralo, ale bylo to někdy kruté. Hlavně když zazněl rozkaz: "Do tepláků a běžíme do parku!" Musela jsem později přežít i to, že jsem do práce - na šestou - jezdila z Florence autobusem. Do Vodochod, do fabriky na letadla, kde jsem tehdy působila coby administrativní pracovnice.
 
CESTA DO ACAPULCA - 2.
Zážitky
Úterý, 16 srpen 2022
Tak, pokračujem… V klubu, který patřil k zbrusu novému hotelu, jsem působila nepatřičně. Vedle prudce elegantních dam jsem si připadala ve svém ležérním a skromném outfitu, jako selka v opeře. Ale největší pozornost budila moje bílá pleť a červené dlouhé vlasy. Chtě nechtě jsem se stala středem pozornosti, ale naštěstí jen na chvíli. Netrvalo dlouho a moji pozornost usurpoval obrovský černoch, který měl tak velká ústa, že by se mu tam vešla máma i táta.
 
PRO DĚTI A "DÁMY PŘED ODLETEM" MŮŽEME PŘITOPIT, NE?
Diskuze
Pondělí, 15 srpen 2022
No, zkouším si to představit, jak někdo chodí panelákem a s nějakým tím extra ultra citlivým detektorem sonduje, kolik mají Dvořáčkovi v obýváku stupňů... To je přeci absurdní, tolik bytů... Umíte si představit, kolik lidí by na to museli zaměstnat? A kde by vzali na jejich platy? Hloupost, neskutečná hloupost. Vždyť stačí už jen ta představa, že budou ceny za energie stoupat k výšinám, ta doběla rozehřeje všechny, na které to padne.
 
JE TI TEPLO, NASTĚNKO? TEPLO, DĚDEČKU MRAZÍČKU, TEPLO…
Diskuze
Pondělí, 15 srpen 2022
Rozmazlení a zchoulostivělí, to si říkám, když poslouchám, jak se lidi bojí chladnějšího vzduchu v bytě. Přitom těch devatenáct slibovaných stupňů přeci není nijaký mráz! Pravda je, že jak znám své pappenheimské, tak většina má v „zimě“ doma přetopeno, chodí nalehko a teplotu menší než 25 – 28° C neuznávají. A navíc mají většinou pootevřené okno na ventilačku.
 
CESTA DO ACAPULCA - 1.
Zážitky
Neděle, 14 srpen 2022

Už ani nevím, jak se to celé seběhlo. Najednou jsem seděla v kabrioletu se staženou střechou a uháněla jsem pouští z Mexiko City do Acapulca s neznámým novinářem a bývalou jeptiškou. Co a jak této události předcházelo, se mi vybavuje pouze mlhavě. Je tomu přece jenom už nějakých dvacet let. Při nějaké příležitosti jsem se seznámila někde na mexické party se Slovenkou, která se na prahu dvacítky rozhodla, že už nechce být Ježíšovou nevěstou a je na čase hledat něco hmatatelnějšího a hlavně opravdovějšího.

 

 
TÝDEN PLNÝ RADOSTI A LÁSKY
Zážitky
Středa, 10 srpen 2022
Prague Pride už neodmyslitelně patří do letních radovánek v Praze. Festival, zaměřený na homosexuály, bisexuály, lesbičky i transgender, je akcí nejen pro LGBTQIA+, ale i pro širokou veřejnost. Pochod se koná každoročně v srpnu již od roku 2011. V současné době patří festival mezi největší kulturní akce v České republice. Festival Prague Pride se koná každoročně v srpnu již od roku 2011. Festival trvá týden a pravidelně představuje přes stovku kulturních i společenských, veřejných diskusí a debat, sportovních událostí i duchovních setkání.
 
NEKOUKEJ JÍ POD SUKNI!
Zážitky
Středa, 10 srpen 2022
Bylo žhavé letní odpoledne, v nacpané tramvaji číslo devět bylo k zalknutí. Kousek od tyče, která mi poskytovala oporu v zatáčkách, seděla na dvousedačce mladá pohledná maminka se synkem předškolního věku. Maminka na své ratolesti vyzvídala, co se odehrálo ve školce, kluk vyprávěl cosi o stavebnicích a o tom, jak malá Hanička nechtěla maso k obědu. Pak najednou zničehonic prohlásil: „Mami, Kája dostal od úči pohlavek, protože se koukal Věrušce pod sukni.“
 
OLIVIA NEWTON JOHN
Zážitky
Středa, 10 srpen 2022
Poprvé jsem ji zaregistroval v Pomádě. Hned první písnička „Sandy“ mě uzemnila (Hopelessly Devoted To You). Nádherná Sandy, náhernej hlas, melodie, nečekaný harmonický obraty. Fakt povedený. Jinak mi ovšem už film přišel celkem nanicovatej. Pak se mi do ruky dostalo její elpíčko s countryovkama, a to už jsem si ji zapamatoval a navždycky se zamiloval do jejího hlasu a fotky.
 
UKRAJINKY… NEBEZPEČÍ PRO ČEŠKY?
Diskuze
Úterý, 09 srpen 2022
Bez ohledu na národnost musel každý „západní muž“ slyšet příběhy o legendární kráse slovanských žen.  Jsem přesvědčen, že značnému počtu mužů udělá obrovskou radost, když se s těmito ženami setkají; mnohé z nich se mohou chlubit postavou, jejíž křivky mužům zatočí hlavou i rozumem. Málokde na světě se mohou pyšnit tak nádhernými ženami... Dalším plusem mimo nesmírnou přitažlivost, je jejich známá oddanost.
 
BRUTÁLNÍ ZAKLEKNUTÍ NEBOHÉHO DĚCKA
Diskuze
Pondělí, 08 srpen 2022

Ze zpráv jsem se dozvěděl, že policajti v civilu v jihočeských Borovanech napadli a dokonce brutálně zaklekli nebohé dítě jen proto, že psychicky neuneslo nenávistný projev A. Babiše. Zpráva se stala Zprávou dne, dětem se přeci ubližovat nesmí, jsou naší budoucností. Redaktoři se už druhej den předhánějí ve spravedlivém rozhořčení, řeší to ministr, vláda, a snad se dočkáme i parlamentní vyšetřovací komise. Zasahující policajti jsou už tiskem lynčováni a dojičky z JZD Sametový listopad žádají trest nejvyšší. 

 
SORJONEN
Téma
Neděle, 07 srpen 2022
Sorjonen: Krvavé poselství 2021Je super, když má člověk kam utéct z průserů běžného života, z blbých nálad a situací. Já na to používám kriminálky. Nejen, že vás vtáhne děj, ale navíc – proto si to taky nejraději nahrávám – si můžu to, co se mi tam kde líbí, klidně a pomalu prohlédnout. Už mne skoro štvou ti seveřani s jejich jednoduchým a úsporným bydlením, s jejich nenápadným a přitom velmi hezkým výběrem barev. Ve všem. Ať se jedná o barvu domku nebo oblečení. Například tohle obdivuju na Sandhamnu… Mj. tamější detektiv je fakt "kus".
 
DALŠÍ A DALŠÍ VIREČKY KOLEM NÁS
Téma
Neděle, 07 srpen 2022
Ve Španělsku, které aktuálně patří k největším ohniskům opičích neštovic na světě, gay komunita mění své sexuální zvyky s cílem snížit riziko přenosu. Ke změnám ji vede nedostatek vakcín. Někteří abstinují, jiní alespoň omezují počet sexuálních partnerů, jak jim to doporučila Světová zdravotnická organizace (WHO). Ta 23. července vyhlásila nejvyšší stupeň varování před touto nemocí, stav nouze.
 
DOVOLTE, VAŠE LORDSTVO ...
:-)))
Neděle, 07 srpen 2022
Lordův sluha žádá svého pána: „Sire, byl byste, prosím, tak laskav a dal mi příští týden dovolenou?“ „Ale ovšem, Jean…“, pak se zamyslí a říká: „Jean, dovolte otázku… Sloužíte mi dobře a věrně již celých dvacet let a nikdy jste o dovolenou nepožádal. Smím vědět, nač ji potřebujete teď?“ „Víte, sire, uzavřu sňatek!“ „Ale to je výtečné, gratuluji! Koho si berete?“ Sluha stydlivě odpoví: „Ehm, zahradníka, pane…“ Lord se znechuceně odtáhne: „Ale, Jean, vždyť je to labourista…“
 
LIBO-LI COVID? PRO VELKÝ ÚSPĚCH JEŠTĚ JEDNOU?
Diskuze
Čtvrtek, 04 srpen 2022
Ministerstvo zdravotnictví nereaguje na rychlý nárůst počtu nemocných. Skutečnost, že na rozdíl od řady jiných evropských zemí, neplatí v České republice žádná protiepidemická opatření, je nezodpovědný hazard. Není možné spoléhat se na to, že „zdravotníci zase všechno zvládnou“ nebo, že se „epidemie sama přežene“. Toto napsal doktor Milan Kubek, prezident České lékařské komory, našemu ministru zdravotnictví.
 
RYCHLOKUŘATA NA NAŠICH STOLECH
Diskuze
Čtvrtek, 04 srpen 2022
Debeaking Video Shows Standard Practice on Free-Range Egg FarmsKuřata jsou nejvíce zneužívaná zvířata na světě. Každý rok je chováno 60 miliard kuřat pro celosvětovou spotřebu a dvě třetiny z nich (40 miliard) žijí v intenzivních drůbežích farmách v absolutně nelidských podmínkách - často bez přirozeného světla nebo čerstvého vzduchu. Haly pro chov těchto rychlokuřat bývají extrémně přeplněné, s desítkami tisíc ptáků namačkaných do jediného uzavřeného prostoru.
 
SUPER DĚDA RINGO
Zážitky
Středa, 03 srpen 2022
Poslouchala jsem starší záznam rozhovoru jednoho našeho známého, velmi známého pána, úžasného muzikanta, spisovatele a kumštýře. A v současné době velmi uznávaný malíře.  Nesmírně ráda jsem si ho zase poslechla, tohoto obstarožního sympaťáka, autora jedné z nejsledovanějších her, která má přes dva tisíce repriz. Ale nejspíš asi už víte, kdo by to měl být ... No, četla jsem si ve wikipedii jeho curicullum vitae, a přestože sám o sobě říká, že je starý nevrlý stařec, tak stále hraje - a velmi rád - ve svém milovaném divadle.
 
BOJÍM SE, JAK TO S NÁMI DOPADNE
Úkol pro vás
Středa, 03 srpen 2022
Dobrý den, jsem s manželem 8 let a máme 3 děti, manžel chodí do práce a já jsem na MD. Starší dcera teď půjde do třetí. Já mám velký problém ohledně rodiny. S manželem spolu už moc nemluvíme, a když už jo, tak to skončí hádkou, protože nemáme peníze a jsme v dluzích až po uši. Manžel se sice snaží, ale nezvládá to. Nemáme blízko žádné příbuzné. A oboje rodiče už jsou staří a taky jsou na tom finančně špatně.
 
NEDOSTATEK KOFEINU V KRVI ...
:-)))
Úterý, 02 srpen 2022
Předevčírem se mi stalo to, co kdysi dávno v pubertě: klesl mi tlak. Mj. to normálně necítíte - ležela jsem zrovna na kanapi, poté vyskočila a spěchala tam, kam i presidenti chodí pěšky. Jenž jsem tak trochu ztratila vědomí a vlastně se na ten trůn skácela. Po probrání a mátožném zvednutí se na všechny dvě jsem si tlak přeměřila: 90/55. Jo, jako za mlada… Tak jsem si zas lehla a raději mobilem hledala pro vás nějaké zajímavosti…
 
STRACH KOLEM NÁS, STRACH V NÁS - 3.
Úkol pro vás
Neděle, 31 červenec 2022
Trošku pozměním jedno přísloví – spíš použiju kousek z něj: „Není na světě člověk ten, který by se někdy nespálil.“ Většinou to skončí červeným flekem na nenechavém prstíčku, případně puchýřkem. A – jistou dobu bude tohle popálené místečko nad cokoliv na těle citlivější… Tak nějak popálení mi připadáte i vy, tedy nejen vy tady, jmenovitě, ale vlastně většina lidí. Najednou nesmírně citliví na cokoliv, co se jich „nějak dotkne“. No, průser…
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 43 - 63 z 10355
[CNW:Counter]