O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


TAK SE POCHLUBTE, CO SE VÁM KDY NEPOVEDLO?
Téma
Středa, 26 květen 2021
Seděly jsme včera s mou vnučkou Nikolkou a povídaly a povídaly. Ani nevím jak, začaly jsme se vytahovat navzájem svými "nepodarky". Prostě - co se nám kdy povedlo nějak pořádně zmršit, zkazit, poplést - a hlavně ještě před někým, nebo když na tom případném díle opravdu záleželo. Jo, takové řízky, obalené místo v mouce, v moučkovém cukru, to je například dílo!
 
VZPOMÍNKA NA LJUBU HERMANOVOU
Téma
Úterý, 25 květen 2021
Ljuba HermanováTento týden uplynulo čtvrtstoletí od smrti úžasné Ljuby Hermanové. Narodila se v roce 1913 v rodině železničáře a dostala něžné jméno Luběnka. Její maminka byla nadšená ochotnice, takže svou dceru podporovala. Zpívala s ní, nechala ji, aby chodila na divadelní zkoušky, hrála na housle. Když se přestěhovali do Prahy, přihlásila se Ljuba na konzervatoř, a to i přes otcovy protesty.
 
DOTAZ PRO DUŠE A RUCE ZELENÉ ...
Úkol pro vás
Pondělí, 24 květen 2021
Gardener - Job opportunitiesDostala jsem velkou prosbu - Pavla - Vodoměrka se zamilovala do kytiček. Co se tak občas dívám na její facebook, je to tam zeleněji než v džungli. Ale i když to budí dojem, že snad není nic, co by rostlinného neměla, přeci v současné době nesmírně touží po té jedné jediné, kterou ani nezná jménem. Po téhle, koukněte:
 
NEDALI BYSTE SI SOUSEDKU NA PAPRICE?
Zážitky
Pondělí, 24 květen 2021
The Ancient Korowai People of Papua New Guinea — SteemitJak jsem slíbila, tak vám dnes napíšu něco o lidožroutech. Víte, jak se dalo poznat kanibala? Důkazy o konzumaci lidského masa archeologové nacházejí především na kostech obětí kanibalismu. Nejčastěji se hledají stopy po pazourkových nožích, které zůstaly po oddělování masa od kosti. Definitivním důkazem jsou pak rozdrcené kosti, které dokazují, že z nich byl vysátý morek bohatý na bílkoviny.
 
TOHLE MNE FAKT ŠTVE ...
Téma
Sobota, 22 květen 2021
Výsledek obrázku pro Děložní myomVšechny národy a rasy byly v krvavé historii lidstva v různých časech a na různých místech jak otrokáři, tak otroky. Podle toho, kdo zrovna vyhrál nějakou válku a dobyl něčí území, tak domorodé obyvatelstvo si podmanil nebo odvlekl do své země jako otroky. Proč se najednou vypichuje jen malý zlomeček z této historie, tj. otroctví černochů v USA?
 
JSOU TU ALIGÁTOŘI, ALE JEŠTĚ JSEM JE NEVIDĚLA
Tady a tam
Pátek, 21 květen 2021
Už jsem mockrát četla o vlivu klimatu na člověka. Jo, to občas mizerný počasí u nás doma, kdy je týden zima, pak dva dny léto, pak zas leje, padají kroupy, případně "vánek" pozuráží větve našich stromů, které byly někde stupidně sázeny tam, kde zrovna bylo místo. Pro příklad: podél jedné cesty na Hájích  byly  kdysi nasázeny stromečky. Dnes ji hustě protínají velké kořeny, o které si už hodně lidí ukopalo boty. Případně si ošklivě natlouklo. Ale zpět k počasí... a to floridskému.
 
ALE JO, JEŠTĚ ŽIJU ...
Tady a tam
Čtvrtek, 20 květen 2021
Nojo, dějou se věci. Podařilo se mi dostat dva ďobance, ani mi po nich nic nebylo. Moderna. A pak jsem najednou byla informována, že se nedá nic dělat, a že budu muset na ten druhej konec světa, kde občas žiju; holt papíry vládnou světem, a pokud něco nepodepíšu, mohl by být přímo průser… Takže z ničeho nic, i když jsem to tak trochu čekala, přede mnou stálo dilema: buď zítra, nebo taky třeba nikdy…
 
LEGRACE NA PLACE – ANEB MY NA TO MÁME?
Zážitky
Pátek, 14 květen 2021
31-Year-Old Man Who Is Dating a 91-Year-Old Woman - GalleryZačnu nejprve laškovně - Jedna jedenadevadesátiletá žena (ze Sokolovska), se v noci probudila ve své posteli vedle cizího muže. Uprostřed noci vlezl do jejího domu – rozbil skleněnou výplň vchodových dveří, pak chvíli chodil po domě, což ho zřejmě vyčerpalo; jenže ho přemohla únava, a tak si oblečen vlezl k ní a tvrdě usnul.
 
JAK JSEM SAMA NA SOBĚ ZKOUŠELA PSYCHO-MOUDRA
Zážitky
Čtvrtek, 13 květen 2021
Už asi osm let trousím různá moudra, jak si usnadnit život, jak být vyrovnaný jak konzervy v Coopu a tak. V posledních dvou týdnech jsem měla nejednu výraznou příležitost vyzkoušet na vlastní duši, zda a jak některá taková moudra fungují, tak se s vámi o tuto zkušenost podělím. Byl konec dubna, 29. 4. Na tento den jsem měla termín na operaci lokte. Po roce otravné bolesti a omezení, krátkodobě účinných obstřiků a pár experimentů konečně krok, který slibuje definitivní řešení. Jelikož se toto řešení děje v celkové narkóze, zněl příkaz jasně – od předchozího dne nejíst, nepít.
 
KDYŽ MÁ JEDEN KRÁSNOU MANŽELKU ...
Zážitky
Středa, 12 květen 2021
Život tropí hlouposti. Povím vám příběh z dob přítomnosti ruských vojsk, jak má žena bez jakéhokoliv plánu a nevědomky způsobila režimu a Ruské armádě značné škody. Hezká ženská, a ještě, když je to vaše manželka, to vyžaduje silné nervy. Chlapi ji na pokoji nenechají. Z obchodního hlediska ale měl její půvab svou hodnotu… Nastoupili jsme zaměstnání v restauraci třetí cenové skupiny. Pracoval jsem ve funkci  vedoucího restaurace, číšníka, skladníka a účetního. Má pěkná kuchařka dokázala do deseti hodin dopoledne uvařit šest druhů jídel, postarat se o dvouletého syna, a po dvanácti hodinách pracovní doby ještě zvládla hrátky v posteli.
 
PŘÍPRAVA NA KONEC SVĚTA
Tady a tam
Středa, 12 květen 2021
Prepping 101 – Prepper Food StorageLaboratorní technik RC byl zajímavý člověk – vypadal jako pobuda, ale byl šikovný a jeho chemické znalosti byly v laboratoři k nezaplacení. Měl široké vědomosti: zajímal se o historii a zeměpis. V mnoha věcech byl puntičkář a byl to hrozný paličák – jak si postavil hlavu, tak s ním nebylo k hnutí. V laboratoři jsme měli velký přístroj na destilaci vody. Tento přístroj jel dnem i nocí, a technik vodu stáčel do velkých dvacetilitrových lahví.
 
ORCHIDEJE, FENG SHUI A "VĚŘ SI KDO CHCEŠ, ČEMU CHCEŠ"
Fauna a flora
Úterý, 11 květen 2021
Siirto, erityinen kokoelma specialni květináč na orchidej - mirca-art.comPokojové rostliny si pořizujeme proto, aby lahodily našemu oku, vnitřně nás zklidňovaly a čistily vzduch. S orchidejemi - ač jsou opravdu nádherné - může být v tomto směru velká potíž. Pro spoustu lidí jsou velkou láskou. Ale četla jsem, že podle zásad feng shui  orchideje z lidí vysávají životní energii. Že tyto rostliny se zkrátka chovají jako energetičtí upíři. Dle feng shui odebírají z lidí veškerou energii a pokračují v tom stále a stále, dokud mají co sát.
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - LENORA VÍTĚZÍ!!!
Zážitky
Úterý, 11 květen 2021
U nás doma je veselo a příjemno.  Ze stavu zoufalého se zvolna přešlo do stavu všechnojemifuk, který se lehce prosmyknul do příjemného nicnedělání, tedy elegantním názvem "prokrastinování". Jen mne štve současné teplo, protože už nejde mít na hlavě narvanou čepici, na nose brýle, pod nimi respirátor, končí cí tam, kde začíná límec dlouhé beztvaré bundy. Pak už jen  legíny, křusky a psa. Ano, přesně tak a nejinak převážná většina psích dam (včetně mne) ven nevycházela.
 
BYLINKÁŘKA PROTI POČASÍ
Téma
Neděle, 09 květen 2021
Výsledek obrázku pro Děložní myomPočasí si s námi pěkně zahrává. Extrémní teplotní změny se můžou podepsat na naší imunitě. Lidský organismus je totiž po zimě přirozeně oslabený. Zejména u lidí, kteří bojují s chronickými obtížemi, mohou výkyvy teplot způsobit nemalé problémy. Rozdíl okolo 20 - 30 stupňů se totiž může odrazit v tom, jak dobře nám funguje imunitní systém. V době pandemie to může způsobit větší problémy, než kdykoli jindy.
 
TRHACÍ ZÁVIN S MOŽNOSTÍ PRUDKÉHO OSLNĚNÍ
Nejen duše
Neděle, 09 květen 2021
Ze všech jídel na světě, která nejsou sladká, vykazuje trhací závin největší procento žádostí o recept. Tedy aspoň v mé kuchyni. Taky má v sobě zakomponovanou zvláštní pojistku proti případným zbytkům: ať upečete libovolné množství, vždycky aspoň jeden kousek chybí a někdo u stolu by si ještě rád trochu dal. Když je na stole trhací závin, stočí se konverzace vždycky jeho směrem. Asi takhle: „Jako to maso bylo fakt dobrý, ale můžeš mi dát recept na tvůj závin?“
 
MAMI, VZPOMÍNÁM NA TEBE, MOC.
Téma
Čtvrtek, 06 květen 2021
Jsem jedináček, což mi bylo celý život děsně líto. Ale máma měla tenkrát TBC, a strašně se bála, že nebude moct mít děti. Takže, sotva se z toho dostala, začala jsem se klubat já. Pochopitelně, že se s tou novinkou pochlubila až po pěti měsících, kdy už mne nikdo a nic nemohlo ohrozit. Přesto jsem nebyla žádné ňuňátko, prý jsem měla přes čtyři kila, což v té hubené době bylo docela dost.
 
JO, MÁME NOVÉ TÉMA ...
Zážitky
Čtvrtek, 06 květen 2021
Chtěl bych být - jak muška malá - na tom úterním jednání u pánů poslanců. "Diskuze" prý trvala asi hodinu a půl. Pozvaní ředitelé zpravodajských služeb, nejvyšší státní zástupce a policejní prezident se však ke slovu vůbec nedostali. Někteří poslanci uváděli, že debata přerostla ve "vzájemné osočování". Muselo to být fakt výživné... Tohle bude ještě velmi zajímavá kauza, jež určitě neskončí před podzimními volbami do Poslanecké sněmovny.
 
DĚTI "VE VELKÉM" - NYNÍ DEVATERČÁTKA!
Téma
Středa, 05 květen 2021
stork baby PNGMožná, že jste někdy viděli známá osmerčata, která žijí teď v Kalifornii. Nadya Sulemanová, je přivedla na svět v roce 2009 – a není to dávno, co děti oslavily dvanácté narozeniny. Dokonce dost dlouho se vysílala reality show o jejich životě. Mj. jejich maminka má těch dětí celkem čtrnáct - není to žádná troškařka. Teď ji ovšem trumfla pětadvacetiletá Halima z Mali, které se narodila DEVATERČATA…
 
VERONIČČINO EROTICKÉ LAŠKOVÁNÍ
Zážitky
Středa, 05 květen 2021
Je to už pár let, kdy jsem byla velmi zamilovaná a žila v pohádkovém vztahu s princem v modrém Volkswagenu. Jak už to u partnerských vztahů bývá, podnikli jsme spolu jednu z mnoha společných dovolených. Ačkoliv byl výběr většinou na něm, tentokrát jsem vybrala destinaci já a rozhodla jsem se pro ostrov Elba. Jak známo, Elba je italský ostrov ve Středozemním moři, kde žil Napoleon Bonaparte v exilu. A řeknu vám, že takový exil bych si také nechala líbit.
 
DALŠÍ METODY PODVODNÍKŮ
Téma
Středa, 05 květen 2021
Kriminalisté řeší desítky případů se škodami v řádu milionů korun. Policie České republiky v posledních týdnech zaznamenala vzrůstající aktivitu skupiny osob, které využívají jednu z metod sociálního inženýrství a to takzvaný vishing. Jedná se o princip, který je založený na telefonních hovorech, kdy se   volající (podvodníci) zpravidla představují jako pracovníci banky, kteří zjistili napadení vašeho bankovního účtu.
 
HROZBA V ROZKROKU!
Téma
Úterý, 04 květen 2021
IOT (Internet of Things) zařízení, tedy ta, která lze nějakým způsobem připojit do internetu, postupují do všech odvětví. Dokonce i mezi erotické pomůcky. A jelikož je situace kolem zabezpečení některých IOT zařízení “veselá”, může tak být “veselo” i v rozkroku. V březnu se například objevila velká analýza společnosti ESET, která se zaměřuje na chyby v těchto dvou hračkách pro dospělé:
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 22 - 42 z 9831
[CNW:Counter]