O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


KOUTEK DĚDY PORADY: MÁ KYTARA JEŠTĚ DNESKA SMYSL?
Téma
Čtvrtek, 14 září 2023
To už mě napadlo několikrát při večerních sezeních. Už jsem o tom i tady někdy psal, z mýho, tak trochu uraženýho pohledu, a bezva vzpomínek. Jenže můj stařeckej pohled a sklerotycký vzpomínky sotva zajímaj mý děti. Současný puboše už nezajímaj ani zbla. U večerních sezení to teď frčí s bluetooth reprákama a uplně jinak. Nějakej trouba, vyjící vlastnim hlasem písničky s kytarou, se mládeži jeví jako fosílie, snad pro pár minut pro srandu: "Tak něco předveď, když už tady seš, ale jestli neumíš Kabáty, tak hlavně nevotravuj dlouho." Jo, to jsem psal nedávno.
 
O POČASÍ A HLAVNĚ JMENINÁCH TOHOTO TÝDNE
:-)))
Čtvrtek, 14 září 2023
Klima a počasí má na člověka vliv, ať už chce nebo nechce. Když se začnou krátit dny, upadají někteří lidé do deprese, jsou nevýkonní, špatně spí... Potíže vyvolává i příliš vysoká teplota vzduchu pro dané roční období, zvýšení vlhkosti vzduchu proti předchozímu dni, malé teplotní rozdíly mezi dnem a nocí a zvýšení oblačnosti. Naše zdraví a náladu ovlivňují také fáze měsíce. Např. když měsíc dorůstá, lidé se více hádají, mívají srdeční komplikace a infarkty. Za svitu úplňku řada lidí nezamhouří oči, má větší sexuální touhy, často jedná zkratovitě. A náměsíčníci vycházejí na své toulky…
 
AUU, OCH, KRUCIFIX, AAAAU...
Zážitky
Čtvrtek, 14 září 2023
Poslední dny jsem si jen skučela, kňučela a hlavně: sama sobě strašlivě nadávala. Jenže co je tohle platné, sice se na sebe můžu fakt setsakra zlobit, ale jak se znám, a že se už znám za ta dlouhá léta fakt dobře, tak vím, že jestli existuje na světě někdo, koho poslechnu, tak já to rozhodně nejsem. Tak co, už jste nažhavený, drahouškové moji, co sem to zas vyvedla? Co jsem dělala, respektive čím jsem si zas ublížila?  OK, napovím vám, ale stejně - pokud se nepodíváte dál, tak tomu neuvěříte - chcípu si tu díky schůdkům. Malejm nízkejm schůdkům pro psa!
 
VÝSLEDKY HÁDANEK OD MINULE ...
:-)))
Úterý, 12 září 2023
Asi vám dusno a horko taky šálilo mozek, stejně, jako mně. I když jak téměř vždy píšu, já moc na hádanky nejsem, a pokud by někdo měl posuzovat mou inteligenci podle jejich případných výsledků, nedostala bych se bodově ani do třetí třídy školky... Inu, někdo holt má na víc, někdo na míň.  Já tedy nikdy na čísla moc nebyla.  Kupodivu jste mi udělali radost, že jste jich většinu taky nedali :-))). Tedy pochopitelně, úžasná deeres fakt zabodovala!
 
11. ZÁŘÍ PŘED DVAADVACETI LÉTY
Téma
Pondělí, 11 září 2023
Ten den začal úplně obyčejně, jako každý jiný. Zrovna jsem psala nějaký článek o životě v New Yorku pro jeden český časopis, a potřebovala k tomu pořídit pár snímků. Tak jsem si připravila foťák, ještě před cestou do ulic si udělala kafe a samozřejmě pustila televizi. Bylo nějak kolem deváté. V prvním okamžiku jsem měla jsem dojem, že dávají nejspíš nějakou ptákovinu – a že zrovna to je z Downtownu? Tak jen tak letmo jsem se na obrazovku koukla, když vtom už jsem slyšela sirény, které zněly nejen z televize, ale i z ulice! To nebyl film, to byla pravda...
 
TA OŠKLIVĚJŠÍ STRANA ŽIVOTA
Téma
Pondělí, 11 září 2023

Na tureckých hranicích jsme několik dnů sledovali transporty skotu, mířící z Evropy do Turecka, a mnohdy i dále. Každý den – jak všichni víte - bylo ostré slunce a teploty dosahovaly 35 stupňů. Velké kontejnery plné zvířat stály na hranicích obvykle mnoho dlouhých hodin, kolikrát i dnů na jednom místě. Viděli jsme tam i březí jalovičky (které jsou prý žhavým zbožím), které jely z jižní Moravy.

 

 
TEDY, JÁ BYCH TO NEDALA ...
:-)))
Čtvrtek, 07 září 2023

Tak nejsou to zas všechno hádanky početní, tak jsou některé jen tak na uvažování. Ale obojí namáhání svých mozkových závitků nechávám na vás, protože já si to hezky všechno hned otevřela, takže řešení znám, ale zatím neprozradím.  Já osobně bych to stopro vzdala hned, hlavně to, co se týká nějakých těch čísel. Na to jsem byla vždy těžce levá. I když - to je vlastně relativní: protože jsem trošku "nepovedená": jednak jsem absolutní noční sůva, druhak absolutní levák. Co se naučím pravou, levou umím bez učení, ale obráceně? Ani náhodou... No - ale teď už si bystřete svou mysl...

 
DANĚ BYLY, JSOU A BUDOU. ZA VŠECHNO MOŽNÉ ...
Diskuze
Čtvrtek, 07 září 2023
Šéfové královské nebo státní kasy někdy přímo překypují kreativitou, pokud se jedná o různorodost daní, kterými zatížit milé obyvatelstvo svých lidí. Když země nemá prostředky, jako obvykle se nejdřív uvažuje nad tím, co ještě lze zdanit. Minulost ukázala, že v tomto ohledu se vždy najde možností opravdu spousta. O přítomnosti ani nemluvě … Ale teď sáhneme trochu do dob dávnějších. Například, když se car Petr I. Velký vrátil koncem 17. století z velké poznávací cesty po Evropě, zavedl ve své zemi několik novinek.
 
PÁR FTIPŮ NA OŽEHAVÉ TÉMA
:-)))
Středa, 06 září 2023
„Lidé nedovedou žít. Musí se naučit žít. Musí se naučit, že všecko, co se děje a co se stane v jejich vesnici zrovna tak jako ve světě, je jejich starost. Že jsou za to za všechno odpovědni. Musí se naučit, že se věci nesmí nechat v rukou hrstky profesionálních politiků, protože to mohou být zloději, gauneři, dobrodruzi, hrdlořezové, kariéristi a kšeftaři se životy celých folků.“ - (A teď hádejte, kdo je autor tohoto citátu.)
 
O POČASÍ A HLAVNĚ JMENINÁCH TOHOTO TÝDNE
:-)))
Úterý, 05 září 2023
Počasí tady vůkol mě nepřipomíná babí léto - to je čistočistá nádhera... Jasné nebe, na loukách hustá tráva, tedy pokud ji okamžitě místní robotníci neposekají na výšku pěti cm.  Jenže - nejen nové a nové ohně, které téměř nejdou uhasit, taky obrovské bouře, tornáda a hurikány; hrozivé zprávy o počasí teď prší jedna za druhou. A já si představuju hrůzu všech těch, kterým příroda vzala střechu nad hlavou. Jak moc je mi všech líto. Ale zase si říkám, že tam, kde ta střecha leží na pevné stavbě s pevnými základy, to nedopadá tak katastroficky jako tam, kde lidi důvěřivě žijí pod plechy, krabicemi z pár prken... kde jen čekají, co jim kdo dá. A v tom vidím ten jejich největší průser...
 
TEJDEN S FLORIDSKÝM AMOREM
Zážitky
Neděle, 03 září 2023
"Sladký a nevinný. Tak vypadá tenhle floridský amor! Vrací se z USA, aby si našel českou (nebo slovenskou) dívku, se kterou založí rodinu, po které velmi touží. Chris všem okamžitě padne do oka, působí tajemně, a tak není divu, že ho něžnější klientela vily bude mít nutkání prozkoumat." Ne, todle jsem nevymyslel já, ale volíznul z VIP Star.cz. Kdybych to bejval věděl, byl bych určitě bejval uctivější. Ale nevěděl jsem, tak jsem nebyl.
 
KDYŽ NEPŘIJDOU SHORA PŘÍKAZY
Diskuze
Neděle, 03 září 2023
No, když nepřijdou shora příkazy, je nutný řídit se vlastní hlavou. Což jest pro naše význačné politiky a další veřejně činný osoby problém. Ne, že by byl neřešitelnej, to oni si zase poraděj, jsou to přeci VIP (very impotent persons), hlavně teda mentálně very impotent. Takže, nemajíce pokynů shůry, řeší problémy tak, jak předpokládají, že by jim asi mohlo bejt shůry nařízeno, kdyby bylo nařízeno. Vznikají tak situace až srandovní, kdyby nebyly tak strašně, strašně ubohý. Stejně ubohý je pak i zdůvodňování rozhodnutí v různejch rozhovorech.
 
MLUVČÍ HLAVY STÁTU
Diskuze
Neděle, 03 září 2023
Samotnou mě už po prvním kole prezidentských voleb překvapila velmi vysmátá a nepříliš rétoricky zdatná slečna, která se ujala slova na pódiu ve volebním štábu Petra Pavla. Byla přesným opakem nově zvoleného prezidenta. Nevyzařoval z ní řád ani klid. Její rétorika ani intonace hlasu není podle mého názoru hodna prezidentské mluvčí, stejně tak jako komentování situací nebo neschopnost ovládat vlastní emoce.
 
KE KOMU SE PŘIKLONIT? KOHO MILUJEM VÍC?
Diskuze
Čtvrtek, 31 srpen 2023
Příslušníci dvou protežovaných menšin se nám pustili do sebe a politikum tim vzniklo velký dilema - koho z nich se zastat. Ať tak či tak, druhá protežovaná menšina se naštve. A kdyby jen příslušníci, i třeba EU by mohla vydat pokárání. Co teď? Bábo raď! Všichni vědí, jak to skončilo. Toho bylo v médiích napsaný dost. Chudák Tomio  musel zapřít sám sebe a postavit se za příslušníka tý protěžovaný menšiny, proti který dlouhodobě mluví. Aktuálně ovšem usoudil za výhodnější, postavit se proti druhý protěžovaný menšině.
 
CO S MEŠUGE BABOU?
Téma
Středa, 30 srpen 2023
Asi mít radu nebudete - snad jen další zážitky a zkušenosti. No - zkusím to... Povím vám, co mne poslední dobou děsně - no, řeknu to slušně - co mne děsně trápí. Mám sousedku. Vedle v bytě. v paneláku. Normálně vypadající dáma, zvící tak sedmdesáti zim. Nebudu psát jar, protože je to herdek-baba. Přistěhovala se k nám do domu cca před půlrokem. A od té doby nám to dává těžce sežrat. Bydlí sama, navštěvuje ji její dcera, která coby jablíčko spadla fakt hodně blízko svého rodného stromu: stejná satorie. Ale teď už konkrétní věci:
 
ĆÁRY MÁRY FUK - A MÁM PENICILIN!
Diskuze
Pondělí, 28 srpen 2023
Náš pan ministr zdravotnictví Vlastimil Válek minulý týden oficiálně slíbil, že do tuzemských lékáren dorazí do začátku října 130 tisíc balení penicilinu s tím, že to bude dostatečná rezerva. Jenže - takové dodávky ve slíbeném termínu jsou – podle těch, kteří to skutečně zajišťují (výrobci, distributoři), velmi málo pravděpodobné. Zhruba sto tisíc krabiček by museli obstarat výrobci, kteří nahlásili až do září přerušení dodávek…
 
SVĚT Z POZICE MILENKY ŽENATÉHO MUŽE
Diskuze
Pondělí, 28 srpen 2023
Vážení, nevím, proč běžně nadáváte na milenky. Můj tatínek byl ženatý a měl dvě děti, které miluje dodnes a ony jeho. Jen žil se ženou, která se mu "pelešila", a nedokázala pochopit, že z platu mladé rodiny si nemohou pořídit hned vše.Tatínek tenkrát tu jejich krizi řešil častými útěky do hospod a pitím. Dětem se ale (co vím z vyprávění i od nich) vždy věnoval a zahrnoval je láskou. Pak přišla na scénu moje maminka…
 
PŮLNOČNÍ ZÁHADA ČERVENÝCH BOT A UTONULÉ OSOBY
Diskuze
Neděle, 27 srpen 2023
Tak nějak by mohl znít název detektivního románu, kdyby to opět nebyla realita, která se vyvíjela poněkud nečekaným směrem. Bylo 00:05 ráno, když nás kontaktovalo operační středisko Policie s tím, že ve městě Kynšperk byl nalezen uvázaný pes u zatopeného dolu. Vedle psa dámské červené boty, a pes stále štěká na hladinu. S vysokou pravděpodobností by se tak mohlo jednat o utonulou osobu. Je třeba se zaprvé postarat o psa a za druhé pokusit se z čipu zjistit informace o majiteli, aby bylo zřejmé, po kom se vlastně pátrá.
 
ZNÁTE TUHLE NOVOU VARIANTU BARBIE?
Diskuze
Neděle, 27 srpen 2023

Barbie za svoji více než padesátiletou dráhu prošla neskutečnými změnami,  změnila se v panenku mnoha podob a variant. Můžete koupit Barbie na invalidním vozíčku, Barbie štíhlou i tlustou, Barbie s nejrůznějším vybavením, Barbie s vlasy, jaké si jen můžete vymyslet. Už vloni před Vánoci se dostal do prodeje u nás (za necelých šest stovek českých) zajímavý dárek. Chlupatá Barbie – taková pořádná barbucha….

 
TEN NÁDHERNEJ KRYSAŘÍK
Zážitky
Čtvrtek, 24 srpen 2023

V okamžiku, kdy jsme schopni určit polohu krysaříka v naší posteli a nemusíme ani rozsvítit, je rozhodnuto, že ho musíme zase vykoupat. Periodické koupele krysaříka se stávají v naší rodině zdrojem veselosti všech. S vyjímkou mě a krysaříka. Krysaříka je totiž nejdříve nutné polapit. Z tohoto důvodu se pořádá něco mezi safari a přivoláváním deště.

 
NAD TATROU SA BLÝSKA
Diskuze
Úterý, 22 srpen 2023
Mají tam teď bratia prozatímní vládu a v září se chystají k parlamentním volbám. Ti, co si říkají "demokrati", mají vrásky, zatímco (zatím, co) většina lidí má celkem jasno. Pokud ještě nedojde k nějakému předvolebnímu podpásovému faulu, jak třeba v Česku, má k vítězství a premiérství nejlíp našlápnuto JUDr. Robert Fico, což je právě důvod k vráskám na čelech tzv. demokratů. Jednou už se ho zbavili pomocí nekorektní, nepodložený mediální kampaně po vraždě novináře Kuciaka začátkem r. 2018, jenomže lidi si Fica pamatujou a většinově ho chtějí zase.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 22 - 42 z 10771
[CNW:Counter]