O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


KTERAK VERONIKA DÍKY TEPLÁKŮM PŘIŠLA K BOHATSTVÍ
Zážitky
Úterý, 23 březen 2021
Již je to dva měsíce, kdy jsem po pětadvaceti letech a po 20-50 cigaretách denně, přestala kouřit. Zároveň je to bezmála dva měsíce, kdy jsem zahájila účetnický kurz formou „Home office“. Ze šťastné kuřačky se tak rázem stala neurotická a zoufalá nekuřačka. Tyto dvě věci a ještě nějaké chemicko-fyziologické procesy řízené Vesmírem způsobily, že se mi záhadně zmenšily všechny věci ve skříni. Ačkoliv mým denním outfitem jsou už několik nekonečných týdnů tepláky, tak při slavnostních příležitostech, kdy vycházím z domu dál než za humna, je nutno obléknout i něco jiného.
 
ODDĚLENÉ SPANÍ PARTNERŮ
U nás doma
Pondělí, 22 březen 2021
Shodnete se s partnerkou v posteli?Nedávno jsem vyrazila na víkend s kamarádkami. I když se všechny známe tolik let, že už to číslo ani nechci říkat nahlas, raději než společnou postel jsem zvolila spaní na rozkládacím gauči. A vyspala jsem se tak dobře, až mě napadlo, jestli by to nebylo dobré zavést aspoň někdy i doma. Spát s někým dalším v jedné posteli pro mě není jenom tak, naopak, považuju to za velký zásah do intimní zóny. Právě proto jsem na dámské jízdě spala raději sama.
 
MASO - NEBO MASO S VODOU?
Téma
Pondělí, 22 březen 2021
Lékaři radí: Vraťme na talíře více hovězího, budeme zdravější | Dobrá chuť  | Lidovky.czUrčitě to znáte. Koupíte maso, a když ho podusíte, tak se ho skoro polovina někam vypaří, zato však máte plnou pánev vody. Jak je to vlastně s vodou v mase? Je přirozené, že maso pouští vodu, nebo vychytralý výrobce „napajcuje“ maso vodou a pak prodává vodu za cenu masa? Obecně platí, že nejnižší obsah vody bývá u vepřového masa, udává se přibližně 30 až 60 %. Poněkud vyšší obsah vody je obsažen v mase hovězím a kuřecím, přibližně až 70 %. Nejvíce vody obsahuje maso rybí, v němž se může obsah vody vyšplhat dokonce na 80 %.
 
SMÍCH - MASÁŽ DUCHA
:-)))
Neděle, 21 březen 2021
9 Things Every Guitarist Should KnowPro muzikanty: Jak jistě víte, vedle vynikajícího sirupu proti kašli STODAL, nyní stejná firma nabízí účinné antidepresivum s dávkováním po každém koncertě. Obchodní název léku je TOSNEDAL. Je nám ale líto, protože v současné době je lék TOSNEDAL bohužel vyprodán a tak můžem nabídnout slabší TROCHUSTODAL a nebo homeopatikum DALSTO FORTE!. Pokud jsou vaše potíže akutní, či po koncertě trpíte opakovanými pocity méněcennosti s depresivní koncovkou, použijte TONEDALNIKDO_THC na bázi konopí! Součástí balení je i sada paměťových filtrů, ale to vám bude asi úplně jedno..
 
NEJZNÁMĚJŠÍ JOSEF VŠECH DOB
Téma
Pátek, 19 březen 2021

Pochybuji, že je mezi vámi někdo, kdo nezná nějakého toho Pepíka, Josku, Pepu, Josipa...Ten nejznámější Josef si vybral za svou budoucí ženu krásnou mladinkou Marii. Jenže ještě před svatbou zjistil, vida znaky mateřství u své snoubenky, že je těhotná – přestože se dohodli, že před svatbou „spolu nic mít nebudou". Smutný a nešťastný, postupujíc podle svého rozumu, chtěl ji uvolnit pro muže, který dle něj musel být otcem dítěte. Maria sice viděla, jaké problémy to Josefovi přináší a chtěla je kompenzovat svou láskou vůči němu, ale nepovažovala se za povolanou vysvětlovat Josefovi tajemství svého početí...

 
VYZKOUŠEJTE - VŘELE DOPORUČUJU!!!
Úkol pro vás
Úterý, 16 březen 2021
Určitě vás taky někdy bolelo za krkem. Natočit hlavu do strany… auu, ouvej! Ona ta krční páteř a svaly kolem ní nás dokážou občas pěkně potrápit. Od krční páteře může bolet hlava, mohou vznikat bolesti i v jiných částech zad, zkrátka umí pěkně znepříjemnit život. A z čeho to je? Například při nějakém tom zkrouceném sedu u sledování televize nebo ne zrovna super sezení u počítače, spaní v nepohodlné poloze, případně v důsledku přílišného otočení hlavy. Nadměrné napětí šíjových svalů může být rovněž způsobeno stresem.
 
TO MÁ TAK NĚKDO STAROSTI ...
Zážitky
Úterý, 16 březen 2021

Jo, kdyby se jednalo o dítě, to bych se asi nedivila. Mají-li rodiče dítko ve společné péči, mnohdy se handrkují téměř "na nože", kdo ho kdy bude mít. Jenže... následující situace se stala o minulém víkendu - s nevšední prosbou přišel na strážnici rozčílený a smutný postarší muž.

 
VERONIČČINY PRÁZDNINY U BABIČKY
Zážitky
Pondělí, 15 březen 2021
Při zpětném pročítání svých příběhů jsem si uvědomila, že možná nevíte, komu vděčím za svůj živočišný temperament. Možná vás překvapí, že jsem napůl Slovenka. Ano, je to tak. Můj tatínek byl „východniar“ a jeho maminka (moje babička) byla rusínského původu. Za mlada byla neobyčejně krásná. Husté tmavé vlasy si splétala do copu, pyšnila se kyprými tvary a buclatými tvářemi.
 
PÁR RAD VHODNÝCH PŘI PRANÍ
U nás doma
Pondělí, 15 březen 2021
Super prostředek, který vám dnes doporučím, je běžný jablečný ocet. Pokud ho doma nemáte, zakupte, případně si sami vyrobte. Příkládám i recept. Levný a dostupný, velmi účinný. Jeho schopnost bělit skvrny využijete při praní bílého prádla, pokud je zašedlé či zažloutlé, odměrka octa přidaná k praní mu vrátí bělost. Pochopitelně, že jablečný ocet je dobrý i v kuchyni, ale to zas na příště...
 
HÁDEJTE, ALE NEHÁDEJTE SE
:-)))
Pondělí, 15 březen 2021
Jeden starý pán měl potíže se srdcem a tak navštívil lékaře. Ten mu řekl, že přišel v pravý čas, protože do druhého dne by už nepřežil. Doktor naštěstí věděl, jak pánovi pomoci a dal mu šest prášků – tři červené a tři modré. Také mu řekl, jak má prášky užívat. Hned si musí vzít modrý a červený. O půlnoci si také musí vzít modrý a červený. A následující den v poledne vzít zbylé dva.
 
DRC, DRC, DRC ...
Téma
Neděle, 14 březen 2021
Zobrazit zdrojový obrázekZip, zdrhovadlo, drc... Asi bychom si už život bez něj neuměli představit. Dva řetězce zubů upevněných na pruzích pevné látky, mezi nimi jezdec. Zuby řetězců procházejí vstupním otvorem jezdce, kloužou kolem rozepínacího klínu a zužujícícím se tělesem jezdce jsou do sebe zatlačovány. V tělese jezdce zapadne vždy jeden zub s výstupkem do druhého zubu s odpovídající drážkou nebo dutinou. Když jde ztěžka, je to někdy průšvih, jindy záchrana "mravní bezúhonnosti" - sama jsem to zažila, povím: :- ))) 
 
PÍCHÁNÍ, PÍCHÁNÍ, PÍCHÁNÍ
Zážitky
Pátek, 12 březen 2021
Otevřu televizi, tam ukazujou píchání. Přepnu na Primu, tam píchání. Přepnu na Novu, tam píchání. Tak si říkám, že redaktoři, reportéři, střihači, příliš invence nepobrali. Nevim, jak koho, mě už ty doprovodný záběry píchání ke komentářům odpuzujou, odvracím oko a jen poslouchám. Pak mluví nějakej doktor nebo politik. Úleva. Otevřu oko, ale během pěti sekund, zatímco doktor furt povídá, na obrazovce už není. Jeho mluvený slovo doprovází píchání. Už mi to je skutečně odporný. Nonic. Asi to tak musí bejt.
 
KTERAK JSEM PROSTITUTKÁM NECHTĚNĚ PŘEBÍRALA KŠEFTY
Zážitky
Čtvrtek, 11 březen 2021
V mých začátcích ve Švýcarsku jsem pracovala jako šéf obsluhy v nejstarší restauraci v Curychu. Restaurace se nacházela v blízkosti ulice Langstrasse (Dlouhá ulice), která je nechvalně známá tím, že může konkurovat Sodomě a pravděpodobně i Gomoře. Krom toho, že drogoví králové tam mají ideální klientelu, tak i vilní turisté si tam přijdou na své, neboť Langstrasse patří mezi špičku, co se erotických služeb týče. Člověk tam najde úplně všechno, po čem touží a to ani trošku nepřeháním.
 
JEDEN DEN, JEDEN Z MNOHA
Téma
Čtvrtek, 11 březen 2021
Jsou ty dny téměř k nerozeznání. Alespoň pro mne, případně pro lidi mé věkové kategorie. Současnou situaci, kdy je nutno být Robinsonem na svém vlastním ostrově, mi nejvíc pomáhá zvládat jednak můj pes, druhak mobil. Živí lidé plují kolem mne ve své bublině, kterou si netroufám nijak narušit. Chodím venku po kopcích, místo po cestách, občas někom zamávám na pozdrav, případně s kamarádkami prohodíme pár vět na jednotvárné téma. Mobilem.
 
POZNÁTE AUTORA DOPISU?
Úkol pro vás
Úterý, 09 březen 2021
Chápu, že bruslím na tenkém ledě (mj. zrovna dnes jsem viděla jednu paní, chudinku, to vám byl veletoč, než na té zmrzlé louži přistála), a jedno je jisté, že si tímhle o průšvih asi koleduju... I když - vzhledem k tomu, že Velikonoce přede dveřmi, tak co? Našla jsem totiž hezký dopis poměrně starého data (kdyby tam nebylo zvrchu datum, ani bych tomu nevěřila -  že byl psán před patnácti celičkými léty). Kupodivu se pisatel ani moc nezměnil. Ovšem, zase se nedá říct, že by léty zmoudřel - ale: cožpak se to někdy dalo říct o některém z těch našich "kluků"?
 
KAMÍNKOVÁNÍ
Zážitky
Úterý, 09 březen 2021
 Cestou z procházky mne na opuštěné lavičce zaujal kamínek. Malý, tak snad půl palce, ale zářil. Byl na něm obrázek… Takhle jsem se dostala k současné zábavě, čím dál oblíbenější, masovější v celém světě. Putovní pomalované kamínky jsou celosvětovým hitem. Lidé je pokládají na různých místech pro potěšení těch, kteří je najdou, i své, pokud pak sledujete jejich cestovní dobrodružství. Spojí se tak dvě zábavné činnosti – malování a procházení se. Navíc někomu neznámému uděláte radost.
 
KTERAK JSEM HRÁLA VE FILMU
Zážitky
Neděle, 07 březen 2021

Jak už jsem v předchozích několika příbězích předeslala, před mnoha lety jsem žila na Kanárských ostrovech, konkrétně na ostrově Fuerteventura. Ostrovní život není pro každého. Já osobně jsem se začala nudit už po týdnu, ale občas se tam přihodilo něco vzrušujícího, kupříkladu tehdy, když na ostrov zavítal německý filmový štáb v čele s jedním známým režisérem.

 
OPUŠTĚNÁ, OPUŠTĚNÁ, OPUŠTĚNÁ
Zážitky
Neděle, 07 březen 2021
Potřebuju obejmout, pohladit, potřebuju se líbat v průchodu, v parku, na autobusový zastávce, v kuchyni. Potřebuju obejmout, venku, doma, pod stromem, potřebuju obyčejnou pusu na tvář, na čelo, na rameno, na palec u nohy. Potřebuju vidět lásku v očích, cítit ji v dotyku. Potřebuju slyšet, že jsem tvoje, tvoje, tvoje.. potřebuju slyšet: Má tě rád, mám tě rád, mám tě rád. Potřebuju blízkost, jako kytka vodu.
 
FLORENTÝNIN HOLANĎAN PRO LABUŽNÍKY
Nejen duše
Neděle, 07 březen 2021
Vřele vám doporučuju tento postup: než začnete mlít maso, po nakrájení na kostky ho jemně prosolte a melte ho nasolené. Sůl se v mlýnku parádně vstřebá do masa. Takto umleté maso upěchujte, zakryjte a nechte pár hodin odpočinout v lednici. Sami uvidíte, jak žíznivé po takovém zákroku bude. Jestliže jste si domů přinesli mleté maso od řezníka, promíchejte ho s trochou soli a taky nechte odležet. 
 
LIDI SKOČEJ NA VŠECHNO
Diskuze
Čtvrtek, 04 březen 2021
Tolikrát jsem si říkala, jak může nějaká hloupá ženská posílat absolutně neznámýmu chlapovi peníze? A jak dlouho to trvá (no, než mu pošle všechno, co má), než jí dojde, že je to jen podvodník? Je mi někdy až špatně z toho, jak moc lidí vůbec nemyslí. Tedy, jak dovedou věřit každýmu blábolu. Přitom se toho tolik píše, všude varují, jen co toho je stále na Černých ovcích - ale ne, lidi jsou fakt ovce... Natož, když jim někdo slíbí balík peněz za nic. Nebo skoro za nic - jen za jedno slovo...
 
MODRÉ Z NEBE
Próza a poezie
Čtvrtek, 04 březen 2021
"Snesu ti modré z nebe," řekl můj velký obdivovatel. A snesl. Vyzobávala jsem bonbony z modré krabice a myslela jsem si svoje. "Dovedu tě do sedmého nebe," sliboval můj obdivovatel. "Až nad mraky." A dovedl. Rozhlížela jsem se z Petřínské rozhledny a vítr mi cuchal vlasy. Můj ctitel se dožadoval odměny a já si stále myslela to svoje a nevěřila mu. "Koupím ti, na co si vzpomeneš," šeptal mi do telefonu a já si vzpomněla na celý svět...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 22 - 42 z 9766
[CNW:Counter]