O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


NE ABYSTE SE SMÁLI, JDE PŘECI O VÁŽNÉ VĚCI!
:-)))
Pátek, 01 říjen 2021
"Haló?" Ahoj." Tady je táta. Prosím tě, je maminka poblíž telefonu?" Není, tati. Je nahoře v ložnici se strýčkem Pavlem." Po kratičké pauze: "Ale zlatíčko, ty přece nemáš žádného strýčka Pavla" Ale ano. A je právě nahoře v ložnici s maminkou." Pauza. Hmm, dobrá, prosím tě, můžeš pro mě udělat následující: polož telefon na stůl, jdi nahoru, zaťukej na dveře od ložnice a řekni mamince, že jsi právě slyšela moje auto, jak zastavilo dole před domem." Ano tati, hned to bude..." Za pár minut opět u sluchátka: "Udělala jsem to tati." No, a co se stalo?" No, maminka celá vyděšená, vyskočila nahá z postele, pobíhala po ložnici a ječela, pak zakopla o kobereček, nabrala hlavou skříň, a teď leží na zemi a vůbec se nehýbá..."
 
KŘESÍLKA, STOLEK, PRKNO NA SUDU = LAVIČKY
Zážitky
Středa, 29 září 2021
Svěrák, Havlová, Halík, Klus, Forman, Záhrobská: Ti a mnozí další volí Schwarzenberga!Od října 2013 se staví na nějakém předem vytypovaném místě  "Lavička Václava Havla". Už jich je po světě kolem čtyřicítky. Dáša Havlová byla nedávno u dalšího předávání tohoto uměleckého díla. Tentokráte letěla do peruánské Limy, kde je spolu s tamějším českým velvyslancem, Michalem Sedláčkem, slavnostně inaugurovala. Při té příležitosti natočila i pár krátkých videí a zamyslela se i nad střídáním ročních období na opačných polokoulích. Večer se pak oba zúčastnili premiéry Havlovy hry Audience.
 
NEŘÍKEJ HOP, DOKUD (COVID) NEPŘESKOČÍŠ
:-)))
Úterý, 28 září 2021

Covid-19 tady je a bude. A nikdo neví, jak dlouho. Možná rok, možná deset, možná sto let. A mezitím přijdou jiné viry a jejich mutace. Navíc stále méně účinkují antibiotika, takže bakterie, které dnes umíme pomocí antibiotik neutralizovat, za pár let budou reálnou hrozbou. A dějou se věci... Loni v létě se na Karlově mostě se konala sousedská slavnost u půlkilometrového stolu pro dva tisíce lidí. Most během akce byl přístupný veřejnosti. Podle pořadatelů se akce konala jako symbolické rozloučení s koronavirovou krizí.

 
POČŮRANÉ ZAMYŠLENÍ
:-)))
Pondělí, 27 září 2021
10+ bezplatné Manneken Pis a Brusel fotografie - PixabayZda čůrat vstoje či vsedě může být pro muže v leckteré domácnosti otázkou vpravdě hamletovskou. V Německu se však řešila zcela vážně v soudní síni! A to kvůli případu soudní pře mezi vlastníkem bytu (žena) a nájemníkem (muž) o 1900 eur (cca 53 tisíc korun) kvůli skvrnám od moči na podlaze, na zdi i na prkénku. Alespoň částečnou podporu pánské části populace poskytl soud, který rozhodl, že "stání" není soudně stíhatelné. "Stoupenci této praxe musejí počítat s občasnými střety se spolubydlícími, zvláště ženami, ale nenesou odpovědnost za korozi mramorových podlah toalet a koupelen," zdůvodnil soudce svůj rozsudek.
 
HÁDANKA - CO JE TO? A JE TO JEDLÉ VÍC NEŽ JEDNOU?
:-)))
Pondělí, 27 září 2021
Když tak dopoledne chodívám s čubákem na exkrementační vycházku, všímám si už ze zvyku, co kde roste. A hlavně, jestli to má nějaké plody, jestli by to bylo k jídlu a vůbec, co to vlastně je. To je prostě už síla zvyku.  Vzpomínám, jak když byly děti malé, tak jsme měli celé okolí důkladně zmapováno, tedy kde co roste, pochopitelně. Před cca padesáti léty tady bylo jen řídké rozkopané sídliště, vůkol pozůstatky opuštěných stavení - a hlavně přilehlých zahrad... Jo, bylo to fajn.
 
DOMINIKU, NIKU, NIKU, TY HŘÍŠNOU DUŠI MÁŠ
Téma
Neděle, 26 září 2021
Dominiku, -niku, -niku, teď jsi sám jak poustevník, ty hříšnou duši máš, můžeš zázrak udělat, když mě budeš míti rád, peklo, ďábla překonáš. Všude číhá pokušení, proč nás tolik musí být, jako správný anděl strážný ostražitě budu bdít… Trošku podobně to zpívala Judita Čeřovská blahé paměti. Ovšem, ona a nejspíš ani ta jeptiška, která písničku vymyslela, neměly na mysli podobného krasavce. Přesto jeho postelí prošel pěkný zástup dívek. Holt, proti gustu – žádný dišputát.
 
BRŠLICE TI PALEC POHLADÍ
Téma
Pátek, 24 září 2021
Tak jsem přečetla několikero návodů z různých webů, a jeden byl lepší než druhý: jestliže vás bolí nohy (dolní končetiny), připravte si koupel z kořenů bršlice. 100 g čerstvých kořenů povařte ve 2 litrech vody a nechejte táhnout 15 minut. Poté nálev vlijte do nádoby na koupel nohou a přidejte tolik vody, aby vám teplota byla příjemná. Kozí noha totiž pomáhá při dně. (V tomhle receptu se mi nejvíc líbilo to vysvětlení, co jsou to „nohy“).
 
JAK JSEM BYL DEPUTY SHERIFF
Zážitky
Čtvrtek, 23 září 2021
Seděli jsme s kamarádem Igorem (víc vám nemůžu říct, on je tady pod Witness Protection Program) v jeho kanceláří v Punta Gorda, z jedné strany záliv moře - moře, to je ta strašlivě modrá věc - z druhé křižovatka bez světel a na jednom rohu corner-store. A tak spokojeně cucáme Margaritu - to není ženská, to je nápoj - pozorujeme cvrkot venku, jak tam dva policajti běhají po trávníku a snaží se nasadit pouta jednomu bamákovi. V tom horku, hrůza! Ale sledovat to za oknem, kde je klimatizace, je docela zábavné. Ale oni ti policajti jsou všechno kluci mladí, cvičí kulturistiku, tak co by se neproběhli, ne?
 
TAK JSEM ZAS BYLA U PANÍ DOKTORKY
Zážitky
Středa, 22 září 2021
Že já tam lezla... Jak já si cestou domů zase nadávala, panejo...  No, takže stručně: žiju furt v jednom obrovském nerváku, který snad skončí, což si přeju, ale zase si říkám, že "každej máme něco". A tak jsem se po totálně probdělé noci vydala na ranní psí prochajdu a po návratu zpátky jsem se ještě odhodlala, že po setsakra dlouhé době navštívím svou obvoďačku. Skoro týden jsem jí několikrát denně bezvýsledně volala, nikdo to nebral. Asi dovolená. Tak jsem se to tedy vydala zjistit.
 
INDIE POD SMRTÍCÍM MRAKEM
Téma
Středa, 22 září 2021
Indie má nejhorší ovzduší na světě. Indický toxický vzduch zabije každý rok více než milion lidí. Zakouřený vzduch zahalující indická města obsahuje nebezpečně vysoké množství jemných částic, známých jako PM2,5. Jejich hlavní složkou je černý uhlík, který dokáže absorbovat milionkrát více energie ze slunce než oxid uhličitý. Jen v Novém Dillí způsobilo znečištěné ovzduší PM2,5 vloni cca 54 000 předčasných úmrtí. Byla tam zaznamenána dosud nejvyšší koncentrace těchto částic, 14násobek bezpečného limitu stanoveného Světovou zdravotnickou organizací (WHO) a významně zvýšila i počet úmrtí v důsledku covid-19.
 
FRANCOUZSKÉ BRAMBORY OD FLO
Nejen duše
Středa, 22 září 2021
Víte, co mají společného polibek, klíč a brambory? Každé z jmenovaných má svou francouzskou verzi. Tedy přinejmenším u nás, v Česku. Kromě toho bych klíč, polibek i brambory dokázala spojit do události, která se čas od času odehrává na 95. kilometru dálnice D1 z Prahy do Brna. Kdykoli odjíždím z domova (klíč a polibek) na Vysočinu nebo tím směrem, před Jihlavou mě v autě dostihne hlad. Ačkoli se po benzínkách a motorestech běžně nestravuji, zde dělám výjimku (brambory). Vaří tu ty nejlepší francouzské brambory široko daleko.
 
A VŠICHNI DO SPOĎÁRŮ!
Zážitky
Středa, 22 září 2021

Lauren Molina a Nick Cearley. Ona lyrická sopranistka, on tenor, který dokáže přesvědčivě rozjet hip-hop i Elvise. Oba zpěváci/herci/hudebníci, později přibrali ještě další dva - skvělá cross-žánrová kapela. Zahrají i zazpívají všechno, vyprodávají svá představení po celé Americe. A víte, čím jsou „jiní“? Hrají ve spodním prádle – a zvou si hosty, herce a herečky, tanečnice i tanečníky, zpěváky, zajímavé lidi – každý si připraví „svou verzi“ písničky, kterou předvedou, nějak pozmění text, a hlavně – na podiu se musí svléknout do spoďárů…
 
ÚŽASNÁ MICHAELA
Diskuze
Pondělí, 20 září 2021

Litoměřická rodačka MICHAELA FIALOVÁ je dopisovatelkou loveckých magazínů Girls, Guns and Rods Magazine, Chicks Smashing Grunters či Lovu zdar!. Před dvěma lety se stala v americkém Orlandu kickboxerskou mistryní světa v rámci asociace ISKA. Živí se jako profesionální lovkyně v Africe. Ale je tam nebezpečno - v JAR bují rasismus proti bílým, kteří si v zemi nemůžou být jisti bezpečím. V ohrožení jsou především farmáři bílé pleti.

 
NECHCEŠ ROZMLÁTIT AUTO?
Zážitky
Neděle, 19 září 2021
Angry Person Png Photos - Angry Woman - 1601x1199 PNG Download - PNGkitNestalo se vám, že jste byli tak zuřivě naštvaní, že byste strašně rádi do něčeho pořádně praštili? Jednoduše se pořádně odreagovali? Existuje aktivita, která se nazývá destruktoterapie. Není to zas až tak neobvyklé, vzpomínám, že už dávno tomu, co jsem četla, že některé japonské firmy mají salonek, kde jsou umělohmotné postavy s obličejem šéfů - a zaměstnanci je mohou bez obav "přizabít"...
 
CABOODLE RANCH
Zážitky
Čtvrtek, 16 září 2021
Bude to znít jako pohádka.... Byl jednou jeden pár, který měl tři děti. Kluka, dívenku a malého chlapečka. Žili celkem spokojeně, až do určité doby, kdy se rodina rozešla - dvě starší děti do svých životů, otec za prací a maminka také jinam. Tak to ale běžně bývá. Otec ještě nějakou dobu u sebe měl toho nejmenšího.
 
TO KOUKÁTE, CO JSEM MĚLA DNES K OBĚDU ...
Úkol pro vás
Čtvrtek, 16 září 2021
Myrobalány třešňové neboli lidově špendlíky – COOP ClubTéda, to vám bylo něco .... bylo toho deset deka, k tomu krajíc chleba. - Šla jsem totiž do obchodu pro gelfix, protože jsem doma měla jen dva a ty už padly za vlast začátkem týdne. Jo, to jsem vám ani neřekla - zavařuju špendlíky. Tady jich je slušných pár stromů a jeden má ještě dosažitelné větve, takže jsem si košíček natrhala. Letos se vyvedly, jsou luxusně velké a dobré, a podle všeho je tu trhám jen já.
 
A JAKO KAŽDOROČNĚ: BUDE ZAS ZMĚNA ČASU
Diskuze
Čtvrtek, 16 září 2021
Výsledek pro obrázky z Yawning. Velikost: 283 x 160. Zdroj: medimetry.comČas je jen jeden.  Poledne je, když je Slunce na obloze nejvýš... Sekundy, minuty a hodiny jsou samozřejmě lidským výmyslem, ale jako přirozený stav bereme zimní čas. Proto poté, co jsme na jaře přetočili hodiny dopředu, na podzim děláme opak – ve 3:00 se vracíme zpátky na 2:00. Změna nastane v roce 2021 v neděli 31. října. Střídání zimního a letního času bude pokračovat určitě do roku 2025. 
 
TŘEBA TO NENÍ PRAVDA, JÁ NEVÍM ...
Téma
Středa, 15 září 2021
Pochopitelně, že o tom nic moc nevím, sice mám pár opravdu dobrých lékařů kamarádů či příbuzných, ale sama jsem, stejně jako většina z nás, odkázána na to, co a jak si kde přečtu, případně si nechám vysvětlit. V žádném případě neodsuzuji nikoho za opačný názor, každý má právo na ten svůj, jen si myslím, že bude zas škoda těch, kteří následující chladné měsíce odnesou na zdraví, nebo to s nimi dopadne ještě hůř.
 
MÁTE RÁDI HORKÉHO PSA?
Téma
Pondělí, 13 září 2021
Hot dog PNGLegend a historek kolem toho, jak vznikla snad nejznámější úprava párku s podivným názvem hot dog, tedy "horký pes", je požehnaně. Párek je kupodivu velmi starý vynález. Pochutnávali si na něm už staří Římané. Ve velkém se vyrábí zhruba dvě stě let a do rohlíku naskočil zhruba před sto lety.
 
CHUDÁK OZZIE, SNAD TO ZVLÁDNE
Téma
Neděle, 12 září 2021
Návrh novely zákona o státní službě je plný nedostatků | e-sondyTomuhle jsem nejprve nevěřila, ale nakonec  jsem se dočetla, že se tak stalo už i jinde. Několik goril v zoologické zahradě ve městě Atlanta v americkém státě Georgia mělo pozitivní test na onemocnění COVID-19, informovala v neděli agentura AFP s odvoláním na vedení této zoologické zahrady. Onemocněl i nejstarší v zajetí žijící samec gorily, 60letý Ozzie. Podle National Geographic jde o sedmý zvířecí druh, u kterého se potvrdil výskyt covidu-19. Už dřív byl potvrzen u tygrů, lvů, norků, sněžných leopardů, psů a koček. Všichni se nakazili od lidí.
 
MĚL RÁD JEN SVOU FENKU
Téma
Neděle, 12 září 2021
Vektor Německý ovčák hlava černá bílá #36882575 | fotobanka Fotky&FotoZdeněk Vocásek je posledním zločincem, kterému byl u nás udělen trest smrti. Měl být pověšen ve svých 28 letech, 27. prosince roku 1989. Dosluhující prezident Gustáv Husák zamítl jeho žádost o milost a popravě nestálo nic v cestě, jenže kvůli náhlým změnám ve vedení státu a všeobecnému chaosu Vocásek nakonec oprátce unikl.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 22 - 42 z 9953
[CNW:Counter]