O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


POSLANCI A PIŽMONI
Zážitky
Úterý, 19 květen 2020
Taky jste si říkali, co mají společného? No, grónské pižmoně naši poslanci ani poslankyně asi moc nezajímají, a jsem na fest přesvědčená, že stejné je to ve skutečnosti i naopak. Přesto čtyřem statečným tuhle zajímavou cestu posvětil sněmovní organizační výbor.
 
DETEKTIV SEDLINA - 15.
Próza a poezie
Neděle, 17 květen 2020
Alfréd Chlopina netušil, že když zakopával bednu s fotografiemi, někdo ho přec jenom sledoval. Někdo, kdo byl zatím na svobodě – ale komu hrozí trest za vydírání. Damián Petříček.   Říkal si, že pomoct policii nemusí být v jeho situaci na škodu. A tak přišel podat svědectví, že viděl Chlopinu něco zakopávat na zahradě.  Tružanová ihned zmobilizovala všechny síly.
 
VYLUŠTĚNÍ HÁDANEK PRO ÚŽASŇÁKY
:-)))
Neděle, 17 květen 2020
No, tak nějak se to trošku zadrhlo, jak s tygříky, tak s těmi devítkami. Takže vám to všechno napíšu a nádavkem přidám pár hádanek pro mateřské školky... Jo, chápu, kur-pardon-koronavirus holt leze lidem na mozek... Mj. mně tedy rozhodně. Poslední dobou mám - a teď mluvím vážně - opravdu eklhaft sny. Myslím, že bezdůvodně, ale asi to bude tím celkovým stresem. Stresem, který je kolem nás...
 
ROZEZNÁTE - POZNÁTE - NAJDETE - HÁDANKY PRO ÚŽASŇÁKY
:-)))
Čtvrtek, 14 květen 2020
Tak na tohle nebude potřeba extra čoček, brýlí, dalekohledů či drobnohledů - tohle stačí jen spočítat. A - zase vám na to budou stačit jen vaše prstíky :-))). Ta první hádanka je velmi lehká, to je snad pro mateřskou školku, to si snad ani psát nebudete muset.  Ta už potřebuje trochu představivosti - třebas ovládat kumšt, jak rozeznat králíka od slona...
 
MALÁ ZAHRADNÍ SAHARA
Fauna a flora
Středa, 13 květen 2020
Eva HauserováUž to vypadá, že každé léto bude naše krajina žíznit. V malém to vidím na své zahrádce a je to drásající. Nejde ovšem jen o letní problém, v létě je to jen víc vidět – jde o trvalý úbytek vody v naší krajině, postupné vysychání, které si lidé snad začínají uvědomovat... i když se zdá, že většina populace (které pořád teče voda z kohoutků) to nevnímá jako moc naléhavý problém.
 
ROZEZNÁTE - POZNÁTE - NAJDETE - NA PRSTECH SPOČÍTÁTE ...
:-)))
Úterý, 12 květen 2020
A máme tu další hádanku pro naše prváky, prvňáčky i prvničky, tentokrát obrázkovou. A protože je svinská zima, včera zas lilo jak z konve, ráno dokonce bylo namrzlo, tak jsem našla obrázek z krajin přímo vroucích... Jsou na něm takové poněkud větší kočičky. Ty právě máte spočítat... Teď jsem si zrovna uvědomila, že ta hrozná zima -  to vlastně "udeřili" ti protivní tři zmrzlíci - Pankrác, Servác, Bonifác... Čert aby je vzal :- )))
 
NA ZÁPAD JE CESTA DLOUHÁ - 9.
Zážitky
Úterý, 12 květen 2020
Vysoké letní teploty i o půlnoci, stoprocentní vlhkost vzduchu v Torontu, svlékli obyvatele do nejnutnějšího oblečení. Letní móda žen je pro muže v tomto městě velice přitažlivá. Přesto si svobodní muži z Evropy stěžovali, že mnohé ženy chtějí jít k oltáři jako panny. Kdo může, chladí se v ontárijském jezeru. Nebyli jsme výjimky a každou volnou chvilku jsme dělali to samé. 
 
NA ZÁPAD JE CESTA DLOUHÁ - 8.
Zážitky
Úterý, 12 květen 2020
Torontské počasí je extrémní. Když nemrzne, je vlhké vedro. Přechod zimy na letní počasí je rychlý. Během pár dní rozkvetou sakury, stejně rychle odkvetou a chodníky jsou posypané květy jak doma na Boží hod. V restauraci kde jsem večer pracoval, byla dobrá parta. Kuchař Milan byl třicetiletý pořízek a pocházel z Bratislavy. Ve svém řemesle byl skutečný mistr.
 
DETEKTIV SEDLINA - 14.
Próza a poezie
Úterý, 12 květen 2020
Těch deset výše uvedených bodů podle mne zakládá prostor k důvodným pochybnostem o celém vyšetřování. Moje hypotéza, která se snaží brát v potaz všechny dostupné informace – směřuje do rodin zavražděných. Podle mého něco tají – a stejně tak sousedi mrtvých. Minimálně ten, který novinářově snoubence půjčil dobíječku. Mělo by být prací policie, aby příbuzné a sousedy obětí s nesrovnalostmi v jejich výpovědích konfrontovala. Ale jak říkám, neznám vyšetřovatele tohoto mordu – a nemám přístup ke všem informacím.... Pecka se pokoušel všechno, co mu Sedlina naservíroval, utřídit.
 
VERONIKA - KDYŽ MUSÍŠ, TAK MUSÍŠ ...
Zážitky
Neděle, 10 květen 2020
Před několika dny jsem se nechala přemluvit mou sousedkou - i přes nepřízeň počasí - k procházce kolem jezera. Staré anglické přísloví říká, že „Není špatného počasí, pouze špatné oblečení.“ Touto radou jsem se tedy řídila a oblékla jsem se přiměřeně. Tak jsme cupitaly kolem jezera, a i přes prudký déšť jsme nežehraly nad rozhodnutím procházet se bezmála dvanáct kilometrů v takovém nečase.
 
DĚSNĚ DIVNÝ SEN
Úkol pro vás
Neděle, 10 květen 2020
Bylo asi půl sedmé ráno, když jsem otevřela oči a nebyla v tmavém přeplněném kupé vlaku, kde jsem nikomu nerozuměla. "Tam" byla zimní doba,  všichni kolem byli narváni do teplých bund, na nohou měli silné pevné boty, a i já byla stejně navlečená. Na jedné ruce jsem držela asi tak jedenapůlleté dítě, druhou jsem držela svázané lyže. Zvolna jsem se prodírala uličkou, hledala nějaké volné místo.
 
JAK PŘÍŠTĚ S PREZIDENTEM?
Diskuze
Středa, 06 květen 2020
I když to ještě chvíli potrvá, blížej se nám nejen krajský a parlamentní volby, ale pak i volby prezidentský (pokud se teda dožijem). Tak mě zrovna napadlo, koho bych si tak za prezidenta představoval. Určitě ne někoho doteď neznámýho, zase na poslední chvíli vytaženýho, jak králíka z klobouku. Ale jak s těma známějšíma, o kterejch aspoň něco vím? Několik už se jich otevřeně přihlásilo, a vím určitě, že nikoho z nich bych za žádnou cenu nevolil.
 
ROZEZNÁTE - POZNÁTE - NAJDETE - HÁDANKA PRO PRVÁKY
:-)))
Středa, 06 květen 2020

Doufám, že je to už dobře vidět, že ani housenka, ani hodinky, ani kvítí - že nic vám nezkazí požitek z hádání, co který předmět vlastně představuje, jaké numero se za ním skrývá. Musím se zcela upřímně přiznat, že JÁ NA TOHLE NEMÁM. Já jsem zvládla spočítat časem své prsty na rukou i nohou, vím už, kolik nohou má můj pes (jsem vždycky, když mu ty zaprasené končetiny po procházce meju, nesmírně ráda, že nejni stonožka). Ale vy jste všichni úžasní šoumeni! 

 
RVETE SE S NÍM? NA ŽIVOT A NA SMRT?
Fauna a flora
Středa, 06 květen 2020
Ptačinec žabinec: plevel nejzelenější – Abecedazahrady.czNevím jak vy, ale například moje kamarádka s ním zápasí v jednom kuse. Kdyby to šlo, tak by ho nejraději zahubila napořád. Jenže – ono tak jednoduché není… Sotva ho „vyzmizíkuje“ tuhle, objeví se tamhle. A tak to jde stále dokolečka. Přemýšlela, že by tu potvoru mohla otrávit nějakým jedem, ale to je zas riskantní – protože co kdyby….
 
DETEKTIV SEDLINA - 13.
Próza a poezie
Středa, 06 květen 2020
Damián Petříček už byl z nejhoršího venku. Tedy po zdravotní stránce. Nyní bude čelit stíhání za vydírání. To si myslel, jak to má skvěle vymyšlené. Tu krávu podcenil. Nenapadlo ho, že na něho zaútočí. Říkal si, kolik tak může dostat. Nebyl ještě nikdy stíhán. Bude to chtít dobrého advokáta. Měl strach, aby ho doma nevydědili. Během chvilky si totálně podělal svůj život.
 
OSLAVA CHYTRÝCH A BÁJEČNÝCH PADESÁTEK
Téma
Pondělí, 04 květen 2020
Výsledek obrázku pro Děložní myomNejvíce rozvedených Češek je ve věku kolem padesátky. Mnohé chtějí poslední fázi svého života strávit podle svých představ, v klidu, bez hádek. Zůstávají často samy, i kdyby nechtěly, protože volní muži v jejich věku si hledají partnerky o hodně mladší. Další důvod nepoměru sil v této oblasti je fakt, že osaměle žijící muži vyššího věku se do seznamování příliš nehrnou. Dokonce se žertem říká, že volní muži nad padesát zřejmě vymřeli.
 
DĚDA
Zážitky
Pondělí, 04 květen 2020
Při úklidu na půdě jsem našla magnetofonovou kazetu. Bylo na ní tužkou napsané moje jméno. Oživila jsem tedy prehistorického walkmana a nestačila se divit. Celá kazeta je věnovaná mně. Skládá se z drobných střípků, které natáčel můj děda, když se mnou zůstal doma, aby maminka mohla pracovat. Nahrával běžné situace všedního dne…
 
NEJPRODUKTIVNĚJŠÍ PRAŽSKÝ SOKOL
Téma
Neděle, 03 květen 2020
V úterý 10. března jsme vypustili sokola stěhovavého, který se v naší Záchranné stanici hl. m. Prahy pro volně žijící živočichy 18 dní zotavoval po celkovém vysílení. Desetiletý samec kriticky ohroženého druhu byl v Malešicích nalezen na zemi, vyčerpaný a neschopný letu.
 
ASI PROPADNU ORCHIDEJOVÁNÍ ...
Diskuze
Neděle, 03 květen 2020
Těsně před koronáčem jsem dostala nádherný dárek. Fialovou orchideu, v krásném stejně fialovém ozdobném květináčku. Já se do ní přímo zamilovala... Mám kytky moc ráda, celý život, a už jsem pěstovala ledacos. Ale orchideje ještě ne... Něco málo jsem si o nich tedy zjistila - a jedno je absolutně jasné: až se odhodlám jít do nějakého toho hobymarketu nebo květinářství, a určitě si koupím další.
 
NA ZÁPAD JE CESTA DLOUHÁ - 7.
Zážitky
Neděle, 03 květen 2020
Lesk a šeď. Tenhle dojem se mi vnucoval již od příjezdu do Toronta. Vrátil mě zpět do krkonošské chalupy, odkud jsme občas jezdili do letního kina, kde v amerických filmech nebyl vidět chudý člověk. Všichni se tvářili šťastně, každá rodina vlastnila dům, měli pět dětí, ženy byly v domácnosti a po ulicích jezdili nádherná auta. Horečka sobotní noci, Velký Gatsby a jiné americké filmy, tvořily mou představu o zemi zaslíbené.
 
NA PŮL ŽERDI
Zážitky
Sobota, 02 květen 2020
Jo, mezi lidi, do obchodu... To beru. Ale když jste sami? Na půl žerdi je podfuk, případně výmluva. Je to taky strach z lidí, co vyhrožujou policajtem, pokud nemáte to kousavé a čuchavé celé zakryté. Věřte nevěřte, ale i když jsem po ránu široko daleko sama, jen s kolem mne pobíhajícím Kayoukem, tak je na mne vidět z lodžií blízkých paneláků.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 190 - 210 z 9523
[CNW:Counter]