O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


ŽÁDNEJ HOUMOFIS... ŽÁDNÝ PRŮS-ŠVIHY...
Zážitky
Středa, 06 leden 2021

Pokaždé, když si na Youtube pustím takové pecky jako je třeba Jessie od Kadisona, tak jsem děsně šťastná. Fakt - upřímně, nefalšovaně. Čumím na toho nádherného třetinového indiána, jak paří uprostřed pustiny na klavír, hází hustým vlasem do dálky a jeho sedřené, kožené kalhoty a perfektně vypracované břišní svaly nemají chybu.

 
JO, KDYŽ JE S KÝM, NA ČEM, I KDE
Zážitky
Středa, 06 leden 2021

"Tu tu tú tu du du du tú," rozdrnčel se telefon a vyrušil mě z polední siesty nad kávou. "Dobré ráno," ozval se hluboký hlas. "Tak co, koukla ses ven, jak je tam krásně? Co říkáš na to nebe a na to sluníčko?" Koukla jsem se. "Kráááásně," zívla jsem a potěšila oko pohledem na blankytné nebe a sluníčko, hřející přes okno jak někdy uprostřed července. "To je ale den, víš, jak musí být perfektně na horách?" zeptal se hlas na druhém konci.

 
ZAŽEHNÁVÁM PRŮŠVIHY – 1.
Téma
Úterý, 05 leden 2021
Za těch pár uplynulých dnů se jich stalo povícero. Pro dnes vám popíšu tenhle: Na Boží hod na mne zazvonila, zaklepala a zabouchala zoufalá sousedka Milena, která šla vyhodit pytlík se smetím (což se jí jediné povedlo), a zapomněla si vzít klíče od bytu. Má dva syny. Ovšem oba bydlí daleko mimo Prahu, jeden dokonce v Irsku. A jak to tak bývá, vyběhla jen v domácím a v pantoflích…
 
MOJE PRVNÍ MENSTRUACE
Zážitky
Pondělí, 04 leden 2021
Pánové prominou, dámy pochopí. Každá z nás zná to krásné období, kdy se z dívky stává žena. Některá dříve, jiná později, ale žádná z nás tomu neunikne. Měsíc co měsíc nás poctí návštěvou menstruační víla, která nás na pár dní obdaruje bolestí břicha, protivnou náladou, záchvaty žravosti a vzteku, a nadměrným krvácením z míst, kde slunce nesvítí… a to po dobu mnoha let. Pokud má některá dodatečné otázky k tomuto zázraku přírody, který nás předurčuje k tomu, abychom byly matkami, stačí zadat otázky do vyhledávače a je to.
 
VZHŮRU DO VŠEDNÍCH DNŮ
Diskuze
Neděle, 03 leden 2021
Čekají nás všední dny i dny svátečnější; jen tak fofrem si připomínám Valentýna, 1. Máj, Velikonoce, svátky, narozeniny… Jsem zvědavá, jaké budou – ty dny, co nás čekají - a hlavně, jak my sami budem letos vypadat. Tak si totiž myslím, že by nám patřilo trochu zhubnout. Zalezlí před covidem mnozí obtloustli, což není moc pro zdraví přínosné, slušela by nám fazóna, jaká byla např. v době poválečné.
 
2021 - NECHME SE PŘEKVAPIT!
Téma
Sobota, 02 leden 2021
Jednou z mých oblíbených věcí, jsou Vzpomínky na FB. Občas mi ukazují, co jsem ten den před rokem, pěti lety, osmi lety… na facebook psala, jaké album, fotky ukládala. (Mj. píšu tam a vkládám opravdu jen věci, které může vidět každý) Jsou to mnohdy situace, na které se už dávno nepamatuji. Ale fotku, kterou jsem tam dávala přesně před rokem, si pamatuji velice dobře – a hlavně text, který jsem k ní napsala:
 
TROCHA ŠÍLENSTVÍ NEZAŠKODÍ ...
Zážitky
Středa, 30 prosinec 2020
Říká se, že člověk by měl alespoň jednou za život navštívit nemocnici, vězení, blázinec, márnici a hřbitov, abych si uvědomil, jaké má štěstí. Doporučuji si nechat poslední dvě položky nakonec, protože v opačném případě je možné, že předchozí místa už nikdy nenavštívíte. Já na několika z těchto míst už byla. Taky jsem byla odjakživa trošku blázen. Medicínsky a úředně to mám potvrzeno ale teprve relativně nedávno.
 
VERONIČČIN SELEKTIVNÍ MASOCHISMUS
Zážitky
Úterý, 29 prosinec 2020
Že jste tento výraz ještě neslyšeli? Tak tímto jsem si téměř jistá, neboť jsem tento jev zaznamenala teprve včera. Než popíši tento významný psychologický objev, který mi zcela určitě zajistí nehynoucí slávu a nesmrtelnost, měla bych popsat dlouholetý výzkum, který tomuto odhalení předcházel. Již jako dítě jsem byla velmi aktivní a rekreačně jsem se věnovala mnoha zimním a letním sportům, kdy každá má aktivita byla završena nějakým úrazem. Maminka mě titulovala střelenou kozou, ale dnes se tomu vznešeně říká ADHD. Prý je to nějaká porucha, ale já si moc porouchaná nepřipadám, i přesto, že mnohočetné úrazy si s postupem věku vybírají svou daň.
 
VÁNOČNÍ VZPOMÍNKY YUKONSKÉ ALENKY
Zážitky
Úterý, 29 prosinec 2020
Vánoce na Yukonu jsou nádherné, už jenom proto, že jsou VŽDY bílé - jako z Ladových obrázků. A když si k tomu přidáte ještě polární zář, tak by i i pan Láďa bledl závistí. A jestlipak víte, že sníh je vlastně průsvitný i když vypadá bíle? To proto, že jeho krystaly pracují jako hranoly a rozbijí sluneční světlo do celého spektra barev. U nás není sněhu tolik jako oblastech, kde je menší zima, ale větší vlhko. Když je víc než 20 pod nulou, sníh už nepadá. A to bývá dost často.
 
A ZAS JEDNY VÁNOCE JSOU ZA NÁMI ...
Zážitky
Neděle, 27 prosinec 2020
Já jich mám za sebou už opravdu hodně. A byly opravdu každé jiné. Zajímavé je, že si člověk pamatuje víc ty, které byly něčím neobvyklé - hodně veselé, průšvihové, smutné.. Takové ty "obyč", ty jen tak projdou kolem.  Pamatuju si například ty naše neběžné vánoční stromečky - pár chudších let jsme měli kupodivu vždy nádherný a velký strom, překrásně ozdobený. A většině návštěvníků, kteří ho obdivovali, jsme jeho tajemství museli prozradit ...
 
VÍTE, ŽE JE HODNĚ SVÍČEK ŠKODLIVÝCH?
Téma
Neděle, 27 prosinec 2020
Bougie noel png 1 » PNG ImageVýběr svíček je nepřeberný. Možná máte nejraději právě ty krásně barevné a navoněné. Věděli jste však, že si jimi poškozujete zdraví, ať už své nebo svých blízkých? Nejdůležitějšími faktory jsou kvalitní vosk, kvalitní knot, absence barviv a v případě vonných svíček organické esenciální oleje. Většina těch, které jsou běžně k dostání, je totiž z parafinu, který vzniká jako vedlejší produkt při výrobě nafty a motorového oleje - tedy ropný produkt.
 
POČÍTAČOVÝ PROBLÉM, HILFEE!
Poradna
Neděle, 27 prosinec 2020
Πώς θα ενημερωθείτε για τα απαιτούμενα δικαιολογητικά για τη στήριξη των  πληγέντων :: left.grV loňském roce jsem provedl upgrade Přítelkyně 1.0 na verzi Manželka 1.0 a nový program nečekaně spustil proces Dítě, s mimořádně velkou spotřebou paměti a systémových zdrojů. V návodu není tato funkce zmiňována!!! Mimoto Manželka 1.0 tak zasahuje do ostatních programů a natahuje se už při bootování systému. Ostatní programy, jako například NocniPocker 10.3 a Pivo 2.5 od té doby přestaly fungovat, při jejich spuštění se systém zhroutil.
 
JÍT ČI NEJÍT - TOŤ VELKÁ OTÁZKA ...
Úkol pro vás
Úterý, 22 prosinec 2020
Oba, manžel i já, jsme už v důchodu. V současné pandemické situaci se nám poštěstilo, že máme tady u nás v ulici, stejný pár, také důchodce, s nimiž se teď dost kamarádíme. Oni ani my se s nikým jiným nestýkáme, takže se bavíme jen takhle občas ve čtyřech. Oni přijdou k nám, my k nim, a celou tu pandemii máme někoho, s kým si povídat.
 
JESTLIPAK VÍTE, ŽE:
Téma
Úterý, 22 prosinec 2020
Vánoce bez jmelí by nebyly Vánoce - Bílé VánoceJmelí jako pevnější součást vánočních tradic se objevuje až od 18. století, nejdříve na britských ostrovech, později i ve Francii a Německu, a vytvořily se tu nejrůznější zvyklosti s ním spojené. Nejznámějším zvykem jsou „povolené polibky“ pod jmelím. A pozor - při každém polibku je třeba utrhnout jednu kuličku ze jmelí nad hlavou, a líbat jen tak dlouho, dokud kuličky stačí; pak zůstává jen jedna jediná na ozdobu.
 
BUDEME NA "PŮVODNÍ" JÍDLO VZPOMÍNAT?
Diskuze
Pondělí, 21 prosinec 2020
Nemléko nemléčná zmrzlina - PURO shopKaždý desátý obyvatel Česka ve věku od 18 do 34 let nejí maso. A je to znát i v­ obchodech. Nejrozvinutější kategorií je mléko z­ rostlinných bílkovin, jehož se loni prodalo za 300 milionů korun. Zároveň téměř třetina lidí uvádí, že plánuje v­ příštím roce jíst více ryb a luštěnin, naopak méně červeného masa a masných výrobků. Rostlinné náhražky tak kromě startupů a malých firem objevily velké mezinárodní firmy, jako je Coca-Cola, Nestlé či Danone. Jogurty z mléka nemléka, hamburgery z masa nemasa a nyní smažená vejce nevejce.
 
VŠECHNO JEDNOU SKONČÍ, NEBOJTE...
:-)))
Pondělí, 21 prosinec 2020
Man laughing while holding his chest, El Risitas Laughter , laugh  transparent background PNG clipart | HiClipart
Na ČRo probíhá beseda s dobrovolníky odebírajícími covidové vzorky: „Dobrý den, tady posluchač z Plzně. To víte, ze začátku to byl adrenalin. Člověk do toho jde naplno, snaží se být co nejlepší, nehledí na námahu. Taky je v tom trochu strachu, aby neselhala ochrana. Ale teď už se z toho pro mě stala běžná rutina. Zvládám to čím dál rychleji a dokonce při tom myslím na svoje věci a mám před sebou vidinu, jaká to bude úleva, až to jednou skončí...
 
CO KDYŽ JSEM BEZPŘÍZNAKOVEJ (ASYMPTOMATICKEJ) SUPERPŘENÁŠEČ?
Téma
Neděle, 20 prosinec 2020
Jsem člověk, zákonů a nařízení dbající, nedotýkám se drátů ani spadlých na zem. A tak mě, v záplavě drtivých mediálních informací napadla hrůzná myšlénka: Co když zrovna já jsem ten superpřenášeč a vůbec o tom nevím? Nadšeně jsem teda uvítal možnost bezplatnýho plošnýho antigenního testování. Dokonce každých 5 dnů. Skvělý!
 
DOMÁCÍ VEKA OD FLORENTÝNY
Nejen duše
Neděle, 20 prosinec 2020
Těsto na veku i na rohlíky obsahuje celkem dost tekutiny, takže jakmile ho začnete zadělávat, pomyslíte si něco o tom, že z tohoto poměru surovin nikdy nemůže vzniknout tvárné těsto. Vydržte minutu nebo dvě hníst těsto v robotu a hned toto tvrzení odvoláte; mouka tekutinu nasaje, hnětením se to ještě podpoří a celá mísa robota se během hnětení vyčistí. Mouku přidejte, pouze pokud by těsto i po 10 minutách hnětení vypadalo příliš mokré a lepivé a ulpívalo na stěnách nádoby.
 
NEJSEM ZROVNA POSEROUTKA
Zážitky
Neděle, 20 prosinec 2020
Ale zas po nějaké té chorobizně netoužím. Zvláště, když je kolem mne tolik lidí nemocných. Jo, mám jednoho nemocnýho i v nejbližší rodině a to mne sžírá a životní síly užírá víc, než kdybych byla nějak nemocná já sama. Ale – o tom vám psát nechci, protože pevně věřím, že všechno dobře dopadne.
 
TOMUHLE ASI NEBUDETE VĚŘIT…
Téma
Čtvrtek, 17 prosinec 2020
Pochybuji, že je někdo, kdo ještě neviděl žabinec… taková malá rostlinka, jeden až tři lístky o velikosti 1 – 8 mm, z níž dolů volně visí kořínek, dlouhý 1 – 2 cm. Plave si na vodě rybníků, tůní, slepých ramenech řek, všude tam, kde je stojatá, nebo pomalu tekoucí voda, a vytváří na hladině překrásné zelené koberce. Roste v Africe, Asii, Evropě a Severní Americe. A víte, proč vám o něm dnes píšu? Tak tohle asi neuhodnete...
 
MUŽ V ZÁSTĚŘE
Zážitky
Čtvrtek, 17 prosinec 2020
Krupicová kaše |Tatínkovo receptyKdyž ve čtvrtek před večeří zazvonil telefon s jakousi zvláštní naléhavostí, bylo mi jasné, že se něco stalo. Stalo se. Manželčin otec si vymkl kotník a nedalo se jinak, než že žena musela na pár dní k němu. Postarat se o domácnost, králíky, slepice, býčka a též i o tatínka. Což o to, sbalena byla hned, vzala tašku, auto a láhev slivovice – prý na obklady.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 190 - 210 z 9835
[CNW:Counter]