O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


CO S DATOVOU SCHRÁNKOU?
Téma
Středa, 29 březen 2023
Mám datovou schránku. Krásnou, novou, nedotčenou, panenskou. K čemu? To teď netuším, protože tomu nerozumím. Stát mi ji zřídil na základě toho, že kdysi před třiceti lety jsem na vedlejšák živnostničil. Po asi deseti letech jsem se na živnostničení vyprd, když pro mě přestalo bejt zajímavý. Na úřadě mi tehdá poradili, ať to neruším, že jednodušší je pozastavení, že to pak při nečinnosti samo zanikne. Tak jsem pozastavil a tím to pro éra živnostničení skončila. Ale pro stát zjevně neskončila a teď, po dvaceti letech od pozastavení, si na mě stát vzpomněl a k 75. narozeninám mi nadělil datovou schránku.
 
VE ŠKOLÁCH FRČÍ KRAŤÁK
Diskuze
Úterý, 28 březen 2023
KRATOM je strom, který patří do čeledi kávovníků. V historii se kratom proslavil hlavně v Asii, kde se používal k lékařským účelům, díky jeho stimulačnímu účinku. Ze sušených listů se vyrábí jemný prášek. Ten se smíchá s vodou a sladkými sirupy a následně se pije jako čaj, případně se polyká lisovaný v tobolkách. Ve větších dávkách působí jako analgetikum, otupuje lidské smysly a mírní bolest. V menším množství má účinky podobné kávě – dodává energii. Hlavním účinkem je “nakopnutí”. Influenceři i sportovci jej doporučují, přitom může děti i zabít. Tenhle zelený „neškodný“ prášek.
 
VRAŽEDKYNĚ V NASHVILLE
Diskuze
Pondělí, 27 březen 2023
Sociálními sítěmi a informačními medii proletěla další otřesná zpráva: osmadvacetiletá žena, ozbrojená dvěma poloautomatickými puškami a pistolí, dnes zastřelila tři devítileté děti a tři dospělé; stalo se v presbyteriánské škole v americkém městě Nashville (stát Tennessee), načež ji zastřelili přivolaní strážníci, oznámila místní policie. Možný motiv útoku zatím není známý, podle vyšetřovatelů však podezřelá bývala žákyní dané školy. Útočnice podle policie vešla do soukromé školy Covenant School bočním vchodem.
 
KTERAK JSEM POLÍBILA PREZIDENTA
Zážitky
Pondělí, 27 březen 2023
Na začátek tohoto příběhu bych chtěla předeslat, že tento příběh je především o člověku. O člověku, kterého si vážím pro jeho píli, znalosti, zkušenosti a v neposlední řadě pro jeho pokoru a do jisté míry i pro jeho skromnost. Sympatie k tomuto člověku nijak nevyjadřují můj politický postoj, mé politické zaměření, či souhlas s veškerým jeho počínáním. O tomto člověku se mnoho řeklo i napsalo, ale kde je pravda, ví jen on. Mně, ani nikomu nezaangažovanému nepřísluší ho soudit. To ponecháme povolanějším.
 
KOČKY, MILFKY A DNES NAVÍC GILFKY - 2.
:-)))
Čtvrtek, 23 březen 2023
Kdo by odolal sexy maminkám? O MILFkách jste si četli minulý týden - takže víte, že jsou zkušené, vědí, co muži chtějí a navíc už nemají puberťácké manýry mladých holek. Správného chlapadokážou ocenit, protože ví, jak je těžké na něj narazit. Ale vážené a vážení – je tu ještě jedna možnost… GILF je lepší než MILF.  Nabízím dnes pánům pět skvělých důvodů, proč chodit s atraktivní dámou ve věku babičky. MILFku umí sbalit každý druhý, ale s GILFkou už to bývá trošku problém.
 
KDYŽ JE HOLKA DELŠÍ NEŽ OSTATNÍ
Zážitky
Čtvrtek, 23 březen 2023
Skládací metr OBUT MTICPCo si myslíte o vysokých holkách?? Já mám od čtrnácti 175 cm a dost jsem si svoje mládí a hlavně pubertu protrpěla. Menší kamarádky byly vždycky víc v kurzu. Ony byly tak roztomilé, tak drobné, tak vzbuzující potřebnou ochranu… Jenže - když máte víc než pár centimetrů navíc, ale zhubnout je nemůžete, musíte se s tím prostě smířit. Být vysokou holkou nebyl žádný med. Jednoduše holka, co může šacovat eroplány, hrombidlo, žirafa, telegrafní tyč.
 
TAKOVÝ VĚCI SE MUSÍ STÁT ...
Próza a poezie
Čtvrtek, 23 březen 2023

František koukne na hodinky. Čas vyrazit. Típne cigáro, nastoupí do trolejbusu, pošteluje si sedačku řidiče a pomalu vyrejduje z točny. Dal by si kafe, tady to nejde, tak snad za půl hodinky na konečné. Zatahuje se. Obloha jak ocelový poklop, pod který někdo posvítil baterkou. Škvírka nízkého ostrého slunce. František nemá tohle světlo rád. Silnice se leskne. Vjíždí do nástupní zastávky. Nikdo tu nečeká. Zapíná rádio, kabinu okamžitě zaplní rozjásaný taneční pop. Mladší kolega, co jel před ním, tohle poslouchá, on teda ne, přepíná stanici. Hezké české rádio, Maruška Rottrová, tu má rád. I další zastávka je prázdná.
 
KDOPAK KUJE TYHLE PIKLE?
Téma
Úterý, 21 březen 2023
Eva HauserováSoučasná rozháraná doba s vyostřenými rozpory nejrůznějšího druhu úspěšně vyvolává bujení domněnek typu „zase na nás šijou nějakou boudu“... ale mně vesměs připadají nedotažené až zfušované. Pokusím se shrnout jednu takovou ucelenou „myšlenkovou soustavu“, co koluje na internetu a občas se v různě pozměněných podobách vynoří znova. Rovnou k tomu napíšu, s čím souhlasím a k čemu už jsem skeptická, a pak se to pokusím zdůvodnit.
 
CIBULIČKA SLADKÁ, MÁ PANENKA HLADKÁ
Téma
Úterý, 21 březen 2023
Zázračná moc cibule je lidmi pěstována již přes 7 000 let. Cibule kuchyňská, nazývaná také zahradní a obecná, je rostlinou z rodu Allium, kam patří například i česnek, pažitka a pór. Pravděpodobně jste slyšeli, že je používána k léčbě mnoha různých onemocnění. Cibule patří do čeledi Aillium a má vysoký obsah síry a flavonoidů. To je důvod, proč je schopna poskytnout tak silné antiseptické a antibiotické účinky. Což je také super pro diabetiky, kterým pomáhá snížit hladinu cukru v krvi. Šťáva z cibule je užitečná i v případě, že máte respirační problémy, jedná se totiž i o přírodní expektorans. Cibuli využijete i při problémech srdce, artritidy a vysoké hladiny cholesterolu v krvi. Je vhodná i pro lidi, kteří mají problémy s chronickým zvracením. Prostě – cibule je zázračná!
 
JEDLÉ NÁLEPKY
Téma
Pondělí, 20 březen 2023
Čtete si pečlivě nálepky na ovoci a zelenině, když je kupujete? Jestli ne, tak byste s tím měli co nejdříve začít. Dá se říct, že část kódů mluví také o jménu ovoce. Například kód 4011 je pro banány, 4030 pro kiwi atd. Také je důležité zmínit, že výrobci samolepek zajišťují, že všechny tyto samolepky jsou jedlé. Samozřejmě to neznamená, že byste je měli jíst schválně, ale pokud se stane, že ji sníte, nic se vám nestane.
 
JAK UTOPIT DOCENTA ŠEVČÍKA
Diskuze
Pondělí, 20 březen 2023
Na rozdíl od Dr. Mráčka, zrovna teď jde o utopení kantora jeho studentama. Jak ale k tomu záměru ty děti mohly dojít? Choděj zásadně se sluchátkama na uších, nevěřim, že ve sluchátkách maj nastavený nějaký zprávy nebo politický rozbory, televize je absolutní fujtajxl pro dědka a bábu, o vysílání rádia už ani nevědí, že něco takovýho existuje. Takže internet, tam je všechno. Jenomže na internetu je toho strašně moc, a jak se v tom chudinka děcko má vyznat?
 
JAK RYCHLE ZHUBNOUT?!?
HUBNUTÍ
Pondělí, 20 březen 2023
Mezi dospívajícími se šíří nový a velmi nebezpečný způsob hubnutí. O mentální anorexii či bulimii pravděpodobně slyšel každý. Tato onemocnění, řadící se do kategorie poruch příjmu potravy, obvykle postihují dospívající, častěji sice dívky, ale ani chlapci nejsou zcela „ušetřeni“. Nyní se však objevila další možnost, jak „fofrem a úspěšně shodit nadbytečná kila“, která je označována jako „žvýkej a plivej“. Podle odborníků se jedná o zbrusu novou a nesmírně rychle se šířící poruchu příjmu potravy.
 
O STARÝCH PAMĚTIHODNOSTECH A LECČEMS JINÉM
Zážitky
Neděle, 19 březen 2023
Když jsem se procházel jarně rozkvetlým městečkem Weissenkirchen v rakouském Wachau a obdivoval se neskutečným výhledům na bujaře proudící Dunaj, svažité vinice zalité sluncem, strmé skály a temné lesy, starodávné viničné statky, tvrze a kostely, náhle mi na mysli vytanulo moudré naučení jednoho amerického developera. Ten mi totiž, když jsem mu před léty pomáhal po Praze vytipovávat místa na lukrativní obchody, kladl na srdce: „Existují tři zásadní podmínky, které musí splňovat vhodný prostor pro obchod. Zaprvé: location. Zadruhé: location. A za třetí: location.
 
MILENA A JEJÍ PONÍCI - JEDEME DÁL! 7.
Fauna a flora
Neděle, 19 březen 2023
Na Kudlance se v minulosti často řešily mezilidské vztahy, nevěry, rozvody, problémy s dětmi nebo sousedy, mnohdy šlo o nečekané jednání ze strany někoho, komu člověk předtím důvěřoval, ale ten bohužel  zklamal; takže pisatel na svou důvěru doplatil. Já minulé pokračování  končila slovy: „…postupně tedy přebírají můj chov do svého vlastnictví a já se z úředního majitele, který se za koňmi podívá jen na chvíli v neděli, změním v pomocníka v chovu, který bude v mé chovatelské práci pokračovat“. Stalo se. Ale nečekala jsem to, co následovalo, takže dnes bude moje psaní smutné…
 
SVĚTOVÝ DEN SPÁNKU...
Téma
Pátek, 17 březen 2023
Již po několik let je pátek před jarním slunovratem spojován se spánkem. Světovým dnem spánku, který letos připadá na 17. března, se totiž Světová asociace spánkové medicíny (WASM) snaží zvýšit povědomí o epidemii, která ohrožuje zdraví a kvalitu života miliónů lidí na celém světě. Nejrůznější poruchy spánku jsou totiž stále častější. V mnoha případech jde přitom o poruchy či onemocnění, jimž se dá předcházet, případně se dají účinně léčit.
 
ŽIVOT DÁVÁ I BERE. MULTIREZISTENTNÍ TBC
Téma
Čtvrtek, 16 březen 2023
OSEL.CZ :: - Totální tuberkulózaZnáte knížky „Vejce a já“ a „Co život dal a vzal“? O nich se dá říct, že jsou to takové ženské bible. Takže nepočítám moc s tím, že je znají pánové. V té druhé je popsáno, jak se autorka potýkala s tuberkulozou, tenkrát bez jakýchkoliv léků – víc než rok dlouhou dobu proležela jako pacientka plicního sanatoria. Tehdejší léčba? Jen stálý pobyt na horském vzduchu, zima… Je to sedmdesát neuvěřitelných let. Ukázkové dílo, jak všechno jde, když se chce. Nebo spíše když se musí.
 
PODEPSAL
Diskuze
Středa, 15 březen 2023
Jasně, že podepsal. Ale řekněte, vážení, že to byl nervák až do poslední chvilky. Zajímavý na tom je jen to, že zatímco ON váhal a do poslední chvilky vážil pro/proti na lékárnických váhách, deseti milionům občanů bylo uplně jasný, jak to dopadne. Takže jsme se v půl pátý odpoledne dozvěděli jen to, co jsme už skoro dva tejdny věděli. Tedy, že podepsal.
 
BLACKOUT CHALLENGE - NOVÁ "HRA" NA TIK TOKU
Diskuze
Středa, 15 březen 2023
JE TO TAK – NEJPRVE MY, DOSPĚLÍ, dnes v tom jedou už i děti. A čím dál tím menší… Jedenáctiletý chlapec z Jičína zemřel při nebezpečné hře, šířící se na TikToku, když plnil výzvu s názvem Blackout challenge, při které se děti předhánějí v tom, jak dlouho se vydrží škrtit. Jde zřejmě o jednu z prvních obětí v Česku. V zahraničí už takových případů je podstatně více. Chlapec se u toho se i natáčel telefonem, aby tak a dokázal svou odvahu… Našla ho jeho starší sestra. Záchranáři bojovali, dělali, co mohli, ale neúspěšně.
 
KOČKY, MILFKY A DAŇ ZE SEXU - 1.
Diskuze
Úterý, 14 březen 2023
"MILF" je zkratka anglického "mother I would like to fuck", a když  někdo (většinou mladý muž) o určité dámě řekne, tak to značí, že tuto pěknou ženu, která by mu mohla dělat matku, by nejraději viděl ve své posteli - tedy aby mu dělala spíše něco zcela odlišného... Tento slangový výraz vznikl v roce 1999 s uvedením filmu American Pie. Milfka je prostě „kočka v létech“. Ano, když dáma vypadá ještě k světu, věk opravdu není na obtíž. Takže prostitutky i vyššího věku mohou být velmi úspěšné… Proto pirátský poslanec Jakub Michálek přišel s vážným návrhem sex-byznys zdanit. (Nebyl první, podobných návrhů už v historii bylo víc.)
 
DRBETE SE, DRBETE SE? TAK TO POZOR!
Téma
Pondělí, 13 březen 2023
LIKVIDACE SVRABU - www.dezimex.czPrávě se mezi lidmi roznesla zpráva, že Státní zdravotní ústav (SZÚ) v letošním únoru eviduje už rekordních 815 nakažených svrabem, to je v porovnání s loňským únorem nárůst o téměř 80 procent. Nicméně naši odborníci se zcela zodpovědně domnívají, že současné číslo je podhodnocené. On ne každý, kdo se častěji podrbe, kdo má nějakou tu „divnou vyrážku“, případně, kdo na nějaké podobné „drobnosti“ evidentně kašle, s tím běží k doktorům. A tak prý to, co vyplavalo na povrch, je prý jen velmi malý zlomek skutečnosti.
 
TAKHLE SE TO VŠECHNO STALO ...
Zážitky
Neděle, 12 březen 2023
Můj příběh, který vám tu pro zajímavost vypíšu, začal na podzim před deseti léty, kdy jsem spolu s mými kamarádkami, které stejně jako já rozhodly být au-pair v Anglii, vstoupila do povinného kurzu angličtiny. Pamatuju, jak jsem na té první hodině se představovala: „Jmenuji se Magda a jsem z České republiky", představila jsem se. „Já jsem Emilio a jsem z Malagy, Španělsko", vypadlo z nádherného kluka, který seděl vedle, „a jsem veterinář" dodal.. Čímž mě dostal, neboť mým velkým snem od dětství bylo se stát veterinářkou. Ale usoudila jsem, že na to je lepší být chlapem, a že možná v mém dalším životě to třeba vyjde. Postupem času jsem se začínala na angličtinu těšit víc a víc.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 190 - 210 z 10771
[CNW:Counter]