O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


RASOVÁ KOREKTNOST
Próza a poezie
Neděle, 10 duben 2022
Aneb z Nedělní chvilka poezie Miroslava Macka. Ano, jedná se o americkou dětskou říkanku, kterou světově proslavila Agatha Christie ve svém románu „Deset malých černoušků“. Jestlipak víte, že ta říkanka původně jmenovala „Deset malých Indiánů“? Ta byla zhudebněna roku 1868 Septimem Winnerem, a o rok později ji Frank J. Green přejmenoval na „Deset malých černoušků“. Jeho pěvecká skupina ji učinila populární i za hranicemi Spojených států.
 
KDYŽ JE MUŽSKÝ NEMOCNÝ
Zážitky
Neděle, 10 duben 2022
Pokud jediná možnost, jak zdravotní stav našeho táty upravit, zlepšit, je změna životního stylu a důsledná dieta, tak – podle něj - v případě nemožnosti tohoto nastupuje ještě volba další, a to je amputace. Jo, tohle píšu s plným vědomím, protože náš táta je absolutně nemožný kňučák, který žádné rady neposlechne. On byl celý život ten "king", který všechno zařizoval, on všem pomáhal - a najednou se cítí absolutně na nic. Jen mu zůstala ta "královská nemoc".
 
KONEČNĚ - MÁM HOTOVOU KUCHYŇ
Zážitky
Čtvrtek, 07 duben 2022

JUPÍÍÍÍÍ - Tak jsem se zařadila mezi lid jásající, potěšený novou kuchyní. V mém případě tedy novou kuchyňkou, neb ta moje v součtu vršku i spodku čítá šest subtilních skřínek. Dřív jsem měla vedle sebe nahoře skřínky zasklené, takže byly vidět všechny tam uložené jídelní potřeby. Tedy hrnky, hrnečky, skleničky, talíře, talířky, misky, mističky a i pár mís se tam vešlo. Teď mám vrchní skřínky vyšší a spodní hlubší. Snad jakousi nevýhodou je, že abych přehledně viděla, co tam v nich „nahoře“ mám, musím poodejít tak čtyři metry, a pak vidím.


 
„OBYČEJNÁ“ PAMPELIŠKA – 2.
Úkol pro vás
Čtvrtek, 07 duben 2022

Jsem tu zpátky s informacemi o čarodějné kytičce – kterou najdete téměř všude. Daří se jí na zahradách, loukách, mezích, v parcích, v trávnících mezi paneláky. Ano, zářivě žluté květy smetánky lékařské jsou nepřehlédnutelné. Minule jste četli o medu z pampelišky, ale věděli jste, že nejléčivější částí je kořen?

 
TAK TOHLE NE! TO JSME SI NEDOMLUVILI!!!
:-)))
Středa, 06 duben 2022
Howardovi je pětadevadesát a žije v domově důchodců. Každý den po večeři si vyjde dozadu do zahrady, sedne si na opuštěnou lavičku a přemítá o svém životě. Jednoho večera tam potká Mildred, které je osmdesát sedm. Dlouho si povídají a pak ve chvíli ticha Howard řekne: "Víš, Mildred, co mi nejvíce schází?" "Copak?" ptá se Mildred. "Sex!" "Ale jdi, ty starý prďolo. Vždyť by se ti nepostavil, ani kdyby ti drželi pistoli u hlavy."
 
TISÍCE MRTVÝCH – KAM S NIMI?
Téma
Středa, 06 duben 2022
Ve sklepě v Buče našli Ukrajinci mučírnu. Rusové svým obětem údajně uřezávali ušiMnožství mrtvol v ulicích měst a vesnic je velmi nebezpečný problém. Brzké oteplení umocní brutální realitu posledních týdnů. Ulice válkou zmítaných měst jsou jich plné, a začínají být vážnou komplikací. Jsou jich tisíce. Hnijí a způsobují obrovské škody. Při rozkladu vyjde ven vše, čím byl člověk nemocen. Už teď místa kolem nich obklopuje pach smrti.
 
JSEM PO TATÍNKOVI ČINGISCHÁN?
Téma
Úterý, 05 duben 2022
Kdo nechce nebo nedokáže naplnit svůj reprodukční potenciál, může být z evolučního hlediska vyhodnocen jako zbytečný. Ukazuje se, že to je přesně případ více než poloviny mužů v historii! Mezi našimi předky je zhruba dvakrát tolik žen než mužů. Tento na první pohled absurdní fakt se periodicky vrací, většinou když ho nějaký učenec použije v diskuzi a vyvolá tak vlnu nechápavých až negativních reakcí. Jak by něco takového mohlo být vůbec možné?
 
„OBYČEJNÁ“ PAMPELIŠKA – 1.
Nejen duše
Úterý, 05 duben 2022
Snižuje krevní tlak, krevní cukr, cholesterol, prospívá jak krevnímu oběhu, tak i zlepšuje činnost srdce. Podporuje také trávení, pomáhá regenerovat játra, žlučník, slinivku, uklidňuje žaludek a trávicí soustavu, čistí a posiluje ledviny, léčí močové cesty, pomáhá chránit před slábnutím a řídnutím kostí. Kdo má na zahradě pampelišky, ví, jak je složité dostat je ven. Třeba z trávníku. Ale pampeliška je rovněž shůry seslaný poklad pro lidské zdraví.
 
NEVĚŘTE SYMPATICKÝM CIZINCŮM
Téma
Pondělí, 04 duben 2022
Minulé pondělí mě můj nadřízený vyslal na pracoviště integračního centra, které se nachází v odlehlé oblasti centrálního Švýcarska, abych nabrala nové zkušenosti. Pracovní náplň je velmi zajímavá, různorodá a kreativní. Pomáhám lidem s různými osudy zařadit se zpět do pracovního procesu. Jedná se o uchazeče s invalidním důchodem, žadatelé o azyl nebo jen lidé, kteří při hledání práce nemají štěstí z toho důvodu, že se neumí dobře prodat.
 
RADOSTI BYDLENÍ V PANELÁKU
Úkol pro vás
Neděle, 03 duben 2022
Než jsme se do našeho domu s manželem nastěhovali, bydlela jsem s rodiči v osmiposchoďovém paneláku. úplně v posledním patře. Maminkou jsme byly se sestrou cepovány k tomu, že na balkóně se musíme chovat slušně, abychom neobtěžovaly sousedy pod námi. Např. v létě jsme si nesměly nikdy dát nafukovací bazén na balkón, co kdybychom někomu něco pod námi pocákaly vodou?!
 
LEGRACE NA PLACE - PSYCHIATR TAKY RÁD ...
Diskuze
Neděle, 03 duben 2022
Nevím, jak vy, ale snad odmala jsem do ordinace jakéhokoliv lékaře vstupovala s trochou hrůzy. A velkou úctou. Jo, vždyť měl v rukou můj život! Jenže ne vždy si to ten pán zasloužil, taky jsem párkrát zažila i to, co nebylo zrovna košer. Ale nikdy jsem to nikomu neřekla, a vůbec se nedivím, že mnoho těch, které měly nějaký nepříjemný zážitek "s bílým pláštěm" - nemyslím týkající se nějakého zdravotního problému - že o tom mlčely a nejspíš i navždy mlčet budou...
 
HONZÍK
Zážitky
Čtvrtek, 31 březen 2022

Kdysi dávno, velice dávno jsem pracoval na horském hotelu. Řev motorů se začal v horách rozléhat až o pár let později. Zavazadla hostů a proviant jsem dovážel párem tažných koní. Občas mi pomáhal domovník Honzík. Drobný chlapík, neurčitého věku, asi padesátiletý, pracovitý, ale výplatu stačil lehce propít a trochu byl i ťáplý. Na hlavě nosil stále klobouk vytvarovaný dle vzoru amerických pastevců krav.

 
O MANŽELOVI I O MILENCI
U nás doma
Čtvrtek, 31 březen 2022
Vášnivý líbání pár láska nálepka - TenStickersMůj manžel je introvertní člověk a téměř se se mnou nebaví, má nejraději svůj klid. Doma spolu mluvíme v podstatě jen o provozních záležitostech domácnosti. Neumí mi ani poskytnout psychickou podporu. Např. při občasných stresech v mém zaměstnání, když mu chci o svém problému říct, je jasně vidět, že ho to nezajímá. Jeho jediné rady jsou: "No, když ti to vadí, tak dej výpovědˇ". Na nějaké něžnosti si nepotrpí, a když ho chci políbit nebo se s ním pomazlit, tak ho to obtěžuje. Sex byl letos 2x a nestál za moc.
 
PŘEMÝŠLEJTE ... POZNÁTE?
Úkol pro vás
Čtvrtek, 31 březen 2022
Žijeme v naprosto šílené zemi. Vždycky, když se konečně začne jakž takž dařit, po všech těch válkách, okupacích a plundrování a lidi začnou dýchat volněji a začnou se mít na co těšit - buch! Zas přijde něco, co člověk nečekal... a zas to začne od začátku. V roce 55 jsem začala chodit do první třídy. Napřed v Ústí nad Labem - na Klíši a pak jsme se přestěhovali do Prahy a já chodila ve Vršovicích do Pavilonů. Když jsem pak po létech viděla film "Obecná škola" a pavilony na Bohdalci, tekly mi slzy.
 
KDYŽ JSEM BYL MLÁD ...
Zážitky
Úterý, 29 březen 2022
Nic jsem neslíbil, ale pokusím se o sepsání příběhu, který se odehrál tak v šedesátých letech, tedy spíš na přelomu těch “vydařených” šedesátek. Byl jsem tehdy mladý, nezkušený a taky trošku vykulený učeň, a tehdy mi jeden “zapomnětlivý” referent učňů zasáhl do dalšího života tím, že mi - a hlavně mým rodičům, neoznámil skutečnost, že mnou podaná přihláška k učení se na radiomechanika, nemůže být akceptována. 
 
UDĚLÁME SI HEZKOU CHVILKU ...
Diskuze
Úterý, 29 březen 2022
Ganja Life GIFs | TenorNaše krásné moravské Brno je druhé ve spotřebě pervitinu. Evropské monitorovací středisko pro drogy a drogovou závislost totiž analyzovalo odpadní vody ve zhruba 80 městech 25 evropských zemí. Brněnské odpadní vody ve městě obsahují druhé největší množství drogy. Více naměřili jen v Ostravě. Česká města zároveň s pervitinem vévodila žebříčku srovnávající ostatní města Evropy… V případě pervitinu obsadila česká města dokonce prvních pět příček za rok 2021.
 
VRAŽEDNÝ ZÁŽITEK
Zážitky
Neděle, 27 březen 2022
Začalo to už za tmy. „PRIJED, RYCHLE – DULEZITE!“ byla jediná zpráva v telegramu, který mi podal pošťák. - Pamatujete ještě vůbec na telegramy? - Inu, byl od mého bratra z Kladna. Sáhnu po telefonu, ale nebral to! Nyní ani později. Sbalím batožinu a pádím na vlak .S přestupem v Neratovicích jsem za dvě hodinky před cílem. O dvě vilky níže bylo nějaké hemžení lidí, ale víc jsem nerozeznal. Nebyl čas něco zkoumat, běžím k bratrovu domu…
 
NESTRKEJTE RUKU DO HADÍHO HNÍZDA - 2.
Zážitky
Neděle, 27 březen 2022
Tak, a máme tu další pokračování vyprávění naší Veroniky. Nesmírně se mi líbí, s jakým humorem a smyslem pro ironii a sarkasmus, dovede popisovat ty nejběžnější zážitky. Příznávám, že obdivuji i její smysl pro sebekritiku, kterou však většinou přežene tak bratru o dvě stě procent. Připomíná mi některé fajn herečky, které se nikdy nebály, když měly ve své roli vypadat nehezké, neupravené atd. Protože věděly, že stačí se jen umýt, učesat atd., tu "roli sejmout", a jsou to zas ony, super bezva holky. A to přesně zvládá i VERONIKA!
 
LEGRACE NA PLACE - NENÍ KŠTICE JAKO KŠTICE!
Téma
Pátek, 25 březen 2022
Na divokou kštici jedenapůlletého chlapce Locklana Samplese jsou všechny hřebeny krátké. U blonďáka s modrýma očima se totiž objevil vzácný syndrom neučesatelných vlasů. Jeho matka se teď snaží o vrozené vadě šířit informovanost na sociálních sítích a z jejího roztomilého synka se rázem stala hvězda. Ani ona nejprve nevěděla, že něco podobného existuje. Jejich starší klouček takové vlasy nemá. Ono není divu, protože tuhle "vymoženost" má sotva sto lidí na celém světě! 
 
HOLUBÁŘI - 2.
Zážitky
Pátek, 25 březen 2022
Kamarád Jirka Levý bydlel v domku kousek od jezu, kde v létě bylo príma koupání, a v zimě mohl pozorovat pana Knapa, který koupání vynechal, jen když táhly ledy. Také měl Jirka Levý pěknou ségru; ale protože jí už bylo sedmnáct a mě teprve čtrnáct, tak mé city neopětovala. Nedaleko byla menší továrna na nábytek, která ještě před pěti lety patřila Jirkovo tátovi. Nyní ale patří nám všem. Pan Levý byl kvůli tomu nabručený, ale šéfoval v továrně dál.
 
NESTRKEJTE RUKU DO HADÍHO HNÍZDA
Zážitky
Pátek, 25 březen 2022
Nedávno jsme měli 21. březen, první jarní den. Vyprahlou zemi zaplavil tající sníh, zmrzlá půda začala odhalovat svá tajemství. Šedivé louky získaly zelenohnědý nádech a ozdobily je první jarní květiny. Ptáci, králíci a také hadi začali vyvádět své mladé a já si vzpomněla na jednu dávnější příhodu, ve které můj kocour Miky sehrál opět jednu z hlavních rolí.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 190 - 210 z 10355
[CNW:Counter]