O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


KE KOMU SE PŘIKLONIT? KOHO MILUJEM VÍC?
Diskuze
Čtvrtek, 31 srpen 2023
Příslušníci dvou protežovaných menšin se nám pustili do sebe a politikum tim vzniklo velký dilema - koho z nich se zastat. Ať tak či tak, druhá protežovaná menšina se naštve. A kdyby jen příslušníci, i třeba EU by mohla vydat pokárání. Co teď? Bábo raď! Všichni vědí, jak to skončilo. Toho bylo v médiích napsaný dost. Chudák Tomio  musel zapřít sám sebe a postavit se za příslušníka tý protěžovaný menšiny, proti který dlouhodobě mluví. Aktuálně ovšem usoudil za výhodnější, postavit se proti druhý protěžovaný menšině.
 
CO S MEŠUGE BABOU?
Téma
Středa, 30 srpen 2023
Asi mít radu nebudete - snad jen další zážitky a zkušenosti. No - zkusím to... Povím vám, co mne poslední dobou děsně - no, řeknu to slušně - co mne děsně trápí. Mám sousedku. Vedle v bytě. v paneláku. Normálně vypadající dáma, zvící tak sedmdesáti zim. Nebudu psát jar, protože je to herdek-baba. Přistěhovala se k nám do domu cca před půlrokem. A od té doby nám to dává těžce sežrat. Bydlí sama, navštěvuje ji její dcera, která coby jablíčko spadla fakt hodně blízko svého rodného stromu: stejná satorie. Ale teď už konkrétní věci:
 
ĆÁRY MÁRY FUK - A MÁM PENICILIN!
Diskuze
Pondělí, 28 srpen 2023
Náš pan ministr zdravotnictví Vlastimil Válek minulý týden oficiálně slíbil, že do tuzemských lékáren dorazí do začátku října 130 tisíc balení penicilinu s tím, že to bude dostatečná rezerva. Jenže - takové dodávky ve slíbeném termínu jsou – podle těch, kteří to skutečně zajišťují (výrobci, distributoři), velmi málo pravděpodobné. Zhruba sto tisíc krabiček by museli obstarat výrobci, kteří nahlásili až do září přerušení dodávek…
 
SVĚT Z POZICE MILENKY ŽENATÉHO MUŽE
Diskuze
Pondělí, 28 srpen 2023
Vážení, nevím, proč běžně nadáváte na milenky. Můj tatínek byl ženatý a měl dvě děti, které miluje dodnes a ony jeho. Jen žil se ženou, která se mu "pelešila", a nedokázala pochopit, že z platu mladé rodiny si nemohou pořídit hned vše.Tatínek tenkrát tu jejich krizi řešil častými útěky do hospod a pitím. Dětem se ale (co vím z vyprávění i od nich) vždy věnoval a zahrnoval je láskou. Pak přišla na scénu moje maminka…
 
PŮLNOČNÍ ZÁHADA ČERVENÝCH BOT A UTONULÉ OSOBY
Diskuze
Neděle, 27 srpen 2023
Tak nějak by mohl znít název detektivního románu, kdyby to opět nebyla realita, která se vyvíjela poněkud nečekaným směrem. Bylo 00:05 ráno, když nás kontaktovalo operační středisko Policie s tím, že ve městě Kynšperk byl nalezen uvázaný pes u zatopeného dolu. Vedle psa dámské červené boty, a pes stále štěká na hladinu. S vysokou pravděpodobností by se tak mohlo jednat o utonulou osobu. Je třeba se zaprvé postarat o psa a za druhé pokusit se z čipu zjistit informace o majiteli, aby bylo zřejmé, po kom se vlastně pátrá.
 
ZNÁTE TUHLE NOVOU VARIANTU BARBIE?
Diskuze
Neděle, 27 srpen 2023

Barbie za svoji více než padesátiletou dráhu prošla neskutečnými změnami,  změnila se v panenku mnoha podob a variant. Můžete koupit Barbie na invalidním vozíčku, Barbie štíhlou i tlustou, Barbie s nejrůznějším vybavením, Barbie s vlasy, jaké si jen můžete vymyslet. Už vloni před Vánoci se dostal do prodeje u nás (za necelých šest stovek českých) zajímavý dárek. Chlupatá Barbie – taková pořádná barbucha….

 
TEN NÁDHERNEJ KRYSAŘÍK
Zážitky
Čtvrtek, 24 srpen 2023

V okamžiku, kdy jsme schopni určit polohu krysaříka v naší posteli a nemusíme ani rozsvítit, je rozhodnuto, že ho musíme zase vykoupat. Periodické koupele krysaříka se stávají v naší rodině zdrojem veselosti všech. S vyjímkou mě a krysaříka. Krysaříka je totiž nejdříve nutné polapit. Z tohoto důvodu se pořádá něco mezi safari a přivoláváním deště.

 
NAD TATROU SA BLÝSKA
Diskuze
Úterý, 22 srpen 2023
Mají tam teď bratia prozatímní vládu a v září se chystají k parlamentním volbám. Ti, co si říkají "demokrati", mají vrásky, zatímco (zatím, co) většina lidí má celkem jasno. Pokud ještě nedojde k nějakému předvolebnímu podpásovému faulu, jak třeba v Česku, má k vítězství a premiérství nejlíp našlápnuto JUDr. Robert Fico, což je právě důvod k vráskám na čelech tzv. demokratů. Jednou už se ho zbavili pomocí nekorektní, nepodložený mediální kampaně po vraždě novináře Kuciaka začátkem r. 2018, jenomže lidi si Fica pamatujou a většinově ho chtějí zase.
 
NOJO, NO - ZAVAŘIL SE MI MOZEK...
Diskuze
Úterý, 22 srpen 2023
Asi si všímáte, že Kudlanka občas pauzíruje. Blbost - ona ne, ona má nasulcováno plno bezva článků, to jen já nezvládám se přimět k tomu, abych je vložila. Jsem ráda, když mne vezme můj drahej chlupatej s sebou ven; to se pak za ním vrávorám těmi malými stínovými plácky, abych se vyhnula úpalu. Cestou potkáváme stejně postižené. :-))) Jo, jen ráno, kolem nás chvátají ti, kteří ještě nedosáhli na důchodový věk, případně mají jinou překážku v zaměstnání. To si pak - na chvilku - uvědomuju, jak jsem oproti nim v plusu. Já za chvíli zalezu, ale oni si na jídlo musí vydělat ...  A - když jsme u toho jídla:
 
TOLIK MRTVÝCH A KONEC VÁLKY V NEDOHLEDNU
Téma
Neděle, 20 srpen 2023
Američané jsou zatím k úspěchu ofenzivy poněkud skeptičtí. Válka Ruska proti Ukrajině si vyžádala minimálně půl milionu mrtvých a zraněných vojáků, uvedl deník The New York. Počet obětí téměř rok a půl trvajícího konfliktu vyvolaného Moskvou rychle roste. Na ruské straně přišlo o život až 120 tisíc vojáků a dalších 170 až 180 tisíc jich utrpělo zranění. Na straně Ukrajiny je podle odhadů zhruba 70 tisíců zabitých vojáků a 100 až 120 tisíců zraněných.
 
DOPORUČUJU, HEZKÉ PRO DUŠI I PRO OKO
Zážitky
Neděle, 20 srpen 2023
Robin Wright fights for survival in the snowy wilderness in trailer for her  directorial debut Land | Daily Mail OnlineChci vás zase po delší době pozvat na jeden netflixový film. Land (Země) je psychologické drama z roku 2021,režírované známou herečkou Robin Wright v jejím režijním debutu podle scénáře Jesse Chathama a Erin Dignamové. Hrají Robin Wright, Demián Bichir a pár dalších. Robin dávno není tou křehkou dlouhovlasou blondýnkou, která zamotala hlavu Forrestu Gumpovi. Herecky dozrála už dávno, nyní nám předkládá intimní příběh o jednom radikálním rozhodnutí, za kterým stojí hluboká ztráta.
 
ŠETŘIT SE PŘECE MUSÍ ...
Diskuze
Středa, 16 srpen 2023
Vláda ve středu 16. 8. tr. rozhodla o navýšení počtu úředníků v nově vzniklém útvaru poradce pro národní bezpečnost Tomáše Pojara, poradce pro národní bezpečnost. Poradce pro národní bezpečnost působí při úřadu vlády a odpovídá se předsedovi vlády. Jeho jmenování i odvolání náleží vládě. Podle programového prohlášení jde o nadresortního koordinátora pro záležitosti hybridních hrozeb a dezinformací. Nově přijatí úředníci budou zařazeni ve 13. platové třídě.
 
MLÁDÍ NAFURT A SOCIÁLNÍ SÍTĚ
Téma
Středa, 16 srpen 2023
Život musí člověka trochu umravňovat, protože člověk je nenasyta. Jednou je mladej a chce, aby to tak zůstalo. Jenže - když je vám víc jak čtyřicet, tak vám prostě není dvacet. Je nutný si to přiznat. Slyším kolem sebe čtyřicátnítky říkat takový ty věci jako - cítím se na dvacet, nebo každý je tak starý jak se cítí, nebo: nesnáším, když mi děcka z gymplu vykaj, dyť zas nejsme tak daleko od sebe a podobný blbosti.
 
TOMU BYSTE NEVĚŘILI - ALE JE TO PRAVDA
Téma
Úterý, 15 srpen 2023

Advokát občanské právo • Advokátní kancelář C&K

„Neber úplatky, neber úplatky…“ každý druhý z nás ten výrok z populárního filmu téměř automaticky dopoví. Jenže - tohle je fakt něco extra - pětiletý trest a na tvrdo. Takový rozsudek si vyslechla slovenská úřednice u soudu, před kterým stála za přijetí úplatku. Případ je však neobvyklý kvůli bizarní formě uplácení. Nešlo totiž o peníze, žena dostala tašku plnou zeleniny. Nepomohla ani obhajoba, že šlo o vzorky na ochutnání. „Žena byla zaměstnankyní státní správy, kde platí nulová tolerance a hodnota úplatku není rozhodující,“ uvedla televize Joj.
 
O POČASÍ A HLAVNĚ JMENINÁCH TOHOTO TÝDNE
:-)))
Úterý, 15 srpen 2023
Počasí můžeme cítit jinak, než jak ukazuje teploměr. Ne vždy teplota, kterou objektivně změříme na teploměru, odpovídá tomu, jak teplo a chlad vnímáme na vlastní kůži. Taková je prostě „pocitová teplota". Pro Středoevropana je prý snesitelnějších suchých 37 °C v poušti než stejných, ale vlhkých 37 °C v tropech. Ano, četla jsem zdůvodnění, ale zažila jsem nedávno to vlhké horko, takže nemůžu jásat nad tím suchým. Mám pocit, že v očích mám nasypán písek…
 
MORTONOVA NEURALGIE
Téma
Pondělí, 14 srpen 2023
Články od autora MUDr. Michal VilímovskýTak, moji drazí, zase něco „o věcech bolavých“. Dnes o nožičkách… Mortonova neuralgie (též Mortonův neurom nebo metatarzalgie) je onemocnění, které se projevuje bolestí přednoží (oblast nártu a plosky nohy) při chůzi a v pokročilých stadiích onemocnění i při stoji. Bolest má různý charakter, může být setrvalá a tupá nebo naopak palčivá a bodavá a někdy vystřeluje až do oblasti kotníku. Pacienti si často stěžují také na brnění prstů nohou a mají při chůzi pocit, jako by měli v botě kamínek nebo "shrnutou" ponožku.
 
TEN NÁDHERNEJ KRYSAŘÍK
Zážitky
Pondělí, 14 srpen 2023

Venčící procházky, na které mě krysařík bere s sebou, mají pevně stanovené trasy. Tytam jsou doby ideálů, kdy jsem věřil, že budeme objevovat nová zákoutí, nové cesty, nové možnosti. Na nic takového krysařík není zvědavej. On má své prověřené (pročůrané) trasy a k čertu s novotami. Jedna z tras vede kolem ozdobné brány ukončující teritorium německého vlčáka dosti hlučné povahy. A řekněme si to otevřeně - toto místo nemá krysařík rád. Procházíme-li kolem, vždy spěchá. A vlčák? Ten se snaží o jediné - probourat bránu.

 
JEDEN Z VELEZNÁMÝCH - UHODNETE, O KTERÉHO TU BĚŽÍ?
Téma
Pondělí, 14 srpen 2023

geny - ilustrační fotoŽádné novorozené miminko není ničím vinné. To až pak, když zapracuje svět kolem. Také všemocné geny. Každý člověk má slabiny i přednosti své osobnosti zčásti vepsané do dvojité šroubovice DNA. Taky je pravda, že mnoho rodičů za své jednání vůči potomkům by zasloužilo potrestat, mnoho naopak velkou chválu – stejně se však z dítěte vylíhne občas tvor, na které svět nikdy nezapomene. Záleží jen na něm, zda pro jeho dobré či zlé činy.  Například nedávno jste na Kudlance mohli číst tu krásnou a něžnou báseň, kterou napsal Adolf, později známý jako HITLER.  Když verše, věnované mamince, psal, byl to ještě někdo jiný...

 
JSME AKTIVISTÉ - A KDO JE VÍC?
Téma
Pondělí, 14 srpen 2023
LogoTo takhle ráno vyjdete před dům, a hned jste pořádně naštvaní. Protože pár „inteligentů“ prokázalo svou neutuchající touhu po pozornosti všech kolem. Přesně tak se znovu zachovali aktivisté Tyre Extzinguishers v Brně, kteří vyšli v noci ven, aby vypustili lidem pneumatiky! Celkem takhle otrávili následující den devětatřiceti majitelům automobilů. Proč? Doufají, že svou úžasnou aktivitou upozorní na problémy s klimatem.
 
FLORENTÝNA - BIRCHER MÜSLI KLASIK
Nejen duše
Čtvrtek, 10 srpen 2023
Ovesné vločky a snídaně, to jde báječně dohromady. Jediný zádrhel se po cestě do žaludku vyskytne nanejvýš v tom, že ovesné vločky, aby byly dobré, potřebují buď dostatek tepla, nebo dostatek času; případně oboje. A jako každá surovina, která pochází z obilnin, mají i ovesné vločky před uvařením syrově moučnou, škrobovitou příchuť. A ta zmizí jedině pobytem v teple, anebo dlouhým pobytem ve studené tekutině, jako je třeba mléko nebo ovocný džus.
 
JARO S KOVBOJEM
Zážitky
Středa, 09 srpen 2023
… a taky léto, podzim, zima… Tento příběh se začal psát před necelými čtyřmi lety. Zrovna jsem se přistěhovala do roztomilé vesničky, kde bydlím dodnes, a po velmi těžkém rozchodu jsem měla nepřekonatelnou averzi na všechno s chromozomem Y. Byla jsem naštvaná na celý svět, zoufalá, bezmocná a neustále jsem si stěžovala na nepředstavitelnou nespravedlnost. Žehrala jsem božstvu, ve které nevěřím, aby mi konečně seslalo trošku štěstí, které ovšem pořád nepřicházelo.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 190 - 210 z 10925
[CNW:Counter]