O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


HÁDANKA AŽ Z YUKONU
:-)))
Pondělí, 01 červen 2020
Tuhle níže zobrazenou obrázkovou hádanku nám poslala yukonská Alenka. Polárka - vzpomínáte? Hodně dlouho psala na pokračování zážitky svého velkého cestování z domova, přes několik dalších států, až do kanadského Yukonu - jmenovalo se to "Za romantikou na Yukon". Zrovna si říkám, že by to stálo za to zopakovat... Noví návštěvníci to neznají a ti, co to tenkrát sledovali, by si to jistě rádi přečetli znovu...
 
KUPUJTE ČESKÉ VÝROBKY
Diskuze
Pondělí, 01 červen 2020

Podpoříte tak české podnikatele a farmáře. Tyhle výzvy se teď často opakují, nejvíc z úst vládních a všechmožných úst "vlasteneckých". Návrhy jsou i na povinné kvóty českých výrobků v regálech obchodních řetězců. Zní to vznešeně a celkem logicky. Pryč s tržním hospodářstvím, teď to chce kvóty!

 
NA ZÁPAD JE CESTA DLOUHÁ - 12.
Zážitky
Pondělí, 01 červen 2020
Vyjeli jsme dál na sever, a nedaleko za Whistlerem jsme zahlédli kaskády, kdy voda říčky po nich poskakovala jako po schodech do hlubokého úzkého kaňonu a mohutný vír naháněl hrůzu. Uvelebili jsme se na velkém plochém kameni a užívali si hřejivých paprsků slunce. “Co asi naši kluci dělají”, ozvala se po chvíli Alenka. “Co by dělali, v Čechách je sedm večer, tak koukají na večerníček, ale kdyby zde byli s námi, dobře by bylo”. Odpověděl jsem s povzdechem.
 
KORONAVIRUS V LEPŠÍM SVĚTLE
Téma
Pondělí, 01 červen 2020
Mám týden nočních. To se vždycky ukládám kolem sedmé a pro klidné usínání si pustím nějakou muziku, v současnosti hodně poslouchám klasiku a pomalu objevuju její krásy. K novinkám dne se tedy dostávám zhruba kolem poledne. Ty tři ubrečený žlutý ksichtíky v messengeru od našeho kluka jsem si „přečetla“ jako první. A pak už jsem rovnou pátrala, co ho tak rozhodilo.
 
ZDROBNĚLINEČKY - TO JE MOJE
Diskuze
Neděle, 31 květen 2020
Já nevim jak vy, ale zdrobněliny - to fakt nejni moje... A má prvorozená se dokonce pomamila - už jako mrňous se jí všechno zdrobnělé protivilo, takže k nám např. nechodil Ježíšek, ale Jéžich. Někdy to bylo docela fest legrační... Jenže dodnes nechápu relativně normální lidi, co dokážou na někoho (něco) šišlat,  mrzačit a kurvínkovat češtinu o 106. Jak jste na tom vy? Znáte taky nějakou tu košišku, co milujínkuje svýho miláška?
 
29 LET OD OPERACE ŠALAMOUN
Téma
Neděle, 31 květen 2020
Začalo to 21. listopadu 1984. Tehdy se konal letecký transport asi 8000 etiopských Židů ze Súdánu přímo do Izraele. Akce skončila 5. ledna 1985. Tato tajná Operace, nazvaná Mojžíš, pojmenovaná po biblické postavě Mojžíšovi, bylo vlastně přestěhování etiopských Židů (známí jako Falašové či společenství Beta Jisra'el) ze Súdánu během hrůzného hladomoru v roce 1984.
 
VYLUŠTĚNÍ TĚCH NABLBLÝCH, CO VÁM MOC NEŠLY
:-)))
Čtvrtek, 28 květen 2020
Tak začnu od začátku, tedy od té mrtvoly...  Přeci ta otázka, co má na zádech v báglu chlap, co je kolem něj hafo much... No, přeci padák... A pak to další - jestli je dovoleno pohřbít na Moravě chlapa, co žije v Čechách. To víte, že ne... Pohřbívaj se mrtví, ne ti, co ještě funěj... Předpokládala jsem, že to uhodnul každej. Třeba jo, jen jste to nikdo nenapsal... Ale teď ještě ta hádanka s domečky, komíny atd.
 
POMOC, HILFE, HELP…
Zážitky
Čtvrtek, 28 květen 2020
To sem to zase vyvedla… Tedy nic neběžného. Prostě jsem dala vařit 4 kuřecí kejty na polévku, a šla vyhodit smetí. No, a venku jsem se „malinko“ zakecala, a když jsem se vrátila domů, bylo tam téměř neviditelno, z lodžie stoupal kouř k nebesům a vzduch uvnitř k nedýchání… Škoda, já vím, jenže – ten puch…
 
MODLETE SE A JEZTE PELYNĚK
Diskuze
Čtvrtek, 28 květen 2020
Prezident Tanzanie výsledkům testů na koronavirus nevěří | tadesco.orgAfrika eviduje výrazně méně případů nákazy koronavirem než zbytek světa. Efektivita testování je však sporná, protože africké státy provádějí v průměru jen 500 testů na milion obyvatel. Prezident Tanzanie John Magufuli tvrdí, že v zemi rostou případy nákazy koronavirem jen kvůli nefunkčním testům. Ty údajně pozitivně vyhodnotily i vzorek odebraný z kozy a papáji.
 
LEGRACE NA PLACE - ANEB NĚKDO TO HOLT UMÍ
Zážitky
Čtvrtek, 28 květen 2020
JO, ONO SE STÁLE NĚCO DĚJE... To vám bylo jedno nešťastné prase, a to bylo zavražděno v Osvětimanech na Uherskohradišťsku spojenými silami cca šesti lidí. Důvodem k jeho smrti byl prý fakt, že se mu udělalo hůře než volno. Policie sice tento mord vyhodnotila jako podezření z přestupku spočívajícího v porušení zákazu shromažďování povoleného počtu lidí ve stavu nouze, ale majitel kolabujícího pašíka uvedl, že dodržel všechny předpisy platné v této době.
 
TAKOVÉ ZVLÁŠTNÍ POCITY
Próza a poezie
Čtvrtek, 28 květen 2020
Je taková... divná doba. Tam venku i tady doma. Hladina samoty během epidemie čínský chřipky vystoupala až k horní rysce. A přesto nemám pocit, že bych se topila. Spíš se mi zdá, jako kdybych seděla na hrázi, dívala se do vody a houpala nohama. Nejsem ani ryba, ani rak. Nejsem ani smutná, ani veselá. Jako kdybych toho všeho nebyla součástí. Jako kdybych nikam nepatřila.
 
AŤ BUDE ČÍMKOLI, BUDE HEZKÁ
Téma
Úterý, 26 květen 2020

Shiloh Jolie-Pitt je v hledáčku médií už od svého narození. Za její první fotografie časopisy Hello a OK! zaplatili dohromady více než 7 milionů dolarů. Prvorozenou dceru Angeliny Jolie, jejímž otcem je Brad Pitt, chtěl tehdy spatřit každý. A teď už oslavila své 14. narozeniny. Přiblížila se zas o krůček blíž svému velkému snu - stát se OPRAVDOVÝM CHLAPCEM se vším všudy...

.

 
VĚŘTE - NEVĚŘTE
:-)))
Úterý, 26 květen 2020
Muž jde ulicí a najednou vidí před jedním domem ceduli  – „MLUVÍCÍ PES NA PRODEJ“. Zazvoní na zvonek, objeví se majitel a řekne mu, že pokud má zájem, tak dotyčného psa může vidět vzadu na zahradě. Muž tam tedy jde, a vidí velmi pěkně vypadajícího labradorského retrívra. "Opravdu mluvíš?" ptá se psa. 
 
NA ZÁPAD JE CESTA DLOUHÁ - 11.
Zážitky
Pondělí, 25 květen 2020
Před odjezdem z Toronta do Vancouveru, jsem nechal provést u auta výměnu oleje a celkovou prohlídku. Čekala nás 4380 kilometrová trasa a asi 45 hodin jízdy. Přiznám se, že jsem byl trochu vyděšen, protože v Čechách jsme s naším starým vysloužilcem nikdy bez nějakého problému nedojeli z Krkonoš do Prahy, a to je pouhých 200 km. No, po prohlídce farmy a rozloučení s panem Hutkou jsme v poledne vyjeli.
 
KDO NEKRADE KAŽDOU HODINU
Téma
Pondělí, 25 květen 2020
… okrádá sebe i svou rodinu. Ano, pokud se jedná o způsoby, jak se obohatit na úkor druhých, je lidská vynalézavost takřka bezbřehá. Jelikož obyčejnou krádeží se k opravdu velkým penězům přijít nedá, přicházejí na řadu složitá schemata.
 
NENÍ NAD PLYŠÁKA!!!
Zážitky
Čtvrtek, 21 květen 2020
Me to You 26 cm | Ve modrém svetříkuPokud je pobyt doma nucený a dlouhodobý, přibývá množství faktorů, které zvyšují náš stres a u mnohých lidí mohou zvýšit úzkost, agresivitu, beznaděj, naštvání nebo depresi. Lidé v některých zemích sev těchto dnech začali bavit novou zábavou - vystavují ve svých oknech plyšové medvídky. Chtějí tak potěšit děti, které tráví většinu času doma, a jen na chvíli se dostanou s rodiči ven – pak je mohou hledat a počítat… Hledání medvídků je prý inspirováno knížkou Jdeme na lov medvědů od britského autora Michaela Rosena.
 
MEZINÁRODNÍ DEN BIOLOGICKÉ ROZMANITOSTI
Téma
Čtvrtek, 21 květen 2020

Fotogalerie: Připravte se na nejhorší. Podle vědců není budoucnost ...

Roku 2002, OSN vyhlásilo den 22. května, jako den pro biologickou diverzitu čili biologickou rozmanitost. Tento den nám má připomínat různorodost všech živých organismů na naší planetě Zemi. Běžnou srozumitelnou řečí je to Svátek všeho živého na planetě Zemi.

 
TYHLE HÁDANKY JSOU TAK TROCHU NABLBLÉ...
:-)))
Středa, 20 květen 2020

Leží takhle na louce chlap a na zádech má bágl. Kolem něj poletuje obrovské hejno much a strašně bzučí. Co má asi v tom báglu? Tohle asi uhodnete dřív, než dočtete tenhle odstavec, žejo? Já vim, že to je starý... Stejně asi jako následující tvrzení: Je a nebo není trestné pohřbít na Moravě chlapa, co žije v Praze? Tedy správně řečeno Čecha? - Ale no tak, nečertěte se, já vím, že je to trapně lehké, že by to uhodnul váš pes... Tak jo, ale pro dnes to budou všechno oddechovky:

 
MAMINKA JE FAJN, ALE ...
Úkol pro vás
Středa, 20 květen 2020

Moje matka se podruhé vdala za velice úspěšného Američana. Neuvěřitelné, zchrastila ho na inzerát. A má se fakt dobře.Takže když řeknu, že většinou jen hraje golf, chodí s přítelkyněmi po nákupech, na obědy a do salónu se svými pejsky, popisu její den celkem přesně. Jsme spolu sice v pravidelném kontaktu, jednou týdne telefon, dvakrát do roka návštěva, my tam, oni v Praze, ale nijak zvlášť blízké si nejsme.

 
DVĚ "HOLČIČKY"
Úkol pro vás
Středa, 20 květen 2020
Je to dva roky, co jsem se oženil. Opravdu z lásky. A taky jsem věřil, že všechno zvládnu a překonám všechny překážky. Už i za to, že píšu o překážkách, tak se na sebe zlobím. Jde totiž o to, že moje manželka přišla do manželství s 18ti letou dcerou. Ano, měla ji velmi brzy, v 16, a navíc nedobrovolně. Problém ale je, že ta dcera je mentálně zaostalá, zhruba tak na úrovni čtyř až šestiletého dítěte. Jenže tělo a hlavně sílu má té osmnáctileté. A navíc je jí docela kus…
 
NA ZÁPAD JE CESTA DLOUHÁ - 10.
Zážitky
Úterý, 19 květen 2020
Prvního května 1985 jsme vyjeli pozdě odpoledne s plně naloženým plymouthem station-wagon k Sunridge, rozloučit se s panem Hutkou, jemuž jsme byli vděčni za mnohé. Z Toronta je to pár hodin jízdy. Bylo před devátou, když jsem dal motoru auta odpočinout. Vystoupili jsme před nízkou budovou ve tvaru L.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 169 - 189 z 9523
[CNW:Counter]