O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


HÁDANKA PSYCHOLOGICKÁ
:-)))
Úterý, 08 červen 2021
Dnes zabrousíme do psychologie - věřím, že většina z vás má o této zajímavé problematice docela slušné vědomosti. Takže si představte takový firemní mejdan - myslím, že se tomu někdy říká team building. Má se tedy sejít větší skupina lidí. Ne každý tam jde zcela bezstarostně. Tři z nich si s sebou vezmou "pomůcku", jakousi ochranu...
 
Z FLORIDY ZATÍM JEN KRÁTCE:
U nás doma
Úterý, 08 červen 2021
Nikdy bych nemyslela, že to bude tak obtížné, zvyknout si nejen na jiné časové pásmo, ale i na jiné klima. Tedy na neustálou vlhkost, která je stále stoprocentní - tedy dýcháte v podstatě vodu, navíc docela slušně ohřátou, protože je v průměru třicítka. Navíc je tu od prvního června hurikánová sezóna. Takže vítr není žádný větříček, ale fakt se nedivím, že to někdy odnáší i zdejší domy.
 
TOHLE JE PRO CHYTROLÍNY
:-)))
Úterý, 08 červen 2021
Morrisonova číselná řada. Říká vám to něco? Já si o tom něco načetla, takže vím, oč se jedná. Ale že bych to nějak extra chápala? No - ovšem vím, že kudlančí čtenáři jsou nesmírně chytří, takže se pokuste - třeba na to přijdete sami. Jinak - jako dřív, vyřešení a tedy i návod je samozřejmě v "řešení"....
 
JSME TŘI, ALE NE RODINA
Úkol pro vás
Úterý, 08 červen 2021
Dobrý den, dostal jsem od kamarádky odkaz na tento časopis, že snad mi tu poradíte. Je mi 49, jsem dvacet let ženatý a mám čtrnáctiletou dceru. Jsem manuální pracovník, ale vydělávám docela dobře, mj. jsem nyní i „hodinový manžel“. Bohužel, s manželkou se neshodneme na výchově té naší holky. Oba ji máme rádi, ale asi to děláme špatně. Už to vypadá i s námi mizerně, i my se teď stále hádáme.
 
HOROSKOP NA DNEŠNÍ DEN - 07-06-2021
Zážitky
Pondělí, 07 červen 2021
Tyden.cz | Říše Inků povstala z lamího trusuMám tu dnes zas něco tajemného, něco, co vám přiblíží z čarovných hlubin i výšin pohled do budoucna. Ano, dnes to bude předpověď na dnešní den i kvartál taková, jako by vám dali dávní Inkové. Tito obyvatelé Jižní Ameriky kromě tajemných rituálů a obřadů jsou známí i svou rozsáhlou symbolikou, pracující se zvířecími motivy.
 
BREJLOUNI - POZOR, TOHLE JE PRO VÁS
Téma
Pondělí, 07 červen 2021

10 dobrých důvodů, proč nekupovat levné brýle - Moderní optikaDioptrické i sluneční brýle lze čistit různě. Lidé často sáhnou po tom prvním, co přijde pod ruku. Čeho se v takových případech vyvarovat a jak nejlépe si počínat? Tady máte odpověď profesionálního optika:

 
NÁVRATY JSOU RŮZNÉ
Próza a poezie
Pátek, 04 červen 2021
Někdy je dobře, když se člověk vrací. Někdy je lépe se nevracet. Návraty do míst vašeho dětství jsou ale úplně jiná kategorie. Je zvláštní, jak člověk stejná místa vnímá naprosto jinou optikou. Těch několik desítek let je už silná čočka a díky tomu hodně věcí vidíme úplně jinak.
 
I LÁSKA MÁ SVÉ DNY ...
Próza a poezie
Pátek, 04 červen 2021
Dneska jsem zažila něco krásnýho. Naskočila jsem u Masaryčky do patnáctky a posadila se vedle skleslého mužíčka. Byl úplně do sebe zhroucený. Bledý. Smutný. Respirátorem přidušený. Seděl a když jsem si přisedla, zvedl sice oči, ale pak se zase vrátil do své pozice zbořeného hradu z písku. Vpíjel se do sedadla. Svět ho netěšil.
 
NA VÁLEČNÉ STEZCE
Zážitky
Čtvrtek, 03 červen 2021
Ach, jak je ten život nespravedlivý. Zatím, co mezi lidstvo pomalu proplouvá znovunastolený mír, já se ocitla zcela nečekaně a nechtěně ve válce. Je to tak, blbost vládne světem a bohužel je tou největší a nejnebezpečnější zhoubou lidstva. Celá skutečnost je ještě horší proto, že blbové jsou vždy v přesile, a tak zdravý rozum nemá šanci. Ale dost fňukání, osvětlím vám, o co vlastně jde a svěřím se se svým trápením.
 
NENÍ FLAŠKA JAKO FLAŠKA
Téma
Čtvrtek, 03 červen 2021
File:Sisyphus by von Stuck.jpg - Wikimedia CommonsDotaz: MOJE FLAŠKA - Na webu jsem našel reklamu na úžasně chutnou vodu, která se má připravit ve speciální láhvi v obalu, nazvané „Moje flaška“. Popis láhve a principu účinku na webové adrese www.mojeflaška.cz je podrobný a působivý, ale cena láhve mi připadá příliš vysoká. Máte s láhví nějako zkušenost?
 
JSEM DRAVÁ ŠELMA?
Zážitky
Čtvrtek, 03 červen 2021
Občas si koupím nějakou motivační knížku Nedávno jsem četla jednu, která radila, jak v sobě zaktivovat vnitřní sílu, elán, a chuť do života. Delší dobu už totiž bojuji se šílenou únavou, navíc teď jarní únava a nedostatek sluníčka… Jedna z rad, která mi připadala obzvláště potřebná, protože se mi poslední dobou vůbec nechce vstávat, zněla takto: Když ráno otevřete oči, představte si okamžitě, že jste šelma, která se chystá skočit na svou kořist, že jste dravec, přichystaný vyrazit do džungle na lov!
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - NO, DOCELA BY MNE TO ZAJÍMALO ...
Zážitky
Středa, 02 červen 2021
Doma totiž nejsem. Po setsakra dlouhé době jsem se odhodlala a jak jen to bylo možné - a že to bylo dlouho nemožné! - jsem se vypravila se svou dcerou jedinou, vzdálenou, tam někde v té americké tramtárii. Neviděly jsme se pět let, a i když jsme si dennodenně telefonovaly (díky ti, svatý Internete), vidět se, obejmout se... A to ani nemluvím o vnoučatech. V jejich případě je pět let jak u dospělých jednou tolik.
 
JAK CVIČIT SEBEOVLÁDÁNÍ?
Zážitky
Úterý, 01 červen 2021
Hezký den! Dostáváte se někdy pod přílišný vliv silných emocí a nevíte, co s tím? Na jednu stranu je to tak trochu osud náš všech, protože mozek je – bohužel nebo naštěstí, jak se to vezme – designován způsobem, aby nás emoce válcovaly. Na druhou stranu jako u všeho i tady platí, že co je moc, to je moc, a proto máme i kousky mozkové hmoty určené k vyvažování a brždění emočních vln. A právě o tom, jak tyhle kousky zapojit, to dnes bude.
 
JESTLIPAK VÍTE, ŽE?
Téma
Úterý, 01 červen 2021
Levným zdrojem vápníku pro naše tělo jsou vaječné skořápky - | Prostřeno.czZdravý dospělý člověk potřebuje denně asi 1 g vápníku a asi 0,2 g hořčíku. Děti mají potřebu vápníku asi dvojnásobně větší, stejně tak těhotné ženy, jakož i rekonvalescenti po infekčních chorobách, operacích apod. Fosfor je zase nezbytný nejen pro stavbu kostí, zubů atd., ale zejména pro činnost nervovou. Zdravý dospělý člověk potřebuje denně asi 0,5 g fosforu, člověk nemocný a zejména duševně těžce pracující má potřebu fosforu podstatně vyšší.
 
DNES O CESTOVÁNÍ ... (PRO DOSPĚLÉ!)
:-)))
Pátek, 28 květen 2021

To se u nás neděje často: Dvě stopařky zmizely beze stopy! | Ahaonline.czMuž sedí v plném letadle. Jedno místo vedle něj je ještě volné. Přijde k němu překrásná žena a sedne si hned vedle. Muž se musí strašně držet, protože je z ní celý vzrušený. Osloví ji: "Promiňte, letíte do Berlína obchodně?"  Ona na to: "Letím na Kongres o sexu. Budu tam mít přednášku o starých předsudcích. Hodně lidí například myslí, že černoši jsou obzvlášť dobře vybavení a přitom se to dá tvrdit spíše o amerických původních obyvatelích - Indiánech! 

 
ZÁHADNÍ DIVOCÍ (FILMOVÍ) MUŽI
Zážitky
Čtvrtek, 27 květen 2021
Free Angry Man Transparent, Download Free Angry Man Transparent png images,  Free ClipArts on Clipart LibraryUrčitě jste je také už někdy viděli. Na rozdíl od jakékoli jiné situace v tomto případě vůbec nezáleží na jejich věku, postavení, jejich figuře – ale jen a jen na míře jejich vzteku. (Většinou jsou to muži žijící na západ od nás.) Jediné, co k následující akci potřebují, je stůl či jakákoliv prostornější plocha, na které „něco“ je. Něco, co se v nejbližším okamžiku stane jejich obětí.
 
GRILOVÁNÍ NA PÁNVIČCE
Nejen duše
Čtvrtek, 27 květen 2021

Křupavé steaky nebo nádherná voňavá žebírka nepřipravíte jen na grilu, ale také doma na grilovací pánvi. Grilování v kuchyni má oproti tomu venkovnímu několik výhod: Je možné grilovat za jakéhokoliv počasí. Nepotřebujete poměrně drahý gril, vnitřní grilování je levné. Grilovací pánvičky teplo rozvedou rovnoměrně, takže maso bude stejně propečené na okrajích i ve středu. A samozřejmě díky nepřilnavému povrchu je i velmi snadná údržba.

 

 
CO VÁM ŘÍKÁ ZLATÝ DÉŠŤ?
Téma
Středa, 26 květen 2021
Už pomalu odkvétá. V okolí našeho domu je keřů hned několik a pořád jsou ještě krásné. Ráda se u těchto prvních poslů jara zastavím, teda jedněch z prvních a potěším zrak pohledem do syté žluti jejich drobných kvítků. Bylo by určitě zajímavé udělat průzkum toho, co každého z nás asi napadne, když jde kolem rozkvetlého žlutého keře .. Nejspíš každého něco jiného - podle znalostí, zálib a rozhledu:
 
TAK SE POCHLUBTE, CO SE VÁM KDY NEPOVEDLO?
Téma
Středa, 26 květen 2021
Seděly jsme včera s mou vnučkou Nikolkou a povídaly a povídaly. Ani nevím jak, začaly jsme se vytahovat navzájem svými "nepodarky". Prostě - co se nám kdy povedlo nějak pořádně zmršit, zkazit, poplést - a hlavně ještě před někým, nebo když na tom případném díle opravdu záleželo. Jo, takové řízky, obalené místo v mouce, v moučkovém cukru, to je například dílo!
 
VZPOMÍNKA NA LJUBU HERMANOVOU
Téma
Úterý, 25 květen 2021
Ljuba HermanováTento týden uplynulo čtvrtstoletí od smrti úžasné Ljuby Hermanové. Narodila se v roce 1913 v rodině železničáře a dostala něžné jméno Luběnka. Její maminka byla nadšená ochotnice, takže svou dceru podporovala. Zpívala s ní, nechala ji, aby chodila na divadelní zkoušky, hrála na housle. Když se přestěhovali do Prahy, přihlásila se Ljuba na konzervatoř, a to i přes otcovy protesty.
 
DOTAZ PRO DUŠE A RUCE ZELENÉ ...
Úkol pro vás
Pondělí, 24 květen 2021
Gardener - Job opportunitiesDostala jsem velkou prosbu - Pavla - Vodoměrka se zamilovala do kytiček. Co se tak občas dívám na její facebook, je to tam zeleněji než v džungli. Ale i když to budí dojem, že snad není nic, co by rostlinného neměla, přeci v současné době nesmírně touží po té jedné jediné, kterou ani nezná jménem. Po téhle, koukněte:
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 169 - 189 z 9995
[CNW:Counter]