O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


RADOST Z DÁRKŮ NA DLUH?
Téma
Neděle, 16 prosinec 2018
Aktuální číslo časopisu dTest 12/2018Adventní čas je v plném proudu a mysl většiny zaměstnává otázka, čím letos obdarovat své nejbližší. Jen co naleznou odpověď, vystřídá ji velmi často úvaha - z čeho dárky zaplatit.. Potřeba pořízení hodnotných či drahých prezentů je u některých lidí tak veliká, že si za tímto účelem neváhají vzít úvěr.
 
ANTIBIOTIKA Z PŘÍRODY
Téma
Čtvrtek, 13 prosinec 2018
Výsledek obrázku pro rýma pngKašlete? Nudláte? Kejcháte jak o závod? Je vám na umření a musíte přesto do práce? Nejlepší je zachytit symptomy nemoci hned na samém počátku a nasadit některou z přírodních metod. Takzvaných přírodních antibiotik je mnoho, v první řadě se vám asi vybaví česnek. Co si ale budeme povídat, syrový česnek si k snídani každý den asi nedáte. Je ještě mnoho dalších přírodních produktů, které vás mohou vyléčit. Tak se inspirujte:
 
JSOU TO PODVODNICE!!!
Nejen duše
Čtvrtek, 13 prosinec 2018
Ano, jsou, a budete je milovat :-))). Protože jste právě našli recept na nejjednodušší, báječné, křehké, nadýchané cukroví, které je sladké jen díky poprašku moučkového cukru. Bonusem těsta, jež vám vykyne pod vodou, je naprosté minimum ingrediencí. A když vydržíte čtyři pět dní, bude se vám tohle sněhobílé cukroví přímo rozplývat na jazyku. (Já nemusím, já už ho vidím!!!)
 
LUCIE (SVATÁ I NESVATÁ)
Próza a poezie
Čtvrtek, 13 prosinec 2018
Lidová rčení jsou studnicí moudrosti. Tak je tady konečně opět Lucie (lux, tedy světlo), nádherný jméno, který se neopouští ani se změnou příjmení, což by mi jistě potvrdil i sympaťák Tomáš Plekanec.  K Lucii neodmyslitelně patří rčení: "Lucie noci upije ...".
 
VÁNOCE S PŘÍCHUTÍ ZLÉHO
:-)))
Středa, 12 prosinec 2018
Když tak poslouchám televizi, čtu noviny, bavím se s lidmi, tak si říkám, jak je to fajn, že jsem Češka a že žiju v Čechách, té malé zemičce ve středu Evropy. Že o nás se nikdo nepere, že nejsme na prvním místě jako cílová stanice pro lidi, kterí se rozhodli jít "někam jinam".

 

 
PŘEDVÁNOČNÍ ROZJÍMÁNÍ
:-)))
Středa, 12 prosinec 2018
Související obrázekMilé děti. Už se vám to blíží. Teď je ten správný čas udělat pořádek v těch vašich malých kebulkách. Na trhu máme dva chlapy s pytlem, kteří roznáší dárky. Ježíška tentokrát vynecháme, protože stejně nikdo z vás neví, jak vlastně vypadá. (Mimomochodem, už někdo někdy viděl mimino roznášet dárky? Aha.) Takže: Kdo ví, jakej je rozdíl mezi Mikulášem a Santa Clausem? Nikdo? Tak jo. A popořádku.
 
DOPISY Z DÁVNÝCH DOB
Úkol pro vás
Úterý, 11 prosinec 2018
 Dobrý den, neznámí přátelé. Nedávno jsem objevila tento web i rubriku, ve které čtenáři pomáhají radou těm druhým. A tak bych se také chtěla podělit se svým problémem. Když jsem pomáhala u rodičů s předvánočním uklízením bytu, našla jsem v jedné skříni krabici, ve které byly staré dopisy mého bratra. Bratr je bohužel už delší dobu po smrti.
 
BAKTERIE ODOLNÉ VŮČI ANTIBIOTIKŮM
Téma
Úterý, 11 prosinec 2018

Evropská spotřebitelská organizace BEUC upozorňuje na nebezpečí spojené s nezodpovědným podáváním antibiotik hospodářským zvířatům. Podle ní to přispívá k vzniku rezistentních kmenů bakterií, které pak mají v Evropské unii ročně na svědomí až 25 000 úmrtí. Léčba pacientů nakažených odolnými kmeny bakterií je z toho důvodu čím dál obtížnější.

 
PROČ DÁVAT SVÉ ČÍSLO NA FB?
Téma
Úterý, 11 prosinec 2018
Související obrázekFacebook uživatele žádá o zadání telefonního čísla pro lepší zajištění účtu. Víte, co to znamená, k čemu pak sociální síť vaše číslo používá a jak se můžete bránit nechtěným reklamám? Telefonní číslo potřebuje Facebook ke dvěma základním věcem – identifikuje vás jako uživatele profilu a ujišťuje se, že nemáte více než jeden účet, což by odporovalo uživatelským podmínkám. Bez vašeho souhlasu nesmí telefonní číslo použít ke spojení s vámi.
 
CHCI BÝT MLADŠÍ!
Téma
Pondělí, 10 prosinec 2018
Výsledek obrázku pro Emile RatelbandNejspíš jste o tom slyšeli, případně četli: „Když jde měnit pohlaví, chci ubrat dvacet let“. S takovým požadavkem předstoupil před soud devětašedesátiletý Emile Ratelband v nizozemském Arnhemu. Chtěl, aby mu úřady posunuly datum jeho narození. Svou žádost zdůvodnil, že jeho vysoký věk jej prý výrazně omezuje - špatně se mu shání práce a problémy má i při seznamování. A jak to dopadlo?
 
AHOJ, TADY EMIL!
Zážitky
Neděle, 09 prosinec 2018
V roce 1982 jsem nelegálně emigroval do Kanady. Nelegálně znamená, že jsem v Montreálu opustil s manželkou letadlo ČS aerolinií při mezipřistání, a to - již bez nás - pokračovalo na Kubu. Byli jsme jediní. Kanada nám dala povolení k dočasnému pobytu, a informaci, starej se sám o sebe. Pracovní povolení jsme dostali až za měsíc. Peněz jsme měli tak na týden pobytu a nikoho jsme v Kanadě neznali.
 
HOME OFFICE
:-)))
Neděle, 09 prosinec 2018

Výsledek obrázku pro HOME OFFICE PNGTak si po ránu zapnu rádio a tam slyším, že z ciziny sem přišla další novota. Zaměstnavatelé prý nyní lákají nové zaměstnance na benefity. A už to nejsou jenom roční prémie, stravenky, šatenky, ale teď nově i práce z domova.  Může to být jeden den, nebo tři a někdy i celý týden. Nedostane to každý, jenom ti, co dosahují nejlepších výsledků, ti to mají jako odměnu. Ale někdy prý k získání stačí jenom ďolíčky ve tváři...

 
PREZIDENTOVA BIS
Téma
Neděle, 09 prosinec 2018
Zemanův komentář na televizi Barandov ohledně výroční zprávy BIS jistě vyzněl pro mnoho lidí přesvědčivě právě proto, že takové napůl tajné a napůl veřejné zprávy jsou nesmysl a lze je různě vysvětlovat. Zpráva tajné služby nemůže říci vše, a proto jednotlivá sdělení nelze dokázat. Prezident tedy řekl něco, jakoby neznal utajenou část zprávy, kterou ale z hlediska své funkce znát musí. Na základě prohlášení vlády věřím, že BIS plní svoje zpravodajské povinnosti většinou dobře a svoje výhrady ke zprávě samotné sdělím níže.
 
ZACHTĚLO SE VÁM VEVEREK!
:-)))
Čtvrtek, 06 prosinec 2018
Související obrázekTak jo, máte to mít! Kromě vážných informací můžete najít na internetu i ty nedávno požadované veverčí vtipy. A tak jsem jich pár pro zdejší zájemce obšlehla... Tedy, nejen vtipy, ale i docela zajímavé podrobnosti, které stopro nevíte. Třeba, že taková veverka může mít zrzavou, černou nebo hnědou -
 
... JEN TAK PRO FLANC?
Diskuze
Čtvrtek, 06 prosinec 2018
Už pěkně dlouho se přemílá to známé: "Vezmeme si sem padesát syrskejch sirotků a budeme cool!" No, tak přesně tak to ta moudrá dáma neřekla, ale spíš bych to brala, než když to ze sebe produkuje jako něco totálně vážnýho, závažnýho.  Snažím se představit si: děti, které žily doteď úplně jinde, v jiný kultuře, mluvějí svou řečí (a tedy rozhodně nerozumějí česky). To jako najmeme ještě česko-syrské vychovatelky-překladatelky?
 
LEGRACE NA PLACE - DROGY, GANGY, MIGRANTI
Téma
Středa, 05 prosinec 2018
Výsledek obrázku pro zloděj png
Podle všeho jsme fakt už světoví, protože nám vlastně už nic nechybí... I ty super - zločince tu máme - a ne jen ledasjaké. Dost možná, že jste to četli nebo slyšeli: už i naši senioři se dali na pašování drog. .. Když procházel minulý pátek halou Letiště Václava Havla v Praze šestasedmdesátiletý důchodce s batohem na zádech, na první pohled byl podezřelý a celníky okamžitě upoutal. Poté ho zadrželi se dvěma kilogramy kokainu!!!
 
DARMOŽROUTI - KONEC
Próza a poezie
Středa, 05 prosinec 2018
20. A život jde dál   - Štědrý den nezačal moc vesele, protože jsem ve vaně našla rybu, jak plave břichem nahoru. „Pánové, utopil se nám kapr,“ oznámila jsem stručně. „Nevadí, klidně ho vykuchej, to se nic nestane,“ prohlížel ho děda. „Kdepak, odmítám konzumovat cokoliv, co nám za záhadných okolností umřelo v koupelně,“ prohlásila jsem pevně a šla jsem obalovat řízky.
 
I LOVE YOU, TATI
Próza a poezie
Úterý, 04 prosinec 2018
Milý tati. Tatínku. Tak jsem ti nikdy neřekla. Sranda, ne? Protože tys mi nikdy neřekl holčičko moje. Neřekl jsi mi ale ani Evi. Natož Evičko. Asi. Mohlo by to být tím? Nevím. Nikdy jsi mě neobjal. Neumíš mi dát pusu. Nikdy jsem od tebe neslyšela, že mě máš rád. Nikdy jsi mě nepochválil. Nikdy jsi mě neuhodil. Takže vlastně asi můžu být ráda. Určitě jsou na světě mnohem horší tatínkové, než jsi ty.
 
TÝDEN S PEDOFILEM?
Úkol pro vás
Úterý, 04 prosinec 2018
 Moje máma žije se svým druhým manželem v Německu. Na Vánoce pozvala celou naší rodinu na týden k nim. Máme čtyři malé děti, pro které by to byl velký zážitek. Je to od ní velice hezké. Ale problém je, že sestra jejího manžela má syna, který byl teď nedávno propuštěn z vězení, kde byl za pedofilii. A bude tam na celé Vánoce taky!
 
DISKUZE JE OD TOHO, ABY SE DISKUTOVALO
Téma
Úterý, 04 prosinec 2018
A diskutující většinou nemají zcela stejný názor. Někdy mají i velmi, velmi protichůdný. Ale právě tím, že spolu budou mluvit, budou si vysvětlovat, zdůvodňovat, dávat důkazy o tom, že v tom či onom mají pravdu, právě tím si lidé navzájem mohou pomoct. Platí to ve všem - komunikace mezi lidmi je nesmírně důležitá! Proto: Milá děvčata - Milo1 a Irisko, a všichni další, kteří diskuze nejspíš nemáte rádi.
 
VIRÓZA JAK VYŠITÁ
Zážitky
Pondělí, 03 prosinec 2018

Výsledek obrázku pro illness

V sobotu jsem si už od rána myslela, že takhle mizerně je člověku těsně před smrtí. Ale to jsem ještě nevěděla, co mě čeká v neděli... Kejchání, krkobol, hlavybol, oči, uši, všecičko bolavý, a co teprve kloubečky, kostičky... Všechny se mrchy rozbolely. Ovšem v tomhle stavu stejně musím ráno i večer vstát, aby se mohl můj chlupatej kámoš vyčůrat.  A v neděli? To jsem si myslela, že jsem přímo v pekle, je konec, šmytec.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 169 - 189 z 8752
[CNW:Counter]