O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


NECHCI PŘIJÍT O "NAŠEHO" PSA ...
Poradna
Sobota, 30 duben 2022
Woman, female, business, advocate, legal, lawyer, law iconDobrý den, obracím se na Vás s prosbou o radu. Dobrý den, obracím se na Vás s prosbou o radu. S bývalým manželem jsme si pořídili pejska. Jednalo se o koupi psa s PP. Chovatelka, která nám štěně prodala, trvala na tom, že se bude jednat o spoluvlastnictví. Tedy chovatelka je první majitelem a můj bývalý manžel je uveden v kupní smlouvě a vystupuje jako druhý majitel.
 
JÁ MÁM NOHY, TY MÁŠ NOHY - ALE...
:-)))
Pátek, 29 duben 2022
Tak zas něco zajímavého - plus malý chyták - na víkend. Já vím, máte plno práce, je potřeba udělat tohle, tamto - a ještě mám od minule na seznamu neodškrtnuto plno dalších prací... Ale, až si uděláte malou chviličku, a hodíte své dolní končetiny na křeslo, na polštář, případně svému drahému na klín, podívejte se, jaké mají vaše prsty uspořádání. Ptákovinka...
 
KOLIK JE NA SVĚTĚ PRAVD?
Téma
Pátek, 29 duben 2022

 Dost možná že většina z vás zná text písně, lépe řečeno árie "Každý jen tu svou má za jedinou". A pro ty, co ve dny, kdy se to učilo ve škole, zrovna chyběli, tak je to árie Kecala z Prodané nevěsty od Bedřicha Smetany. Ale to vlastně není to, co vám dnes chci předhodit, mí drazí. Protože nějak jsem získala povědomí, že někdo si není jist, kolik je na světě pravd...  A hlavně - jste si jisti, že opravdu víte,  co je PRAVDA?

 
MACA, LÉČIVKA PERUÁNSKÝCH INDIÁNŮ
Téma
Středa, 27 duben 2022
Maka, Maca | Institut tradiční peruánské medicínyMaca peruánská, latinsky Lepidium meynii nebo Lepidium peruvianum je rostlina, pěstovaná v Jihoamerických Andách, kde ji běžně konzumuje tamější populace. Všechny její odrůdy slouží již dlouhá léta nejen jako potrava, ale i jako lék. Kořen macy připomíná řepu. Má v průměru 2 až 8 cm, na délku může mít až 18 cm. A právě v něm jsou koncentrované nejdůležitější složky rostliny, o které bych vám ráda něco zajímavého napsala:
 
POZOR POZOR - TOHLE SMRDÍ PRŮS....
Úkol pro vás
Středa, 27 duben 2022
VÁŽENÉ A MILÉ, VÁŽENÍ A MILÍ - když se to stalo poprvé, tak jsem se tak trochu otřásla, ale oklepala. Teď vás všechny musím seznámit s tím, že holt nejsme totálně tolerované dětičky ve školce, ale už dospěláci mezi životem a smrtí. Vím, zní to dost tragicky, ale pokud se člověk jen trochu snaží, může relativně "vydržet dost dlouho".
 
Z NOVÉHO ŽIVOTA STARÉHO STARCE
Zážitky
Úterý, 26 duben 2022

Došlo k situaci, že jsem musel opustit žižkovskej byt s pávlačí. Byt 4. kategorie, bez koupelny, záchodu, pronajatej na dobu neurčitou, kterej jsem si před 25 lety sám vlastníma rukama a nákladama zvelebil na tehdejší 1. kategorii s koupelnou s wc, kuchyní, prostě se vším, co k tomu patří. No nic, čo bolo, to bolo, teď holt došlo k situaci…

 
STRAŠNÝ SNĚHULÁKŮV KONEC ...
Zážitky
Úterý, 26 duben 2022

Takže ahoj, zdravím vás všechny - po nějakém tom čase - z kanadského Yukonu. Daniela mě vyzvala, abych napsal něco o běžném dni zde na severu, ale asi začnu od počátku. Epidemii covidu jsme zde přečkali celkem v jednom kuse a v pohodě, ze dvou důvodů: když žijete na kraji lesa, můžete bez omezení vyrazit ven, kdy se vám zachce. A nám ten les začíná přímo na pozemku.

 
VELE-LET ZTŘEŠTĚNÉ VERONIKY
Zážitky
Pondělí, 25 duben 2022

 

Se mi zdá, že jsem Štěstěnu nějak naštvala, ale Smolena se mě drží zuby nehty. Poslední dny, týdny, ba i měsíce se mi všechno sype na hlavu, ale já stále vytrvale všemu odolávám. Dnes jsem se na sebe usmála do zrcadla, oblékla šedou "tutu" sukýnku, růžovoučké tenisky a vyrazila do práce. Kvůli výluce je nahrazen vlak z Küssnacht do Luzernu autobusy, které mají málokdy zpoždění. Ovšem - dnes to zpoždění měli.

 
JAK JDE ŽIVOT JEDNÉ ŽENSKÉ
Téma
Sobota, 23 duben 2022
Změna je život. Amazonka Lenka je ukázkovým příkladem „panenky“, která rozhodně nesedává v koutě a nečeká, až ji najdou. Protože umí tu správnou angličtinu potřebnou pro armádu, čímž myslím především odborné a specializované výrazivo, taktéž jí nechybí ani prověrka na stupeň „tajné“, pracovala poslední dobou na Generálním štábu Armády České republiky.
 
PROČ JSOU PÁNI (NĚKDY A NĚKTEŘÍ) POSTRADATELNÍ
Téma
Sobota, 23 duben 2022
Jihočeští vědci objevili nové druhy mravenců i ledňáčka na Guadalcanalu -  iDNES.czMaminka příroda se fakt vyřádila. Tedy, když nás projektovala a vyráběla. Je zajímavé, jak v některých případech nám ženám docela nepokrytě fandila. Například pracovité včelky či stejně pracovití mravenci to mají zařízeno velice jednoduše. Kdo nepracuje, nemusí zaclánět, takže páni včeláci a páni mravenčáci si života moc neužijí. Jediná doba, kdy přiloží ruku k dílu (no, ruce asi nejsou tím pravým názvem), je chvíle vášnivé lásky. A pak už jen věčný spánek, přátelé ...
 
VÁŽENÉ A MILÉ ...
Úkol pro vás
Pátek, 22 duben 2022

Mám pro vás úkol. Těžký, přetěžký. Jak všichni víme, podstatně jednodušší je někomu vlepit facku, než ho něčím opravdu potěšit, oblažit. A to je přesně to, co po vás nyní budu chtít. NĚCO HEZKÉHO. Zatím si někteří z vás vybírali tu první volbu - myslím tím psát něco, co ostatním zrovna pusu k úsměvu neroztahuje. A tak k vám, víceméně jmenovitě, mám následující zadání:

 
CO KDYŽ ...?
Diskuze
Úterý, 19 duben 2022
Eva HauserováCo když přijde blackout? Tedy několikadenní výpadek elektřiny – může nastat celkem snadno a skepticky uvažující jedinci tvrdí, že k němu dříve či později dojde zcela jistě. Co s tím? Asi jste slyšeli o hnutí prepperů, kteří se metodicky připravují na konec civilizace, nebo dokonce sami mezi preppery patříte. To já ani ne, protože bez civilizace bych beztak nepřežila (například nemám štítnou žlázu a jsem závislá na jejím syntetickém hormonu), a ani bych přežít nechtěla - mám na mysli situace, kdy by došlo na zbraně a násilí.
 
DVOJENEC PRESIDENTA
Téma
Úterý, 19 duben 2022
Zajímavosti z dob vzdálených:  Z filmu »Jára Cimrman ležící, spící« jistě znáte případ jistého Macháně, který pracoval jako dvojník císaře Františka Josefa. Článek z roku 1899 vám ale představí reálné zážitky policisty, který díky své podobnosti s tehdejším prezidentem USA MacKinleyem skutečně fungoval jako jeho dvojník. 
 
DVA VE VLAKU
Zážitky
Úterý, 19 duben 2022
Já se vlastně nedivím, že chlapi s ženskejma nemůžou bejt. Sednu do vlaku, přisedne pani s pánem, řekla bych tak po zlatý svatbě. A pani celou cestu jede. A pořád něco... „Kolik je hodin? Ježiš. Kdyby ses tak necoural. Seš pomalej. Ty nemáš kapesník? Jak to, že nemáš kapesník? Já se ti nemůžu vo všechno starat. Řídit ti celej život. To nejde.”
 
PÁN GAUČE A POLŠTÁŘŮ
Fauna a flora
Středa, 13 duben 2022

Manželka se pokoušela dceři vysvětlit, proč v tmavém oblečení je na slunci větší horko než v oblečení světlém. Bohužel, nachází-li se v šuplíku nadepsaném "Znalosti z fyziky" prázdno, těžko se z něj bere. "Na mě se nekoukej," řekl jsem jí, když pohledem hledala záchranu. Já šuplík s nápisem "Znalosti z fyziky" ani nemám. To však dítěti nevysvětlíte. Ba co víc, nesmíte mu to ani přiznat. Rychle by se vám to vrátilo při výtkách za špatnou známku ve škole.

 
ČÍ JE TA VÁLKA?
Diskuze
Středa, 13 duben 2022
Tomáš HouškaJe zvláštní sledovat, jakým způsobem válka na Ukrajině vyostřila některé názorové zlomy ve společnosti. Na jednu stranu mám pocit, že většina společnosti našla ve snaze pomoci Ukrajincům společnou vlnu, souznění a euforii, jakou jsme prožívali naposled tak napřelomu 1989-1990. Ale pak je také zajímavé vidět, jak se určitý díl lidí zabarikádoval v pozici „Nic nám do toho není, a pro nás taky nikdo prstem nehne“. A tak si dovolim to komentovat.
 
TULIPÁN
Próza a poezie
Středa, 13 duben 2022
Kdo nepamatuje, může si pustit. Ale nejni to to vono. Lepší je pamatovat si a připomínat… Bylo mi nějak kolem šestnácti let. Písnička mě moc nezaujala, měl jsem od nich dvou radši charlestony, třeba Marnivou sestřenici, nebo Vyvěste fangle, nebo rock - Mister Rock a Mister Roll. Ale dvojka Suchý - Šlitr, skvostně doplněná Matuškou a Pilarkou, to bylo prostě NĚCO. Dokud jsem neslyšel Elvise a pak Beatles, byl pro mě Semafor přímo Olympem muziky.
 
VELIKONOČNÍ SVÁTKOVÁNÍ
Téma
Úterý, 12 duben 2022
Velikonoční tradice ve světě: Kde se podává rýže s masem a kde se zdobí  kostely motýly? Některé zvyky vás překvapí - OnlyUVelikonoce patří k nejkrásnějším a nejoblíbenějším církevním svátkům, jejichž oslavy si rádi užívají i ateisté. S oslavami se pojí spousta zvyků a tradic, ale některé už upadají v zapomnění. Pojďme si je připomenout. A navíc – některé jsou prý ještě starší, z dob pohanských. Uvidíte, kolik jsem jich pro vás našla …
 
ZNÁTE PRIMA RECEPT NA TVAROHOVÝ KOLÁČ?
Nejen duše
Úterý, 12 duben 2022
Lehký tvarohový koláč, který je rychle hotový | Svět kreativity"Těch je.... " Přesně si to představuju, jak mi tohle v duchu říkáte. Jenže - když se tak probírám nejrůznějšími "tvarohovými" recepty, a hlavně pak čtu následující recenze, vždy se najde plno nejrůznějších připomínek. Ale protože bych chtěla konečně jednou upéct ten "nej", rozhodla jsem se zeptat všech vás, čtenářek Kudlanky a případných občasných pekařek.
 
RUSKÝ RESTART
Diskuze
Pondělí, 11 duben 2022
Tomáš HouškaV souvislosti s Ruskem a jeho budoucností trvale narážím na tři velké omyly: Za prvé: Rusko nemůže prohrát. Rusko musí získat aspoň malý pocit vítězství, aby ho domácí propaganda mohla zpracovat v heroický mýtus. Dopřejme jim ho? To tedy ne. Rusko naopak musí zažít porážku. Obrovskou, tragickou, epickou a trapnou. Větší než v rusko-japonské válce. Ruský režim musí po válce před národem stanout v neomluvitelné situaci. Musí zhavarovat a padnout na úplné dno.
 
VIDĚT SERJE NEBO UMŘÍT!
Zážitky
Neděle, 10 duben 2022
Možná vás překvapí, že ta něžná a křehká květinka XXXL, která nosí perly nebo velmi decentní a střízlivé oděvy, byla dříve rockerka. Těžko se tomu věří, viďte? Ani já tomu už moc nevěřím. Už je tomu mnoho let, kdy jsem brázdila kluby ostravské undergroundové scény, které dnes už ani neexistují. Později se k tomu přidaly „fesťáky,“ kdy jsem se brodila po kolena ve směsi bahna, zvratků a čůránků.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 169 - 189 z 10355
[CNW:Counter]