O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


LIBO-LI DOKTORÁT ZA PŮL MELOUNU?
Téma
Neděle, 13 únor 2022
Zobrazit zdrojový obrázekJde o další kaňku na pověsti české vysoké školy. Doktorát za 25 tisíc eur (kolem 605 tisíc korun) - takovou nabídku zprostředkovávala studentům rakouská agentura ze Salcburku - Institut für Management - na Provozně ekonomické fakultě Mendelovy univerzity v Brně. Studenti tam mohli získat titul Ph.D. v oblasti ekonomiky a managementu snadno a rychle.
 
HÁDANKA NA VÍKEND
:-)))
Sobota, 12 únor 2022
V pátek jsem měla akční den. Začal běžně – ven sepes, ale tentokrát fofrfofr, protože sotva jsem ho zaparkovala doma, vypila ranní kafe a vypláchla si pusu listerinem, rychlým krokem jsem se vydala o cca dvě stanice metra dál, do spárů zubařových. Mj. je to úžasný machr, sice už moc nepamatuju, jak vypadá, protože z něj delší dobu vidím jen oči za brýlemi (čepice plus respirátor jistí anonymitu), ale poznávám ho podle chlapácké postavy a milého hlasu.
 
VERONIKA A FITNESS
Zážitky
Čtvrtek, 10 únor 2022
Už čtvrtý týden, kdy jsem doma, pravidelně kontroluji zásoby v ledničce. Pro jistotu v hodinových intervalech, aby se nezkazily. Při náhodném pohledu do imitace mého barokního zrcadla, se mi zatajil dech. Musela jsem nelibě zkonstatovat, že nápadně připomínám Titanic v dobách své největší slávy. Spousta kytu a vstup do podpalubí je z bezpečnostních důvodů zakázán.
 
LEGRACE NA PLACE - KRÁLOVSKÝ DVŮR A PODDANÍ?
Diskuze
Čtvrtek, 10 únor 2022

Vláda skládá se z předsedy vlády, místopředsedů vlády a ministrů – tj. 18 lidí. Zákonodárná moc náleží Parlamentu - ten je tvořen dvěma komorami, a to Poslaneckou sněmovnou a Senátem. Poslanecká sněmovna má 200 poslanců, Senát 81 senátorů, kteří jsou voleni na dobu šesti let. Plus jeden prezident. Celkem je to 300 lidí, kteří rozhodují o našich životech.  Nyní se rozhodli, že je výhradně na každém z nás (necelých jedenácti miliónech lidí), jak se vůči covidu budeme chovat.

 
BAŤOVY PŮLDOMKY A "BOTY ZE ZLÍNA"
Tady a tam
Úterý, 08 únor 2022

Tak jsem se z jedné naší soukromé televize dozvěděla, že Zlín je město obuvi a přitom má  Zlín už poměrně dlouhou dobu společného s botama asi jako vysoká politika a upřímnost. Proto  mě pořád dokola překvapují příbuzní a známí, kteří si bezmála třiatřicet let po revoluci jezdí do Zlína kupovat boty... a vypadají hrozně překvapeně, když zjistí, že kromě jednoho obchodního domu Baťa v centru a pár menších obchodů kolem, tady opravdu, ale opravdu nic jiného není, a že nabídka bot je zhruba taková, jako v kterémkoliv našem jiném městě podobné velikosti.

 
... MILÍ PŘÁTELÉ!
Diskuze
Úterý, 08 únor 2022
„Budu se pravidelně věnovat tomu, co vás zajímá nejvíce,“ řekl premiér Fiala v prvním videu poté, co na začátku uvedl, že mu chodí od lidí spoustu dotazů. Jako první dotaz zodpovídal na pandemii koronaviru a v čem se současná vláda liší od té předchozí. Řekl, že nástup varianty omikron dobře zvládli, protože nový kabinet poslouchal rady expertů. „Lidé nás vyslyšeli a společně jsme to zvládli,“ prohlásil. Dodal, že nyní si vláda může dovolit postupně zmírňovat opatření.
 
PROKRASTINACE JE SLUŠNÝ NÁZEV
Úkol pro vás
Úterý, 08 únor 2022

PRO "NESLUŠNOU" ČINNOST - KONKRÉTNĚ NEČINNOST. I  když pod pojmem neslušná činnost si nejspíš představujete cokoliv příjemného, v mém  případě se jedná spíš o chronické nicnedělání. Mám už přesně prostudované všechny příznaky, takže poznám, kdy to na mne leze. Např. takhle kolem čtvrté odpolední, kdy už přesně vím, co všechno - a hlavně JAK, bych měla ještě dnes udělat. Do detailu promyšleno, jak a odkud co kam dám, co kde udělám. Pak ale stačí, když mi zpoza louže zavolá dcera, vypoví mi svou dnešní truchlohru... A už je pozdě na  všechno...

 
MNICH V TUKDAMU
Téma
Neděle, 06 únor 2022
Výsledek obrázku pro Děložní myom
Mongolští vědci si lámou hlavu nad případem dvě století starého mumifikovaného mnicha, který je podle některých buddhistických expertů stále naživu - jen v meditativním transu. Lékaři si však stojí za svým - je po smrti. Mimořádně zachovalé tělo mnicha sedícího se zkříženýma nohama bylo objeveno před sedmi roky v Ulánbátaru. Bylo přikryto dobytčí kůži. Poté ho zkoumali odborníci z Národního centra soudního lékařství v hlavním městě.
 
KDYŽ UŽ, TAK NĚCO EXTRA, NE?
Téma
Neděle, 06 únor 2022
Tohle je docela čerstvá zajímavost. Asi byste neuhodli, co znamená slovo „Kosk“. Vysvětlím: vzniklo kombinací „ko“, což je korejské slovo pro „nos“ a slova „maska“. A je to jakási další obměna ochrany proti kovidu. Tenhle nový vynález přitáhl na internetu velkou pozornost pro svůj unikátní design. Ten pochází od jihokorejského výrobce masek Atman, který masky prodává online za přibližně 1 dolar za masku.
 
VOJNA A MÍR - II.
Téma
Čtvrtek, 03 únor 2022
Vážení, nemyslím si, že rozšiřování NATO na východ je nějaká zlovolná politika USA. Státy střední Evropy do NATO chtěly dobrovolně a velice o to stály. Vzpomínám, že dokonce původně ani nebyla nějaká velká vůle nás do NATO vzít.
 
S CUKREM JAKO SE ŠAFRÁNEM
Téma
Čtvrtek, 03 únor 2022
Zobrazit zdrojový obrázekMýty spojené s konzumací cukrů zvyšují příjem cukru, aniž by si to spotřebitel uvědomoval. K matení lidí přispívají pověry, přesvědčení vzniklá na základě klamavých sloganů, informace na obalech potravin a nápojů nebo cílené dezinformace. Shrnula je švýcarská spotřebitelská organizace FRC.
 
VOJNA A MÍR - I.
Téma
Středa, 02 únor 2022
Jednání NATO s Ruskem je více než potřebné. Situace je napjatá a Rusové jako slabší z protivníků nemají jinou možnost než ji napínat, aby se problémy řešily. Jinak by se s nimi nikdo nebavil. Táhne se to už sedmý rok a řešení se žádné nenalezlo. Ukrajina zřejmě nemůže dobýt násilím východ země, protože Rusko dává najevo, že ruskou menšinu v povstaleckých republikách, a vůbec na východě Ukrajiny, nenechá zlikvidovat.
 
ZNÁTE ROZDÍL MEZI PRO A PRE-BIOTIKY?
Téma
Středa, 02 únor 2022
Sauerkraut Recipe: What Is Sauerkraut | How To Make Sauerkraut At HomeMnoho lidí považuje prebiotika a probiotika za stejnou věc. Vždyť to zní velmi podobně. Mezi nimi je však velký rozdíl, každá látka má ve střevech jinou funkci a nejlépe fungují dohromady. Prebiotika a probiotika společně snížiují riziko kardiovaskulárních onemocnění a zlepšují hladinu cholesterolu. Trávení je kvalitní díky lepšímu rozkládání jídla, což omezí problémy s nadýmáním a plynatostí. A tím, že ze stravy přijmete více živin, zvýší se množství životní energie a vitality.
 
JAK NAROSTL ZOBÁK VÁM?
Diskuze
Úterý, 01 únor 2022
Je tolik nejrůznějších věcí, na které si nejrůznější lidé osobují právo. Vykřikují cosi o svobodě. Ne, přátelé, nebude to článek o vakcinách, ale o způsobu vyjadřování. Svoboda není mluvit jako dlaždič, svoboda není nosit pohorky všude, svoboda není chovat se jako největší primitiv. Slušnost a morálka se staly téměř opovrhovanými ctnostmi. Lidi hrubnou. Méně se čte klasika, méně se kouká na konverzační (nejen české) filmy, místo hudby se poslouchá rap.
 
VŠETEČNICE SI NEVÍ RADY ... 1.
Úkol pro vás
Úterý, 01 únor 2022
Mám kamarádku. Kamarádka má osmnáctiletou dceru. Dcera dělá balet. Kamarádka s ní prožívá posledních deset let naprosté dřiny a odepírání všech běžných dětských a pubertálních radovánek, ale je to balet, co dcera miluje a chce dělat. Dostala se na speciální, velice prestižní baletní školu, a byla nadšená. Než potkala hlavní balerínu, která vede všechny lekce. Jenže, ta tuhle dívenku nemá ráda, spíš ji nemůže ani cítit. Kamarádka ani dcera nepřišly na to, proč.  Často ji zesměšňuje. Nechává mimo, i když byla vždy na špici, ji neobsazuje ji, nevšímá si ji, takže se dcera i zhoršuje.
 
ŠVÉDSKO NENÍ CHUDÁ ZEMĚ, ALE ...
Téma
Pondělí, 31 leden 2022
Nalezený obrázek pro Sweden ParliamentDnes mám pro vás bezva zajímavost o politicích. Nutno říci, že u nás, i v řadě dalších zemí směrem na východ, si politici připadají jako nadlidé. Směrem na západ je to ale zcela jiné. Jako dokonalý příklad poslouží Švédsko. Unikátní na jejich poslancích je, že s jejich funkcí nejsou spojeny jakékoliv výjimečné výsady. Pro nás, osoby z východního bloku je to až šokující, jelikož u nás mají politici výsad více než dost.
 
ZÁKOUTÍ, KAM SE RÁDA VRACÍM - III.
Zážitky
Neděle, 30 leden 2022
Moje máma se narodila ve Stachách a jako dcera řídícího a učitelky cestovala s rodiči po školách v západních Čechách. Stěhovali se podle toho, kam dostali rodiče umístění, až se nakonec usídlili ve vesničce poblíž Klatov. No a táta pocházel z Pardubicka. Spolu se setkali při studiích na vysoké škole v Praze, a jelikož se pak společně odstěhovali na Pardubicko, pro nás děti znamenalo jezdit na letní prázdniny ke klatovské babičce.
 
JAK MUŽI VIDÍ ŽENY?
Zážitky
Neděle, 30 leden 2022
Portrait of a beautiful young laughing woman 868891646To jsem opravdu nemohla odolat... Ti naši dva drazí pánové, se vskutku velmi zajímavě vyjádřili o svém vztahu a názoru na opačné pohlaví, tak bezva, že si to opravdu nezaslouží zapadnout mezi ostatní komentáře. Pochopitelně, že oba to byli za mlada - a duší nejspíš stále - velcí větroplaši, tedy spíše "ženoplaši", a jejich životní zkušenosti jistě nejsou přehlédnutelné. Pevně doufám, že se k nim přidají - a také svůj názor na "křehké pohlaví" také napíšou. Čte se to moc hezky....
 
VŠECHNO NEJLEPŠÍ K SVÁTKU! - 1.
Próza a poezie
Neděle, 30 leden 2022
Zobrazit zdrojový obrázek„Láska, dej si říct, je počasí, bouři duha doprovází. Láska, dej si říct, je bílý dům s vrátky k touze a zázrakům..." Jestlipak znáte tuto písničku Hanky Zagorové? Ano, láska je jak počasí. A počasí je nevypočitatelné. Nezvyklé počasí už přilákalo ze zimovišť první opeřené cestovatele. Ornitologové jejich návrat letos ohlásili dokonce o čtrnáct dnů dříve než loni a předpovídají tak velice blízký příchod jara. Ale jiní zas varují před mrazy a vichry. A vichry - ty tedy nám dávají setsakra zabrat! Pomalu zfoukly kus Evropy...
 
KRÁSNÁ - NEBO INTELIGENTNÍ?
Próza a poezie
Pátek, 28 leden 2022
MÁLEM... Málem jsem se zamiloval. Ta holka byla nádherná. Představte si dívku svých snů – přesně tak vypadala. Měla na sobě jen bikiny a tak jsem z blízkosti své deky a zpoza soukromí tmavých slunečních brýlí mohl její úžasné tělo vychutnat v celé jeho dokonalosti. Jenže potom promluvila. Mluvila se svými kamarádkami o nějakém Martinovi, a taky o Filipovi, o Martinovi ale víc. Martin Martin Martin. A tak mě to přešlo. Dokážu se totiž zamilovat jen do inteligentní ženy, ne do takové, která mluví o tak hloupých věcech, jako jsou muži..
 
JO, TO VÁM BYLA SUPER DOVOLENÁ ...
Tady a tam
Pátek, 28 leden 2022
Montreux, Švýcarsko | Zájezdy.czLidi jsou různé. Co člověk, to individualita. A tak se i jedna obyčejná situace, o které každý z nás máme určitou představu, může diametrálně lišit v představách a hlavně v provedení. Vezměme například takovou DOVOLENOU. Oficiálně je dovolená čas, který věnujeme na své zotavení. Někdo ji tráví s dětmi u ohýnkových buřtů, jiný daleko od domova s thajskými tanečnicemi, další se opéká u moře, jiní se blaženě hraboší po skalách....
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 169 - 189 z 10259
[CNW:Counter]