O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


NAPOŘÁD?
Próza a poezie
Čtvrtek, 21 únor 2019
Výsledek obrázku pro dívky na sídlištiLada seděla na střeše panelového domu a vdechovala svěží ranní vzduch. Ráda vstávala brzy, když byly ulice ještě prázdné, ptáci zpívali a slunce se zlehka dotýkalo vrcholků stromů Milíčovského lesa. Dnešek ale nebyl dnem, kdy by si přivstala pro svoje potěšení. Při té myšlence se kousla do rtu a rukou si bezmyšlenkovitě prohrábla krátké blonďaté vlasy.Nechtěla odsud pryč. Nechtěla se stěhovat pryč od Edity.
 
VTAČIE MLIEKO
:-)))
Středa, 20 únor 2019
Výsledek obrázku pro slovenštinaJak moc ještě rozumíte slovensky? Už dávno jsou pryč doby, kdy v TV byly pouhé dvě stanice a každé pondělí na jedničce šla slovenská inscenace. Všichni jsme na to nadávali, ale slovensky jsme rozuměli perfektně. Pokud jste si chtěli koupit slušnou detektivku, tak ty se vydávaly v Košicích a to byl dokonce jiný level slovenštiny, tam se nemluví tak úplně slovensky.
 
JDE O DÍTĚ - TAK ŘÍCT, NEBO NE?
Úkol pro vás
Středa, 20 únor 2019
 Mám trošku zvláštní dotaz. Nevím, co mám poslechnout - zda svoje svědomí, nebo si zachovat tvář “a držet pusu”. Ale co se stalo. Před šesti lety jsem měla nemanželskou aférku, která skončila mým těhotenstvím, a později následným samovolným potratem. Provedené testy zhodnotily důvod potratu jako vážnou genetickou chorobu, a že nosič je ze strany partnera.
 
ZLATÝ KLÍČ
Próza a poezie
Středa, 20 únor 2019
Book)Minulý rok jsem měla tu čest být v porotě literární soutěže ZLATÝ KLÍČ, kterou jako každý rok vypsalo Jižní Město. Přečetla jsem plno povídek, fejetonů, nejrůznějších příběhů od nejrůznějších lidí. Ale co mne opravdu dostalo? Byly to dvě nádherné básně od paní Jiřiny Adamcové, která žije ve zdejším Domově seniorů.  Však také tuto soutěž vyhrála... Tato dáma, ač věkem zažila už mnoho jar, je neuvěřitelně duševně mladá a - hlavně neuvěřitelně umí... Věřili byste, že (vím, že se to nesluší, prozrazovat věk ženy, ale snad mi to pro tentokrát promine) paní Adamcová se narodila v r. 1927?
 
VOSKOVKA SE MNOU NEKAMARÁDÍ
Fauna a flora
Středa, 20 únor 2019
Výsledek obrázku pro hoya bellaTmavě zelené lesklé listy a květy vypadající jako navoskované… Asi proto se jí říká voskovka. Voskovka patřila k oblíbeným pokojovým rostlinám našich babiček a prababiček. Bohužel dnes už se jako pokojová rostlina téměř nevidí. Něžné květy mají doslova porcelánový vzhled. Jsou bílé nebo světle růžové s červeným středem a mají hvězdicovitý tvar. Svou přítomnost dají najevo omamnou sladkou vůní.
 
HRDINA NEBO PRÁSKAČ?
Téma
Pondělí, 18 únor 2019
Již zítra se bude konat v DOXu diskusní fórum Oznamovatel – hrdina nebo práskač? pořádané Nadačním fondem proti korupci. Komentáře pod oznámením o konání této akce svědčí o tom, že téma korupce je velmi živé a je schopné budit vášně. Česko ve vnímání korupce stále pokulhává za světovou i evropskou špičkou, byť si v celosvětovém žebříčku každoročně o nějaký ten bod polepší.
 
NÁVŠTĚVOU V PRAZE
Zážitky
Pondělí, 18 únor 2019
Praha je město mého srdce. Toto město krásných věží a tiše šumící řeky mám rád již od mládí. Na „Karláku“, a na to nelze zapomenout, mne co by kloučka operovali a následně léčili. Do divadel pražských jsem se zas chodil dívat na brášku. Ano, to on mi vtisknul lásku k úžasnému městu, naučil mne milovat Prahu zalitou sluncem, v dešti, i zasněženou.
 
BIGOUŠEK = POUTO MANŽELSTVÍ
Úkol pro vás
Pátek, 15 únor 2019
 Vždy jsem se bála toho, že budu sama, a proto jsem byla ochotná setrvat v docela nepříjemném vztahu, i když jsem dávno věděla, že nemá smysl. Navíc mne to dost ničilo i po psychické stránce. Neustálé manželovo citové vydírání, vysedávání doma na zadku, neboť prý na nic jiného nemá (měl) a kontrola všech mých aktivit – a že jsem jich měla málo, spíš miniaturně - mne i tak nedokázaly nakopnout k tomu, abych se sbalila a nadobro od něj odešla.
 
BOSONOŽKY MĚSTSKÉ
Diskuze
Pátek, 15 únor 2019
Není na tom zas až tak nic divného, chodit naboso... Na světě tak chodí asi víc lidí, než obutých. Jen to je v místech, kde je převaha těch druhých "divné". Hlavně tam, kde byste to zas až tak nečekali. Mj. taky jsem to zkusila v létě, když chodím sepesem někde, kde není moc hovínek a podstatně víc krásné, měkoučké trávy. Je to fakt super... Člověk se sice musí koukat na co šlape, aby to fakt nebylo do mazlavého, ale hlavně aby si neukopl palec. To fakt není o co stát...
 
JE TO VŠECHNO V IGELITCE?
Diskuze
Čtvrtek, 14 únor 2019
 Od 1. ledna 2018 se Česká republika přidala k zemím, které zpoplatňují, a tím i omezují spotřebu plastových tašek. Jenže ono to s těmi igelitkami není zase tak jednoznačné. Některé další státy zatím volí, podobně jako Česko, zpoplatnění či částečný zákaz. Trochu statistiky – člověk použije za jeden rok podle pesimistických odhadů až 300 plastových sáčků, tašek, v mnoha případech úplně zbytečně.
 
JMÉNO PO ROZVODU
Úkol pro vás
Středa, 13 únor 2019

 S mým současným partnerem Pavlem plánujeme svatbu a rodinu. Jsme oba rozvedení, jen jeho rozvod byl o hodně horší než můj a vlekl se několik let. My se mj. poznali až v té jeho „rozvodové době“.  No, a i když oni spolu s jeho ex byli jen necelý rok, a nemají žádné děti, jednalo se o velké majetkové vyrovnání (při čemž ho ex pěkně vysála).

 
ROZVOD NA STARÁ KOLENA
Úkol pro vás
Úterý, 12 únor 2019
 Ahoj Kudlanko, jsem čerstvě rozvedený a ani nevím jak se to tak najednou seběhlo. Byli jsme manželé osmatřicet let a najednou je všechno pryč. A to jsme se vlastně do té doby pořádně nikdy nepohádali. Vzniklo to všechno tehdy, když manželka šla do důchodu, takže byla najednou stále doma, a protože naše dcery jsou vdané a žijí jinde, v podstatě nás nepotřebují.
 
ADOPCE - ANO, ČI NE?
Úkol pro vás
Úterý, 12 únor 2019
 Synovi je 31 let a v létě se bude ženit. Jeho nastávající manželce je 29 a má už čtyřletou holčičku. Seznámili se spolu před dvěma lety a už rok a půl spolu žijí ve společné domácnosti. Klape jim to, jsou ještě stále zamilovaní. Tu maličkou má syn velmi rád, i my s manželem jsme ji velmi dobře přijali a bereme ji v podstatě jako naši vnučku.
 
ROZEZNÁTE - POZNÁTE - NAJDETE? CO BY TO MOHLO BÝT?
:-)))
Úterý, 12 únor 2019
Dnes vám přináším hádanku hudební - pokuste se uhodnout jméno a příslušnost tohoto nástroje. První zmínky o něm přinesli řečtí kronikáři již v 6. stol. n. l., kdy do svých zápisů popsali válečníky jisté země, kteří hráli na nástroj podobný loutně. Tito válečníci (hudebníci) byli později nazývání právě podle onoho nástroje. Ten nejstarší - původní - neměl tolik strun jako má dnešní a celkově byl mnohem menší.
 
MOC BYCH CHTĚLA MÍT DÍTĚ, JENŽE ...
Úkol pro vás
Pondělí, 11 únor 2019
 Nevím, co mám dělat. Je mi teď 36 let, manželovi 43, jsme svoji šest let. Po čtyřech letech manželství jsme se rozhodli, že si pořídíme dítě, a hned jsme se o ně začali pokoušet. Když jsem více než rok stále nemohla otěhotnět, navštívili jsme lékaře. Podstoupili jsme různá vyšetření a výsledek byl neúprosný: manžel je neplodný. Já jsem v pořádku, z mé strany žádný problém není. Trvalo mi dlouho, než jsem ho přesvědčila, že se musí nechat vyšetřit i on, ne jenom já. Konečný výsledek ho totálně zdrtil.
 
BOD "G" A JEHO HISTORIE
Téma
Pondělí, 11 únor 2019
Všichni vědí o slavném "bodu G“, ale přemýšleli jste někdy, proč se tak nazývá? Byl jednou jeden gynekolog, Ernst Gräfenberg (1881–1957). Byl jedním z mála židů, zatčených nacistickými vojáky v roce 1937, kterému se však podařilo emigrovat do Spojených států. Tam si později otevřel gynekologickou ordinaci a mj. studoval stimulaci uretry. On byl první, kdo vyvinul teorii spojenou s možnou erotickou oblastí na přední stěně vagíny podél močové trubice.
 
NOSTALGIE
Zážitky
Pondělí, 11 únor 2019
Related imageJana jede na kole, pomalu šlape do pedálů, nikam nespěchá. Je krásný květnový den a má čas. Každý rok v tuto dobu se snaží vypadnout z každodennosti, opustit svůj panelákový byt na Jižním Městě a zajet si do míst svého dětství, mezi vilky a zahrádky – na Dobešku… Tady do dřevěných pavilonů chodila kdysi do základní školy, tady si hrála v lesíku na schovávanou, tady lezla nahoru na Branickou skálu, tady prožívala první dětské lásky, tady také vznikala první dětská přátelství.
 
POČÍTAČOVÍ FRAJEŘI
Téma
Neděle, 10 únor 2019
Image result for personal computer pngPočítače jsou tu s námi již několik desítek let a neustále nás zaplavují stále modernější systémy, které jsou rychlejší, chytřejší, pohodlnější a dokonce se i zcela jinak ovládají. Některé vlastnosti systému se ale zatím stále drží zlatých pravidel, která byla nastavena už v počátku. A nejinak je tomu u kombinace klávesových zkratek. Pár vám jich dnes nabízím. Nejspíš si je nezapamatujete všechny. Pokud se ale naučíte používat aspoň některé, ušetříte si cenné minuty..Více na: https://www.zive.cz/clanky/ctrlaltdel-pocatek-nejslavnejsi-klavesove-zkratky/sc-3-a-156678/default.aspx+ Více na: https://www.zive.cz/clanky/ctrlaltdel-pocatek-nejslavnejsi-klavesove-zkratky/sc-3-a-156678/default.aspx


 
VELKÁ ŽÍŽALÍ KATASTROFA
:-)))
Neděle, 10 únor 2019

Mám dceru a ta ještě dříve, než se stala módou enviromentálná výchova, tíhla k přírodě a ekologickému chování. Projevovalo se to tak, že ještě jako dítě, každou chvíli přinesla domů nějaké nechtěné, vyhozené či zatoulané zvíře, zraněného holuba a jednou i hmyz. Vždycky to bylo stejné: Maminko, maminečko, viď, že si to necháme? Přece bys nebyla taková zlá mamizna a nevyhodila tu chuděru na ulici? Já se tentokrát o to doopravdy budu sama starat.“

 
PRAŽSKÁ MALÁ MOSKVA
Diskuze
Neděle, 10 únor 2019
Related imagePočet Rusů v Česku neustále roste. Zatímco před deseti lety mělo povolení k pobytu 23 300 občanů Ruské federace, loni v červnu jich bylo již 37 303, tedy o 60 procent více. Rusů u nás přibývá, přijíždí střední třída. Chtějí se tu usadit natrvalo. Česko objevila nová generace Rusů. dnes tvoří u nás čtvrtou nejpočetnější skupinu cizinců za Ukrajinci, Slováky a Vietnamci. Nejvíce jich žije v Praze, dříve oblíbené Karlovy Vary ztrácejí na popularitě. V Praze jsou už zabydlení.
 
AU, AU, BOLÍ - VŠECHNY KLOUBY
Téma
Čtvrtek, 07 únor 2019
Image result for bolesti kloubůKdyž nás bolí kolena, záda nebo třeba rameno, moc hýbat se nám nechce. Nejraději bychom spolkli prášek a znehybněli v úlevové poloze. Takto se však řešÍ jen  akutní stavy. V jiných případech má pohyb klíčový význam i pro nemocné klouby, neboť zabránÍ dalšímu zhoršování stavu. V kloubu, který se hýbe, dochází k pohybu kloubní tekutiny, jež kloub promazává, zvlhčuje a vyživuje chrupavku. To je důležité v předcházení poškozením i v léčbě již nemocných kloubů.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 169 - 189 z 8837
[CNW:Counter]