O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


ÚKOL NA VÍKEND - PONĚKUD ZRŮDNÝ, ALE ...
Úkol pro vás
Čtvrtek, 24 únor 2022

Zvládla bych to? Nevím. Noc, spíte, a najednou venku rachot, záblesky, rány, křik… A vy najednou víte, co se děje, vždyť se o tom mluví už hodně dlouho. O tom, že třeba zase bude válka… A NAJEDNOU JE TO TADY. Neumím si představit, že bych měla rychle vstát – a ještě rychleji si najít kufr a do něj rychle naskládat to nejnutnější. Protože válka opravdu začala - a musíme jít někam. Nevím kam, ale hlavně pryč!
 
KDYŽ LIDÉ NEJSOU LIDÉ
Zážitky
Čtvrtek, 24 únor 2022

Když chodím parkem se svým milovaným chlupatým soupostelníkem, občas si povídám s jinými pejskaři. Hodně jich má pejska z útulku, jsou o to víc milováni, oč hůř se k nim svět před tím choval. Svým pánům jsou bezvýhradně oddáni, mnohdy ani netouží po "svobodě" bez vodítka. Chtějí mít naopak jistotu, že mají svého nejdražšího co nejblíž, že je k němu poutá právě ta šňůra. Kolikrát jsem vyslechla otřesné osudy...

Nejhorší je ale to, co mi na tohle jednou řekla má drahá dcera: "Mami, to jsou psi, ale uvědomuješ si, že někteří lidé se stejně tak chovají ke svým vlastním dětem?"

 
MÁME PÍKY A BODÁKY, ZAHRAJEM SI NA VOJÁKY
Diskuze
Středa, 23 únor 2022
Potíž je ale v tom, že dnes už více než sedmdesát let jsou k dispozici zbraně jaderné. A je otázka, jestli kdyby se rozpoutala skutečná válka Ruska se zeměmi NATO, by je byly zúčastněné země schopny použít. Rusko v sobotu uskutečnilo vojenské cvičení zaměřené na strategické jaderné zbraně. Dohlížel na něj přímo prezident Vladimir Putin. Celou akci spolu s ním sledoval také běloruský prezident Alexandr Lukašenko.
 
FLORENTÝNA - ŽENA MNOHA KUMŠTŮ
Téma
Středa, 23 únor 2022

Virtuální člověk je něco mezi mimozemšťanem, Shrekovou milovanou Fionou a kdo ví, třeba sousedem odnaproti. Může to ve skutečnosti být kdokoli. Nezáleží totiž vůbec na tom, za koho jej máte... Osobu ženského pohlaví, o které bude dnes řeč, jsem si v podstatě představovala spíš jako znuděného třiašedesátiletého kuchaře na penzi.  Nemá už zas tak moc co dělat, už má „něco ujeto" a současně hodně ví a zná. Tak proč to, co umí, nedat dál, že?

 
OBČAS TROCHU BLBNEM ...
:-)))
Středa, 23 únor 2022

Doba šílí vymknuta z kloubů a my šílíme s ní. V běžné řeči často slyšíme výrok, že se někdo z něčeho zblázní, že je to šílená situace a nejčastěji větu, že někdo prostě není normální. Chápeme správně, co to znamená? Víme, co je to být normální? Pochybuju. Tedy pochybuju, že "normální" je pro všechny stejné. To, co je normální pro jednoho, pro druhého je to absolutně mešuge. A co když si najednou nejsme jisti ani sami sebou???

 
JAK SE ZBAVIT MANŽELČINA MILENCE?
Poradna
Úterý, 22 únor 2022
Woman, female, business, advocate, legal, lawyer, law iconNejsem rozvedený, a s manželkou nebydlím víc jak dva roky, protože si našla milence. Což byl ve své podstatě i důvod našeho rozvodu. Dům jsem zaplatil ze svých prostředků a na malou část mám hypotéku, kterou platím. Na nákladech provozu domu se podílím rovným dílem. Manželka dostala děti do své péče. Rozvod máme podaný, ale protože nejsme schopni se domluvit na majetku, tak se nic neděje.
 
ŽÁDNÁ ONA NEBO ON – SPRÁVNĚ JE „ONO“
:-)))
Pondělí, 21 únor 2022
Možná, že jste to také zaregistrovali: na Mezinárodním filmovém festivalu Berlinale, který právě proběhl, nové vedení vyhlásilo změnu herecké kategorie. Žádný nejlepší herec, žádná nejlepší herečka. Odteď si budou v rámci slavnostního zakončení chodit v Berlíně pro cenu jen „nejlepší výkony“.
 
ČÍST, PSÁT POČÍTAT - UMÍTE TO JEŠTĚ?
Téma
Pondělí, 21 únor 2022
Jak často píšete rukou? Asi moc ne… Raději a častěji mačkáme písmenka na klávesnici, než bychom vzali do ruky propisku a popsali papír. Je to škoda. Ručně psané písmo odráží naši osobnost, rozvíjí jemnou motoriku, posiluje paměť a používá se i jako relaxační metoda. Kdy naposledy jste ručně popsali celou jednu stránku a více? Nebo jste četli souvislý ručně psaný text? A poznali byste písmo kamarádů či kolegů v práci?
 
NENÍ NAD MMS - DOPORUČUJE NEJCHYTŘEJŠÍ Z CHYTRÝCH
Diskuze
Pondělí, 21 únor 2022
Bývalý šéf ČSSD Prahy 16, Jan Kořínek, prodává přes e-shop své firmy Narita Dox v koronavirové pandemii žíravé bělidlo. Zákazníci ho dostávají v balíčcích s knihami, navádějícími, aby chemikálii použili jako lék proti covidu. Jen v roce 2020 vydělal milion korun, jeho spolupracovník dokonce 50 milionů. V USA hrozí propagátorům této látky doživotí, český lékový úřad tvrdí, že zakročit nemůže. Jen varovat...
 
VÁLKA ZAČNE VE STŘEDU
Téma
Neděle, 20 únor 2022
Válka je něčí zbožné přání, a to se musí nějak konkretizovat. Zpoza oceánu se snadno prorokuje. Někdo si válku přeje, někdo se jí hrozí. Jak vznikla válečná situace? Sám nevím, z jakých důvodů se už alespoň tři roky vede informační válka proti Rusku. Vzniklo to opravdu blížícím se termínem dostavby plynovodu North Stream z Ruska do Německa po dně Baltského moře, který nevyhovuje mnoha stranám? Ukrajině a Polsku hrozí, že ztratí příjmy z tranzitu přes svoje území, konkurenčním dodavatelům vadí levný ruský plyn, zatímco jiné zdroje jsou dražší, protože se musí zkapalňovat a vozit přes oceán.
 
ZÁBAVA NA VÍKEND - BUJNÁ ROMANTIKA JEDNÉ SLEČNY
:-)))
Pátek, 18 únor 2022
Celý týden jsem přemýšlela, co vám vymyslet - a pochopitelně i sobě - za zábavu. To, pro co jsem se rozhodla, může dopadnout suprově, ale taky to může být  (slušní čtenáři a něžné čtenářky prominou) setsakra průser. No, já pevně doufám, že se to kór moc nezvrhne až nepřevrhne, že to naopak ve vás všech vyvřou city, všechna ta nesplněná tajná noční přání a že se to povede.
 
BEZESNÉ NOCI VERONIČINY
Zážitky
Čtvrtek, 17 únor 2022
Minulý týden mí drazí sousedé opět řádili tak, jako by měl přijít konec světa, a tak jsem zkontaktovala příslušné orgány, aby udělali pořádek. Na nouzové lince se ozvalo: "Dobrý večer, tísňová linka, jak vám můžeme pomoci?" Já: "Dobrý večer nebo spíš noc, chtěla bych nahlásit rušení nočního klidu." Policie: "Ano a o co se jedná?" Já: "Mno, jak bych vám to řekla.. Moji sousedé provozují příliš hlasitý sex."
 
DALŠÍ EXTRA ZÁBAVA NA VÍKEND:
Zážitky
Čtvrtek, 17 únor 2022
Jak jsem vám před týdnem slíbila, mám pro vás na víkend další zábavu - tentokrát nebudete hledat různé varianty jednoho kousku slova, ale něco PODSTATNĚ NAROČNĚJŠÍHO! Jen počkejte, moji drazí a milovaní zajíci, až já to tu na vás vybalím!!  Tentokrát budete namáhat své smysly.


 
BANÁNY MÁM DĚSNĚ RÁDA
Nejen duše
Čtvrtek, 17 únor 2022

Unpeeled And Peeled Bananas Png Image - Cuantas Calorias Tiene Un Platano -  5472x3648 PNG Download - PNGkitBanány představují jedno z nejpopulárnějších druhů ovoce na světě. Málokdo si však uvědomí, jak neuvěřitelně dlouhou cestu musely do našich obchodů urazit. Zatímco většina ovoce a zeleniny se do značné míry liší podle toho, kde plody vyrostly, banány vypadají úplně stejně, ať už je koupíme v Evropě, Austrálii či Kanadě: 97 % světové produkce totiž tvoří odrůda Cavendish, jež v 50. letech nahradila jiný druh, zdecimovaný tehdy houbovými škůdci.

 
VŠETEČNICE SI NEVÍ RADY ... 2.
Úkol pro vás
Čtvrtek, 17 únor 2022
Mám další kamarádku. Kamarádka má manžela. Jsou spolu dvacet let, mají tři děti a manžel ji fanaticky miluje. Manžel chodí do práce, nechodí do hospody, veškerá rozhodnutí ohledně všeho dělá kamarádka - dovolené, nákupy, peníze, školy, děti… ale nikdy nemá od manžela žádné překvapení. Ani nějaké špatné, ale ani to dobré.
 
JAK RISKANTNÍ JE ŘÍKAT PRAVDU
Diskuze
Středa, 16 únor 2022
"Všechny problémy plynou z toho, že lidé, kteří nepracují, se nudí; protože nemají výplatu, tak kradou, ničí vše, na co přijdou, ničeho si neváží. Problém by se vyřešil hned potom, co by se u nás přestalo platit lidem za to, že nechtějí dělat. Jestli se někdo nastěhuje do nějaké lokality, a vzápětí ji svým chováním přetvoří ve vyloučenou, tak čí je to vina, kdo ty domy zbořil, kdo je počmáral, kdo zdevastoval tamější dveře? Každý obyvatel a každý starosta vám řekne, kdo to udělal. Ti obyvatelé, kteří tam bydlí!
 
ÚNOROVÉ ZAJÍMAVOSTI: REVIZOŘI MNE NECHTĚJÍ A JÁ ZAVAŘUJU
Zážitky
Úterý, 15 únor 2022
Jela jsem onehdy něco vyřídit. Metrem a pak ještě autobusem. Sedím si pohodlně a koukám z okna na dlouho nevídané ulice, když do uličky vstoupili dva mladí v uniformě. Jak jsem později zjistila, byla to uniforma revizorská. Tiše si prohlíželi legitky tam sedících, takže já zašmátrala také v kapse, abych omluvila svou bezjízdenkovost nějakou legitkou, na které je mé dávné datum narození.
 
VERONIKA - MIGRÉNY JSOU SVIŇA
Zážitky
Úterý, 15 únor 2022
Začalo to úplně nenápadně. Neutuchající bolest hlavy, která se mě držela zuby nehty celých šest týdnů. Růžové, žluté, zelené, modré ani žádné jiné tabletky nezabíraly a já nemusela hledat výmluvu, když jsem náhodou neměla chuť na sexuální hrátky, nebo když jsem chtěla vypoklonkovat nezvanou návštěvu. Po šesti týdnech už ta bolest byla otravná… později se přidalo škubání v levé straně obličeje, bolest očí, nemotornost, závratě a jednoho krásného večera jsem na chvíli oslepla na levé oko.
 
POUČENÍ O ČEŠÍCH A ČESKU
Téma
Úterý, 15 únor 2022
Plodný internetový autor Ross Hedvicek vydal pod názvem Povídání o psech a Psohlavcích krátké, ale závažné pojednání o současných poměrech v Česku. Popisuje je stručně tak, jak je vidí Čech žijící v cizině, když navštíví na krátkou dobu svou někdejší domovinu. Pokud někdo z našinců bude toto pojednání číst, příliš dobré nálady mu to nedodá. Ross Hedvicek vidí Čechy ostrým pohledem, jemuž nedokážou uniknout hlavní nešvary našeho života.
 
ŠOULET ANEB POMALU PEČENÉ KROUPY, FAZOLE A MASO
Nejen duše
Pondělí, 14 únor 2022
Ahoj Kudlanky a Kudlánci, všímáte si někdy, jak každé roční období přináší spoustu dění, jenom v zimě se venku zdánlivě neděje vůbec nic? Na jaře všechno pučí, v létě všechno vlaje, na podzim se vše vybarvuje, ale zima prostě jenom je. Všechno odpočívá, jako kdyby to odpočívalo vždycky. Jako kdyby krajina nikdy neusnula a nikdy se neměla probudit. Je to čas, který se zastavil. V kuchyni to bývá podobné.
 
TOHLE JE JEN PRO OTRLÉ ...
Téma
Neděle, 13 únor 2022
Autiste.cz - Studijní a herní webVětšina světové vlny pochází z Austrálie. Nejčastěji chovanými ovcemi v této zemi jsou merinos, které jsou speciálně vyšlechtěny tak, aby že mají kůži s mnoha záhyby, je to takový ovčí šarpej. Ale není to ovce, vhodná do tamějšího podnebí, protože pak přetížení vlnou na jejich těle způsobuje, že mnoho ovcí zkolabuje a zemře vyčerpáním z horka během letních měsíců. Ale to ještě není to nejhorší!
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 148 - 168 z 10259
[CNW:Counter]