O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


MASAKRY VÁLKY
Diskuze
Čtvrtek, 19 říjen 2023

Moderní stát Izrael, o jehož vznik usilovalo sionistické hnutí již od konce 19. století, se odvolává na biblickou myšlenku země izraelské, jejíž zaslíbení tvoří jeden z ústředních motivů judaismu po více než tři tisíce let. Samo jméno Izrael v běžném i náboženském užití označuje jak židovský národ, tak zemi izraelskou. Židé a pogromy na ně, byly známé už od středověku. Dokonce si myslím, že v minulosti byli pronásledovanějšími než Romové. Možná to bylo i tím, že na rozdíl od romského etnika byli a jsou vzdělanějšími a úspěšnějšími. Neznám případ před vznikem samostatného státu Izrael, že by židé byli původci a iniciátory válečných střetů a konfliktů.

 
TO BYL TEDY TRAPAS ...
Zážitky
Středa, 18 říjen 2023
Zouvám a přezouvám domácí i návštěvy. Při představě, jak po každé nevyzuté návštěvě klečím s rejžákem a drbu koberce, je mi zle. Proto bez milosti vyhodím  každého, kdo si bagančata v chodbě nevyzuje. Jednou, to byly děti opravdu malé, jsem si pěkně naběhla. Ráno mi manžel oznámil, že přijde z práce dřív, protože se u nás po poledni zastaví jeho šéf. ŠÉF??? Nastala mela. Vygruntovala jsem celý byt, všechno muselo být v pořádku a nikde ani smítko.
 
TEN NÁDHERNEJ KRYSAŘÍK
Zážitky
Pondělí, 16 říjen 2023
Manželka se pokoušela dceři vysvětlit, proč v tmavém oblečení je na slunci větší horko než v oblečení světlém. Bohužel, nachází-li se v šuplíku nadepsaném "Znalosti z fyziky" prázdno, těžko se z něj bere. "Na mě se nekoukej," řekl jsem jí, když pohledem hledala záchranu. Já šuplík s nápisem "Znalosti z fyziky" ani nemám. To však dítěti nevysvětlíte. Ba co víc, nesmíte mu to ani přiznat.
 
ÓM NADSAMEC - HEZKÝ TITUL, COŽ?
Diskuze
Pondělí, 16 říjen 2023

Nepamatujete si náhodou ještě na Nadsamce Gurua Járu? Brněnský krajský soud ho tuto středu propustil z vězení. Jaroslava Dobeše alias Guru Járu, i jeho spolupracovnici Barboru Pláškovou, kteří oba byli odsouzeni za znásilnění. Do byli policií přivezeni minulý týden, poté, co na Filipínách vyčerpali všechny právní možnosti získat tam náboženský azyl.

 
CHLEBA JE FAJN ...
Úkol pro vás
Pátek, 13 říjen 2023
Tak jsem vám slíbila, že sem hodím pár slov o našem chlebíčku vezdejším. Ano, oko moje zvědavé zahlédlo dva rozdílné balíčky, oba dvacetidekové, a oba každý za 34,90 Kč, což znamená, že tedy kilový by stál celých 174,50 Kč. Přiznávám, že jsem se docela podivila – ale nyní je pětatřicet korun „skoro nic“. Takže se nedivím, že si to lidi koupěj. A pak jsem si to vyfotila a doma se dívala do hlubin internetu.
 

 

 
PŘIZNÁNÍ JEDNÉ BABIČKY
Zážitky
Čtvrtek, 12 říjen 2023
Eva HauserováJe to obvyklá zkušenost prarodiček: když byly mé děti malé, na podobné hraní jsem neměla čas, nebo ani náladu, pořád jsem cítila nutkání stíhat něco jiného, co mi připadalo důležitější. Teď si to naopak užívám a jsem ráda, že mi vnoučátka poskytují pro hraní vhodnou záminku. Nejvíc hravého kutilského nutkání se ve mně probudilo s narozením vnučky, která je z nich nejmladší. Mohla jsem se pustit do domácí výroby domečku pro panenky a do šití panenčích šatiček!
 
AHOJ, TADY CÍPLÁ KUDLANKA
Úkol pro vás
Středa, 11 říjen 2023
Nojo, určitě jste si všimli, že poslední dobou kudla dost pauzíruje. Bodejť by ne, když pauzíruju já… Jsem už delší dobu v cizí kůži (tedy ne ve svý), a kupodivu, není to covid, zkoušela jsem se testovat, ale naštěstí mne tahle potvora zatím minula. Ale neuvěřitelně kašlu, kejchám, bolí mne v krku, pusu plnou oparů, a aby to nebylo jen tak, tak mne skoro pořád bolí hlava, a i když nic nedělám (tedy mimo nejnutnější procházky sepes, případně do nejbližšího obchodu), jsem unavená jak stachanovec po splnění závazku.
 
PODNÁJEM
Zážitky
Pondělí, 09 říjen 2023

Je to jednoduché - když jsou lidé, co by si koupili za stovku jeden obyčejný rohlík, proč by nebyli lidé, kteří takový obyčejný rohlík za stovku budou prodávat, že? Nebo ještě jinak: Když vám někdo řekne, že chcete-li rohlík, on vám řekne,že jo, ale za stovku... Berete to? Že se vám to zdá trochu padlé na hlavu? Ale jděte... Dneska je přeci možné všechno. Tedy - skoro všechno...

 
JSME EVROPSKÉ JEDNIČKY …
Diskuze
Pondělí, 09 říjen 2023
Ano, jsme na prvním místě mezi evropskými státy v počtu mladistvých, kteří si někdy v životě zapálili cigaretu, okusili alkohol nebo užili konopné látky. Závislost na tabáku se v populaci 14 až 19letých týká přes čtyřiceti tisíc dětí a mladistvých. U užívání alkoholu je situace ještě nepříznivější, odhadem nadměrné množství alkoholu pije přes 100 tisíc dospívajících.
 
STÁLÉ A SOUČASNÉ TÉMA - PENICILIN
Téma
Středa, 04 říjen 2023
Tohle jste už určitě mnohokrát četli a slyšeli, že nedostatek penicilinu nahrává odolným bakteriím. A přitom vznikají nové druhy angín a spály. Po letech relativního „klidu“ během pandemie se tyhle streptokokové infekce letos vrátily s nevídanou intenzitou. Jedním z důvodů současné zvýšené nemocnosti je i snížení naší imunity vlivem pandemie covid-19. Některé nemocnice v těchto dnech hlásí až šestinásobný nárůst.
 
 
JAK JSEM SE UČILA NA KLAVÍR
Téma
Středa, 04 říjen 2023
Jako malá jsem byla strašně aktivní dítě. V pondělí výtvarka, v úterý klavír, ve středu taneční a výtvarka, ve čtvrtek sbor a v pátek dramaťák. Bylo mi deset a chtěla jsem dělat všechno. Domů jsem chodila kolem čtvrté odpoledne. Učení mi šlo, takže nebylo nutné ubírat mých zájmů. I když až tak moje zájmy to nebyly. Do většiny kroužků jsem chodila proto, že tam chodily moje kamarádky. Na klavír jsem se ale přihlásila, protože jsem měla doma malé dětské klávesy a uměla jsem na ně zahrát maximálně "Ovčáci čtveráci". Rodiče mi ale pak koupili velké klávesy a přihlásili k místní učitelce.
 
UŽ JE TU ZASE!!!
Diskuze
Úterý, 03 říjen 2023
Mám na mysli Covida. Když to před třemi lety začlo, byli jsme dost zděšení. Pandémie! No těbuch! V rádiu, televizi, internetu, novinách, nic jinýho než pandémie. Začala doba náhubků, ženský šily náhubky jak zběsilý, pokud se někdo odvážil i nepatrně zakašlat v tramvaji, hrozilo mu lynčování spolucestujícíma. Když MUDr Prymula zkraje v televizi prohlásil, že to bude trvat zhruba dva roky, měli ho všichni za vyšinutýho blázna. Však si ty začátky pomatuje každej.
 
MOUŘENÍNI SPLNILI SVÉ POVINNOSTI
Diskuze
Pondělí, 02 říjen 2023

Devětadvacetiletá specialistka na bezpečnostní politiku a bývalá novinářka Markéta Řeháková začala v květnu 2022 působit jako manažerka komunikace v iniciativě SPOLU SILNĚJŠÍ založené generálem ve výslužbě Petrem Pavlem. Když Petr Pavel koncem června ohlásil svůj záměr kandidovat na post prezidenta České republiky, zaujala stejnou pozici i v rámci jeho kampaně před prezidentskými volbami konanými v lednu 2023.

 
ZAVAŘOVAČKY, TEDY SKLENICE ...
Úkol pro vás
Pondělí, 02 říjen 2023
Tak jsem jimi už dvě tašky naplnila - jsou krásné, čisté jak z obchodu přinešené, malé, menší i větší, i ty třičtvrtělitrové - a nevím, co s nimi. Je mi fakt líto je jen tak vyhodit do kontejneru... Jsou bez nálepek, víčka v perfektním stavu. Pokud byste někdo chtěl, jsou k mání zadarmo, pochopitelně, jen bych byla ráda, že ještě budou někomu k něčemu :-). Dávám tomu týden, a pak je tam odnesu, takže - pokud někdo má zájem, jsou tu. Já už dozavařovala. :-)))
 
SLAVNÝ ZA KAŽDOU CENU ...
Téma
Neděle, 01 říjen 2023
ACER PSEUDOPLATANUS L. – javor klen / javor horský | BOTANY.czVe Velké Británii neznámý vandal pokácel nejznámější strom v zemi, Strom Robina Hooda Byl to překrásný tři sta let starý javor klen, který rostl nedaleko Hadriánova valu v části zvané Sycamore Gap, v anglickém hrabství Northumberland. Jeho poloha v mezeře mezi kopci byla pro svou fotogeničnost vyhledávaným cílem turistů. Smutné je, že podle všeho strom padl pro pochybnou slávu vandala: "Budu slavný na Tik Toku"... Ano, podle dosavadního vyšetřování by měl být tím zodpovědným šestnáctiletý kluk...
 
O POČASÍ A HLAVNĚ JMENINÁCH TOHOTO TÝDNE
:-)))
Pátek, 29 září 2023
Počasí nám zatím přeje, záplavy, vánice, vedra, uragány, nic takového se v našich krajích zatím nekoná a doufejme, že v nejbližší době ani konati nehodlá. Pozoruji z oken stromy, které se den ode dne stále krásněji vybarvují, stýská se mi po zahrádce, kterou už dávno nemám a vzpomínám na to nádherné podzimní pinožení - co vyhrabat, očistit, osušit, schovat na jaro; co opravit, přerovnat, co sehnat k zasazení, aby napříště zahrádku okrášlilo... A především, kam a jak všechno to sklizené uložit, zavařit, naložit...
 
HRDINOVÉ, CO CHTĚJÍ DO NEBE
Diskuze
Pátek, 29 září 2023
Dva, na pohled běžní mládenci, jeden patnáctiletý, druhý o rok starší, žijící v Rakousku, se nedávno s absolutním klidem přiznali, že by strašně rádi „zabíjeli křesťany“ a „obnovili chalífát“. Ten mladší navrhl útok na střední školu, na kterou chodil. Tak se rozhodli, že tam spolu zmasakrují co nejvíce lidí. Oba kluci pak při výslechu u soudu téměř s hrdostí prohlásili: „Chtěli jsme postřílet všechny křesťany ve třídě!“
 
SUPER SELFÍČKO, PANÍ, POJĎTE SEM!
Zážitky
Čtvrtek, 28 září 2023

„Nechcete fotku se sovičkou, nebojte se, vezměte si ji na ruku!“ „Nemáte zájem o snímek s hadem?“  U Karlova mostu nebo v Karlově ulici, kde je velká koncentrace lidí, je často vidět lidi, nabízející focení se zvířaty, ptáky. A to přesto, že je to nezákonné. Pražské úřady se proti lidem, kteří v ulicích prodávají lidem tento způsob selfíček, snaží bojovat dlouhodobě.
 
DOBRÁ RADA NADE VŠE
Úkol pro vás
Středa, 27 září 2023

 Potřebuju radu. Občas se mi stane, že z pračky vyndám prádlo nechutně chlupaté. A nejhorší je, když je to tmavé barvy… Důvod? Různý. Například zapomenutý papírový kapesníček někde v kapse. Ale někdy se tak stane i – pro mě – zcela bezdůvodně. Sama si říkám, že jsem asi předtím prala nějakého línajícího psa, jinak si to neumím vysvětlit. A tak to nejprve někde jen tak povaluju, přemýšlím nad tím, a pak to vrazím zpátky do pračky a máchám a máchám. 


 
PO NÁS POTOPA - MÍT SE FAJN JE FAJN!
Téma
Středa, 27 září 2023
Škoda Superb III 2.0 TDi 4X4 naftaOsmačtyřicetiletý Zdeněk Godla je králem exekucí. Dostal se do dluhové pasti, z níž se jen těžko hledá východisko. Měl opravdu velkou šanci, ale ... Nejen že nesplácí své staré dluhy, ale navíc průběžně dělá nové. Jedná se cca o 1,5 milionu, a to celkem 49 věřitelům.. A neuvěřitelné - risknul dlužit i finančnímu úřadu, nezaplatil zhruba 123 tisíc korun na sociálním pojištění, a také neplatí nájemné… A to přesto, že dost dlouho vydělával minimálně sto až dvě stě tisíc Kč měsíčně. Ach jo.
 
NAŠE PUTOVÁNÍ ZA SVOBODOU - II.
Zážitky
Pondělí, 25 září 2023
Běžel čas a přišlo pozvání pro mě na závěrečný pohovor u INS. Měl jsem přinést potvrzení o složených zkouškách ze znalostí Ameriky, a protože se podivnou náhodou ztratilo, musel jsem zavolat do ústředí ACT o duplikát. Tam jsem se dozvěděl, že oni už zkoušky nedělají z rozhodnutí INS, ale moje doklady mají a posílají. Také jsem měl přinést úředně přeložený a ověřený překlad rozvodového rozsudku a oddacího listu. Znova telefony, cena mezi 300 až 600 dolarů.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 148 - 168 z 10928
[CNW:Counter]