O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


MÁTE RÁDI OKURKY?
Nejen duše
Středa, 03 únor 2021
Image result for okurkový salát s rajčatyJen pro zajímavost - ty úplně první pochází z Thajska, Nepálu a severní Indie. Do Evropy, ke starým Řekům a Římanům, se dostaly přes Čínu. U nás se začaly konzumovat až ke konci šestnáctého století, což je dokonce písemně doložené. A protože tato nízkokalorická zelenina je bohatá na vodu, proto ji určitě doporučuju do boje s nadváhou.
 
JAK JE U VÁS DOMA? TEPLO? SUCHO?
Téma
Středa, 03 únor 2021
Myslím v těchto dnech – v zimních, lezavých, kdy je jednou plno sněhu, příště mráz, který střídá obleva, aby to zas všechno přes noc namrzlo a zklouzatělo. Takže DOMA, ve vašem obýváku, ložnici, případně ostatních prostorách - jak tam je? Máte doma krásné teploučko, tak akorát na lehké domácí „cokoliv“? Nebo musíte být spíš tepleji oblečeni? Jak často a jak dlouho větráte?
 
PRAŽSKÉ DÁVNÉ ZAJÍMAVOSTI - 6.
Tady a tam
Úterý, 02 únor 2021
Fotogalerie Nuselský most - most sebevrahů - Nuselský most - zábrana - č.  939042 | Turistika.czSpousta staveb v Praze má své přezdívky, někdy nelichotivé, jindy neutrální. Nuselský most ale zůstává stranou: je zřejmě tak užitečný a tak vytížený, že se do něj raději netrefujeme. Jedinou výjimkou je přízvisko Most sebevrahů. Most Klementa Gottwalda byl slavnostně uveden do provozu v únoru 1973. A už krátce po  otevření se objevila jeho největší slabina – nízké zábradlí. Do údolí se přes něj začali houfně vrhat sebevrazi.
 
ÚŽASNÝ VÝLET ŠIMPANZE HAMA
Téma
Úterý, 02 únor 2021
Je to už tak dlouho - před šedesáti lety, 31. ledna 1961 v 17:55 SEČ, na palubě lodi Mercury-Redstone 2 odstartoval do vesmíru 'předskokan' amerických astronautů. Památný let trval 16 minut a 39 sekund. Ham při něm vystoupal do výšky 235 kilometrů a strávil šest minut ve stavu beztíže. Jmenoval se Ham a byl prvním hominidem ve vesmíru. A vlastně i prvním Afroameričanem, protože se narodil v Kamerunu a žil ve Washingtonu.
 
SVŮJ ŠIRÁK ODHODIL DO DÁLI ...
Téma
Pondělí, 01 únor 2021
Muselo se to přihodit asi tak v létě 1971, ale spíš asi ještě o rok později. Byla jsem s Karlem domluvená, že půjdeme na nějaký film do Sevastopolu, do kina vedle Prašné brány. Měla jsem na něj počkat před pasáží a chtěli jsme si před filmem ještě dojít do vedlejšího automatu Arbat na skvělý boršč. Jestli něco bytostně nesnáším, tak nedochvilné lidi a jako na just jsem žila s někým, kdo v životě nepřišel nikdy nikam včas.
 
NEDĚLNÍ OBĚD U POTENCIÁLNÍ TCHÝNĚ
Zážitky
Pondělí, 01 únor 2021
Kdysi dávno jsem chodila s mládencem, který to se mnou myslel vážně (protože mě ještě dobře neznal) a pozval mě na nedělní oběd k mamince, aby mě představil. Jak jistě víte, návštěva u potenciální tchýně je v podstatě vymezování území mezi snachou a vyvdanou maminkou. Ujasňují se pozice, odhalují se slabosti či silné stránky soupeře, a také se mnohé dozvíte o svém vyvoleném, neboť prostředí, ve kterém vyrůstal, bude chtít nasimulovat i v domácnosti se svou ženou.
 
BYLA JSEM ŠIKANOVANÁ
Diskuze
Pondělí, 01 únor 2021
Následující rozhovor se týká mnoha "bolavých" stran života - devatenáctiletá studentka střední školy Georgia Hejduk, jedna z TOP25 finalistů soutěže Středoškolák roku, se rozpovídala o svém projektu Zastavme šikanu, o vlastních zkušenostech s šikanou, o tom, jaké to je být transgender člověk, a o dalších činnostech, kterým se věnuje.
 
MALÁ VZPOMÍNKA NA LÁĎU ŠTAIDLA
Téma
Pondělí, 01 únor 2021
Jiří Štaidl - Dvorní textař Karla Gotta a přítel, jakého už zpěvák nikdy  poté nenašel | iREPORT – music&style magazineMohlo by se zdát, že spojenectví redaktorka a fotograf bude výnosná kombinace. Co on vyfotí, já navíc popíšu, případně, s kým já udělám rozhovor, toho on vyblejskne. Jenže - to by nemusela existovat věčná bitva, kdo "tam toho bude mít víc" - jestli já textu, nebo on fotek... Ale nakonec jsme se vždy nějak shodli, případně nás usměrnili z redakcí časopisů. Každopádně to byla krásná doba. Byli jsme mladí, naše "oběti" jakbysmet, a i když doba nestála za moc, bylo nám fajn.
 
KAMARÁDKA MI SPÍ S MANŽELEM
Úkol pro vás
Neděle, 31 leden 2021
Dobrý den, jako by nestačilo, co se ve světě děje. Jsem absolutně bezradná, nikoho, s kým bych se poradila, nemám. Tak třeba mi poradíte. Jsem už deset let vdaná, je mi 35 let, manželovi 46, máme spolu dvě děti, osm a pět let, a psa. Takové normální manželství. Do minulého týdne. Bohužel jsem se koukla manželovi do telefonu a našla zprávy od naší společné kamarádky. Posílali si nahé fotky a domlouvali se na dalším setkání.
 
MÝ KRISTOVY DRAHÝ ROKY
Próza a poezie
Neděle, 31 leden 2021
Bylo mi třiatřicet, byla jsem ošklivá, tlustá a cítila jsem se na umření. Každé ráno cestou do práce jsem byla připravena vrhnout se pod první rozjetý vlak. Jediným problémem na této skutečnosti bylo jen to, že v širokém okolí se nenašly jediné vlakové koleje. Několikrát denně mě napadaly šílené scénáře mé tragické smrti, jako například, že mě na chodníku srazí cyklista, který tam nemá co dělat a já upadnu tak nešťastně hlavou na obrubník…
 
DOMÁCÍ A HOSTÉ
Zážitky
Čtvrtek, 28 leden 2021
Image result
Host do domu, bůh do domu. Host do domu, hůl do ruky. Nebo ještě Ryba a host třetí den smrdí? Co si o tom myslíte vy? Velice by mne zajímal váš názor a nápady na jednání s hosty. Proč se ptám? Já vím, že teď to není tak akutní, ale ... Ještě před covidem jsme měli u nás dvě návštěvy. Kamarádka a dcera, a pak jiná kamarádka, dcera a navíc jejich pes. Vždy se jednalo o týdenní pobyt. Máme naštěstí volný pokoj, takže ohledně prostoru bylo vše v pohodě.
 
NOČNÍ DRAMA V HOTELU NA JAMAJCE
Zážitky
Středa, 27 leden 2021
Než vám povím další dramatický příběh z mého cestování po Jamajce, podělím se o několik zajímavostí. Možná víte, možná nevíte, že Jamajka se stala nezávislou v roce 1962, ale přesto je nadále konstituční monarchií, byť nezávislou na Velké Británii. Takže se toho v podstatě moc nezměnilo. Pořád jim šéfuje královna Alžběta II. Původními obyvateli byli indiáni Aravakové, ale díky anglickým kolonistům a otroctví byli skoro vyhubeni, proto si UK na pomoc přivezla africké otroky, jejichž potomci jsou současní obyvatelé Jamajky.
 
RUSOVLÁSKY - ŽENY OHNIVÉ
Téma
Úterý, 26 leden 2021
Fotogalerie: 16 důkazů, že pihaté zrzky jsou nejkrásnější - JenProMuzeZářivě rudé kadeře, bílá pleť, rozsypané kouzelné pihy, modré či zelené oči. Na ulici jsou nepřehlédnutelné. Některými muži milované, některými zatracované. Nedávno jsem četla zajímavou statistiku: pokud by si muži mohli vybrat, jestli ztroskotat na pustém ostrově s blondýnkou, brunetou či rusovláskou, valná většina by si vybrala blondýnku, menší část brunetku a rusovlásku by si vybralo jen 5 % mužů. Musím přiznat, že mě ta statistika překvapila, i když čert věř statistikám, že.
 
ZÁBAVA JE KDYŽ - MÁTE DCERU ...
Zážitky
Úterý, 26 leden 2021
Jednou takhle odpoledne se má dcera drahá prvorozená ocitla v rozpoložení, že by bylo vhodné se osamostatnit a být definitivně plně svéprávná (tzn. uklízet, jíst, přicházet – všechno tak, jak a kdy jen ona chce. Prostě nemuset respektovat žádná trapná rodinná pravidla). Vybrala si tedy v annonci několik zajímavě znějících nabídek: kde inzerovali byt na pronájem, respektive hledali někoho, kdo by jim za možnost bydlení v jejich nadpočetném bytečku vylepšil životní úroveň. Ceny a možnosti různé až hrůzné.
 
DOPIS Z RAKVE
Zážitky
Pondělí, 25 leden 2021
Ghost-buster says he mixes science and spirituality - The Economic TimesMá drahá! Znáš mě. Nikdy jsem nenechával nic náhodě. Myslel jsem vždy na zadní kolečka. Na naše blaho. V rozhodování jsem býval vždy o krok dopředu a často jsem i předvídal. Nesnášel jsem drby, živelnost, nedochvilnost, neověřené pravdy, spěch na poslední chvíli a tzv. žití ze dne na den. To Ty ale víš. Prožili jsme spolu velkou úsečku ze dvou století. Spoustu krásných chvil, ale - to naše usmiřování po sporadické Itálii, opětné dobývání, bylo pro mne vždy nejkrásnější...
 
PODRUHÝ A NAPOSLEDY!
Zážitky
Pondělí, 25 leden 2021
KDO NEUVIDÍ, NEUVĚŘÍ ...   Náš drahej "Neuvěřitelnej čtenář"  se nechal znovu zlákat vidinou nádherného voňavého daru božího, jinak řečeno chleba. Ani se mu nedivím, protože jak dobře vím - nejvíc chlebových kutilů se nalézá právě mezi muži. To oni vymýšlejí všechny možné kvásky, směsi, postupy...  A tak tedy i Pepa NČ se s vervou sobě vlastní pustil do boje s moukou a dalšími přídavnými surovinami, aby si "udělal dobře":
 
MÁME SE BÁT, NEBO NA "SÍTĚ" KAŠLEM?
Téma
Neděle, 24 leden 2021
ZNÁTE RÁDIO SVOBODNÉ UNIVERSUM? Nebudu vás nijak ovlivňovat - tohle čtu a poslouchám, a vám to též doporučuju - k přečtení či poslechu!  Jejich redakce píše: "Hledáme staré recepty na nové problémy, i nové recepty na staré problémy. Jsme přesvědčeni, že v moudrosti předků je více dobra, než ve všech módních ideologiích dohromady, že ideály lidskosti a hodnoty naší civilizace nemají a nesmí být rozbity, ztraceny, zapomenuty. Zajímají nás lidé a jejich myšlenky, proto s lidmi rádi mluvíme, nevyslýcháme je."
 
PODNEBÍ, POČASÍ A MY
Téma
Neděle, 24 leden 2021
Chystá se změna počasí a vy o ní víte dopředu, aniž byste se museli dívat na předpověď? Když se schyluje k dešti, bolí vás klouby, při změně tlaku se vám točí hlava, a když fouká, jste podráždění? V tom případě jste nejspíš meteosenzitivní. Citlivost na počasí postihuje ve vyspělých zemích až 75 procent lidí.

Více na https://prozeny.blesk.cz/clanek/pro-zeny-zdravi-zdravi/426594/citite-se-spatne-pri-zmenach-pocasi-nejste-hypochondri-vime-cim-to-je.html?utm_source=prozeny.blesk.cz&utm_medium=copy
Chystá se změna počasí a vy o ní víte dopředu, aniž byste se museli dívat na předpověď? Když se schyluje k dešti, bolí vás klouby, při změně tlaku se vám točí hlava, a když fouká, jste podráždění? V tom případě jste nejspíš meteosenzitivní. Citlivost na počasí postihuje ve vyspělých zemích až 75 procent lidí.

Více na https://prozeny.blesk.cz/clanek/pro-zeny-zdravi-zdravi/426594/citite-se-spatne-pri-zmenach-pocasi-nejste-hypochondri-vime-cim-to-je.html?utm_source=prozeny.blesk.cz&utm_medium=copy
hystá se změna počasí a vy o ní víte dopředu, aniž byste se museli dívat na předpověď? Když se schyluje k dešti, bolí vás klouby, při změně tlaku se vám točí hlava, a když fouká, jste podráždění? V tom případě jste nejspíš meteosenzitivní. Citlivost na počasí postihuje ve vyspělých zemích až 75 procent lidí.

Více na https://prozeny.blesk.cz/clanek/pro-zeny-zdravi-zdravi/426594/citite-se-spatne-pri-zmenach-pocasi-nejste-hypochondri-vime-cim-to-je.html?utm_source=prozeny.blesk.cz&utm_medium=copy
hystá se změna počasí a vy o ní víte dopředu, aniž byste se museli dívat na předpověď? Když se schyluje k dešti, bolí vás klouby, při změně tlaku se vám točí hlava, a když fouká, jste podráždění? V tom případě jste nejspíš meteosenzitivní. Citlivost na počasí postihuje ve vyspělých zemích až 75 procent lidí.

Více na https://prozeny.blesk.cz/clanek/pro-zeny-zdravi-zdravi/426594/citite-se-spatne-pri-zmenach-pocasi-nejste-hypochondri-vime-cim-to-je.html?utm_source=prozeny.blesk.cz&utm_medium=copy
Chystá se změna počasí a vy o ní víte dopředu, aniž byste se museli dívat na předpověď? Když se schyluje k dešti, bolí vás klouby, při změně tlaku se vám točí hlava, a když fouká, jste podráždění? V tom případě jste nejspíš meteosenzitivní. Citlivost na počasí postihuje ve vyspělých zemích až 75 procent lidí.
 
VERONIČČINA MEXICKÁ TELENOVELA - 3.
Zážitky
Neděle, 24 leden 2021
Tak tedy, máte to mít. Zde je závěrečné pokračování mé mexické telenovely. Ponížení, stud, zloba, neštěstí, zoufalství, bezmoc, roztříštěnost a spousta jiných negativních emocí se mnou cloumaly, když jsem se vracela do svého přechodného bydliště. Rozhodnuta, že odjedu okamžitě a opustím to neorganizované a špinavé město, horečnatě jsem začala balit kufry a všechny serepetičky, které jsem za rok v Mexiku nastřádala.
 
VERONIČČINA MEXICKÁ TELENOVELA - 2.
Zážitky
Čtvrtek, 21 leden 2021
Ano, byla to láska!! Od té doby, co jsem poznala Sergia, trávili jsme spolu veškerý volný čas. Ukázal mi nejtajnější zákoutí toho milionového města a tak jsem se dostala i na místa, kam se běžný turista nedostane. Krom Garibaldi, kde se setkávají „mariachis“ ze všech koutů Mexika, mě obeznámil i s bohatou kulturou Mexičanů. Navštívila jsem vesničku Lidice, kterou tak pojmenovali na počest vypálení Lidic, navštívila jsem českou kolonii, kde žila řada významných lidí, kteří do Mexika emigrovali za druhé světové války.
 
TEN DRUHÝ MUSÍTE ČÍST NAHLAS!!!
:-)))
Čtvrtek, 21 leden 2021
No, napřed jeden vtípek, a to "nahlas" následuje ... Obchodní cestující vypovídal u rozvodového soudu. Soudce se ho ptá: "Prosím vás, vysvětlete nám povahu incidentu, který ve vás vzbudil obavy o ženinu věrnost." "Víte, v podstatě celý týden jsem na cestách a domů se vracím na víkend. No, a jednou takhle v sobotu večer jsme se se ženou věnovali pěkně vášnivému sexu, když stará paní od vedle zabouchala na zeď a křičí: "To toho nemůžete nechat aspoň přes víkend?"
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 148 - 168 z 9835
[CNW:Counter]