O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


JE TOHLE MOŽNÝ??? TO JE ŠÍLENÝ...
Diskuze
Úterý, 17 květen 2022
Vezmete velkou zavařovačku a malinké kotě. Kotě dáte do čtverhranné zavařovačky ....  Jo. Je to neuvěřitelné, ale lidi přijdou na neskutečné věci - takže i na čtverhranné kočky, které žijí ve sklenici. Na tento nápad přišel už v roce 2000 student MIT Dr. Michael Wong Chang. A od té doby je dostupný návod, jak roztomilou malou kočku přimět  růst jako bonsai - do tvaru nádoby. Tedy: "Kočka-bonsai".
 
JAK NA TOHO MÉHO?
Úkol pro vás
Pondělí, 16 květen 2022
Ahoj lidi, chci se zeptat, jestli někdo nejste na tom podobně jako já. Nebo případně mi napište, co dělám špatně a co bych dělat jinak jinak? Mám hodného manžela, nepodvádí mě, snad i miluje, ale přijde mi, že toho chce po mně hrozně moc. Opravujem starý dům; manžel si dělá skoro všechno sám. Má toho hodně - v práci je od rána do večera a pak jde ještě něco popracovat.
 
PŘÁTELÉ, NEVKLÁDEJTE ODKAZY
Téma
Pondělí, 16 květen 2022
Milá Lenko1 a další, prosím, nevkládejte odkazy na jiné weby. Je z toho pak zbytečný problém... A tím nemyslím to, že např. vložení velkého obrázku, který přesáhne možnosti místa na komentář, okamžitě rozhodí celou kudlu. - Tedy, fakt musím přiznat, že mám Kudlanku docela ráda, a nechci, aby byla taky zavřena. S tou dávkou odkazů a "roztomilých fotek" se to fakt přehnalo. Rozhodně je "kudla už v merku". Takže tak... Jinak srdečně zdravím.
 
PŘIJELI ZE ZAKARPATÍ ...
Téma
Pátek, 13 květen 2022
Uprostřed Prahy, na Hlavním nádraží, se "ubytovalo" asi pětset ukrajinských Romů. Přestože část mohla přespat na provizorních lehátkách, která poskytla Správa železnic, dalším byl k dispozici lůžkový vlak, tak mnozí spali na tamějších chodbách na zemi, jen na dekách či spacích pytlích. A protože se tato neúnosná situace už opravdu musela řešit - bylo rozhodnuto postavit (alespoň pro některé) stany v Troji. Budou tam vhodná lůžka, nezbytné hygienické zázemí, sprchy, prostor pro jídelnu atd.
 
ZAPOMENUTÍ ... - II.
Téma
Pátek, 13 květen 2022
Vojáci jsou v podstatě „něco“, co stát a vláda použije jako živou zbraň proti nepříteli. Zajímavé je, že nikdy se nebijí, či neperou ti, kteří jsou „nahoře“, kteří na sebe navzájem svádějí nejrůznější viny. Vojáci jsou velká anonymní hmota… A je zcela jedno, jsou-li to mládenci a muži z války před tisíci lety či současní … Jsou živými oběťmi. Vrátím se dnes ještě jednou k těm několika ztraceným a opuštěným vojákům ze II. světové války. Však bůhví, kolik jich bylo takhle po světě ztraceno, a nikdy se nenašli…
 
ZAPOMENUTÍ ... - I.
Téma
Čtvrtek, 12 květen 2022
Teruo Nakamura | Discography | DiscogsKdyž Japonci podepsali mírovou smlouvu s USA 2. září 1945, skončila druhá světová válka. Předchozích devět měsíců před japonskou kapitulací bylo podle Muzea druhé světové války jedněmi z nejtragičtějších. Podpis mírové smlouvy urychlily dvě atomové bomby svržené Spojenými státy na japonská města Hirošima a Nagasaki, které zabily desítky tisíc japonských civilistů. ALE...
 
HLÍDÁTE SI VÍC ZADEK NEBO PŘEDEK?
Zážitky
Čtvrtek, 12 květen 2022
Tohle by mohla bejt nesmírně zajímavá studie psychologická, někdy až psychiatrická, popř. i diplomka na VŠ. Když můžou akademickýho titulu dosíci takový skvosty, jako např: "Kůň a jeho podíl na tvorbě hodnotové orientace současné společnosti?" "Osobnost papouška šedého (Psittacus erithacus) a její stabilita v čase." "Sexualita zakrslých králíků." Tak proč bych nemohl i já přispět se svou troškou do mlýna?
 
FOTOGRAFIE PRO SEZNAMKU
Téma
Čtvrtek, 12 květen 2022
KAVÁRNA VIDÍM VÁS - BlogosféraTo takhle odpovíte na seznamovací inzerát sympatickému člověku vašeho věku a při osobním setkání zklamaně zjistíte, že váš protějšek fakt hodně zanedbal aktualizaci přiložené fotografie... Prý, čemu se divím, je to běžná praxe. Inzerent se chce dělat mnohem zajímavější, než tomu ve skutečnosti je. Většinou má spoustu ušlechtilých zálib a zaměstnání, kde si ho považují, diplom z parašutistického výcviku, dceru z prvního manželství na francouzském lyceu, domeček s bylinkovou zahrádkou, pár věrných přátel z fotbálku a přítulné štěňátko.
 
NA EMANA? NA BLBEČKA? NA IVANA? NA HAVLA?
Zážitky
Středa, 11 květen 2022
K holiči jsem, coby děcko, chodil s tátou strašně nerad. Hrozný bylo to čekání, aspoň pět pánů před námi, všichni s novinama v rákosovejch rámech, který tam visely na věšácích, až konečně: "A další prosím". Pak deset minut utrpení, v zrcadle se místo mě pitvořil slušnej hoch, neboli volízanej vdolek. Styděl jsem se vylézt na ulici a první, co jsem rukama udělal, bylo totální rozcuchání mokrýho zbytku. Aspoň nějakej vzdor, i když plat prtnej.
 
MÁMA UŽ MĚ NEMÁ RÁDA
Úkol pro vás
Středa, 11 květen 2022
Nevím jak začít - potřebuju se asi jenom vypovídat… Vždycky jsme měli doma mezi sebou (rodiče, brácha, já) výborné vztahy. Samozřejmě každý má své chyby, ale drželi jsme všichni za jeden provaz a dali by jeden za druhého ruku do ohně. Mámu s tátou jsem vždycky vnímala jako jistotu a zázemí, spřízněnou duši. Já jsem momentálně druhým rokem rozvedená, žiju sama se svojí pětiletou dcerkou. Mám ale trápení - mám delší dobu pocit, že mě už nemá ráda.
 
ZNÁSILNĚNÍ NEOMLOUVÁ?
Diskuze
Středa, 11 květen 2022
Je to dávno, dávno tomu, co nechtěně těhotné musely před potratovou komisi. Měla jsem jednu kamarádku, která přišla do jiného stavu na nějakém mejdanu. Ano, neměla tam chodit, neměla nic pít, neměla nic dovolit, natož mít sex s někým, koho vlastně ani moc neznala. Ale - stalo se. Neodsuzovala jsem ji, není na světě totálně bezúhonný člověk, který by v životě neudělal chybu. Ale co následovalo, si vy, kteří už "něco pamatujete", možná dovedete představit.
 
DOMOV NEBO KLEC?
Úkol pro vás
Pondělí, 09 květen 2022
Ahoj Kudlanko a vy všichni. Potřebovala bych poradit. Někdy, když o své situaci mluvím s nějakou kamarádkou, tak mám pocit, že mi odpoví: „Nojo, dobré bydlo tě pálí!“ Jenže, ono to ani není tak dobré bydlo, jako spíš zlatá klec. Bydlíme s manželem a naším ročním synem v jednom starším pražském domě, který byl zřejmě určen pro bohatší lidi – protože náš byt je přes celé patro, a dá se říci, že je víc než prostorný. Bydlí tu manželova matka se svým manželem, jeho sestra s dvěma kamarádkama, jeho bratr s přítelkyní a jeho babička.
 
POTRAPTE SVÉ MOZKOVÉ ZÁVITKY...
:-)))
Pondělí, 09 květen 2022
Hádáního tu bylo dost, což o to, ale stejně vám ještě nějaké přidám. Tentokrát však budete potřebovat místo klávesnice zapojit víc to, co máte schováno nad krkem. Nojo, myslím mozek, ne nos, pusu, ani oči… Jsem zvědavá, kdo a jak to vyluští… (Náročnost? Asi tak 13letí to zvládnou stopro.)
 
MUSÍM SE POCHLUBIT:
Téma
Sobota, 07 květen 2022

Nevím jak vy, ale já jsem opravdu spokojená, dalo by se dokonce říct, že nadšená. Zůstanu-li u přirovnání Kudlanky k hospodě, kde se debatí, tak musím napsat, že jsem moc a moc ráda, že se asi jiskří na prima časy. Debatuje se tu o věcech hořlavých, a přesto, až snad na minivýjimky, zdejší podnebí působí docela fajn. Ale ano, v hospodě to lidem přeci taky občas ujede... Jenže:

 
ŽENSKÉ NA PŘECHODU?
Zážitky
Sobota, 07 květen 2022
Dneska taková drobnůstka. Seděla jsem během oběda u okna a pozorovala jsem přechod. Jakoby ne ten svůj, na ten se tvářím, že ho nevidím, ale ten namalovanej na silnici. O tom by se tyjo snad taky dala napsat kniha. Jak lidi přechází silnici. Myslím, že psycholog by z toho mohl udělat slušnej rozbor osobnosti. Někdo se rozhlíží, někdo to má na háku - však mě vidí, neeee?
 
O VÍKENDU SE SMĚJTE ...
:-)))
Sobota, 07 květen 2022
Image result for loversZazobaný muž udržuje delší dobu poměr se svou mladičkou milenkou. Ta jednoho přijde a řekne mu, že je těhotná. Muž je ochotný udělat cokoli, aby se vyhnul skandálu a rozvodu, a tak jí navrhne, aby odjela třebas do Itálie, porodila a žila tam i s děckem a že on bude na dítě platit, jak se sluší, do 18 let. „A jak ti dám vědět, že už se dítě narodilo?“ ptá se ještě milenka. „Prostě mi pošli pohled a napiš na něj spaghetti.“
 
JÁCHYMOVSKÉ LÁZNĚ
Téma
Středa, 04 květen 2022
Léčebné lázně Jáchymov - Home | FacebookNeznámí podnikatelé, anonymní akcionáři, off-shore firmy. To jsou z valné části vlastníci českých léčebných lázní. Je zhruba to rok, co bez větší publicity proběhla zpráva, že léčebné lázně Jáchymov koupil celé Arab Ali Fadran Ali Alfadran ze SAE, a je jediným akcionářem akciového kapitálu 202 mil. Hodnota lázní s asi 12 lázeňskými domy je však samozřejmě mnohem vyšší.
 
NA VAŠE PŘÁNÍ, MOJE PŘIKÁZÁNÍ
Diskuze
Úterý, 03 květen 2022

Nepřipadá vám, že se tu hádáte o něco, co můžete ovlivnit stejně, jako počasí v Austrálii? Lidé se na internetu často hádají o různých tématech, mnohdy o těch, kterým zas tak moc nerozumí (i když jsou o tom stoprocentně přesvědčeni). Účelem sporu je určit pravdu. Ale nikdo z vás není specialistou, odborníkem na dané téma natolik, aby mohl skutečně danou pravdu kázat. Jde především o vaše „přesvědčení“, o váš vlastní názor.

 
ZEPŘEDU NEBO ZEZADU - CO JE LEPŠÍ?
:-)))
Úterý, 03 květen 2022
Kvůli tomu se občas přou mnozí lidé – vypadá to sice jako záležitost jednoduchá, dá se říci až bezpředmětná, ale zkuste někomu na jeho způsob „sáhnout“. Ale vězte, že tento detail je skutečně důležitý. Možná byste si řekli, že je to jedno, ale pozor, svět se i v tomto případě skutečně dělí na dva poměrně radikální tábory. 
 
JENÍK FLAŠKA A JEHO PŮVABNÁ POEZIE
Téma
Pondělí, 02 květen 2022
V dávných dobách lidé neměli ponětí o přírodních zákonech a svůj svět si vysvětlovali skrze bohy, víly a duchy. Věřili v ně a báli se jich. A protože my nemáme ponětí o tom, jak fungují všechny ty věci, co nám ulehčují život, nezbývá nám, než jim věřit – a bát se jich. A semtam se pomodlit k bohům a vílám, aby nás nezradily a fungovaly dál i bez servisu. Čímž chci jen říct, že věci, které nám zjednodušují život, jsou rok od roku složitější.
 
ZAVRŽENÍHODNÉ PRAKTIKY DEZINFORMAČNÍCH MÉDIÍ
Diskuze
Neděle, 01 květen 2022
Teď to čteme i slyšíme denně: "Nenechte se ovlivnit dezinformačními médii!" Tak fajn. Já občas pochybuju, když se nemůžu přesvědčit na vlastní voko a ucho. Pokud se přesvědčit můžu, už nepochybuju. Když důvěřivě kousnu do ředkvičky s červem, spolknu půlku červa, pak už rovnou vyhodim celej svazek, spolu i s obsahem žaludku. Neprověřuju, jestli další ředkve jsou dobrý. Žaludek by mi to ani nedovolil.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 148 - 168 z 10355
[CNW:Counter]