O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


VÁŠ NÁZOR: TRANS-SPORTOVCI?
Diskuze
Středa, 01 červen 2022
V ruském hračkářství se objevila transgenderová panenka, pod šatičkami má  mužské genitálie | Zajímavosti | Lidovky.czV současném sportu je transgender velmi diskutované a citlivé téma. Vedou se debaty o tom, zda je férové, aby trans-sportovci soutěžili ve stejné kategorii s biologickými muži či ženami. Právě účast trans-sportovců v kategorii biologických žen je zdrojem nejostřejších diskuzí. I když muž podstoupí operaci a stane se úředně ženou, pořád mu zůstane mnoho fyzických znaků předchozího vývoje.
 
MY SE NEBOJÍME, MÁME VLASTNÍ MĚNU
Diskuze
Úterý, 31 květen 2022
Eva HauserováDoplňkové měny mohou fungovat lokálně a pomáhat tak vyrovnávat otřesy ekonomiky. Patří mezi ně i kryptoměny, ale směna produktů může mít i mnoho jiných podob. Už řadu let mě zajímaly sítě LETS (Local Exchange Trade Systems), kdy můžete směňovat své produkty a služby za produkty a služby jiných lidí a používáte k tomu místní měnu. Sama jsem zapojená do pražské sítě Pralets, kde se platí měnou zvanou pražce.
 
ZOUFALÝ A NEŠŤASTNÝ DOMINIK
Téma
Úterý, 31 květen 2022
Někdo zavolal sanitku, která pak odvezla pořezaného a pobodaného právníka D. F. do nemocnice. Tam ho zašili a je nyní zase relativně v pořádku.  Naštěstí to bylo všechno včas, takže - teď má zase čas na přemýšlení. A vlastně i my. Naše společnost je dost názorově rozdělená - v podstatě generačně. Ti starší mají tendenci sexuální agresivitu bagatelizovat a považovat za tak nějak normální "mužskou vlastnost". Nejmladší generace (nejen dívek) ale má v tomhle toleranci nulovou. 
 
UŽ NIC NENÍ NEMOŽNÉ - FURRIOVÉ
Diskuze
Úterý, 31 květen 2022

Monster Wiki Database > Dragons Den: Dragon Quest FansiteVýraz pochází z anglického slova fur neboli srst, osrstěný. A právě srst, alespoň ta plyšová, hraje v této komunitě dost důležitou roli. Její členové, se nesmírně rádi mění na zvířata, ale s lidskými vlastnostmi a charakteristikami, tedy zvířata, která dovedou mluvit, oblékají se do "zvířecího", snaží se chovat jako to "své" zvíře, ale chodí po dvou.

 
ESIPA VÍTE, CO TO JE?
:-)))
Pondělí, 30 květen 2022
Narazila jsem na pár slůvek, která jsou asi už tak obstarožní, že snad si je budu pamatovat jen já. Ale - třeba je tu ještě nějaký ten obrozenec, který bude vědět, co by to mohlo být. Pokud ano, zkuste s oním slůvkem vytvořit nějakou smysluplnou větu, aby to, co to znamená, pochopili i ti ostatní...
 
POTŘEBUJEME DRASLÍK
Téma
Pondělí, 30 květen 2022
DRASLÍK VE VÝŽIVĚ A ZDRAVÍAsi to bude dost protiřečící si, v jednom článku píšu pozor na ovoce a zeleninu, ve druhém vám tohle vše zas doporučuju. Ale - ono nesmírně záleží na tom, odkud ovoce a zelenina jsou. A hlavně, jestli se na něm nevyřídil nějaký milovník chemických postřikovačů. Zpátky k DRASLÍKU, o kterém bude dnes řeč, a který je tak důležitý pro naše tělo. Nabízím vám několik potravin, které ho hodně  obsahují - takže vybírejte.
 
KDYŽ SI CHCI KOUPIT OVOCE
Téma
Pondělí, 30 květen 2022
Výsledek obrázku pro Děložní myomNo, nejspíš bychom si měli pořádně rozmyslet, co a kde přesně koupíme, a co s tím uděláme, než se odhodláme to sníst. Analýza vzorků našeho populárního evropského ovoce zjistila za uplynulých devět let 53% nárůst kontaminace těmi nejnebezpečnějšími pesticidy. Některé z nich jsou spojeny se závažnými zdravotními obtížemi a nemocemi včetně rakoviny, srdečních onemocnění nebo vrozených deformací. A to navzdor oficiálním tvrzením, že se od používání toxických pesticidů upouští.
 
KTERAK JSEM SI ZNESVĚTILA PINĎULÍNU
Zážitky
Pátek, 27 květen 2022

Bylo to ráno, jako každé jiné. Ve 4:30 mě vzbudil neodbytný budík a já se v náměsíčnosti odebrala do koupelny. Padající kapky vlažné vody mě probouzely k životu, avšak bezúspěšně. Automaticky jsem si umyla vlasy, namydlila celé tělo a shodila zimní porost. Už ze zvyku jsem si namazala obličej meruňkovým olejem, tělo výživným krémem a nezapomínám ani na málo používané části těla. Po paměti jsem sáhla do přihrádky s intimní hygienou, a bezmyšlenkovitě,

 
DNES SI ROZCVIČTE POČTY
:-)))
Pátek, 27 květen 2022
Zase jeden týden za námi... Abyste měli co dělat, mé sličné čtenářky a páni kluci, posílám vám pár super hádanek. No, jen se ukažte... Ale na rozjezd přidávám jeden matematický vtípek: „Kolik je devět plus pět?” ptá se dětí učitelka. Čtrnáct,” odpoví Lojzík. „A pět plus pět?” pokračuje pedagožka. „Deset,” řekne Barunka. „Devět plus devět?” „Osmnáct,” přihlásí se Petr. Tak to jde dál, až přijde řada na Pepíčka. „Jedna plus jedna?” zeptá se toho zlobidla učitelka.
 
MAMI, CO JSOU TO KOZY?
Zážitky
Čtvrtek, 26 květen 2022

Markéta HrdouškováA to je tahle otázka z mírnějších... "Mami, co je to šukat?" Jsem celkem otevřený rodič. Takže ve svých sedmi letech už moc dobře ví, jak se dělají miminka. Nicméně celý repertoár názvů tohoto procesu jsem mu ještě neodtajnila. Měla jsem nejspíš tušit, že to za mě udělají spolužáci. Ale když on byl donedávna tak nevinné dítě! Nedělám si iluze o tom, že zahraniční dítka by byla slušnější než naše česká, ale…

 

 
DO TEPLA, DO THAJSKA - 2.
Zážitky
Čtvrtek, 26 květen 2022
Druhý den v sedle motocyklu mne uvítalo poměrně chladné ráno, takže jsem mohl vyrazit v džínách a bundě. Což je při jízdě na motorce nakonec rozumné. Poprvé jsem také začal používat satelitní navigaci, která je na nepříliš dobře značených venkovských silnicích velice užitečná věc. Měl jsem na svém tabletu staženou mapu celé provincie Chiang Rai, takže stačilo kdykoliv zastavit a během minuty jsem přesně věděl, kde jsem.
 
DO TEPLA, DO THAJSKA - 1.
Téma
Pondělí, 23 květen 2022
Byl konec měsíce ledna... Rozloučil jsem se na obrovském, poloprázdném letišti v Bangkoku se svou Joanne. Musela chudák coby učitelka zpět do Kanady do práce, zatímco já měl ještě dva týdny volna. Ten měsíc, který jsme spolu a s naší mladší dcerou prožili na jihu Thajska, byl dost zajímavý. Komplikovaný tím, že jsme kvůli epidemii covidu museli vyplnit neuvěřitelné množství formulářů a prožít jednu noc v karanténě drahého hotelu.
 
BUDE SE OČKOVAT PROTI NEŠTOVICÍM?
Diskuze
Pondělí, 23 květen 2022
Před dvěma léty jsme sledovali, jak covid postupně klíčí jak rozhozené obilí po různých státech světa. Jak stačilo jet na fotbal, abyste si zpět – jako nepříjemný dárek – přivezli tu neznámou nemoc. Tak pak košatěla, rozpínala se, mutovala… A dnes, kdy máme za sebou tak ohavnou dvouletou zkušenost, je v našich nemocnicích slovy šest pacientů s tímto virem. No, a teď můžeme sledovat něco dalšího…
 
TAJEMNÉ SLOVO INFLUENCER
Diskuze
Pondělí, 23 květen 2022
Ví někdo, kdo je influencer? Jo, kdo to je, to asi někdo ví. Ale ví někdo, co je to vůbec za zaměstnání? A kde se učí influncerství? Je na to maturita, nebo dokonce titul? Třeba Bc.Inf? Nebo Mgr.Inf? Nebo Dr.Inf? Se přiznám, že doteď jsem nevěděl, jen tak trochu tušil ze souvislostí, co by to tak mohlo bejt. A proč já blbec jsem, místo na esvévéešku a ještě pak dálkově na průmyslovku, nešel raději rovnou na infuencéra?
 
NÁŠ DLOUHÝ ŽIVOT V KANADĚ
Zážitky
Pondělí, 23 květen 2022
Říká se, že stáří by měl člověk prožít s lidmi, se kterými vyrůstal. V mém případě je to nesplnitelné. Když jsem ve třiceti sedmi letech zaměnil svou vlast za jinou, měl jsem již za sebou více než 20 míst, kde jsem v Čechách i na Slovensku pobýval - několik měsíců, někdy i déle. Letos na podzim to bude 40 let života v Kanadě a nikdy jsme neuvažovali o návratu.
 
ODKLAD - NEBO TO RISKNOUT?
Téma
Pátek, 20 květen 2022
Četla jsem, že se našim nadřízeným moc nelíbí, když jdou děti do první třídy o rok později - tedy, když například pro dítě narozené v srpnu, požádají rodiče o odklad, a tedy nástup do školy až příští rok. No, protože já sama osobně jsem zažila na vlastní kůži, jak je hloupé odklad nevyužít, tak vám to předkládám k zamyšlení. Jsem narozená 26. října, takže jsem do školy šla v pěti. A aby ta smůla nebyla jen tak malá, tak jsem skoro celou třetí třídu byla v nemocnici.
 
ZNÁTE TONYHO A EBERHARDA?
Fauna a flora
Čtvrtek, 19 květen 2022
Jestlipak víte, že kouzelná Pražská zoologická zahrada je v žebříčku nejoblíbenějších zoologických zahrad světa na 5. místě? Pochybuju, že někdo dovede vyjmenovat všech těch 670 druhů zvířat, která tam žijí. Já jsem se zakoukala do želváků. Konkrétně dvou následujících želvích pánů. Dosud jsem se osobně poznala jen s těmi malými, které se placatí po trávníku mojí dcery, ale ono opravdu - není želva jako želva – a dokonce ani tehdy ne, když jsou obě stejného druhu.
 
ZTĚŽKLÉ HLAVY NAŠICH VLADAŘŮ
Diskuze
Čtvrtek, 19 květen 2022
"Podej mu prst, ukousne ti celou ruku." Tohle přísloví si asi v zoufalství opakuje mnoho našich představitelů. Všechno donedávna šlo docela dobře. Ano, snad se vyskytly nějaké drobné nesrovnalosti, snad byli někteří ukrajinští příchozí nespokojeni s nabídkou, ale to bylo většinou vždy nějak k obapolné spokojenosti zúčastněných včas vyřešeno. A je pravda, že většina je ubytovaných a dokonce i zaměstnaných. JENŽE:
 
HODNÍ LIDÉ OPRAVDU EXISTUJÍ
Zážitky
Čtvrtek, 19 květen 2022
Snažíte se poctivě recyklovat odpad? Zde je 15 recyklovatelných věcí, o  kterých jste pravděpodobně nevěděli! -

Syn přijel se žralokem na patě. Na botě, kterou nosil 1 měsíc. Koupených u Vietnamců. Vím, říká se, že ti Vietnamci mají nekvalitní zboží, ale také vím, že naše jediná místní nevietnamská prodejna obuvi má ve svém sortimentu kromě kožených poctivých, ale velmi drahých bot také ty vietnamské, ovšem za dvojnásobnou cenou. A také vím, že syn neumí boty nazouvat. Zásadně je nerozešněrovává, leze do nich násilně a krabatí opatky, jazyky jsou zmuchlané ve špičce, vnitřní stélka po týdnu chybí atd…

 
STŘELBA NA BONANZA CREEK
Zážitky
Středa, 18 květen 2022
Bylo to někdy v 90. letech. Moje kamarádka Dawne žila ve staré zlatokopecké boudě v údolí slavného potoka Bonanza. Sousedů tam moc neměla, jen asi kilometr po proudu stála a dodnes stojí Dredge # 4. Tedy obrovský plovoucí bagr, který si před sebou v dobách své slávy vyhrabával jezero, ze získané zeminy vymýval zlato a jezero za sebou zase zasypával. Už dávno stojí na suchu a slouží jako turistická atrakce.
 
KONEC „E171“ V POTRAVINÁCH
Diskuze
Středa, 18 květen 2022
TiO2 - oxid titaničitý - titanová běloba - vlastnosti, využití - YouTubeJedno z nejdiskutovanějších éček posledních let je oxid titaničitý (E 171) – bílé barvivo, kterým se můžete setkat například ve žvýkačkách a cukrovinkách. Přestože jde o látku, která se v potravinářství používá velmi dlouho, v posledních šesti letech se objevily pochyby o její zdravotní nezávadnosti. Používá se jako bílý pigment při výrobě barev nebo jako UV filtr v opalovacích krémech.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 127 - 147 z 10355
[CNW:Counter]