O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


POHÁDKA O TRPASLÍKOVI A SEDMI SNĚHURKÁCH
Zážitky
Pátek, 11 březen 2022
No, sotva mne tohle zadání napadlo, tak jsem se v duchu začala bavit, když jsem si ty hezké a pro nejmenší děti vhodné části této pohádky převáděla do pohádky, kterou se rozhodla trošku zprasit jedna baba... Například, jak Sněhurka zkouší ty postýlky... Asi to Trpaslík bude mít zajímavější - a nemluvě o tom, že ta dnešní pohádka se bude odehrávat přesně DNES A TADY, takže si všichni zúčastnění zažijí své :-)))  Ještě vám napíšu návrh, jak by asi hlavní postavy na tom měly být - ale: je to všechno na vás... :-D...
 
"LU A LU" - KUCHYŇ, MÁ LÁSKA
Zážitky
Čtvrtek, 10 březen 2022
Kam se hrabou předporodní nerváky a porodní bolesti na "pořizování nový kuchyně". Fakt, kdybych si měla vybrat, tak raději to třetí dítě. Jednak už v tom mám přeci jen trochu cvik, druhak vím, že to většinou dopadne dobře. No, ale ani jsem se nemusela poptávat, prostě to nejde. Nemám ty vhodné dispozice a hlavně: můj pes by to nepřenesl přes srdce. On už takhle propadá těžkému smutku, když přijde na návštěvu syn se svými dvěma čubičkami. Takže holt nemám zbytí a budu se oddávat "kuchyňování".
 
UČ SE DÍVKO, HODNÁ BÝTI
Úkol pro vás
Čtvrtek, 10 březen 2022
Krásná žena.Je to skoro stodvacet let, co byl v tehdejším magazínu Česká hospodyně publikován článek se „Správnými radami pro výchovu dívek“. Radami, podle kterých byly vychovávány naše prababičky, když byly ještě malé holčičky. Rad jsem tam načetla plno a věřím, že bylo jimi ovlivněno plno tehdejších maminek. Mj. ráda se dívám na filmy, které jsou situovány do tehdejší doby; připadá mi taková jemnější, příjemnější.
 
MÁM DILEMA
Úkol pro vás
Čtvrtek, 10 březen 2022
A to že velké. Na jednu stranu bych se na to mohla vykašlat, neb to není z mého, a jak je známo, z cizího krev neteče. Jenže - ono to dřív taky bylo i moje... Povím vám, oč se jedná, a bude na vás, jestli mne s touto "prkotinou" pošlete do háje - mj. v Hájích už dávno jsem, nebo se zamyslíte stejně jako já, nad tím, jak se mění hodnoty. Jak něco, co tolik století pro lidi představuje kulturní hodnotu, najednou je vyjádřeno jen hodnotou určitého počtu piv...
 
SLUŠNÉ CHOVÁNÍ NENÍ PŘEPYCH
Diskuze
Čtvrtek, 10 březen 2022
UkrajinaUž zhruba dva miliony lidí opustily Ukrajinu, z toho více než polovina zamířila do Polska. Asi hodně z vás četlo (buď přeposlané od známých či přímo na facebooku) zážitek jednoho chlápka z Brna, který se rozhodl pro nezištnou pomoc a jel svým autem pro dvě matky z Kijeva, které už byly s dětmi v Polsku, aby je odtamtud převezl do Čech.  Na svém facebooku píše: „Byl jsem kamarádem kamaráda požádán, jestli bych dovezl dvě rodiny ze Zamošće do Varnsdorfu. Má podmínka byla, abychom věděli, o koho jde, měli kontakt a bylo zařízené ubytování. Vše bylo, tak jsem jel.“
 
UŽ DRUHÝ MNE NECHCE
Úkol pro vás
Středa, 09 březen 2022
Mám milence, ale najednou se změnil, říká, že ho už nevzrušuji. Ale - začnu od začátku: Před rokem a půl jsem se na inzerát seznámila s fajn přítelem. Ovšem rozhodně bych měla napsat, že jsem 20 let vdaná a mám skoro dospělé děti. Hledala jsem přítele proto, že doma to vázlo hodně v komunikaci, dost jsme se hádali - kvůli názorům na výchovu dětí a tak vůbec. Jako žena se tam vůbec necítím, protože myslím, že jsem ještě dost mladá na to, abych stála někomu za pomilování. Manželovi ale ne. A trvá to už víc jak dva roky.
 
HORORY PRO VŠEDNÍ DEN
Próza a poezie
Středa, 09 březen 2022
Vím, že lidé, co čtou hodně knih, si připadají tak nějak lepší, zkušenější a moudřejší než ti, co knihy nečtou. Není divu, děti jsou k tomuhle dojmu vedeny od malička – už ve škole se učily, že za všechno, co v něm bylo dobrého, vděčil Maxim Gorkij knize. Život bez knihy by si nedokázala představit dokonce ani kráva, i když té to někdy trvá, než si to přežvejká.
 
JAK SI JEŠTĚ "UŽÍT" A NEUBLÍŽIT
Úkol pro vás
Úterý, 08 březen 2022
Je mi 48 let, jsem už pět let vdova, a mám tři děti. Dvě děti jsou dospělé, syn 25 a dcera 23, ti si žijí už své životy. Doma zůstal můj nejmladší syn, devatenáctiletý Kája. Je to fajn kluk, dobře se učí, pomáhá mi – nemůžu si na něj v tomto stěžovat. Je dost samotářský a citlivý. A v tom je asi problém. Protože - kdykoli jsem se nějak zmínila o tom, že bych si našla nějakého dalšího partnera, tak je smutný a snaží se mi to nějak rozmlouvat.
 
DNES JSEM PŘEKONALA SAMA SEBE!
Zážitky
Pondělí, 07 březen 2022
To se tedy fakt nesmírně vytahuju, ale jinak to nejde. Ráno ke mně přišli dva pánové, jeden vysoký, štíhlý, mladý, druhý vysoký. Dali jsme kafe a pohovořili o mé nové kuchyni. Mj. už dlouho jsem se necítila tak mimo, ale vůbec si to neberu, protože když mi něco vysvětluje lékař, tak taky nechápu a všichni kolem chápou, proč já nechápu. Takže tak. Budou mi ji cca za týden montovat... Zatím ještě odpočívá ve stavu panenském, nerozbaleném, opřená u zdi v obejváku. V šestačtyřiceti dílech.
 
FAKT JE TO FAKT? MOC TOMU NEVĚŘÍM.
Téma
Neděle, 06 březen 2022
Česká společnost, zabývající se výrobou zmrzlin, produkuje oblíbenou Ruskou zmrzlinu, kterou si každoročně koupí přibližně milion Čechů. Vedení se ji teď rozhodlo přejmenovat na Ukrajinskou zmrzlinu ve znamení solidarity s východoevropskou zemí. O přejmenování zmrzliny rozhodla společnost hned první den ruské invaze na Ukrajinu. "Cítíme morální povinnost vymezit se alespoň touto formou proti agresivnímu a nespravedlivému počínání představitelů Ruska a dát jasnou zprávu lidem z Ukrajiny žijícím v Česku či na Slovensku, že je podporujeme".
 
NEBEZPEČNÉ VAŘENÍ
Zážitky
Neděle, 06 březen 2022
Fénixovy kapky | Zelená ZeměDNES NĚCO JINÉHO - ŽÁDNÁ PANDEMIE ANI VÁLKA. Jestlipak víte, co jsou takzvané „Fénixovy slzy“? Jde o vysoce koncentrovaný extrakt z květů samičích rostlin konopí. Mažou se na tělo, kouří přes speciální dýmky, nebo i pijí. Umějí být však velmi zrádné. Mezi feťáky je tento velmi silný extrakt z marihuany prezentován jako léčivo, ale kriminalisté tvrdí, že při vyšších dávkách může způsobit i smrt. I přesto se s touto drogou policisté setkávají stále častěji…
 
LYŽAŘSKÝ VÝCVIK
Zážitky
Neděle, 06 březen 2022
Domnívám se, že mnozí z nás mají ještě v živé paměti hodiny tělocviku ze základní školy. Ti dříve narození si zajisté pamatují cvičební úbor, který se skládal pouze z modrých kalhotek zařezaných až … až tam, bílé nátělníky a „jarmilky“. Také si dozajisté pamatujete, jak jsme se pomoci rukou a silné vůle snažili vydrápat na kovovou tyč, která neskutečně dřela a „soužka učitelka“ nám měřila čas. Ti zdatnější šplhali na laně a v tom lepším případě sešplhali i dolů.
 
ÚKOL NA VÍKEND - TAK SE UKAŽTE!!!
Úkol pro vás
Pátek, 04 březen 2022
Tentokrát je to zas něco hádankovitého, tak se koukejte vyhýbat alkoholickému opojení, neb to rozhodně mozku na rychlosti a výkonnosti nepřidá. Zas jako obvykle - při hledání jsem se snažila něco uhodnout sama - ale vítězství v inteligenci budu muset smutně přenechat vám.
 
KDO NEMÁ VLASTNÍ BUNKR, NENÍ IN
Diskuze
Čtvrtek, 03 březen 2022
Watch Doomsday Preppers TV Show - Streaming Online | Nat Geo TVVíte, kdo to jsou preppeři? To jsou „divní lidé“, co se nebojí konce světam ale věcí, které si můžeme přivodit my sami a celá naše civilizace. A těch, které nemůžeme ovlivnit. Války, sluneční erupce nebo totální výpadek elektřiny. Nejspíš si teď mnou ruce a s úsměvem opakují: „Vidíte? My vám to říkali!“
 
ŠKUBÁNKY - JÍDLO DOBRÉ, JÍDLO LEVNÉ
Nejen duše
Čtvrtek, 03 březen 2022
Příprava škubánků, kucmochu, kucmouchu, trpalky, šuperlíků, rejpulce, šlejšků a nositele mnoha dalších názvů může být rozmanitá. Mohou být slané, sladké, smažené i nesmažené, uškubnuté z těsta lžící, ve tvaru šišky, placky, ale i větších „útvarů“. Používá se máslo i sádlo, jak do těsta, tak na opečení i polití. Jo, a jedná se původně o jídlo postní, objevovalo se na stolech většinou v pátek a během všech ostatních křesťanských postních dnů.
 
AHOJ ŠTABAJZNO, MÁŠ TAM ZÁBAVU?
Téma
Čtvrtek, 03 březen 2022
Vzpomínáte na majorku Houlihanovou z filmu M*A*S*H? Můžete si ho kdykoliv pustit - a je to fakt super – člověk si „vleze“ do doby, když se na něj díval poprvé… Sally Clare Kellerman, je už mezi všemi, na které můžeme jen vzpomínat. Však je to také setsakra dávno, co film vysílali poprvé. Měla to, holka, od začátku těžké a já ji opravdu chápu - představte si, že se vytáhla do 180 cm výšky! V době, kdy dívky byly převážně o dvacet čisel menší...Tak, a tady máte pár možná neznámých zajímavostí o Sally:
 
GAD - ANEB JSEM CVOK, ALE NELITUJTE MNE
Diskuze
Středa, 02 březen 2022
Starosti a obavy se obvykle týkající se každodenního života, rodiny, práce, vlastního zdraví nebo zdraví blízkých. To vše vede k úzkosti, únavě a nepříjemným tělesným pocitům. Tělesné projevy mohou být různé. Mám absolutně zhoršený spánek, špatně usínám, v noci se budím, nespím…
 
FLORENTÝNIN LUXUSNÍ NADÍVANÝ BŮČEK
Nejen duše
Pondělí, 28 únor 2022
Kde by bez něj byla česká kuchyně? představte si, že máte tuhle krásu na stole a v podstatě vás to nestálo skoro žádnou námahu. Plněný bůček vypadá jako něco složitého, a přitom na něm vůbec nic není. Zkusím vás přesvědčit ještě takto: proč má vlastně smysl nadívat bůček? Protože se tím toto maso značně vylepší a odlehčí. A zkrásní. Nestojí to ani moc peněz, ani moc námahy. Zabodujete na všech stranách.
 
NECHCI TU SVOU NIKOMU PŮJČOVAT!
Poradna
Pondělí, 28 únor 2022
Woman, female, business, advocate, legal, lawyer, law iconChodili jsme všichni do jedné školy. Inu, venkovani, praví „burani“ z maloměsta. Moje manželka se svou kamarádkou už na základce byly spolu, seděly v jedné lavici, pak byly na stejném gymplu. Já se s ní a s jejím manželem samozřejmě také znám, ale jak se říká „od vidění“. No a je to asi tři měsíce, co mi žena řekla, že ta Anka s manželem začali chodit na swingers party; a od té doby je to to jediné, o čem spolu tyhle dvě ženské mluví.
 
ZTRATILA SE!
Úkol pro vás
Pondělí, 28 únor 2022

Zvonek u dveří, já doma nalehko. Otevřu a tam stojí zoufalá kamarádka: "Danielo, prosím tě, pojď honem ven, ona se mi ztratila! Jen na chvilku jsem si povídala s jednou paní, celou tu dobu byla u mně, a najednou je pryč! Panebože, co mi řekne dcera!!!" Při pohledu do jejích zoufalých očí v zoufalém obličeji jsem najednou dostala schopnost, kterou už dávno neznám - oblečená i obutá jsem byla opravdu v cuku letu. Ještě jsem zavolala svého čoklíka - třeba ji vyčuchá...

 
HACKEŘI ANONYMOUS
Diskuze
Pondělí, 28 únor 2022
Mezinárodní skupina Anonymous prezidentu Putinovi vyhlásila „válku“. Pár vypnutých vládních serverů je podle nich teprve začátek. Anonymous jsou hackeři z celého světa, kteří se spojují za společným cílem a napadají weby. Pro Rusko takto organizované útoky mohou znamenat dosud nepoznaný problém. Typickým útokem Anonymous jsou DOS útoky (Denial of service), při kterých přehltí servery, takže se na ně lidé nemohou dostat. Oba tyto principy využili právě při napadení Ruska. Následně došlo k napadení státní ruské televize RT - hackeři nechali na kanálech televize běžet skutečné záběry z bojů na Ukrajině. Kromě televize napadli i stránky několika úřadů.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 127 - 147 z 10259
[CNW:Counter]