O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


SMŮLA "NA DRUHOU"
Poradna
Středa, 14 březen 2007

 Milá Danielo, obracím se na Vás s prosbou o radu, případně i ostatních kudlanek. Dostala jsem se v životě do situace, se kterou si nevím rady. Jsem vdaná, ale s manželem žijeme již několik let odděleně (bylo to jeho rozhodnutí, bylo to těžké období, a nakonec jsme se ustálili na nějaké dohodě o odděleném žití, přičemž na domácnosti se finančně podílíme oba, a o děti (14 a 18 let) se netaháme).

 
NA DÁLNICI 160
Diskuze
Středa, 14 březen 2007

 Dnes mě uhodil do očí titulek "160 na dálnici". Čeho dosáhneme zvýšením nejvyšší povolené rychlosti na dálnici? Kolik času ušetřím, když pojedu rychleji? Na úkor čeho? Budeme jen více spěchat, abychom toho stihli ještě více a tak se ještě víc a víc honili? Když pojedu po dálnici nějakých 100 – 200 kilometrů, ušetřím si jen pár minut, pokud nenarazím na nějakou zácpu, nehodu nebo uzavírku. 

 
HOUBY SE ZELÍM A PÓRKEM
Nejen duše
Středa, 14 březen 2007

Před pár dny jsem rovnala věci v mrazáku a našla tam poslední zbytek úlovků z našeho podzimního houbaření. Většinou houby mrazím tak, že je podusím v mikrovlnce, rozdělím do hranatých mističek od rostlinného másla, které jsou na to ideální tvarem i obsahem, zchladím a zamrazím.

 
KAREL PLÍHAL
Próza a poezie
Neděle, 18 únor 2007

Karel Plíhal tvoří neopakovatelné texty plné poetiky, hledá a nachází zajímavé rýmy a slovní spojení. Poté je s lehkostí doplňuje příjemnými melodiemi, a tak vznikají jeho písně, které spíš pohladí než nakopnou. Při poslechu jeho studiových alb je zřetelně cítit postup směrem k jednoduchosti.

 
V*Y*L*U*Š*T*Ě*N*Í .... H*Á*D*A*N*E*K
:-)))
Pátek, 02 únor 2007

Jen abyste se  mohli ubezpečit, jak jste chytří - samozřejmě, že vím, že jste to všichni uhodli :-))) - vám budu přidávat jedno po druhém všechna rozluštění... JO - A KDYBYSTE SAMI NAŠLI NĚJAKÝ HEZKÝ OBRÁZEK - PŘÍPADNĚ HÁDANKY -  pošlete, buď jen návrh, případně pokud byste si sami pohráli s obrázkem....

 

 

 
JAK JSME NAKUPOVALI ZA HUMNY - I I.
Zážitky
Úterý, 02 leden 2007
 Ano, jsem také pamětník "nakupovacích zájezdů", ale maje matku Němku, tzn. půl příbuzenstva v NDR (bohužel), ani nákupní cesty se u nás doma nepořádaly. Boty, záclony, ložní prádlo, modely vláčků, čočku, pudinky a jemný sypký cukr, to vše bylo dodáváno přímo do domu. Možná i proto mě vůbec nelákaly a nelákají cesty do Polska či jinam.
 
KRAJ HRANIČNÍCH KAMENŮ ...
Tady a tam
Středa, 16 červenec 2003

Poznáte kraj, o kterém vám teď budu psát? Do Polesí jezdila má kamarádka na každé prázdniny. V patnácti jsem tam s ní byla také, ale nic mne nenadchlo: vůkol jen lesy a skály. Proč? Co má být? Až o mnoho a mnoho let později jsem tam s ní jela znovu, a tehdy mi zdejší krajina učarovala. Malá, kdysi převážně pašerácká osada, utopená mezi hlubokými vonnými lesy a pohádkovými skalami.. Nepotkáte v nich živáčka a na houby můžete jít s kosou ...

 
JMÉNA A JEJICH VÝZNAM
:-)))
Čtvrtek, 22 červen 2000

Rok se s rokem sešel a celý kalendář se nám naplnil. Pokud chcete vědět, jak vaše či někoho vám blízkého jméno vzniklo, jací zajímaví lidé se jmenují stejně, případně byste rádi nějakou zajímavost se k onomu jménu vážící poznali - klikněte si na patřičné datum. A - pokud tu hledané jméno není - připište, napravíme :-)))

 
ZAREGISTROVÁNÍ NA KUDLANKU
Manuály
Úterý, 13 červen 2000

 Pro jistotu a také pro ty, kterým to z nějakých důvodů nejde - nabízím víceméně komiksový návod (obrázkový) jak na to. Doufám, že je návodný a ukončí trampoty dopisovatelů, čtenářů, komentátorů - tedy všech, kdož jsou tak hodní a milí, že přidají svých pár řádek ke článkům a nechtějí pokaždé opisovat čísílka.

 
JAK VKLÁDAT TEXT DO KUDLANKY
Manuály
Středa, 05 duben 2000

PEVNĚ DOUFÁM, ŽE TO, CO TU NAPÍŠU, vám pomůže. Ale i kdyby se to napoprvé nebo napodruhé nepovedlo, vůbec nic se neděje, klidně to zkuste znovu. Zkazit se nic nedá, nebojte... (V nejhorším případě pošlete článek e-mailem a napište, pomohu vám). Takže: nejprve si klikněte na "vytvořit článek"... (po kliknutí si vždy obrázek otevřete na celé okno, prosím).

 
RUBRIKY A PODRUBRIKY
Manuály
Pátek, 28 leden 2000

Seznam rubrik a stálých obrázků:

 

 

 

 

 

 

 

 

 
<< Začátek < Předchozí 521 522 523 524 Následující > Konec >>

Výsledky 10984 - 10994 z 10994
[CNW:Counter]