O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


CHLEBA NEBO BUCHTA? NEBO CO VLASTNĚ?
Nejen duše
Pondělí, 18 leden 2021
Bylo to přesně podle receptu. Kvásek z droždí, cukru, mlíka, mi nejen krásně vykvetl, ale bohatě přetekl. Měl jsem teda vyhráno a byl jsem na sebe pyšnej, protože recepis říká, že když se vyvede kvásek, tak pak už to je srandička pro blbečky. Pak už to totiž jde ancvaj:
 
OPILÉ ÚLETY MÉHO BATOLETE
Zážitky
Pondělí, 18 leden 2021
Alcohol: A Dangerous Poison for ChildrenZa tu první hrůzu vlastně mohl můj muž. To on měl ve zvyku si dávat malého panáčka, občas, někdy ani ne plného, během dne. Dokonce si pořídil krásnou sadu speciálních skleniček, které se pak povalovaly různě po bytě. Nebo jsem za to mohla já, když jsem nalévala čaj své sladké holčičce do malých skleniček? Ne, do těch panákových ne, ale měli jsme doma malé malované skleničky, jen o něco větší.
 
TA ZATRACENÁ PŘEDSEVZETÍ
Úkol pro vás
Čtvrtek, 14 leden 2021
Image resultA máme polovinu ledna. Nemusím psát o tom, jak čas děsně letí, to všichni vidíte sami. Moje dnešní téma  je – novoroční předsevzetí. Tedy spíš jejich plnění. Máme za sebou už kus ledna, a mě by zajímalo, jak jste na tom? Co jste si pro letošní rok přáli vy? A jak vám jde plnění novoročních závazků? Jestlipak jste někdy byli fakt úspěšní?
 
(NE)OHROŽENÉ NOCOVÁNÍ V JAMAJSKÉ DŽUNGLI
Zážitky
Čtvrtek, 14 leden 2021
Bylo to jednoho silvestrovského večera, kdy značně ovíněná jsem studovala mapu světa a přemýšlela, kde jsem ještě nebyla. Opilá single ženská a kreditka s vysokým limitem se pak stává docela nebezpečnou kombinací. S 1,5 promilemi v krvi jsem studovala nabídku německých a švýcarských cestovek a můj mozek, stejně jako horkokrevné srdce, toužily po teplé destinaci se spoustou slunce, kde si člověk po náročném pracovním roku opravdu odpočine. Ačkoliv jsem některé nabídky vinou alkoholového opojení viděla dvakrát, pořád ve mně vyhrávala šetřivá nátura, a tak jsem se rozhodla pro last minute na Jamajku za 700 EUR s polopenzí na 10 dní.
 
ÓDA NA MUŽE
Próza a poezie
Čtvrtek, 14 leden 2021
Tak tedy sedám za PC a zvedám Masterem hozenou rukavici. Přemýšlím, jak nejlépe napsat ódu na muže. Jak vymalovat muže v těch nejlepších barvách, v barvách duhy, abych nevynechala jediný odstín. Stavím tedy muže před sluneční paprsek jako skleněný hranol a nechám ho vrhat duhu na bílou zeď proti sobě a v odrazu jednotlivých barev hledám jeho obraz.
 
JAK ZAMĚSTNAT RUCE I RUČIČKY
Téma
Středa, 13 leden 2021
 Mám pro vás nápad, který může zaměstnat hodně šikovných ručiček – od těch nejmenší, až po vaše. Dají se z ní vytvářet ozdoby, loutky, obrázky, v podstatě cokoliv. Hmota, které se říká studený porcelán, je lehká, tvárná, skvěle vypadá, a co je nejdůležitější, připravíte ji doma za pár korun. Vytvoříte v podstatě cokoliv, záleží jen na vaší zručnosti a představivosti.
 
ZAŽEHNÁVÁM PRŮŠVIHY – 2.
Téma
Středa, 13 leden 2021
Tak jsem ráda, dívčiny a kámoši, že se vám minulý vychytávkový díl líbil. Ouvej, ouvej, ještě než jsem našla něco dalšího, tak se naopak musím sama tady obvinit z velké neopatrnosti a následného průs-švihu. Jo, a i když jsem zkoušela pár nápadů, jak to zažehnat, nic, nula, vůbec nevím, co s tím. Proto vám popíšu, co jsem provedla, a budu nesmírně ráda, když poradíte.
 
TĚŠENÍ TROCHU JINAK
Zážitky
Úterý, 12 leden 2021
Bylo to tři roky, kdy jsem se v tuto roční dobu „těšila“. Coby zkušená matka jsem tak akorát s mírným předstihem prala, žehlila, čančala a kochala se. Prostě chystala jsem výbavičku pro naši poslední princezničku. Ano, po třech letech po naší Gabčulce jsem si vše zopakovala. Umyla a vyprala kočárek, nažehlila nebesa a peřinky do postýlky, načapala košík na miminko, každou chvilku jsem se probírala maličkými oblečky a vzdychala nad tou nádherou.
 
VZPOMÍNÁM NA DÁVNÉ ČASY ...
Zážitky
Úterý, 12 leden 2021
Občas jsem donucena si uklidit došlou poštu. Dostávám denně haldu e-mailů a někdy se k tomu nedostanu i víc dnů. Čtu hlavně jen ty od přátel, nebo od úřadů. A tak jsem se dnes probírala došlou poštou, narazila na neodevřený dopis od Alenky-Polárky… Přílohou byla nádherná, nádherně zazpívaná následující píseň.
 
VERONIKA A MARK TWAIN WEG
Zážitky
Úterý, 12 leden 2021
Ahojte drazí, jsem teď trošku nemocná (trošku dost), ale napíšu vám vzpomínku na „příjemnou procházku“, při které se údajně Mark Twain nechal inspirovat k Huckelberry Finnovi, a proto se nyní jmenuje Mark Twain Weg. Když už jsem slezla nevímkolikátý prudký kopec, našla jsem si hezké místo, kde jsem se rozhodla zemřít a svým zbrusu novým Victorinox nožem  se jala vyrývat do kůry stromu svůj testament.
 
DEMONSTRACE ZAS A ZNOVA ...
Diskuze
Neděle, 10 leden 2021
ANEB - O PRACHY JDE AŽ V PRVNÍ ŘADĚ ...  Takové situaci se někdy říká "cochcárna" - prostě si děláme "co chcem". Jenže, už ani bych se nedivila, kdyby například na nějakém covidovém oddělení sestřičkám a doktorům hráblo, svlékli ty příšerné mundury, zalezli do nějaké volné cimry a tam se zhulákali... Určitě by jim všichni ti demonstranti blaženě tleskali... Přeci není nad pořádnou párty... Co na tom, že o kus dál se někdo zrovna dusí, že za chvíli už to bude "mít za sebou"?
 
ŽLUTÉ KACHNIČKY
Zážitky
Neděle, 10 leden 2021
28,000 Rubber Ducks Teach Us About Our Ocean Systems - Costa Rica Star NewsTuto neděli 10.1., to bylo už 29 let, co se žluté gumové kachničky dostaly na svobodu a od té doby si pořád ještě některé z nich klidně brázdí světové oceány. Během obchodní cesty z Hongkongu do USA 10. ledna 1992, spadl přes palubu lodi jeden z přepravních kontejnerů a navždy zmizel ve vodách Tichého oceánu. Obsahoval přes 28 tisíc gumových kachniček.
 
TI TRAPNÍ BRITŠTÍ TURISTÉ...
:-)))
Neděle, 10 leden 2021
Středověká zahrada - WikiwandŽili byli obyvatelé jedné prastaré rakouské vesničky, založené před osmi stoletími, a dodnes jich tam sto šest stále má trvalé bydliště. Je to vlastně malá osada v obci Tarsdorf v okrese Braunau am Inn v Horním Rakousku, poblíž hranic s Bavorskem, kousek od Salzburgu. A jak to tak bývá, byla pojmenována po svém zakladateli, hraběti Foccovi. Průšvih pro tamější obyvatele však jsou anglicky mluvící turisté, ponejvíce Britové. Začalo to po druhé světové válce…
 
VERONIČČINA KRATIČKÁ KARIÉRA
Zážitky
Čtvrtek, 07 leden 2021
Je to už pár let, kdy jsem musela nedobrovolně začít od nuly někde jinde a někde jinak. Opustit dosavadní práci, přátele, bydlení, a netušila jsem, co počít se svým životem. Protože moje maminka celý život dělala průvodčí, stejně jako babička, rozhodla jsem se vyzkoušet také na vlastní kůži tuto profesi. Poslala jsem si životopis na nejstarší horskou železnici ve Švýcarsku, ne-li v Evropě, a byla přijata.
 
ŽÁDNEJ HOUMOFIS... ŽÁDNÝ PRŮS-ŠVIHY...
Zážitky
Středa, 06 leden 2021

Pokaždé, když si na Youtube pustím takové pecky jako je třeba Jessie od Kadisona, tak jsem děsně šťastná. Fakt - upřímně, nefalšovaně. Čumím na toho nádherného třetinového indiána, jak paří uprostřed pustiny na klavír, hází hustým vlasem do dálky a jeho sedřené, kožené kalhoty a perfektně vypracované břišní svaly nemají chybu.

 
JO, KDYŽ JE S KÝM, NA ČEM, I KDE
Zážitky
Středa, 06 leden 2021

"Tu tu tú tu du du du tú," rozdrnčel se telefon a vyrušil mě z polední siesty nad kávou. "Dobré ráno," ozval se hluboký hlas. "Tak co, koukla ses ven, jak je tam krásně? Co říkáš na to nebe a na to sluníčko?" Koukla jsem se. "Kráááásně," zívla jsem a potěšila oko pohledem na blankytné nebe a sluníčko, hřející přes okno jak někdy uprostřed července. "To je ale den, víš, jak musí být perfektně na horách?" zeptal se hlas na druhém konci.

 
ZAŽEHNÁVÁM PRŮŠVIHY – 1.
Téma
Úterý, 05 leden 2021
Za těch pár uplynulých dnů se jich stalo povícero. Pro dnes vám popíšu tenhle: Na Boží hod na mne zazvonila, zaklepala a zabouchala zoufalá sousedka Milena, která šla vyhodit pytlík se smetím (což se jí jediné povedlo), a zapomněla si vzít klíče od bytu. Má dva syny. Ovšem oba bydlí daleko mimo Prahu, jeden dokonce v Irsku. A jak to tak bývá, vyběhla jen v domácím a v pantoflích…
 
MOJE PRVNÍ MENSTRUACE
Zážitky
Pondělí, 04 leden 2021
Pánové prominou, dámy pochopí. Každá z nás zná to krásné období, kdy se z dívky stává žena. Některá dříve, jiná později, ale žádná z nás tomu neunikne. Měsíc co měsíc nás poctí návštěvou menstruační víla, která nás na pár dní obdaruje bolestí břicha, protivnou náladou, záchvaty žravosti a vzteku, a nadměrným krvácením z míst, kde slunce nesvítí… a to po dobu mnoha let. Pokud má některá dodatečné otázky k tomuto zázraku přírody, který nás předurčuje k tomu, abychom byly matkami, stačí zadat otázky do vyhledávače a je to.
 
VZHŮRU DO VŠEDNÍCH DNŮ
Diskuze
Neděle, 03 leden 2021
Čekají nás všední dny i dny svátečnější; jen tak fofrem si připomínám Valentýna, 1. Máj, Velikonoce, svátky, narozeniny… Jsem zvědavá, jaké budou – ty dny, co nás čekají - a hlavně, jak my sami budem letos vypadat. Tak si totiž myslím, že by nám patřilo trochu zhubnout. Zalezlí před covidem mnozí obtloustli, což není moc pro zdraví přínosné, slušela by nám fazóna, jaká byla např. v době poválečné.
 
2021 - NECHME SE PŘEKVAPIT!
Téma
Sobota, 02 leden 2021
Jednou z mých oblíbených věcí, jsou Vzpomínky na FB. Občas mi ukazují, co jsem ten den před rokem, pěti lety, osmi lety… na facebook psala, jaké album, fotky ukládala. (Mj. píšu tam a vkládám opravdu jen věci, které může vidět každý) Jsou to mnohdy situace, na které se už dávno nepamatuji. Ale fotku, kterou jsem tam dávala přesně před rokem, si pamatuji velice dobře – a hlavně text, který jsem k ní napsala:
 
TROCHA ŠÍLENSTVÍ NEZAŠKODÍ ...
Zážitky
Středa, 30 prosinec 2020
Říká se, že člověk by měl alespoň jednou za život navštívit nemocnici, vězení, blázinec, márnici a hřbitov, abych si uvědomil, jaké má štěstí. Doporučuji si nechat poslední dvě položky nakonec, protože v opačném případě je možné, že předchozí místa už nikdy nenavštívíte. Já na několika z těchto míst už byla. Taky jsem byla odjakživa trošku blázen. Medicínsky a úředně to mám potvrzeno ale teprve relativně nedávno.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 106 - 126 z 9766
[CNW:Counter]