O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


NÁVRATY JSOU RŮZNÉ
Próza a poezie
Pátek, 04 červen 2021
Někdy je dobře, když se člověk vrací. Někdy je lépe se nevracet. Návraty do míst vašeho dětství jsou ale úplně jiná kategorie. Je zvláštní, jak člověk stejná místa vnímá naprosto jinou optikou. Těch několik desítek let je už silná čočka a díky tomu hodně věcí vidíme úplně jinak.
 
I LÁSKA MÁ SVÉ DNY ...
Próza a poezie
Pátek, 04 červen 2021
Dneska jsem zažila něco krásnýho. Naskočila jsem u Masaryčky do patnáctky a posadila se vedle skleslého mužíčka. Byl úplně do sebe zhroucený. Bledý. Smutný. Respirátorem přidušený. Seděl a když jsem si přisedla, zvedl sice oči, ale pak se zase vrátil do své pozice zbořeného hradu z písku. Vpíjel se do sedadla. Svět ho netěšil.
 
NA VÁLEČNÉ STEZCE
Zážitky
Čtvrtek, 03 červen 2021
Ach, jak je ten život nespravedlivý. Zatím, co mezi lidstvo pomalu proplouvá znovunastolený mír, já se ocitla zcela nečekaně a nechtěně ve válce. Je to tak, blbost vládne světem a bohužel je tou největší a nejnebezpečnější zhoubou lidstva. Celá skutečnost je ještě horší proto, že blbové jsou vždy v přesile, a tak zdravý rozum nemá šanci. Ale dost fňukání, osvětlím vám, o co vlastně jde a svěřím se se svým trápením.
 
NENÍ FLAŠKA JAKO FLAŠKA
Téma
Čtvrtek, 03 červen 2021
File:Sisyphus by von Stuck.jpg - Wikimedia CommonsDotaz: MOJE FLAŠKA - Na webu jsem našel reklamu na úžasně chutnou vodu, která se má připravit ve speciální láhvi v obalu, nazvané „Moje flaška“. Popis láhve a principu účinku na webové adrese www.mojeflaška.cz je podrobný a působivý, ale cena láhve mi připadá příliš vysoká. Máte s láhví nějako zkušenost?
 
JSEM DRAVÁ ŠELMA?
Zážitky
Čtvrtek, 03 červen 2021
Občas si koupím nějakou motivační knížku Nedávno jsem četla jednu, která radila, jak v sobě zaktivovat vnitřní sílu, elán, a chuť do života. Delší dobu už totiž bojuji se šílenou únavou, navíc teď jarní únava a nedostatek sluníčka… Jedna z rad, která mi připadala obzvláště potřebná, protože se mi poslední dobou vůbec nechce vstávat, zněla takto: Když ráno otevřete oči, představte si okamžitě, že jste šelma, která se chystá skočit na svou kořist, že jste dravec, přichystaný vyrazit do džungle na lov!
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - NO, DOCELA BY MNE TO ZAJÍMALO ...
Zážitky
Středa, 02 červen 2021
Doma totiž nejsem. Po setsakra dlouhé době jsem se odhodlala a jak jen to bylo možné - a že to bylo dlouho nemožné! - jsem se vypravila se svou dcerou jedinou, vzdálenou, tam někde v té americké tramtárii. Neviděly jsme se pět let, a i když jsme si dennodenně telefonovaly (díky ti, svatý Internete), vidět se, obejmout se... A to ani nemluvím o vnoučatech. V jejich případě je pět let jak u dospělých jednou tolik.
 
JAK CVIČIT SEBEOVLÁDÁNÍ?
Zážitky
Úterý, 01 červen 2021
Hezký den! Dostáváte se někdy pod přílišný vliv silných emocí a nevíte, co s tím? Na jednu stranu je to tak trochu osud náš všech, protože mozek je – bohužel nebo naštěstí, jak se to vezme – designován způsobem, aby nás emoce válcovaly. Na druhou stranu jako u všeho i tady platí, že co je moc, to je moc, a proto máme i kousky mozkové hmoty určené k vyvažování a brždění emočních vln. A právě o tom, jak tyhle kousky zapojit, to dnes bude.
 
JESTLIPAK VÍTE, ŽE?
Téma
Úterý, 01 červen 2021
Levným zdrojem vápníku pro naše tělo jsou vaječné skořápky - | Prostřeno.czZdravý dospělý člověk potřebuje denně asi 1 g vápníku a asi 0,2 g hořčíku. Děti mají potřebu vápníku asi dvojnásobně větší, stejně tak těhotné ženy, jakož i rekonvalescenti po infekčních chorobách, operacích apod. Fosfor je zase nezbytný nejen pro stavbu kostí, zubů atd., ale zejména pro činnost nervovou. Zdravý dospělý člověk potřebuje denně asi 0,5 g fosforu, člověk nemocný a zejména duševně těžce pracující má potřebu fosforu podstatně vyšší.
 
DNES O CESTOVÁNÍ ... (PRO DOSPĚLÉ!)
:-)))
Pátek, 28 květen 2021

To se u nás neděje často: Dvě stopařky zmizely beze stopy! | Ahaonline.czMuž sedí v plném letadle. Jedno místo vedle něj je ještě volné. Přijde k němu překrásná žena a sedne si hned vedle. Muž se musí strašně držet, protože je z ní celý vzrušený. Osloví ji: "Promiňte, letíte do Berlína obchodně?"  Ona na to: "Letím na Kongres o sexu. Budu tam mít přednášku o starých předsudcích. Hodně lidí například myslí, že černoši jsou obzvlášť dobře vybavení a přitom se to dá tvrdit spíše o amerických původních obyvatelích - Indiánech! 

 
ZÁHADNÍ DIVOCÍ (FILMOVÍ) MUŽI
Zážitky
Čtvrtek, 27 květen 2021
Free Angry Man Transparent, Download Free Angry Man Transparent png images,  Free ClipArts on Clipart LibraryUrčitě jste je také už někdy viděli. Na rozdíl od jakékoli jiné situace v tomto případě vůbec nezáleží na jejich věku, postavení, jejich figuře – ale jen a jen na míře jejich vzteku. (Většinou jsou to muži žijící na západ od nás.) Jediné, co k následující akci potřebují, je stůl či jakákoliv prostornější plocha, na které „něco“ je. Něco, co se v nejbližším okamžiku stane jejich obětí.
 
GRILOVÁNÍ NA PÁNVIČCE
Nejen duše
Čtvrtek, 27 květen 2021

Křupavé steaky nebo nádherná voňavá žebírka nepřipravíte jen na grilu, ale také doma na grilovací pánvi. Grilování v kuchyni má oproti tomu venkovnímu několik výhod: Je možné grilovat za jakéhokoliv počasí. Nepotřebujete poměrně drahý gril, vnitřní grilování je levné. Grilovací pánvičky teplo rozvedou rovnoměrně, takže maso bude stejně propečené na okrajích i ve středu. A samozřejmě díky nepřilnavému povrchu je i velmi snadná údržba.

 

 
CO VÁM ŘÍKÁ ZLATÝ DÉŠŤ?
Téma
Středa, 26 květen 2021
Už pomalu odkvétá. V okolí našeho domu je keřů hned několik a pořád jsou ještě krásné. Ráda se u těchto prvních poslů jara zastavím, teda jedněch z prvních a potěším zrak pohledem do syté žluti jejich drobných kvítků. Bylo by určitě zajímavé udělat průzkum toho, co každého z nás asi napadne, když jde kolem rozkvetlého žlutého keře .. Nejspíš každého něco jiného - podle znalostí, zálib a rozhledu:
 
TAK SE POCHLUBTE, CO SE VÁM KDY NEPOVEDLO?
Téma
Středa, 26 květen 2021
Seděly jsme včera s mou vnučkou Nikolkou a povídaly a povídaly. Ani nevím jak, začaly jsme se vytahovat navzájem svými "nepodarky". Prostě - co se nám kdy povedlo nějak pořádně zmršit, zkazit, poplést - a hlavně ještě před někým, nebo když na tom případném díle opravdu záleželo. Jo, takové řízky, obalené místo v mouce, v moučkovém cukru, to je například dílo!
 
VZPOMÍNKA NA LJUBU HERMANOVOU
Téma
Úterý, 25 květen 2021
Ljuba HermanováTento týden uplynulo čtvrtstoletí od smrti úžasné Ljuby Hermanové. Narodila se v roce 1913 v rodině železničáře a dostala něžné jméno Luběnka. Její maminka byla nadšená ochotnice, takže svou dceru podporovala. Zpívala s ní, nechala ji, aby chodila na divadelní zkoušky, hrála na housle. Když se přestěhovali do Prahy, přihlásila se Ljuba na konzervatoř, a to i přes otcovy protesty.
 
DOTAZ PRO DUŠE A RUCE ZELENÉ ...
Úkol pro vás
Pondělí, 24 květen 2021
Gardener - Job opportunitiesDostala jsem velkou prosbu - Pavla - Vodoměrka se zamilovala do kytiček. Co se tak občas dívám na její facebook, je to tam zeleněji než v džungli. Ale i když to budí dojem, že snad není nic, co by rostlinného neměla, přeci v současné době nesmírně touží po té jedné jediné, kterou ani nezná jménem. Po téhle, koukněte:
 
NEDALI BYSTE SI SOUSEDKU NA PAPRICE?
Zážitky
Pondělí, 24 květen 2021
The Ancient Korowai People of Papua New Guinea — SteemitJak jsem slíbila, tak vám dnes napíšu něco o lidožroutech. Víte, jak se dalo poznat kanibala? Důkazy o konzumaci lidského masa archeologové nacházejí především na kostech obětí kanibalismu. Nejčastěji se hledají stopy po pazourkových nožích, které zůstaly po oddělování masa od kosti. Definitivním důkazem jsou pak rozdrcené kosti, které dokazují, že z nich byl vysátý morek bohatý na bílkoviny.
 
TOHLE MNE FAKT ŠTVE ...
Téma
Sobota, 22 květen 2021
Výsledek obrázku pro Děložní myomVšechny národy a rasy byly v krvavé historii lidstva v různých časech a na různých místech jak otrokáři, tak otroky. Podle toho, kdo zrovna vyhrál nějakou válku a dobyl něčí území, tak domorodé obyvatelstvo si podmanil nebo odvlekl do své země jako otroky. Proč se najednou vypichuje jen malý zlomeček z této historie, tj. otroctví černochů v USA?
 
JSOU TU ALIGÁTOŘI, ALE JEŠTĚ JSEM JE NEVIDĚLA
Tady a tam
Pátek, 21 květen 2021
Už jsem mockrát četla o vlivu klimatu na člověka. Jo, to občas mizerný počasí u nás doma, kdy je týden zima, pak dva dny léto, pak zas leje, padají kroupy, případně "vánek" pozuráží větve našich stromů, které byly někde stupidně sázeny tam, kde zrovna bylo místo. Pro příklad: podél jedné cesty na Hájích  byly  kdysi nasázeny stromečky. Dnes ji hustě protínají velké kořeny, o které si už hodně lidí ukopalo boty. Případně si ošklivě natlouklo. Ale zpět k počasí... a to floridskému.
 
ALE JO, JEŠTĚ ŽIJU ...
Tady a tam
Čtvrtek, 20 květen 2021
Nojo, dějou se věci. Podařilo se mi dostat dva ďobance, ani mi po nich nic nebylo. Moderna. A pak jsem najednou byla informována, že se nedá nic dělat, a že budu muset na ten druhej konec světa, kde občas žiju; holt papíry vládnou světem, a pokud něco nepodepíšu, mohl by být přímo průser… Takže z ničeho nic, i když jsem to tak trochu čekala, přede mnou stálo dilema: buď zítra, nebo taky třeba nikdy…
 
LEGRACE NA PLACE – ANEB MY NA TO MÁME?
Zážitky
Pátek, 14 květen 2021
31-Year-Old Man Who Is Dating a 91-Year-Old Woman - GalleryZačnu nejprve laškovně - Jedna jedenadevadesátiletá žena (ze Sokolovska), se v noci probudila ve své posteli vedle cizího muže. Uprostřed noci vlezl do jejího domu – rozbil skleněnou výplň vchodových dveří, pak chvíli chodil po domě, což ho zřejmě vyčerpalo; jenže ho přemohla únava, a tak si oblečen vlezl k ní a tvrdě usnul.
 
JAK JSEM SAMA NA SOBĚ ZKOUŠELA PSYCHO-MOUDRA
Zážitky
Čtvrtek, 13 květen 2021
Už asi osm let trousím různá moudra, jak si usnadnit život, jak být vyrovnaný jak konzervy v Coopu a tak. V posledních dvou týdnech jsem měla nejednu výraznou příležitost vyzkoušet na vlastní duši, zda a jak některá taková moudra fungují, tak se s vámi o tuto zkušenost podělím. Byl konec dubna, 29. 4. Na tento den jsem měla termín na operaci lokte. Po roce otravné bolesti a omezení, krátkodobě účinných obstřiků a pár experimentů konečně krok, který slibuje definitivní řešení. Jelikož se toto řešení děje v celkové narkóze, zněl příkaz jasně – od předchozího dne nejíst, nepít.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 106 - 126 z 9926
[CNW:Counter]