O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


O MANŽELOVI I O MILENCI
U nás doma
Čtvrtek, 31 březen 2022
Vášnivý líbání pár láska nálepka - TenStickersMůj manžel je introvertní člověk a téměř se se mnou nebaví, má nejraději svůj klid. Doma spolu mluvíme v podstatě jen o provozních záležitostech domácnosti. Neumí mi ani poskytnout psychickou podporu. Např. při občasných stresech v mém zaměstnání, když mu chci o svém problému říct, je jasně vidět, že ho to nezajímá. Jeho jediné rady jsou: "No, když ti to vadí, tak dej výpovědˇ". Na nějaké něžnosti si nepotrpí, a když ho chci políbit nebo se s ním pomazlit, tak ho to obtěžuje. Sex byl letos 2x a nestál za moc.
 
PŘEMÝŠLEJTE ... POZNÁTE?
Úkol pro vás
Čtvrtek, 31 březen 2022
Žijeme v naprosto šílené zemi. Vždycky, když se konečně začne jakž takž dařit, po všech těch válkách, okupacích a plundrování a lidi začnou dýchat volněji a začnou se mít na co těšit - buch! Zas přijde něco, co člověk nečekal... a zas to začne od začátku. V roce 55 jsem začala chodit do první třídy. Napřed v Ústí nad Labem - na Klíši a pak jsme se přestěhovali do Prahy a já chodila ve Vršovicích do Pavilonů. Když jsem pak po létech viděla film "Obecná škola" a pavilony na Bohdalci, tekly mi slzy.
 
KDYŽ JSEM BYL MLÁD ...
Zážitky
Úterý, 29 březen 2022
Nic jsem neslíbil, ale pokusím se o sepsání příběhu, který se odehrál tak v šedesátých letech, tedy spíš na přelomu těch “vydařených” šedesátek. Byl jsem tehdy mladý, nezkušený a taky trošku vykulený učeň, a tehdy mi jeden “zapomnětlivý” referent učňů zasáhl do dalšího života tím, že mi - a hlavně mým rodičům, neoznámil skutečnost, že mnou podaná přihláška k učení se na radiomechanika, nemůže být akceptována. 
 
UDĚLÁME SI HEZKOU CHVILKU ...
Diskuze
Úterý, 29 březen 2022
Ganja Life GIFs | TenorNaše krásné moravské Brno je druhé ve spotřebě pervitinu. Evropské monitorovací středisko pro drogy a drogovou závislost totiž analyzovalo odpadní vody ve zhruba 80 městech 25 evropských zemí. Brněnské odpadní vody ve městě obsahují druhé největší množství drogy. Více naměřili jen v Ostravě. Česká města zároveň s pervitinem vévodila žebříčku srovnávající ostatní města Evropy… V případě pervitinu obsadila česká města dokonce prvních pět příček za rok 2021.
 
VRAŽEDNÝ ZÁŽITEK
Zážitky
Neděle, 27 březen 2022
Začalo to už za tmy. „PRIJED, RYCHLE – DULEZITE!“ byla jediná zpráva v telegramu, který mi podal pošťák. - Pamatujete ještě vůbec na telegramy? - Inu, byl od mého bratra z Kladna. Sáhnu po telefonu, ale nebral to! Nyní ani později. Sbalím batožinu a pádím na vlak .S přestupem v Neratovicích jsem za dvě hodinky před cílem. O dvě vilky níže bylo nějaké hemžení lidí, ale víc jsem nerozeznal. Nebyl čas něco zkoumat, běžím k bratrovu domu…
 
NESTRKEJTE RUKU DO HADÍHO HNÍZDA - 2.
Zážitky
Neděle, 27 březen 2022
Tak, a máme tu další pokračování vyprávění naší Veroniky. Nesmírně se mi líbí, s jakým humorem a smyslem pro ironii a sarkasmus, dovede popisovat ty nejběžnější zážitky. Příznávám, že obdivuji i její smysl pro sebekritiku, kterou však většinou přežene tak bratru o dvě stě procent. Připomíná mi některé fajn herečky, které se nikdy nebály, když měly ve své roli vypadat nehezké, neupravené atd. Protože věděly, že stačí se jen umýt, učesat atd., tu "roli sejmout", a jsou to zas ony, super bezva holky. A to přesně zvládá i VERONIKA!
 
LEGRACE NA PLACE - NENÍ KŠTICE JAKO KŠTICE!
Téma
Pátek, 25 březen 2022
Na divokou kštici jedenapůlletého chlapce Locklana Samplese jsou všechny hřebeny krátké. U blonďáka s modrýma očima se totiž objevil vzácný syndrom neučesatelných vlasů. Jeho matka se teď snaží o vrozené vadě šířit informovanost na sociálních sítích a z jejího roztomilého synka se rázem stala hvězda. Ani ona nejprve nevěděla, že něco podobného existuje. Jejich starší klouček takové vlasy nemá. Ono není divu, protože tuhle "vymoženost" má sotva sto lidí na celém světě! 
 
HOLUBÁŘI - 2.
Zážitky
Pátek, 25 březen 2022
Kamarád Jirka Levý bydlel v domku kousek od jezu, kde v létě bylo príma koupání, a v zimě mohl pozorovat pana Knapa, který koupání vynechal, jen když táhly ledy. Také měl Jirka Levý pěknou ségru; ale protože jí už bylo sedmnáct a mě teprve čtrnáct, tak mé city neopětovala. Nedaleko byla menší továrna na nábytek, která ještě před pěti lety patřila Jirkovo tátovi. Nyní ale patří nám všem. Pan Levý byl kvůli tomu nabručený, ale šéfoval v továrně dál.
 
NESTRKEJTE RUKU DO HADÍHO HNÍZDA
Zážitky
Pátek, 25 březen 2022
Nedávno jsme měli 21. březen, první jarní den. Vyprahlou zemi zaplavil tající sníh, zmrzlá půda začala odhalovat svá tajemství. Šedivé louky získaly zelenohnědý nádech a ozdobily je první jarní květiny. Ptáci, králíci a také hadi začali vyvádět své mladé a já si vzpomněla na jednu dávnější příhodu, ve které můj kocour Miky sehrál opět jednu z hlavních rolí.
 
PŘECE SE NEZBLÁZNÍM!
Téma
Středa, 23 březen 2022
Co říct o ženě po třicítce, která se vydala s jednou plastovou taškou do Švýcarska, aby začala znovu a lépe? Obrázek si můžete udělat sami ve skutečných tragikomických příbězích z mého života - ženské, která procestovala kus světa, než si uvědomila, že je nejšťastnější mezi krávami v Alpách. Ač nic neprobíhá podle mých představ, má nezlomná vůle a optimismus, který už mírně hraničí s diagnózou, mi nedají prostor k tomu, abych se ze všeho zbláznila.
 
JEŠTĚ NEMÁM DOKUCHYŇOVÁNO ...
Zážitky
Úterý, 22 březen 2022
V pátek byl velký den, a já, v očekávání věcí příštích, skoro vůbec nespala. Lukáš, šéf firmy ZREALIZUJEME.CZ, přijel. I se svým kolegou. Přijeli jak řekli, ještě o chvilku dříve. Úderem osmé se můj přítulný obývák změnil na staveniště. A pokud jste někdo viděl ta rychlá videa v tik-toku, tak něco podobného pak následovalo. Měla jsem pocit, že Lukáš byl celou noc napojen na baterky, protože práce mu šla neuvěřitelně od ruky. Přesně, rychle, spolehlivě.
 
JAKO KŮL V PLOTĚ
Téma
Úterý, 22 březen 2022
Sedíme úplně sami, jako kůly v plotě, s kozlem a s cikárem na pávlači, koukáme, co se zrovna děje dole na dvorku a trochu vzpomínáme. Když jsem se sem nastěhoval, dával jsem fofrem dohromady svůj 1 plus 1 bez koupelny a záchodu. Teda, abych nekecal, záchod jsem měl. Společnej s dalšíma dvěma partajema na pavlači, především s Pepanem, asi 15 metrů od mýho kvartýru. Ale dal Pepan tomu hajzlu pěkně zabrat. Myslím, že do svý loňský smrti ten kořala např. vůbec netušil, co to je WC štětka.
 
HOLUBÁŘI - 1.
Zážitky
Pondělí, 21 březen 2022
S kamarádem Jirkou Levým spolu chodíme do osmé třídy. Dnes jsme do školy nešli. Stojíme na zadní straně největšího kostela v Chebu před malým otvorem. Byl podobný těm, jimž se házelo uhlí do sklepa. Propátrali jsme okolí, a byl všude klid. S hekáním jsem vlezl pozpátku do otvoru a spouštěl se zvolna asi dva metry uzounkou spádnicí. Ke konci jsem jízdu přibrzdil a hledal s bušícím srdcem v krku nohama podlahu...
 
ONA TO FAKT NENÍ ŽÁDNÁ LEGRACE
Téma
Pondělí, 21 březen 2022
Vektor ruce držící vězeňské mříže (ruce za mřížemi, ruce ve vězení)  #36604905 | fotobanka Fotky&FotoAno, je to tak, cokoliv vypustíte z klávesnice, už to navždy zaznamenáno zůstane. Je mi to líto, ale uvědomte si prosím, že jako šéfová KUDLANKY mám veškerou zodpovědnost za to, co vy napíšete, bohužel já. Nevím, jestli jsou nějaká speciální vězení pro ježibabky věku přesčárového, ale asi by minimálně byla kudla stopnutá. Což by mne fakt velmi mrzelo. Takže vás všechn prosím, abyste se zamysleli nad všemi písmenky, která pouštíte do světa. Pokud je pouštíte někde, kde je za to zodpovědný někdo jiný... DÍKY MOC.
 
SKUTEČNOST JE HORŠÍ NEŽ FOTKY A TELEVIZE
Zážitky
Středa, 16 březen 2022
Válka na Ukrajině trvá již od 23. února a celý svět děsí ruská agrese. Dobrou zprávou je ale obrovská vlna solidarity, která vůči Ukrajině panuje a nejenom lidé, ale i menší i velké firmy se snaží pomáhat, jak mohou. S originálním způsobem pomoci přišla i společnost Citizen Brick, která vyrábí figurky stavebnice LEGO.
 
JAK MĚL DĚDA PSA - 2.
Zážitky
Úterý, 15 březen 2022
Již před mnoha tisíci let se jednoho krásného dne vlk rozhodnul, že toho přiblblého běhání o hladu po lese už bylo dost. Vyhlédl si lovce mamutů, který při lovu utrpěl pracovní úraz a místo toho, aby jej dojedl, olízal mu šrámy a dovlekl jej za kožešinu před jeskyni. Paní lovcomamutová spráskla ruce a běžela si pro živitele rodiny. Vlk si mezi tím lehl na hromadu mamutích kostí před jeskyní a v klidu hodoval.
 
ŽÁDNÁ CENZURA, ALE "MEA CULPA ..."
Téma
Úterý, 15 březen 2022
Ano, přiznávám, že jsem ten článek o "Dlouhé válce" dala na kudlu s vědomím toho, co bude následovat. A to byla dost velká hloupost. Byla to však reakce na několik bývalých čtenářů, kteří mi napsali opravdu nehezká sdělení. Já se jim snažila vysvětlit, že všude na světě jsou lidé dobří i ne až tak moc dobří, že v každé třídě jsou jedničkáři, i ti, co sotva prolezou, že všude,  v každém kolektivu, je pár těch, na které nikdy nebudeme pyšní. A současně, že jsou lidé, kteří vejdou do dějin v dobrém. Nojo, no, neměla jsem toho autora prezentovat...
 
JAK MĚL DĚDA PSA - 1.
Zážitky
Pondělí, 14 březen 2022
"Pes do domu, čakan do ruky", prohlásil dědeček František v hospodě u Lorenců. O pár dní později si děda přečetl knihu „Tři muži ve člunu" a pořídil si foxteriéra. Montmorency mu jako jméno psa na Slovácku připadalo poněkud nevhodné a tak malého, milého, strakatého, hrubosrstého psíka pojmenoval Aran. Ten pes tu knihu asi četl taky a měl vnitřní potřebu literární vzor ve všech směrech překonat. Pro výměnu svých mléčných zubů za nové použil dědečkovu vycházkovou hůl. Hůl, která s dědou přežila dvě světové války, porazil Aran během tří minut.
 
TUZEX A JAPONSKÉ PLENY
Zážitky
Pondělí, 14 březen 2022
Mým prvním, přímo osobním kontaktem s Tuzexem, byl nádherný, kanárkově žlutý svetřík s krátkými rukávy, který jsem dostala od táty k devatenáctým narozeninám. Moje drahá a nesmírně šikovná maminka mi k němu ušila bílou sukni, o které tehdy táta prohlásil, že není pod zadel, ale pod břicho. Jo, byla fakt hodně krátká…
 
NENÍ TO JEN NA NÁVŠTĚVU!
Téma
Neděle, 13 březen 2022

Jo. každý, kdo měl ruce a nohy a zbytečnou tisícovku na účtě, dělal najednou vše pro to, aby nějak vyjádřil svůj postoj k situaci, že Ruská federace přepadla suverénní stát. Sociální sítě ovládly vlaječky a mašličky, několikrát se zavřel Václavák, protože na něm bylo tolik lidí, že neprojelo auto a nepřeběhla ani myš, modro-žlutá vlna zavalila Česko a samozřejmě se ukázal vliv sociálních sítí, protože kdo nepomohl nebo nevyjádřil podporu, byl za vyvrhela.

 
DLOUHÁ VÁLKA S RUSKEM
Téma
Neděle, 13 březen 2022
Armáda České republiky bude velet alianční battle group na východním Slovensku. To je obrovská zodpovědnost, protože tato část fronty se může stát horkou. Nejdříve obrovským tlakem uprchlické vlny z Ukrajiny, dále uvidíme jak daleko ruská válka v Ukrajině postoupí. Uvidíme ruské snahy destabilizovat Slovensko, kde už rozsáhle funguje ruská pátá kolona ve slovenské politice.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 106 - 126 z 10259
[CNW:Counter]