O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


MĚ ZVOLTE! MĚ SI VYBERTE! JÁ JSEM NEJLEPŠÍ!!!
Téma
Pátek, 24 květen 2024
Kouknul jsem v TV na videa, vyhrazená ve vysílacím čase kanidujícím politickým stranám, politickým hnutím a koalicím. Fakt je to TINGLTANGL -  přehlídka absurdit i vážných věcí. Některé "strany" jsou extra vymóděné, některé to využily k pozvánce na demošku, jiné vaří žábu. Několikrát denně  máme šanci vidět, co si cca třicet účastníků vymyslelo, aby přesvědčilo dav, že oni - právě jen a jen oni - jsou ti nejlepší z nejlepčejších.
A proč to místy připomíná soutěž o největší Nablblo?
 

ZAJÍMAVOSTI I PRŮSERY
Diskuze
Úterý, 21 květen 2024

Jo, děje se toho hodně – v Polsku před pár dny porodila na školním výletě jedna dívčinka donošeného chlapečka. Škola přijela do Malopolska, kde si pronajala ubytování. A ještě ten večer, v pozdějších hodinách, slyšeli učitelé i spolužáci z jedné koupelny křik… Když vešli, nalezli tam rodící dívku. Bůhví, co se při porodu dělo, protože dítě je v ohrožení života.  Podle všeho děvče o tom, že je těhotné, ani vůbec nevědělo. Její rodiče byli sice doposud sledování sociálními pracovnicemi, ale nikdo si ničeho nevšiml. Novopečený tatínek je prý také nezletilý.

 
LÁZEŇSKÉ ZPRAVODAJSTVÍ - 2.
Zážitky
Pondělí, 20 květen 2024
Jsem už lázeňský povaleč v záběhu - dnes mám tři lázeňské procedury, a první hned ráno. To mne strčili do velkého igelitového pytle a zkusili zaživa senážovat (protože takhle jsme na farmě vyráběli senáže = obalili jsme balík zavadlé píce do fólie a oxid uhličitý vytvořený mikroorganismy píci zakonzervoval).  Tak po tomhle "zakonzervování" následovala procházka k prameni, určeného k pití před snídaní, a vzhledem k žízni (nic jsem od probuzení nepila) rychle ještě za tepla jsem měla pohárek vypitý.
 
MY SE HÁDAT NEBUDEM, MY BUDEME JEN HÁDAT...
:-)))
Neděle, 19 květen 2024
Některé politické debaty, například ty televizní, jsou jak "u blbejch na dvorečku". Každý má plno funkcí, plno titulů, plno peněz - a hlavně plno setsakra nas-štvaných řečí proti tomu druhému, tedy tomu z druhé strany politiky. Hádají se pomalu každý s každým, každý tu pravdu svou, má za jedinou, vzteklí, jedovatí a zuřiví až hrůza. A výsledky pro nás, obyčejné občany? No nevím, jak to slušnými slovy popsat - snad jen tak, že mám alespoň jeden důvod být ráda, že už jsem dáma v letech, že se už můžu věnovat hádankám a ne hádkám.
 
SMRSKFLACE - ANEB ZA HODNĚ PENĚZ MÁLO MUZIKY
Diskuze
Čtvrtek, 16 květen 2024

Toto slovo, pocházející z angl. shrinkflation je skrytá forma inflace. Jedná se snižování velikosti či množství produktu, přičemž jeho následná cena zůstává nezměněna, nebo se dokonce ještě mírně zvyšuje. Anglický výraz je složeninou slov shrink (smrštit se) + inflace. Jak se bránit? Sledujte jednotkovou cenu a ušetříte. Opravdu se vyplatí sehnout se k cedulce, na které je malým písmem vpravo dole napsaná cena za 100 g. Protože - ne každá sleva je opravdu levnější - však to znáte: "NECHCI SLEVU ZADARMO!"

 
STŘELBA NA SLOVENSKÉHO PREMIÉRA
Diskuze
Čtvrtek, 16 květen 2024
Včera měla slovenská vláda výjezdní zasedání v kulturním domě v obci Handlová. Po skončení na premiéra ROBERTA FICA čekalo před domem několik desítek lidí. Handlová, potažmo celé Slovensko, však zažila velmi děsivý zážitek: odpoledne poznamenal boj o život premiéra. Robert Fico, když vyšel mezi lidi, aby si s nimi promluvil, potřásal si rukou,  byl náhle postřelen... Podle všeho šlo o naprosto neprofesionální chování ochranky a profesionální jednání útočníka. Ochranka a policie neměly být za zátarasy - tím měl útočník čas na pět výstřelů.
 
VÁŠ NÁZOR NA ISLÁM V NAŠÍ REPUBLICE?
Diskuze
Středa, 15 květen 2024
Podle mého názoru problém s migranty-muslimy začíná od jejich určitého množství. Z mé praxe (Anglie a Německo) to začalo na školách: nejdříve vadí malá variabilita jídel (rozuměj vepřové) a poté, co se to upraví, tak požadují jeho zákaz. Například. A potom už se jen požadavky stupňují. Islamizace Evropy probíhá většinou příchodem lidí s nízkým intelektem, kteří se snaží svou víru prosazovat násilím, terorismem, nebo třeba i jadernými zbraněmi, pokud by se k nim nějak domohli.
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - DÍKY ZA OPTÁNÍ ...
Zážitky
Pondělí, 13 květen 2024
Jo, je to o dost lepší. Když já jsem taková skuhra, kňučna a bolestín... fakt mi bylo hodně moc ouvej. Pan primář mi jen potvrdil to, co už říkal minule, tedy že když baba jednou chytne tyhlenc bakterie, které se rozlezou v čůracím aparátu, tak má smůlu, protože se vždycky nějaká ta malinká mrcha někde schová, tajně uhnízdí, aby využila případné indispozice a začala se znovu bujně rozmnožovat... A navíc jsou někdy i rezistentní vůči antibiotikům. Od toho nejhoršího mne vlastně uchránil ten můj "Alkajda".
 
LÁZEŇSKÉ ZPRAVODAJSTVÍ - 1.
Zážitky
Pondělí, 13 květen 2024
V loňském roce jsem absolvovala 5x ERCP plus operaci žlučníku, která měla být původně laparoskopická, ale protože během operace zjistili, že je zde zánět, tak proběhla klasicky. Tedy: otevřeli si mě jako sardinky. Popsanými úkony jsem získala nárok na lázně. Teoreticky. Protože není jednoduché získat doporučení, zejména když mne ošetřovali ve třech různých nemocnicích a i v té naší pokaždé jiný doktor. Nešla jsem na zákroky na základě výsledků vyšetření z ambulance, ale vždy přes pohotovost a akutní potíže.
 
TŘETÍ NEJMENŠÍ STÁT NA SVĚTĚ - LIBERLAND
Téma
Pondělí, 13 květen 2024
V pátek 3. května tr. ožil zastupitelský úřad Liberlandu ve Washingtonu recepcí Vládní blockchainové asociace (GBA) pořádanou vládou Liberlandu. Recepce nebyla jen společenskou událostí, ale také závěrečnou částí konference GBA "Budoucnost peněz, správy a práva". Byla to ideální příležitost pro účastníky konference, přátele Liberlandu, diplomaty, vládní úředníky a jejich zaměstnance, aby se setkali.
 
PROSTĚ "JEN PES"
Téma
Čtvrtek, 09 květen 2024

Čas od času mi lidé říkají „uklidni se, vždyť je to jen pes“ nebo „jen za psa je to hodně peněz“. Nechápou tu mnohdy dlouhou ujetou vzdálenost, můj investovaný čas, a už vůbec ne náklady, které na „jen psa“ vynaložím. Přitom některé z mých nejhezčích okamžiků se staly právě  „jen se psem“... Při hře se psem se nám vylévá do těla stejné množství oxytocinu – hormonu lásky a sociálního připoutání – jako rodičům při péči o dítě. Oxytocin se vyskytuje u všech savců a je významným regulátorem sociálního chování, kdy rozpouští úzkost, dovoluje zapomínat na zrady nebo zklamání z předchozích špatných zkušeností a snižuje hladinu stresu...

 
HÁDEJTE, KÁMOŠKY A KÁMOŠI ...
:-)))
Středa, 08 květen 2024
Tentokrát vám žádné vyluštění dozadu ještě nedám, protože jsem přesvědčená, že to všichni brzo brzičko uhodnete. No, a aby to zas nebylo tak jednoduché, tak by bylo fajn, kdybyste zas vy, za odměnu, přidali nějakej ten dobrej ftip... Já vám za to slibuju, že večer budou ve "vyluštění hádanek" všechny správné odpovědi. Na víkend mám pro vás připraveno pár správně vostrejch a těžkejch logickejch hádanek :- )))) 
Jeden fórek k namlsání vám sem dám já:  Manželé jedou na dovolenou zastaví na benzínce a pumpař se ptá muže: "Koukám, že jste z Pardubic." Muž odpoví: "Ano to jsme." A manželka na to: "Co říkal?"
 
ŽENA NEBO MUŽ? MUŽ NEBO ŽENA?
Diskuze
Středa, 08 květen 2024
Od 24. dubna letošního roku už nás konečně tyhle dvě otázky nemusí trápit. Ústavní soud rozhodl! A jelikož Ústavní soud je autoritou nejmoudřejší, nejmorálnější, prostě NEJ, tak taky co dělá, vždy dobře dělá. Vynáší rozsudky formou postulátů, o nichž je správnýmu demokratovi zapovězeno pochybovat.
Pochybnosti jsou vyhrazeny pouze podvracečům demokracie, tedy dezolátům a podobným zavrženíhodným idividuím.
 
JE TU NĚJAKEJ KUTIL S PŘEDSTAVIVOSTÍ?
Úkol pro vás
Úterý, 07 květen 2024
Vzdávám svoje marné pokusy, a zkusím si nechat poradit od někoho v oboru moudřejšího. Asi je potřebná nejen pilka, vrrrtačka, a nějaké to prkýnko, případně dřevotříska, ale hlavně schopnost si představit nejen "co", ale především "jak". Víte, můj milovanej chlupatej "manžel" bude letos už desetiletý pán v létech, který by zrovna moc neměl skákat nahoru a dolů, mj. jsou to slova pana veterináře. Protože se mu snažím (psovi, ne veterinářovi) udělat co největší radost, dala jsem jednu komodu pod okno, na ni polštář a před ni židli. Kayouk si tam dlouhé roky blaženě vyhopsnul, ale teď už mu to dělá dost potíže.
 
CO BYSTE SI DALI, DÁMY A PÁNOVÉ?
Úkol pro vás
Úterý, 07 květen 2024
Mám trochu pocit, že se vám moc nestrefuju do zájmu – abych to upřesnila: CO BYSTE RÁDI NA KUDLE ČETLI? Za ta předlouhá léta jsme tu už měli snad všechno možné, ale teď si moc nevím rady. Taky teď poslední dobou dost pauzíruju, protože jsem měla nějaké ty nerváky, pak nějaké ty chorůbky a zrovna a s jednou, o které jsem už psala, se nyní peru. Pevně doufám, že vyhraju já. :- )))
 
PERFORMANCE VÝTVARNÉ PEDAGOŽKY
Zážitky
Úterý, 07 květen 2024
Česká umělkyně, videoartistka, performerka, kurátorka a výtvarná pedagožka, jejíž performance se pohybují na pomezí pornografie, prezentuje pouze svoji vizi, jíž je nahé tělo nedílnou a základní součástí. Uspokojuje svou uměleckou potřebu a naplňuje umělecký záměr, do nějž se přihlížející nemusejí, ale mohou různým způsobem zapojit. Kateřina Olivová je vedoucí ateliéru Nových médií 2 na Akademii výtvarných umění v Prazea; jako kostým užívá nahotu a doporučuje každý den hýčkat a objevovat krásu našich těl.
 
ASI JE TO DOST OMŠELÝ...
:-)))
Pátek, 03 květen 2024

Paní Novákové se rozbila myčka a tak zavolala opraváře, který měl čas hned na druhý den. To se však paní Novákové nehodilo, a tak, jelikož se jí nechtělo odkládat opravu pračky, ani měnit program, řekla opraváři po telefonu: "Klíče budou pod rohožkou, až opravíte myčku, nechte mi účet na stole. Mého psa se nemusíte bát, neublíží vám, ale za žádnou cenu nemluvte na papouška." Když opravář druhý den přijel, vše bylo, jak paní řekla…

 
JÍDLO CHUDÝCH? KAŽDOPÁDNĚ RYCHLÉ A DOBRÉ
Nejen duše
Pátek, 03 květen 2024
Vlastně se jedná o maďarský pokrm s názvem „Gránátos kocka“, který je známý i jako Grenadýrmarš neboli granátnický pochod. Pojmenování vzniklo během napoleonských válek, kdy rakouská vláda nezvládala zásobování a kuchaři měli v té době k dispozici zpravidla jen zbylé brambory nebo těstoviny. Z těchto surovin bylo nutné připravit vydatné jídlo pro statečné a unavené vojáky. Maďaři začali své porce vylepšovat přidáním mleté papriky, která výsledný pokrm nejen krásně obarvila, ale i skvěle dochutila a ovoněla. Tohle jídlo vzniklé z nouze se nakonec rozšířilo i do domácností, a časem i do sousedních zemí; a je oblíbené neustále.
 
PLAVÁČKŮV PŘÍBĚH
Zážitky
Čtvrtek, 02 květen 2024
Příběhů o emigraci jsem vyslechl mnoho. Povím vám dnes jeden za všechny, který mi u večerního ohně osobně vyprávěl jeden chlápek, který měl přezdívku Kvakin. On a dva slovenští chlapci se tehdy prostříhali úspěšně hraničním plotem, a tohle zdolání státní hranice do západního Německa se okamžitě rozhodli oslavit. Láhev slivovice kolovala a dokonce si i zazpívali. Po krátké době k nim přijel džíp a rozjaření hoši byli překvapeni, že posádka mluví česky.
 
JEDEME NA "CHALUPU"
Zážitky
Čtvrtek, 02 květen 2024
Tak chalupu nebo chatu jsme v blízké rodině nikdy neměli, jen jednou nám vzdálený strýc zapůjčil svou chatu u Vranovské přehrady; jinak jsem jako děcko nechatařila, ani nekempovala. Moje prázdniny na základce spočívaly v pobytu u babičky nebo jiných příbuzných na vesnici. A prázdniny středoškolské či vysokoškolské? Ty byly naplněny jednak povinnou praxí, jednak mojí brigádou, abych si vydělala na parádu.
 
"CÍPÁK" KUDLANKA
Zážitky
Úterý, 30 duben 2024
Ahoj kámošky a kámošové, určitě ste si všimli, že poslední dobou nějak pauzíruju. A – už to mám černý na bílym. Ne, nejni to Alzheimer, ani demence, ale fakt jsem nemocná - mám setsakra vošklivej zánět močových cest. Au au, fakt bolavej a nepříjemnej. Bylo mi mizerně už delší dobu, ale minulý týden jsem navštívila svou báječnou paní doktorku, dostala žádanku a ampuli, kterou pak další den i s náplní odevzdala v laboratoři. Následně vyčkala pár dnů, tedy víc než pár, ale každopádně, výsledek tu je, a já dostala e-recept.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 21 z 10960
[CNW:Counter]