O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


LEGRACE NA PLACE – ANEB MY NA TO MÁME?
Zážitky
Pátek, 14 květen 2021
31-Year-Old Man Who Is Dating a 91-Year-Old Woman - GalleryZačnu nejprve laškovně - Jedna jedenadevadesátiletá žena (ze Sokolovska), se v noci probudila ve své posteli vedle cizího muže. Uprostřed noci vlezl do jejího domu – rozbil skleněnou výplň vchodových dveří, pak chvíli chodil po domě, což ho zřejmě vyčerpalo; jenže ho přemohla únava, a tak si oblečen vlezl k ní a tvrdě usnul.
 
JAK JSEM SAMA NA SOBĚ ZKOUŠELA PSYCHO-MOUDRA
Zážitky
Čtvrtek, 13 květen 2021
Už asi osm let trousím různá moudra, jak si usnadnit život, jak být vyrovnaný jak konzervy v Coopu a tak. V posledních dvou týdnech jsem měla nejednu výraznou příležitost vyzkoušet na vlastní duši, zda a jak některá taková moudra fungují, tak se s vámi o tuto zkušenost podělím. Byl konec dubna, 29. 4. Na tento den jsem měla termín na operaci lokte. Po roce otravné bolesti a omezení, krátkodobě účinných obstřiků a pár experimentů konečně krok, který slibuje definitivní řešení. Jelikož se toto řešení děje v celkové narkóze, zněl příkaz jasně – od předchozího dne nejíst, nepít.
 
KDYŽ MÁ JEDEN KRÁSNOU MANŽELKU ...
Zážitky
Středa, 12 květen 2021
Život tropí hlouposti. Povím vám příběh z dob přítomnosti ruských vojsk, jak má žena bez jakéhokoliv plánu a nevědomky způsobila režimu a Ruské armádě značné škody. Hezká ženská, a ještě, když je to vaše manželka, to vyžaduje silné nervy. Chlapi ji na pokoji nenechají. Z obchodního hlediska ale měl její půvab svou hodnotu… Nastoupili jsme zaměstnání v restauraci třetí cenové skupiny. Pracoval jsem ve funkci  vedoucího restaurace, číšníka, skladníka a účetního. Má pěkná kuchařka dokázala do deseti hodin dopoledne uvařit šest druhů jídel, postarat se o dvouletého syna, a po dvanácti hodinách pracovní doby ještě zvládla hrátky v posteli.
 
PŘÍPRAVA NA KONEC SVĚTA
Tady a tam
Středa, 12 květen 2021
Prepping 101 – Prepper Food StorageLaboratorní technik RC byl zajímavý člověk – vypadal jako pobuda, ale byl šikovný a jeho chemické znalosti byly v laboratoři k nezaplacení. Měl široké vědomosti: zajímal se o historii a zeměpis. V mnoha věcech byl puntičkář a byl to hrozný paličák – jak si postavil hlavu, tak s ním nebylo k hnutí. V laboratoři jsme měli velký přístroj na destilaci vody. Tento přístroj jel dnem i nocí, a technik vodu stáčel do velkých dvacetilitrových lahví.
 
ORCHIDEJE, FENG SHUI A "VĚŘ SI KDO CHCEŠ, ČEMU CHCEŠ"
Fauna a flora
Úterý, 11 květen 2021
Siirto, erityinen kokoelma specialni květináč na orchidej - mirca-art.comPokojové rostliny si pořizujeme proto, aby lahodily našemu oku, vnitřně nás zklidňovaly a čistily vzduch. S orchidejemi - ač jsou opravdu nádherné - může být v tomto směru velká potíž. Pro spoustu lidí jsou velkou láskou. Ale četla jsem, že podle zásad feng shui  orchideje z lidí vysávají životní energii. Že tyto rostliny se zkrátka chovají jako energetičtí upíři. Dle feng shui odebírají z lidí veškerou energii a pokračují v tom stále a stále, dokud mají co sát.
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - LENORA VÍTĚZÍ!!!
Zážitky
Úterý, 11 květen 2021
U nás doma je veselo a příjemno.  Ze stavu zoufalého se zvolna přešlo do stavu všechnojemifuk, který se lehce prosmyknul do příjemného nicnedělání, tedy elegantním názvem "prokrastinování". Jen mne štve současné teplo, protože už nejde mít na hlavě narvanou čepici, na nose brýle, pod nimi respirátor, končí cí tam, kde začíná límec dlouhé beztvaré bundy. Pak už jen  legíny, křusky a psa. Ano, přesně tak a nejinak převážná většina psích dam (včetně mne) ven nevycházela.
 
BYLINKÁŘKA PROTI POČASÍ
Téma
Neděle, 09 květen 2021
Výsledek obrázku pro Děložní myomPočasí si s námi pěkně zahrává. Extrémní teplotní změny se můžou podepsat na naší imunitě. Lidský organismus je totiž po zimě přirozeně oslabený. Zejména u lidí, kteří bojují s chronickými obtížemi, mohou výkyvy teplot způsobit nemalé problémy. Rozdíl okolo 20 - 30 stupňů se totiž může odrazit v tom, jak dobře nám funguje imunitní systém. V době pandemie to může způsobit větší problémy, než kdykoli jindy.
 
TRHACÍ ZÁVIN S MOŽNOSTÍ PRUDKÉHO OSLNĚNÍ
Nejen duše
Neděle, 09 květen 2021
Ze všech jídel na světě, která nejsou sladká, vykazuje trhací závin největší procento žádostí o recept. Tedy aspoň v mé kuchyni. Taky má v sobě zakomponovanou zvláštní pojistku proti případným zbytkům: ať upečete libovolné množství, vždycky aspoň jeden kousek chybí a někdo u stolu by si ještě rád trochu dal. Když je na stole trhací závin, stočí se konverzace vždycky jeho směrem. Asi takhle: „Jako to maso bylo fakt dobrý, ale můžeš mi dát recept na tvůj závin?“
 
MAMI, VZPOMÍNÁM NA TEBE, MOC.
Téma
Čtvrtek, 06 květen 2021
Jsem jedináček, což mi bylo celý život děsně líto. Ale máma měla tenkrát TBC, a strašně se bála, že nebude moct mít děti. Takže, sotva se z toho dostala, začala jsem se klubat já. Pochopitelně, že se s tou novinkou pochlubila až po pěti měsících, kdy už mne nikdo a nic nemohlo ohrozit. Přesto jsem nebyla žádné ňuňátko, prý jsem měla přes čtyři kila, což v té hubené době bylo docela dost.
 
JO, MÁME NOVÉ TÉMA ...
Zážitky
Čtvrtek, 06 květen 2021
Chtěl bych být - jak muška malá - na tom úterním jednání u pánů poslanců. "Diskuze" prý trvala asi hodinu a půl. Pozvaní ředitelé zpravodajských služeb, nejvyšší státní zástupce a policejní prezident se však ke slovu vůbec nedostali. Někteří poslanci uváděli, že debata přerostla ve "vzájemné osočování". Muselo to být fakt výživné... Tohle bude ještě velmi zajímavá kauza, jež určitě neskončí před podzimními volbami do Poslanecké sněmovny.
 
DĚTI "VE VELKÉM" - NYNÍ DEVATERČÁTKA!
Téma
Středa, 05 květen 2021
stork baby PNGMožná, že jste někdy viděli známá osmerčata, která žijí teď v Kalifornii. Nadya Sulemanová, je přivedla na svět v roce 2009 – a není to dávno, co děti oslavily dvanácté narozeniny. Dokonce dost dlouho se vysílala reality show o jejich životě. Mj. jejich maminka má těch dětí celkem čtrnáct - není to žádná troškařka. Teď ji ovšem trumfla pětadvacetiletá Halima z Mali, které se narodila DEVATERČATA…
 
VERONIČČINO EROTICKÉ LAŠKOVÁNÍ
Zážitky
Středa, 05 květen 2021
Je to už pár let, kdy jsem byla velmi zamilovaná a žila v pohádkovém vztahu s princem v modrém Volkswagenu. Jak už to u partnerských vztahů bývá, podnikli jsme spolu jednu z mnoha společných dovolených. Ačkoliv byl výběr většinou na něm, tentokrát jsem vybrala destinaci já a rozhodla jsem se pro ostrov Elba. Jak známo, Elba je italský ostrov ve Středozemním moři, kde žil Napoleon Bonaparte v exilu. A řeknu vám, že takový exil bych si také nechala líbit.
 
DALŠÍ METODY PODVODNÍKŮ
Téma
Středa, 05 květen 2021
Kriminalisté řeší desítky případů se škodami v řádu milionů korun. Policie České republiky v posledních týdnech zaznamenala vzrůstající aktivitu skupiny osob, které využívají jednu z metod sociálního inženýrství a to takzvaný vishing. Jedná se o princip, který je založený na telefonních hovorech, kdy se   volající (podvodníci) zpravidla představují jako pracovníci banky, kteří zjistili napadení vašeho bankovního účtu.
 
HROZBA V ROZKROKU!
Téma
Úterý, 04 květen 2021
IOT (Internet of Things) zařízení, tedy ta, která lze nějakým způsobem připojit do internetu, postupují do všech odvětví. Dokonce i mezi erotické pomůcky. A jelikož je situace kolem zabezpečení některých IOT zařízení “veselá”, může tak být “veselo” i v rozkroku. V březnu se například objevila velká analýza společnosti ESET, která se zaměřuje na chyby v těchto dvou hračkách pro dospělé:
 
BLAHOSLAVENÍ CHUDÍ DUCHEM A BANKA
Zážitky
Pondělí, 03 květen 2021

SnappyGoat.com - Free Public Domain Images - SnappyGoat.com-  man-face-traugikeit-despair-93951.jpg"Dobrý den, byla byste tak laskavá a dala mi všechny peníze, co tam máte?" - No, takhle to asi ten pán, co se nedobrovolně nechal vyfotit kamerou v jedné smíchovské bance, takhle to asi neřekl. Ale každopádně, peníze dostal a určitě si říkal, jak je to super, že teď všichni musí nosit respirátory. Jen se divím, že s kamerou nepočítal, protože podle všeho si ty prašule asi dlouho neužije ...

 
CO NÁS ČEKÁ A CO NÁS (DOUFEJME) MINE
Diskuze
Pondělí, 03 květen 2021
Box Kartón Balíček - Vektorová grafika zdarma na PixabayOde dneška, tedy od úterý 4. května, se náš život zase o něco přiblíží normálu. Začal totiž platit druhý z celkem šesti „vládních balíčků“. Ty totiž nahradily již nefungující protiepidemický systém (PES tedy skutečně chcípnul). Holt každý nový šéf si vše udělá po svém. Jenže - zase je v nich plno nelogičností... Co je nebezpečnější: fotbaloví fandové či študáci?
 
CUKR KÁVA, ČOKOLÁDA, ČAJ, RUM ...
Zážitky
Pondělí, 03 květen 2021
Ne, to není seznam, co bych neměla zapomenout nakoupit. Vzpomínáte si taky na naše hry dětských let? Třeba Honzo, vstávej! Kolik je hodin? Pět medvědích, tři čapí, dva slepičí a čtyři mravenčí. (Fantazii se meze nekladly.) Na slepou bábu, Zlatá brána, otevřená, kdo do ní vejde, tomu hlava sejde, ať je to ten nebo ten, praštíme ho koštětem ...
 
HURVAJS, NEZLOB TAŤULDU!!!
Téma
Neděle, 02 květen 2021

Hurvínek - Spejbl a Hurvínek - POSTAVY.czPřišourá se v typických dřevácích a fistulí pronese vtipnou hlášku, kterou zakončí charakteristickým chachá. Aby byl komický dojem dokonalý, protočí svá kukadla, a u publika má vyhráno... Bylo to roku 1920, kdy Josef Skupa začal v plzenském loutkovém divadle vystupovat s panem Spejblem. Ten nejdříve byl ve dvojici s Kašpárkem, ale – nebylo to ono. A tak roku 1926 vytvořil Gustav Nosek jako překvapení pro Skupu zmenšenou a vylepšenou kopii Spejbla. 
 
JAK SE VERONIKA STALA VEGETARIÁNKOU
Zážitky
Středa, 28 duben 2021
Na začátku tohoto příběhu bych chtěla apelovat na to, že to není propaganda, ani agitační trik, jak přinutit své okolí, aby se také stali vegetariány. Je to každého svobodné rozhodnutí, ke kterému člověk sám dojde díky morálním, zdravotním, či jiným pohnutkám. Důvod, proč jsem se rozhodla já, byl především morální. Nejen, že musím denně přihlížet, jak si řezník odváží ještě kojená telata z nedaleké Bio farmy, aby z nich udělal medailonky, či parmazán, ale i ta nešťastná událost s uvězněnými telaty na moři, jakožto uhynulých 200 tisíc ovcí na moři, to vše mě nenechalo chladnou a sekla jsem s masem definitivně.
 
KOMU JE RADY, TOMU JE POMOCI
Téma
Středa, 28 duben 2021
Mluvit o duševním zdraví je pořád trochu "divný". Mimochodem, celkem otevřeně o sobě říkám, že jsem šťastný psychiatrický pacient (a hodlám jím zůstat i nadále). Takže se zas a znovu snažím dělat něco pro své duševní zdraví i v době pandemie. Co mi pomáhá a co by možná mohlo pomoct někomu z vás? Tím fakt netvrdím, že mám univerzální návod na všechno, jen pár postřehů z vlastního života: 
 
NĚKOLIK ZAJÍMAVOSTÍ, KTERÉ MOŽNÁ NEZNÁTE
:-)))
Úterý, 27 duben 2021
Emotions, Luck, Pig, Four Leaf Clover, Lucky Pig - Luck - 960x640 PNG  Download - PNGkitVěděli jste, že prasata mají třicetiminutový orgasmus, pijavice 32 mozků a komáři zuby? Že rajče je ovoce, existují červené banány, člověk je býložravec, kost je 5x pevnější než ocel, děti rostou na jaře rychleji, můžete poslat pohlednici z pekla nebo že prdíme 14x denně? Vsadím se, že většinu těchto i všech ostatních zajímavostí jste nevěděli. Pokud jo, tak jste prostě "jedničky", o čemž ovšem ani trochu nepochybuji :- ))))
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 21 z 9803
[CNW:Counter]