O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


KONCE I ZAČÁTKY - 2.
Próza a poezie
Pátek, 09 prosinec 2022
Nikdy by mě nenapadlo, že bolest zubů může být fajn. Probudil jsem se ráno s nateklým obličejem a po dlouhé době moje myšlenky po ránu nepatřily Mileně. Plným právem, když jsem se viděl v zrcadle, málem jsem se pozdravil. Tohle žádný prášky nerozchoděj, tohle chce zubaře. Jenže kde vzít zubaře ve městě, kde člověk ještě ani netrefí do bankomatu... ach jo. Jenže - vzpomněl jsem si, že právě tady jsme měli jednoho z klientů, pár let si už od nás pravidelně objednával aktualizace…
 
I LOVE YOU, MY WC - ANEB TOALETNÍ POVÍDÁNÍ
Zážitky
Středa, 07 prosinec 2022
Old wc Stock Photos, Royalty Free Old wc Images | DepositphotosNo, není to zrovna vzájemná láska nebeská, ale poslední dobou se mi po něm často zasteskne, hlavně, nemám-li ho poblíž. Je to navíc závislost jednostranná, protože nejlepší situace je, když je mi absolutně a doslovně "u ...", tedy on u tý mý. Ten domác mi doposud věrně slouží; rozhodně nedělá to, co občas prováděl jeho předchůdce, který mi mé dary vrátil párkrát zpět, někdy i s haldou fuj vody vůkol. Však toho jsem striktně poslala ke všem čertům, tedy do sběrného dvora, kam se podobní nezvedenci odvážejí.
 
NE KAŽDÉMU SE ZAVDĚČÍŠ
Zážitky
Úterý, 06 prosinec 2022
Každý z vás, kdo pracuje ve službách, mi dá za pravdu, že práce se zákazníky je psychicky velmi náročná. Plnit neuvěřitelná, či nerealizovatelná přání zákazníků je našim denním chlebem a úsměvné příhody na toto téma jsou nevyčerpatelné. Zvláštní kategorii pak činí zákazníci z gastronomie a pohostinství. Tento druh je natolik nápaditý a vynalézavý, že není divu, že většina zaměstnanců z gastronomie končí v protialkoholní léčebně.
 
CO SE PLÁNUJE U NÁS?
Téma
Úterý, 06 prosinec 2022
V jednom kuse se mluví o případné akutní energetické krizi. Co všechno by se vypnulo, zrušilo, případně rovnou zakázalo používat. Dnes jsem četla článek, jak přesně to mají naplánováno ve Švýcarsku. Švýcarsko se obává těžké zimy, protože je závislé na dovozu elektřiny z ciziny. Země sice vyrábí a vyváží hodně elektřiny ze svých vodních elektráren, ale to pouze během teplých a vlhkých měsíců.
 
KONCE I ZAČÁTKY - 1.
Próza a poezie
Neděle, 04 prosinec 2022
Dnes vám, drazí přátelé, otvíráme knihu jednoho našeho dlouholetého kamaráda, kterého mnozí z vás také znají - Romana Borkovce. Budete si ji v následujících dnech číst na pokračování - berte to jako takový hezký - už předvánoční - dárek. Je to záležitost "vztahová", tedy o tom nejběžnějším trápení, jaké se málokomu z nás vyhne. (Má mě rád/a? Je mi věrná? Nezahýbá mi? Mám s ním být? Co mám teď dělat...) Inu, nechte se překvapit...
 
NEDĚLE ZVANÁ BRONZOVÁ
Zážitky
Neděle, 04 prosinec 2022
Je večer, a jak jsem tak poslouchala dnešní zprávy, tak se snad nic moc špatného nestalo. Pochopitelně, že tím myslím nějaké ty větší průšvihy, jinak to, co se děje každodenně, tedy různé bouračky, kriminální průšvihy či čekaná i nečekaná úmrtí, to počítat nemůžeme, protože to všechno patří k běžnému životu. Když to tak píšu, uvědomuju si známý citát: když zemře jeden dva lidé, je to tragédie, když jich zemře několik desítek či stovek, tak je to už statistický údaj. Mj. autorem je německý spisovatel Kurt Tucholsky, také to jednou připisovali Stalinovi.
 
POTRAPTE SVÉ MOZKOVÉ ZÁVITKY... 2.
:-)))
Pátek, 02 prosinec 2022
Albert Einstein byl do jisté míry podivín. Už jako dítě vynikal nadprůměrnou inteligencí, ve škole odmlouval učitelům a nekonečně dlouho se rozmýšlel, než zodpověděl jakoukoliv jejich otázku. Vyčnívat nepřestal ani v dospělosti, právě naopak.
 
O PEJSCÍCH A LIDECH 8.
Zážitky
Čtvrtek, 01 prosinec 2022
Psal se rok 1977, a to jsme byli již čtyři. Pepa, Alenka a dva synci, Marek a Jiří. Starost o střechu nad hlavou nás zavála do malé restaurace kousek od Prahy. Když se nejmladší pustil kočárku a začal chodit, přišel za mnou jeden kamarád Petr s neobvyklou prosbou. "Mohli byste se na nějaký čas postarat o našeho pejska?", a než jsem se stačil nadechnout, vyndal z tašky štěně boxera, a že se jmenuje Roby. Roztomilost sama.
 
MUZIKA, MÁ LÁSKA
Téma
Středa, 30 listopad 2022
Venku je přiměřeně ročnímu období, tedy mrazivo, sychravo a s vysokým obsahem vody ve všech skupenstvích v ovzduší. Vnoučata odjela i s rodiči, manželka šla cvičit do sokola. Tak mám chvilku času na hudbu a vzpomínky, jak to s ní u mne začalo. První byl malý tranzistorák a na něm rádio Luxemburk, pak jsme dostali k Vánocům magnetofon B4 a brácha začal tahat kotouče s těmi největšími peckami rockového světa. Led Zeppelin, Deep Purple, Jimmi Hendrix, Zuzanka Čtverečná a další a další...
 
VRAŽDA NA NILU. ŠKODA, ŽE BEZ POIROTA.
Diskuze
Středa, 30 listopad 2022
Nebylo to přímo na Nilu a připadá mi to jak včera. Ale ono už to od úmrtí manželky a dcery Petra Kramného bude deset let. Otřáslo to tenkrát celou naší veřejností. Ze začátku to vypadalo na otravu jídlem, pak na vraždu jedem. Všechno důsledně mlžený egyptskejma vyšetřovatelema, včetně důsledný likvidace některých tělesných orgánů mrtvejch nešťastnic, takže z ostatků, který se pak dostaly do Česka, nedokázali lékaři otravu jedem ani prokázat ani vyloučit.
 
NENÍ TO SNAD SUPER NÁPAD?
Zážitky
Středa, 30 listopad 2022
Seděla jsem zrovna po delší době na obědě v restauraci. Na zahrádce. Trochu otrávená, že květákový placičky, jediný lowcarb jídlo, který se v širokým okolí dalo sehnat, jsou smažený a ne z trouby. Vopruz. K vedlejšímu stolu přisedla čtyřka chlapců. Mezi 20-30. Okamžitě začali komentovat procházející ženy. Byla to zajímavá sonda, takže jsem zůstala déle, než vyžadovala konzumace placiček ve vyjetém oleji. Čím méně oblečená žena byla, čím víc věcí prosvítalo, tím hlasitější komenty byly.
 
NEMÁTE NÁHODOU SVÁTEK?
Téma
Úterý, 29 listopad 2022
Přemýšleli jste někdy o tom, jak vzniklo vaše křestní jméno a kde se vůbec všechna jména, která dnes existují, vzala? V minulosti byla jména tvořena z již existujících slov jazyka, která měla vyjadřovat vlastnosti nositele. Často se pak pojila s tradicemi dané kultury a s náboženskou či duchovní vírou. Většina jmen vychází z hebrejského, latinského či řeckého jazyka. Utvářela se z již existujících slov, která měla danému člověku přisuzovat určité vlastnosti. Nu, třeba i vy už svému jménu odpovídáte…
 
RECEPT NA VĚČNÉ MLÁDÍ
Úkol pro vás
Pondělí, 28 listopad 2022
Všichni - zcela jistě - chceme vypadat dobře. Nemyslím tím, že bychom toužili se neustále čančat a šlechtit, ale pochybuju o tom, že být špinavý, smradlavý a zapocený je pro někoho životní plán. Chci vypadat dobře. Nechci vypadat na mých blížících se padesát. Vyloženě však pohrdám lidmi, co musí mít ve všem jen značkové výrobky, shání všemožné a předrahé přípravky, co zaručeně zastaví věk - ale snažím se vypadat dobře, tedy v mezích zdraví – a hlavně - mých - možností.
 
FOTBAL S HRDINSKOU DUHOVOU PÁSKOU
Diskuze
Neděle, 27 listopad 2022
Tak tady máme zase MS ve fotbalu, tentokrát v nemilovanym Kataru. Proč v nemilovanym? No přeci proto, že demokraticky smýšlejícím fotbalistům zakázal mít na rukávech duhový pásky - symbol "one love", tedy sympatií k LGBT+, též k ženám, dělníkům a lidským právům. Wiki praví: LGBT+ označuje lesby, gaye, bisexuály a transgender osoby + další identity.  
 
MÁTE RÁDI POUTĚ?
Zážitky
Neděle, 27 listopad 2022
Tyden.cz | Na Olomoucku se zřítil kolotoč. Dvě děti jsou zraněnéStalo se to -  co vám nyní popíšu -  v právě uplynulý pátek, první den adventních trhů v Brně. Obrovské vyhlídkové kolo na Moravském náměstí se totiž sice podle plánů těsně před desátou večerní zastavilo, ale jeho obsluha zapomněla, že má nahoře ještě některé pasažéry; kteří nemohli, jako ti spodní, vystoupit. A bylo… 
 
MADAM, PÁCHNETE SÍROU …
Nejen duše
Neděle, 27 listopad 2022
(Inu, madam měla česnek…) Ten se používá po staletí jako potravina i jako lék,  je to bylina pěstovaná po celém světě. Pravidelná konzumace česneku má řadu kladných účinků na naše zdraví. Snižuje riziko kardiovaskulárních onemocnění, zlepšuje duševní zdraví a posiluje fungování imunitního systému. A hlavně - posiluje fungování imunitního systému. Obsahuje látky, které pomáhají imunitnímu systému v boji s mikroorganizmy.
 
FLORENTÝNINA ŽEMLOVKA ČILI ZEMLBÁBA
Nejen duše
Čtvrtek, 24 listopad 2022
Žemlovka alias žemlová bába alias zemlbába dovede překvapit. Na první pohled úplně obyčejná věc ze zbylého pečiva a přebytků jablek, mnohými milovaná a dalšími odmítaná, může být jídlo vznešené a konané s jasným záměrem uchvátit. Nevěříte? Tak si například představte plátky bílého pečiva opečeného na másle, potřené rybízovou či malinovou zavařeninou, vrstvené do nákypové mísy, prokládané jablky, cukrem, skořicí a rozinkami, přelité bílým vínem s rozšlehanými žloutky a upečené dozlatova.
 
PÁR VÁNOČNÍCH NEBEZPEČÍ
Téma
Čtvrtek, 24 listopad 2022
Výsledek obrázku pro Děložní myomNic nevylepší vánoční atmosféru tak, jako kuchyně provoněná čerstvě upečeným štrúdlem nebo vánočkou a talíř nejrůznějších dobrot. Mnoho potravin však s sebou nese i zdravotní rizika. Společným jmenovatelem je vysoký obsah tuku, cukru a soli. Musíme mít na paměti, že jedna miska arašídů nebo slaných chipsů, zkonzumovaná během sledování televizního programu, může vyčerpat denní příjem soli na několik dní dopředu.
 
NADSTANDARDNÍ ZDRAVOTNÍ PÉČE?
Diskuze
Středa, 23 listopad 2022

Zase nám vláda vyslala signál. Tentokrát pro změnu ne hlavním vysílačem signálů, ale vedlejším: "Je třeba zavést nadstandardy ve zdravotnictví. Bude dvojí kvalita péče." Tak přesně zní celej signál. Ono to částečně tak funguje odjakživa, to zase ne, že ne. Stačí si připomenout třeba "kulichy" ředitele Motolskýho špitálu. A další a další. Jenže to z větší části probíhá v šedý zóně. Ale taky jsou už dneska i regulérně pacientem placený lékařský výkony a léky. 

 

 
MINSKÉ DOHODY
Diskuze
Středa, 23 listopad 2022
K separatistickým hnutím docházelo a dochází po celém světě, třeba v severním Irsku, v Baskicku a Katalánsku, nemluvě o dosti brutální občanské válce v bývalé Jugoslávii, o dosti děsivé situaci v Sýrii, o řadě afrických států ani nemluvě. I USA si v 19. století si prošlo svou občanskou válkou. 
 
NĚKTEŘÍ NEUMĚJÍ NAKUPOVAT …
Diskuze
Pondělí, 21 listopad 2022
Já vím, že je doba, kdy je potřeba při nákupech trošku víc myslet, ba dokonce číst i počítat. Jenže když občas kouknu do nějakého toho vozejku, co jede vedle mne… Nechápu to. Například: dneska jsem byla u doktorky až někde v Nuslích, takže jsem se dostala do končin, kam běžně nezabrousím. A cestou zpět si trošku nakoupila. Tam, pak i ještě cestou od metra tady, na Hájích. Jen pár věcí, ale nákup mne potěšil.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 21 z 10436
[CNW:Counter]