O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


HACKATON – ANEB KDYŽ SE CHCE, VŠECHNO JDE
Diskuze
Úterý, 28 leden 2020

Vše vzniklo vyhlášením absurdní státní zakázky na informační systém a e-shop pro elektronické dálniční známky - za 401 milionů. Takových peněz! Testovací e-shop elektronických dálničních známek, který o víkendu naprogramovala skupina dobrovolníků, navštívilo za prvních 22 hodin 176 tisíc uživatelů a na tomto webu - fairznamka.cz - provedli 13 971 transakcí.

 
NO, NENÍ TO ZAS AŽ TAK NESLUŠNÝ...
:-)))
Pondělí, 27 leden 2020
Katolický kněz byl poctěn večeří na počest 25 let působení na farnosti. Přední politik a člen církevního shromáždění byl pověřen, aby pronesl malý projev. Opozdil se, a tak se kněz rozhodl, že také řekne pár slov: "Názor o této farnosti jsem si udělal na základě první zpovědi, kterou jsem zde slyšel. Myslel jsem, že mě poslali na tohle strašné místo snad za trest ...
 
JEDLÉ ZAJÍMAVOSTI - 1.
Nejen duše
Pondělí, 27 leden 2020
Druhé největší vejce na světě pochází z České republiky a snesla ho slepice paní Věry Ouškové ze Strunkovic nad Volyňkou na Strakonicku v lednu 2005. Měří na výšku téměř 9 cm, váží 210 g a má obvod 21 cm. 
 
JO, TOHLE BUDE ASI PRŮŮŮŮS...
Téma
Neděle, 26 leden 2020
V Česku se recykluje asi pětina z celkového množství sebraného papíru. Větší kapacity na recyklaci u nás chybí, takže kolem 800 tisíc tun ročně se vyváží. Ale letos je obtížnější ho někde udat - o hodně víc, než v minulosti.
 
NÁÁÁŠ BLEKFRAJDEJ....
Zážitky
Neděle, 26 leden 2020

Jsou to mnohdy dlouhé minuty otřesných, vlezlých, uřvaných a často dementních reklam. Také vám některé lezou na nervy? Tož vítejte v klubu. Ano, reklama je prodejní metoda, má smysl, pokud je efektivnější (účelnější a hospodárnější) nežli jiné. Má plnit účel: zvýšit prodej, učinit značku známou, zvýšit prestiž atd., prostě pomáhat dobře prodat.

 
JE TO LEPŠÍ, NEBO HORŠÍ?
Zážitky
Čtvrtek, 23 leden 2020
Když začnu doma skuhrat, co všechno ošklivého se kolem nás děje, tak mne synáček pěkně seřve, že to je úplně běžné, vůbec nic zvláštního, a že kdyby nebyla média a sociální sítě, tak si budu žít v „blažené nevědomosti“ a úplně pohodově. A že dřív, dřív bylo všechno podstatně horší.
 
KLAVÍRNÍ ZÁŽITEK
Zážitky
Čtvrtek, 23 leden 2020
Výsledek obrázku pro šlechtična u klavíruJako malá jsem byla strašně aktivní dítě. V pondělí výtvarka, v úterý klavír, ve středu taneční a výtvarka, ve čtvrtek sbor a v pátek dramaťák. Bylo mi deset a chtěla jsem dělat nelépe všechno. Domů jsem chodila kolem čtvrté odpoledne. Učení mi šlo, takže nebylo nutné ubírat mých zájmů. I když až tak moje zájmy to nebyly. Do většiny kroužků jsem chodila proto, že tam chodily moje kamarádky.
 
EUTANAZIE JE PŘIROZENÉ CIVILIZAČNÍ PRÁVO
Diskuze
Středa, 22 leden 2020
Eva HauserováDoufám, že už brzy bude v ČR uzákoněna eutanazie. Hned by se mi žilo lehčeji, kdybych věděla, že tuhle možnost budu v případě potřeby mít. Cítím potřebu se vložit do téhle debaty hlavně proto, že se nemohu vyrovnat s tím, proč odpůrci eutanazie tuhle možnost pořád blokují. Jim samotným přece nikdo eutanazii nevnucuje, ani je nenutí ji vykonávat! Jde jenom o možnost volby, svobodu za určitých pro nás už nesnesitelných okolností takhle jednat, a o tu jsme my, zájemci o možnost eutanazie, jejími odpůrci svévolně připravováni.
 
JAVOROVÝ SIRUP
Téma
Středa, 22 leden 2020
Výsledek obrázku pro JAVOR CUKROVÝ
Znáte ho? Používáte? Ale jestlipak víte, že javorový sirup je koncentrovaný cukr a v žádném případě ho nelzej považovat za součást zdravého stravování. Javorový sirup je vyroben z mízy javorů. Vařením se míza zbaví vody, čímž se zvýší koncentrace cukru. Následnou karamelizací vzniká sirup s bohatou sladkou chutí a charakteristickou barvou. Ten pravý má javorovou chuť s náznaky karamelu, vanilky a švestky. Jeho náhražky jsou pouze sladké a aroma je umělé.
 
TO BY JEDEN NEVĚŘIL!!!
Zážitky
Středa, 22 leden 2020
Sháním, pídím se a nalézám staré fotky, co se váží k naší rodině. Mám snahu dokončit album s co nejvíce fotografiemi předků, rodičů i fotkami současnými. Ke kompletní sbírce mi ale dlouho chyběly fotografie strýce a tety (bratra maminky). Je tomu již řádka let co nás tato má zlatíčka opustila. A já žádné jejich snímky nemohl nikde sehnat.
 
Z LETADLA, VLAKU I DOMOVA
:-)))
Středa, 22 leden 2020

Start letadla - kapitán jako obyčejně - promlouvá vstřícným hlasem k pasažérům: "Vážené dámy a pánové, pěkně vás vítám na palubě našeho letadla. Náš let probíhá nad Atlantickým oceánem, ve výšce 10.000 metrů, rychlost je 900 km/h, teplota vzduchu.... sakra! Do řiti!!! Mě šlehne!!! Ježišmarja!!!!!"  Kapitán se odmlčí, mrtvolné ticho, pasažéři jsou bledí, letadlem se šíří panika, křik. Po delší chvíli kapitán ohlásí: "Dámy a pánové, prosím, omluvte mě! Letuška mě polila polévkou a kafem najednou. Kdybyste jen viděli, jak vypadají moje kalhoty zepředu!"

 
JAK SI MĚ UŽILI V AUTOSERVISU
Zážitky
Úterý, 21 leden 2020

Výsledek obrázku pro autoservisDneska ráno jsme byly s kolegyní v servisu, protože jí praskla v autě žárovka.  Mimo jiné, nevím, jestli jsem byla vždycky taková, nebo jestli jsem se tak časem vypracovala, ale ať ráno vstávám v kolik chci, probouzím se (stejně jako kdysi pan Horníček)  v deset. Takže v podstatě do deseti hodin mám IQ 7, stejně jako žížaly, které reagujou jen na světlo.

 
ZÁKAZY HAZARD NEVYŘEŠÍ
Diskuze
Úterý, 21 leden 2020

Výsledek obrázku pro hrací automat pngJeden z několika článků, které pan senátor Kubera poslal přímo na Kudlanku. Poprvé vyšel 18. 5. 2008. Uvádím ho jako vzpomínku... Přečtěte si, jak viděl situaci s boomem omezujících vyhlášek vůči hracím automatům  coby tehdejší teplický primátor:  „Hazard, automaty, ani pití - tohle žádné vyhlášky a zákazy nevyřeší."

 
PANNOU I PO SVATBĚ
Zážitky
Úterý, 21 leden 2020
Výsledek obrázku pro marie antoinettaPůvabná princeznička Marie Antoinetta byla rakouská arcivévodkyně a dcera rakouské císařovny Marie Terezie. Ta s ní měla velké dynastické plány, protože jejím sňatkem s francouzským následníkem trůnu chtěla utužit v té době velmi křehké rakousko-francouzské vztahy. Marie Antoinetta byla přirozeně veselé a rozpustilé stvoření, avšak víceméně povrchní povahy, dívka, která si z ničeho nedělala těžkou hlavu.
 
SJEZD MODRÝCH PTÁKŮ NAPADEN PTAČÍ CHŘIPKOU?
Téma
Neděle, 19 leden 2020
Související obrázekTak se toho na víkend semlelo víc věcí najednou, vč. ptačí chřipky. Souvislosti nehledám, jen nepatrně tuším. Nejdřív ten ptačí Sjezd: Únavný žvanění a omílání ničeho o ničem. Mám dojem, že PR poradcům se konečně zdařilo zakázat ptákům téma Antibabiš, coby působící evidentně kontraproduktivně, čímž ovšem řečníci zcela pozbyli jedinou náplň svejch projevů. Nuda, nuda, nuda.
 
ZELÍ, KYSANÉ ZELÍČKO
Nejen duše
Neděle, 19 leden 2020
Výsledek obrázku pro nakládání zelíKysané zelí už není to, co bývalo. Tedy myslím to kupované... V čerstvém stavu se v našich obchodech shání obtížně, protože kvůli prodloužení trvanlivosti do něj výrobci přidávají chemické konzervanty nebo ho sterilují teplem.  Přirozené mléčné kysání je tradiční a také nejšetrnější způsob konzervace zeleniny, protože v ní zachová vitamín C a zdraví prospěšné živé bakterie mléčného kvašení.
 
EPOCHA VODNÁŘE
:-)))
Sobota, 18 leden 2020

Výsledek obrázku pro aquarius symbolÚdajně se se nacházíme na prahu nesmírně krásné epochy, kterou je období Vodnáře, ve kterém by mělo být lidstvo velmi šťastné. Vůbec to tak ale nevypadá. Zatím vývoj lidstva spíše naznačuje, že spěje k biblickému podobenství o Babylonské věži. Také není úplně jasné, kdy ta éra měla začít, jestli jí opravdu v současnosti prožíváme a kdy by měla skončit a nastat nová éra Ryb.


 
NO A CO?
Zážitky
Čtvrtek, 16 leden 2020
Docela  mne to vzalo. Tedy, měla bych spíš výskat, jásat, blaženě se smát a radovat, ale já z toho byla naopak celý den totální mimoň... Oč se jedná: děsně dlouho mám nějaké záhadné potíže - po nějakém jídle se proměním ve vzducholoď a téměř (bohužel ne opravdu) bych se mohla vznášet. Každopádně vypadám tak, jako kdybych měla příští den přivést na svět minimálně mládě hrocha. O trápení s tím spojeném ani nemluvě.
 
UNIVERZALISMUS - PROČ? - 2.
Téma
Čtvrtek, 16 leden 2020
Univerzalisté, tedy DOKONALÍ LIDÉ, přitvrdili v osočování Ruska a Číny. Štvaní proti Rusku není „předsudečná nenávist“, proti Rusku se štvát může. Proč po třiceti letech najednou otevírají záležitosti vztahující se k sovětské armádě, osvobození Prahy Vlasovci, pomníkům apod.? Proč vadí smlouva Prahy s Pekingem? Pokud vím, tak ruská nebo čínská strana nic takového nevyprovokovala.
 
LETMÝ POHLED DO NORSKA
Téma
Čtvrtek, 16 leden 2020
Výsledek obrázku pro uprchlíci žijící v norskuNorsko má cca 5 miliónů obyvatel. Celkem. Cizince do Norska přitahuje nejen vstřícná imigrační politika a vysoký životní standard, ale také dlouhodobý nedostatek pracovních sil v zemi (v mnoha oborech panuje vysloveně negativní nezaměstnanost!). Jediným mínusem zůstávají jen drsnější přírodní podmínky (zvláště pro jižany). Největší část přistěhovalců (přes 160 tisíc) žije na území hlavního města, ale velmi dobře integrované cizince potkáte prakticky po celé zemi.
 
KORUPCE ABSOLUTNÍ MOCI
Diskuze
Úterý, 14 leden 2020
Image result for oběti sexuálního zneužívání"Poslední kroky českých biskupů, kteří zřejmě odsouhlasili podávání trestních oznámení na oběti sexuálního zneužívání, zvedly zájem široké veřejnosti o toto téma, ale také vlnu solidarity. Snad právě toho se představitelé církve zalekli a neváhali přeformulovat způsob podání trestních oznámení “na neznámé pachatele”. Výsledek je ale stejný, ublíží obětem.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 21 z 9185
[CNW:Counter]