O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


NEJSLAVNĚJŠÍ UFŇUKÁNEK WERTHER
Próza a poezie
Neděle, 23 leden 2022

Werther - Utrpení mladého Werthera - POSTAVY.czNení sebevražda jako sebevražda – někdo si na tomto nechutném činu vybuduje i nehynoucí slávu. Pravděpodobně největší dopad jejího popisu bylo dílo tehdy čtyřiadvacetiletého, velmi vzdělaného mládence, Johanna Wolfganga von Goethe. Prvorozený a jediný syn císařského rady z Frankfurtu nad Mohanem vyrůstal ve  velmi bohatém a vysoce kulturním rodinném prostředí.

 
JO, BYLI MOC FAJN, TIHLE "NEŘÁDI"...
Zážitky
Neděle, 23 leden 2022
Je to tak dlouho, tak nezřízeně dlouho... Já byla redaktorský nedochůdče, před těmi tehdejšími "celebritami" jsem přímo vibrovala studem a hrůzou, abych něco nevhodného neplácla. Ale vždycky to dopadlo fajn, naopak. Čím víc jsem rozhovorů jsem s nimi dělala, tím víc jsem o nich věděla (tedy, o nich, jako o lidech, nejen jako o hercích či zpěvácích), tím byl náš vztah kamarádštější. Měla jsem úžasnou kliku, že jsem mezi ně tak fajn zapadla.
 
LEGRACE NA PLACE - TO MYSLÍ VÁŽNĚ!
Diskuze
Pátek, 21 leden 2022
Zajímalo by vás, kolik berou naši „nadřízení“? Jaké platy mají nejvýše postavení úředníci českých institucí? V tom případě si otevřete tento odkaz – platy úředníků. Rozhodně je to zajímavé... Hlavní argument pro zveřejňování platů úředníků je jednoduchýjsou placeni z peněz daňových poplatníků, a ti proto mají právo vědět, jaký plat státní úředník pobírá.  Státy, kde platí transparentnost, platy úředníků zveřejňují samy na svých webových stránkách a informace jsou přístupné všem, kdo o ně mají zájem.
 
MOC HODNÁ, MOC SLUŠNÁ ...
Úkol pro vás
Čtvrtek, 20 leden 2022
Asi bych potřebovala radu, ale snad i to, že můžu někomu napsat, jen tak anonymně, mi pomůže... Je mi šestadvacet a jsem úřednice. Mám gympl. Před čtyřmi roky jsem poznala Pavla, byl v druhém ročníku na medicíně. Byl neuvěřitelně chytrý, studoval téměř se samýma jedničkama. No, musím říct, byla to láska na první pohled. Já v té době už přemýšlela, že se od mámy odstěhuju, vydělávala jsem dost, cítila jsem se soběstačná.  A tak jsme s Pavlem začali hledat pronájmy.
 
LONDÝN KDYSI DÁVNO - A NEDÁVNO ...
Zážitky
Středa, 19 leden 2022
Tak jako ve staré Anglii – zpívávali pánové Vodňanský a Skoumal. Drala se mi ta píseň na mysl, když jsem srovnával svou první návštěvu Londýna (v roce 1965, tedy před neuvěřitelnými 57 lety!) s dojmy současnými. Skoro nic není jako ve staré Anglii! Tenkrát se po ulicích spořádaně a vážným krokem pohybovali uhlazení pánové v černých oblecích, s buřinkami na hlavách a deštníky v rukou, pravé to obrazy anglické spolehlivosti a solidnosti.
 
NOBELOVA CENA
Téma
Středa, 19 leden 2022
Otázka při zkoušce z fyziky na univerzitě v Kodani: „Popište jak určit výšku mrakodrapu pomocí barometru.“ Jeden student odpověděl: „Upevníte dlouhý kus provazu k vršku barometru, pak spustíte barometr se střechy mrakodrapu na zem. Délka provazu plus výška barometru se rovná výšce budovy.“  Tato vysoce originální odpověď tak rozzuřila zkoušejícího, že studenta vyhodil. Student se odvolal na základě toho, že jeho odpověď byla nepochybně správná.
 
... MÁM PŘIBLIŽNĚ DVA SYNY
Téma
Úterý, 18 leden 2022

Viktor Černomyrdin – WikicitátyPsal jsem vám včera o bývalém ruském premiérovi Černomyrdinovi, který byl znám nediplomatickým jazykem i nezvyklými bonmoty. Byl to klidný a žoviální muž s technologickým a ekonomickým vzděláním, který strávil většinu života v ropném a plynárenském průmyslu, v němž prošel cestu od řadového pracovníka po ředitele Orenburgského plynárenského závodu.


 
TEOLOGICKÁ DISPUTACE ...
:-)))
Úterý, 18 leden 2022
Na zahradě u františkánů rostla u zdi nádherná jabloň a nesla ty nejchutnější plody. Bratři se o ni pečlivě starali, ale k čemu všechna ta práce, když většina ovoce spadla za zídku, do zahrádky dominikánů… Když tak zase jednou přišli o všechnu úrodu, rozhodli se chudí bratři tomu udělat přítrž a stěžovali si u biskupa. Biskup se rozhodl záležitost vyšetřit a navrhl teologickou disputaci.
 
NEUMÍM SE CHOVAT K "NOVÉ" SESTŘE
Úkol pro vás
Úterý, 18 leden 2022
Před pěti měsíci se mi ozvala moje neznámá nevlastní sestra, Jana. Sešly jsme se, a já se dozvěděla, že když se narodila, tak ji naše máma dala k adopci. Máma umřela před 5 lety a musím bohužel říct, že opravdu nebyla zrovna fajn. Mám ještě mladšího bratra, toho naši dali asi ve dvou letech k babičce. Babička bydlela ve stejné vesnici jako my, ale nevyrůstali jsme s bráchou.
 
JAK JE DŮLEŽITÉ MÍTI PTÁKA!
Diskuze
Pondělí, 17 leden 2022

Ještě jsem neměl náladu, pustit se do studia Programového prohlášení vlády, a tak jsem se jen z mediálních vejcuců dozvěděl velmi znepokojivou zprávu. Totiž, že hluboce zaostáváme za evropskými zeměmi. Považte: "Česká republika a Slovensko jsou jedny z mála evropských zemí, které nemají svého národního ptáka". Naštěstí, tenhle -  tak trestuhodný -  dluh předchozích vlád, bude teď konečně splacen.

 
DIVOKÝM KURDISTÁNEM ...
Zážitky
Pondělí, 17 leden 2022
Vánoce jsou za námi a nový rok začal tak nějak normálně. Žádná hrůza se nekonala, žádné extra velké překvapení taky ne. Leden si tak lehce poklidně plyne, děti chodí do školy, a až na legrační objev posledního vánočního dárku se nic zvláštního nestalo. K tomu dárku se ale musím vrátit, protože je de facto strůjcem dalších událostí, a to zejména předčasného příchodu mé cestovní horečky.
 
JAK SBALIT SPRÁVNÝHO CHLAPA - 3
Zážitky
Pondělí, 17 leden 2022

Men spend 43 minutes a day checking out womenNo, tak nácvik rozmnožování bychom měli za sebou. Následně přijde, milé dámy, jeho výsledek. Správně, muži a děti. Tak neuvěřitelná věc. A pohromadě! Je vlastně docela prostá. Muži milují děti. Milují svoje děti. Nejen žena dostala do vínku genetikou program na ochranu dětí. I muž tohle má, a pokud jde o vlastní děti, je neskutečně ješitný. Ty jeho jsou dokonalé, i když jsou úplně k ničemu. Jsou jeho. To stačí k jeho štěstí.

 
VERONIKO, VÍTEJ K NÁM DOMŮ!
Téma
Pátek, 14 leden 2022
Jak vidíte, už to její hezké jméno nijak neskloňuju, bych si zas nevysloužila nějakýho drbana... Ale - mám pro vás úplně super novinu - ta neposedná Veronika, která procestovala, prochodila a prožila kus života všude možně, která se nakonec (zatím) usadila v překrásném místě Švýcarska, která v loži svém hostí už delší dobu jednoho stálého příslušníka mužského pohlaví (nádherně chlupatého myšilova), a hlavně - píše báječné fejetony, v každém průšvihu umí najít něco vtipného - tak tahle holka VYDÁVÁ SVOU PRVNÍ KNÍŽKU!!!
 
VELKÁ ČISTÁ LÁSKA ...
Téma
Čtvrtek, 13 leden 2022
Dotazníkové studie prováděné za účasti desítek tisíc žen na celém světě – od Eskymaček po amazonské Indiánky, od Britek z Walesu přes Volyňské Češky až po Rusky na Kamčatce, od rovníkových černošek po Asijky z Filipín a dalších a dalších – ukázaly, že hierarchie hodnot, podle kterých ženy posuzují muže, a hlavně vybírají svého "Pana Dokonalého", je na celém světě stejná.
 
NEVÍM, JAK TO POZNAT?
Úkol pro vás
Čtvrtek, 13 leden 2022
Můj dvanáctiletý syn má kamaráda, kluka ze třídy. Ale on moc se mi nelíbí, ale myslím si, že někdy je dobré mít i špatnou zkušenost a poučit se z toho, takže když ten náš chce s ním být, tak já mu to dovolím. Můžou jít k nám domů na návštěvu a být u nás, kde to mám všechno pod kontrolou, protože jeho kamarád má prý to doma těžké. Takže se stýkají hlavně u nás.
 
DOKTOR V KONCÍCH
Zážitky
Čtvrtek, 13 leden 2022
Začalo to úplně nenápadně. Neutuchající bolest hlavy, která se mě držela zuby nehty celých šest týdnů. Růžové, žluté, zelené, modré ani žádné jiné tabletky nezabíraly a já nemusela hledat výmluvu, když jsem náhodou neměla chuť na sexuální hrátky, nebo když jsem chtěla vypoklonkovat nezvanou návštěvu. Po šesti týdnech už ta bolest byla otravná… později se přidalo škubání v levé straně obličeje, bolest očí, nemotornost, závratě a jednoho krásného večera jsem na chvíli oslepla na levé oko.
 
BUDOU DVĚ V NOCI ...
Téma
Čtvrtek, 13 leden 2022
... a my dva s Kayoukem se odebéřeme ven, abychom ulevili jeho potřebám. Teď jsem skončila ten krysáckej článeček a ani ti super kluci z Home Free, co mi tu už tak dlouhou dobu svým zpěvem zpříjemňují práci, ani oni už moc neúčinkují. Obejdem to tady okolo, sem tam nějaká ta zastávka - tedy cca pouhopouhé dva kiláčky; a pak už jen odhodit všechno nepotřebné, zastavení v koupelně, vypít poslední sklenici navařeného čaje v kuchyni...
 
NENÍ KRYSA JAKO KRYSA
Téma
Čtvrtek, 13 leden 2022
TOHLE JE NĚCO ÚŽASNÉHO. Ale napřed pár "fádních" informací: Krysa obrovská neboli křečkomyš gambijská je urostlý hlodavec, který může dorůstat až velikosti kočky. Hlava s tělem měří 25 – 45 cm, ocas je dlouhý až 46 cm, samci mohou vážit až 2,5 kilogramu. S krysami jsou příbuzné jen vzdáleně, neboť mají výrazné lícní torby, díky nimž byly považovány za křečky. Jsou to všežravci, živí se jak rostlinami, tak drobnými živočichy. V přírodě krom člověka nemají přirozeného nepřítele.
 
USMĚJ SE, JEN NA CHVILKU…
Zážitky
Středa, 12 leden 2022
Tričko Ženich a nevěsta s balonkem | Vyrobsitričko.czJá vím, není to zrovna bezva čas, který kolem sebe máme. Jako kdyby nestačilo počasí, které se nám mění jak lusknutím prstů. Nedávno bylo skoro sedmnáct plus, pak za pár dnů – a co že za pár dnů, někdy za pár hodin! ukáže se na teploměru o pětadvacet míň. Řeklo by se „neuvěřitelné“, ale je to tak… Jo, já si už odmala zvykla každou osobní nepříjemnost na počasí svádět. Ono je to tak jednodušší.
 
ALE NE, OPRAVDU TO TAK DĚLAJÍ ...
Téma
Úterý, 11 leden 2022

Pijete vodu? Určitě, jinak byste tu přeci nebyli. Dost možná, že je trochu posilněná chmelem či jinými lahůdkami, ale tekutiny do vás tečou ... No, a jak se k té své vodě doma chováte? Máte ji posilovanou? Co do ní všechno dáváte? Šungit? Drahokamy? Binchio uhlí? Spinujete? Máte informovanou láhev na vodu? Ne? Opravdu ne? To jste ale zpátečníci, takhle dopadnete zle!!!

 
NÁVŠTĚVA ZE ZAHRANIČÍ
Zážitky
Pondělí, 10 leden 2022
Jednou takhle v pátek měl manžel na starosti několik lidí ze zahraničí a po pracovní době s nimi musel vyrazit na prohlídku večerní a noční Prahy. Měli rezervovaná místa na večeři v Kampa Parku - krásně umístěné restauraci na břehu Vltavy s výhledem na řeku, Karlův most a noční projíždějící parníky s turisty. Večer se náramně vydařil a manžel dorazil v před čtvrtou ráno v podroušeném stavu domů.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 21 z 10064
[CNW:Counter]