O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate


CE LU LI TI DA
Zážitky
Čtvrtek, 18 leden 2018
Byla jsem cvičit. Ano, to samo o sobě je hodno ovací a podrobného literárního rozboru, ale pro tentokrát mi bude stačit jen vaše obdivné vydechnutí… aaaach…. ..ano… jsem dobrá, skvělá, výjimečná a zasloužím se dobrou večeři. … děkuji. A teď k věci. Vyskytla jsem se v šatně zrovna v okamžiku, kdy se z plavání vracely maminky s potomky všech dostupných pohlaví…
 
MÁTE PSA HODNÉHO, NEBO VYCHOVANÉHO?
Fauna a flora
Čtvrtek, 18 leden 2018
Výsledek obrázku pro doggie pngDnes jsem objevila článek „Jak správně a účinně zabavit psa, který musí zůstat sám doma“, aby vám z bytu neudělal kůlničku na dříví. Tedy co udělat, připravit, zařídit, když svého mazánka musíme nechat doma samotného. Aby mezitím neproměnil obyvák v hromadu třísek? Neroztahal koš s odpadky, nevybrakoval lednici, nerozkousal kabely...  atd.
 
PEC NÁM SPADLA, PEC NÁM SPADLA...
Diskuze
Čtvrtek, 18 leden 2018
Výsledek obrázku pro spadlý mostMožná, že někteří ti, co stejně jako já, pamatují dobu, kdy kamennému uhlí se teprve nalévaly pupeny, tak I ti si  vzpomenou, jak tenkrát začaly v Praze padat staré rozpadlé římsy. Jednoduše - celá dlouhá léta nikdo nic neopravoval, o nic nestaral. A teprve, když tenhle ...... (doplňte si nějaké slušnější slovo, třebas "švajneraj") zabil několik lidí, teprve pak se začaly domy prohlížet a poté se začalo "řešit". Ty nejhorší kusy byly opatrně uraženy, pod ostatní (a že byly padací i balkóny) byla postavena ochranná lešení.
 
Z PAMĚTÍ JEDNÉ ŠESTNÁCTKY 3 - UKAŽ, CO DOKÁŽEŠ
Zážitky
Středa, 17 leden 2018
Skončily prázdniny, a já nastoupila na střední školu. Byla to doba pohodová, byli jsme mladí, rozesmátí a plní elánu. Tehdy byla veliká móda mít dvojsedadlového pionýra... Kluci se předháněli, kdo ho bude mít dřív, a také si ho různě upravovali, polepovali a vylepšovali. Moje kamarádka Naďa mi navrhla, že bychom si mohly udělat také řidičák a klukům ukázat, že i holky dokážou ....
 
MANŽELOVY CHOUTKY ...
Úkol pro vás
Středa, 17 leden 2018
 S manželem jsme spolu už čtrnáct let, a vše nám, dá se říct, dobře klape. Máme tři děti na základní škole, a oba jsme zaměstnání. Hezký byt, slušné auto, nechybí nám ani pes. Prostě taková normální rodinka. Problém je, že manžel se ke mně v poslední době chová "divně".
 
PŘEDRAŽENÉ VYSÍLAČKY PRO CELNÍKY
Téma
Středa, 17 leden 2018
logoZASE PODFUK? A O KOLIK ŽE SE JEDNÁ? Generální ředitelství cel vypsalo soutěž na nákup vysílaček za téměř 60 milionů korun. O žádnou soutěž však nejde, zadávací podmínky jsou totiž ušity na míru jen jedinému dodavateli, firmě KonekTel.
 
NEVÍME DNE ANI HODINY
Zážitky
Úterý, 16 leden 2018
Je to všechno najednou tak malicherné… Tak žabomyší… Víte, četla jsem  právě příběh jedné dívky, která byla ještě nedávno plná plánů a nadějí. Bylo jí jen sedmadvacet... V těchto dnech prohrála bitvu s Ewingovým sarkomem - vzácnou formou rakoviny kostí, která postihuje především mladé lidi.
 
PREZIDENTSKÁ KAMPAŇ A ROZDĚLENÝ SVĚT
Téma
Úterý, 16 leden 2018
Naši prezidentští kandidáti nejsou nějací hráči o ztrátu kytičky. Zeman a Drahoš reprezentují rozdělenou Západní civilizaci. Stejný příkop je v USA, v Británii, Polsku, Maďarsku, vlastně do nějaké míry všude. Proto tolik nenávisti a štvaní. Každý z nich reprezentuje jiný svět.
 
TAKOVÁ "MALÁ DROBNOST"
Úkol pro vás
Úterý, 16 leden 2018
 Nedávno jsem odpověděla na pár inzerátů na náhodná seznámení – a přiznávám, že s jednoznačným účelem. Všechno pěkně hezký fungovalo, jenže pak jsme se začali I víc bavit, a naše krátkodobá známost založena jen na sexu začala přerůstat v normální vztah.
 
Z PAMĚTÍ JEDNÉ ŠESTNÁCTKY – 2.
Zážitky
Pondělí, 15 leden 2018
Bylo mi šestnáct pryč a potkala jsem první lásku. Tehdy to byla opravdová láska.. Jenže - můj kluk byl voják a než jsem to stačila říct aspoň mámě, otec to už věděl. A řádil... A vyhrožoval... A snažil se mi to rozmluvit tím, že na něho snášel hloupé pomluvy. Ale já se nedala, lásku jsem si před rodiči uhájila.
 
O MILOŠI A JUROVI
Diskuze
Pondělí, 15 leden 2018
Tak máme za sebou vyřazovací předkolo a za dva tejdny nás čeká volba prezidenta. Zatímco Miloš se ve čtvrtek předvedl v kostkovaný flanelový košili a v příšernym neforemnym saku, s klidnou, vlídnou, inteligentní řečí, tak Jura se předvedl až v sobotu, v dokonalym obleku, s inteligentníma nedioptrickejma brejlema, s neinteligentní, arogantní řečí nafoukance.
 
CIRKUS ZEMAN
Diskuze
Pondělí, 15 leden 2018
Hledal jsem u stávajícího prezidenta, co udělal proti korupci a nenašel jsem nic. Jak jsem hledal, viděl jsem samý spor z důvodu vlastních výhod nebo obhajoby vlastních problematických činů. Nezištnou podporu uděloval jen obchodníkům s Ruskem a Čínou, pár lokálním podnikatelům a pak už se jen účastnil různých setkání, vždy to ale nějak vonělo olejem. To byl nejčastější program.
 
STÝSKÁ SE MI PO TOBĚ...
Téma
Neděle, 14 leden 2018
Moje milovaná, jsi moje jediná dcerka, kterou jsem si moc přála. S láskou jsem se o tebe starala, chtěla jsem, aby byl  mezi námi spíš kamarádský vztah, abys vždycky věděla, že jsem ta, za kterou můžeš kdykoliv přijít pro radu, pohlazení, pro pomoc. Byla jsem vždycky u tebe, když jsi onemocněla.
 
ROZCHOD. JÁ NEUMÍM JÍT DÁL...
Úkol pro vás
Neděle, 14 leden 2018
 Bude mi 32 a po skoro sedmi letech jsme se rozešli s přítelem. To už vlastně bylo takové manželství bez papíru, ale on stále prohlašoval, že „zatím“ nechce mít děti, že ano, ale jednou, později. A tak jsem prostě jednou řekla konec…Ale ještě jsem ani neměla odstěhované věci a už tam měl novou a dokonce se mi podařilo je přistihnout „in flagranti“.
 
LEGRACE NA PLACE ANEB POHÁDKA O KOZE
Téma
Neděle, 14 leden 2018
Byla jednou jedna koza. Dost obyčejná. Bílá. Tahle koza byla ráda sama. Vybírala si cestičky, kde nikdo nechodil. Neuměla moc vyjít s ostatníma kozama ve stádu. Nebavilo jí plané mekání o ničem. Měla ráda sluníčko a cvrkání cvrčků a ráda pozorovala, jak se v létě nad obzorem tetelí vzduch.
 
BRAMBORÁKY OD FLORENTÝNY
Nejen duše
Čtvrtek, 11 leden 2018

Ahoj lidi, neustále veřejně tvrdím, že je bramborák mým zamilovaným jídlem číslo jedna. Problém je, že na blogu Kuchařky pro dceru o něm není ani vidu, ani slechu. Takže to vypadá, že svůj vztah s bramborákem beru vlažně a jen na lehkou váhu. Je to ode mne nehoráznost. Ba přímo troufalost.

 
DILEMA A VELKÉ PŘÁNÍ
Próza a poezie
Čtvrtek, 11 leden 2018
Když je mi zima, VLEZU SI do postele, piju heřmánkový čaj. Když mám hlad, uvařím si, na co mám chuť. Když chci ve tři usnout, tak USNU. Když se rozhodnu, že chci přemýšlet, PŘEMÝŠLÍM. Když se setmí, ZAPÁLÍM si svíčku a věnuji se klidovým činnostem. Život by byl nejlepší věc na světě, kdybychom měli SVOBODU. A já teď přemýšlím, proč jí vlastně nemám?
 
SOUSEDŮV PES
Úkol pro vás
Čtvrtek, 11 leden 2018
 Hned na úvod bych chtěla říct, že mám moc ráda zvířata, však máme doma dva pejsky. Vzali jsme si je z útulku a jsou to naši mazlíčkové. S manželem jsme od loňska oba v důchodu a minulé léto jsme se přestěhovali do menšího. A tady začíná náš problém.
 
VŠETEČNICE – BILANCOVÁNÍ S CITÁTY
Téma
Středa, 10 leden 2018
Image resultZ vědeckého hlediska konání dobrých skutků zlepšuje imunitu, snižuje stres a prodlužuje život. Už Dalai Lama řekl: “Buďte na sebe hodní  - kdykoli to je jen trochu možné. Většinou to je možné vždycky”. A je dokázáno, že altruismem si pomůžeme nejen k dobrým emocím, ale také k delšímu životu a prokazatelně lepšímu zdraví. Jednoduše - hodní lidé žijí déle.
 
POHLAVKY ANO, NEBO NE?
Úkol pro vás
Středa, 10 leden 2018
 Jsem vdaná deset let, a manžel je jako manžel úplně perfektní. Ovsem, nemůžu totéž říct, že je takový i jako táta. Máme dvě děti, 3 a 5 let. Než jsme měli rodinu, bylo vše opravdu bez jediného problému, žádné hádky, žádné problémy, klídek, pohodička. On je v pohodě i teď, jen to prostě s dětmi vůbec neumí a nemá žádnou trpělivost.
 
MEZI NEBEM A ZEMÍ ...
:-)))
Úterý, 09 leden 2018
Výsledek obrázku pro PILOT pngTohle následující čtení – jedná se o nejkurióznější rozhovory mezi dispečery a piloty – jsou prý opravdové záznamy. Vzhledem k tomu, že jsou to hovory někdy vskutku absurdní, docela tomu věřím. Mj. dost možná, že to někteří už znáte, je to zas „internetová poezie“. A vy, kteří to neznáte a máte nějakou tu cestu letadlem před sebou... tak věřte, že to dopadne dobře. Na silnicích je to horší...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 21 z 8067
[CNW:Counter]