O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Syndicate

KDYŽ HOUBY, TAK SVÍTÍCÍ …
Diskuze
Pondělí, 21 říjen 2019
Výsledek obrázku pro houbaři, houbyTak jsem si nedávno přečetla článek o tom, jak Němci kontrolují, kolik jedovatého cesia je v jejich houbách. Třiatřicet let po havárii v jaderné elektrárně Černobyl obsahují totiž bavorské houby stále ještě velké množství radioaktivního cesia. Informoval o tom Spolkový úřad pro ochranu před zářením (BfS). Jednou z nejpostiženějších oblastí je prý bavorská strana Šumavy…
 
JAK VYŘÍDIT OPERÁTORA VE TŘICETI VTEŘINÁCH
Zážitky
Pondělí, 21 říjen 2019
“Dobrý den, tady je Miloš Kadeřávek ze společnosti Česká pojišťovna. Mluvím s paní XY?” (sebevědomě) Já: “Dobrý den. Ano. Jak vám mohu pomoci?” “No, já jsem chtěl spíš pomoci vám.” (nejistě) Já: "Aha, tak děkuju. Ale já jsem v pohodě. S čím mi chcete pomoci?” “No, s vašimi pojistkami.” Já: "Aha, ale my svítíme. Pojistky jsou asi v pořádku, zdá se."
 
CO VYBRAT - ROZUM, NEBO NOVOU LÁSKU?
Úkol pro vás
Pondělí, 21 říjen 2019
Krásný den všem, napíšu to tak, jak to je, i když na to nejsem zrovna pyšná. Díky všem, kteří mě zkritizují, ale více bych ocenila vaše rady. Už od našich 17 let, (teď je nám 25) máme s Honzou vážný vztah. Nejdříve byl náš vztah plný vášně, pak ustálení a spousta společných zážitků, teď poslední roky už i spoustu pochybností. Řekla bych, že to mezi námi jakžtakž funguje, máme sice občas problém říct si, co si skutečně myslíme (hlavně tomu druhému neublížit), ale téměř se nehádáme.
 
JSEM SAMA A ASI TO TAK NENÍ SPRÁVNÉ
Úkol pro vás
Pátek, 18 říjen 2019
Mám takový dotaz, na který bych ráda slyšela váš názor. Už jsem sem jednou, asi před třemi léty, psala kvůli něčemu zcela odlišnému a dobře jste mi poradili. Tak to zkusím znovu. Je mi 25 let, studují nyní dálkově VŠ, jsem velmi ráda, že jsem se na ni dostala a opravdu mě to baví. Taky rozhodně plánuji další vzdělávání. No, a tohle, mimo práce, je celý můj život. Nikdy jsem neměla přítele, nikdy jsem se nelíbala, i když se mi příležitostně kluci líbili.
 
TROCHA EKOLOGIE NIKOHO NEZABIJE
:-)))
Pátek, 18 říjen 2019
Profilová fotka uživatele Tim Haynes, Na obrázku může být: 1 osoba, venku
U pokladny v supermarketu si starší dáma vyndavá z kabelky igelitovou tašku, aby si do ní uložila nákup. Mladá pokladní jí vyčítá, že si u nich raději nekoupila "ekologickou" látkovou nákupní tašku: "Podívejte se paní, není divu, že je naše budoucnost tak špatná, když vaše generace neuznává současné ekologické hnutí. My, mladí lidé, teď budeme muset platit za vaši generaci, která plýtvá prostředky!" Dáma si ukládá nakoupené zboží, zatvářila se trochu zahanbeně, a tak se pokladní současně omlouvá: "Milá slečno, věřte mi, že mi líto, za našich mladých let jsme ochranu životního prostředí neměli…
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - NAVRCH HUJ...
Diskuze
Čtvrtek, 17 říjen 2019
Pár slov na vysvětlenou ... Pochopitelně, že nejen já nad opravou kanalizace v našem domě uvažuju, a nejen já jsem (jak bych to řekla, aby to byl slušný výraz?) "naexkrementovaná" na nejvyšší míru. A to ještě na tom nejsem tak, jako chudáci-sousedi, kteří si za velký peníz nechali koupelnu a WC udělat opravdu nádherně, přestavět, obložit, vrazili do úpravy hodně peněz - a najednou si to mají sami vybourat a pak zase nechat znovu dát zpět. Nehledě na to, že opravy jsou většinou složitější než sama stavba, a kdo ví, jestli vždy seženou to stejné, co tam bylo? Stoprocentně, že je to přijde víc než mne, která už jednou investovala "patnáct stovek".
 
MILÁČKOVÉ, MRKNEME SE VÁM NA ZOUBEK
Fauna a flora
Čtvrtek, 17 říjen 2019
Halooooo, staráte se pravidelně o zoubky vašich miláčků? Tedy pejsků a kočiček? Je i vám všem jasné, že naši miláčkové, pejskové a kočičky jsou šelmy, a proto jsou zoubky pro ně mimořádně důležité. Domácí péče i když poctivá, postrádá to, co jim příroda poskytuje – okusování ulovené potravy. Lov pomáhá šelmám v péči o chrup. Po boku nás páníčků přišla naše zlatíčka o tuto přirozenou hygienu a proto je nutné nahradit ji naší péčí.
 
JEDNOU NOHOU V EVROPĚ, DRUHOU V AMERICE
Zážitky
Čtvrtek, 17 říjen 2019
Tohle není jen metafora pro imigranty pendlující mezi USA a Evropou, ač se to zdá nemožné. Kdo by se dokázal rozkročit přes Atlantik, který oba kontinenty odděluje? A přesto existuje místo, kde můžete pouhým okem pozorovat oba. To místo se nachází na Islandu a jmenuje se Thingvellir. V pět kilometrů širokém údolí, na břehu největšího islandského jezera, se zde setkávají americká a eurasijská zemská deska. Nebo, lépe řečeno, rozestupují se a vzdalují.
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - OSPALO A UDIVENO
U nás doma
Středa, 16 říjen 2019
Správně bych měla mít pásmovou nemoc už za sebou a být normální. Jenže já nikdy normální nebyla, ani když jsem se k letadlům nijak nepřiblížila. OK, ještě teď si vyčítám tu CO2 stopu, a to jsem, prosím, ani žádné luštěniny už preventivně nejedla... Zajímavé je, že jsem pozoírovala, že podstatně hůř je na tom Kayouk, a přeneseně to odnáším já. První dny se totiž budil mezi jednou a druhou v noci a mátožným krokem se dobelhal ke vchodovým dveřím a posléze se i vehementněji dožadoval vyvenčení. Nojo, v Praze tou dobou je mezi sedmou a osmou ranní...
 
DĚTI S KRIZÍ STŘEDNÍHO VĚKU A DEPRESÍ
Téma
Středa, 16 říjen 2019
Podle nejnovější studie amerických vědců trpí až 60 % všech neočkovaných dětí krizí středního věku a depresí, které se u nich v průměru objevují v přibližně 5 letech, tedy v půlce jejich maximálně dosažitelného života. Tato zpráva není poplašná, ale zcela fundovaná, léčba či terapie pro takové děti prakticky totiž neexistuje, protože jím i jejich rodičům ve většině případů není pomoci. Ostatně - jak všichni víme a jak jsme se konečně i nedávno přesvědčili v případě dítěte neočkovaného na spalničky, je zcela jasné, že pokud se nepovede jako ve zmíněném případě ihned zareagovat, je to průser.
 
EKO-AKCE - JEN HOUŠŤ!!!
Diskuze
Pondělí, 14 říjen 2019
Naše dcera se právě vrátila z té bláznivé záškolácké eko-akce. A hodně naštvaná, jelikož jsme ji tentokráte - už v zájmu ochrany klimatu - nevyzvedli a nechali ji, aby se trmácela domů sama, a víc než hodinu vlakem a autobusem. U poněkud suchého, ale zaručeně veganského sójového koláče (jen pro ni, my, staří a neekologičtí zabedněnci, jsme měli klasické vepřo knedlo zelo), došlo k velkému překvapení.
 
JAK JE TO TEDA S TÍM TURKEM?
Diskuze
Pondělí, 14 říjen 2019
Je to přítel, spojenec v NATO, nebo nepřítel, nespojenec? Se přiznám, že se neorientuju. Proč mi to krátce, stručně, jasně nevysvětlí třeba ministr zahraničí, nebo ministr obrany, nebo třeba generál Pavel? Pokud vím, tak Turek se uvolil, že za úplatu zabrání asi třem milionům muslimů v zaplavení Evropy. Tak dobrý...
 
JSOU OD SEBE VÍC JAK DESET LET...
Diskuze
Pondělí, 14 říjen 2019
Když ho poprvé potkala, věděla, že tohle je ten pravý muž pro ni. Přitahoval ji nejen fyzicky, ale dostal ji svou galantností a rozhledem. Jenže - svět jejich lásce rozhodně nefandil. Rodiče byli absolutně proti, kamarádky a kamarádi ji zrazovali. Její milovaný byl totiž o 38 let starší než ona…
 
MÁ JEŠTĚ ŘEMESLO ZLATÝ DNO?
Zážitky
Pondělí, 14 říjen 2019
Říká se, že řemeslo má zlatý dno, pak ale je divný, že jich není jak naseto a dobrého řemeslníka abys pohledal. A když najdeš, tak buď je to neumětel a když náhodou umí, tak má diář nabitý a za odvedenou práci tě pak klidně připraví i o poslední pětikačku. Z těchto důvodů se jim snažím vyhnout, pokud to jenom trochu jde. Raději si to zmatlám sama, než aby to zmatlal nějaký umělec a já mu za to ještě platila.
 
POSTMODERNÍ AKTIVISTICKÝ NIHILISMUS - 2.
Téma
Pátek, 11 říjen 2019
A jsme tu zpátky u nihilismu. Určitě jste si báječně pochutnali – alespoň pohledem – na té níže uvedené vepřové pečínce, takže se nyní můžeme vrátit k tématu. Tentokrát to budou aktivistické ideologie. Co to znamená? Jaké to jsou? Jsou to iluze, které nejsou založeny na realitě, nerespektují lidskou přirozenost. Aktivistické ideologie jsou samy od sebe bezhodnotové.
 
BÁJEČNÁ VEPŘOVÁ PEČENĚ OD FLORENTÝNY
Nejen duše
Pátek, 11 říjen 2019
Mám pro vás recept na dokonalou, šťavnatou, báječně ochucenou vepřovou pečeni. Včetně dostatku šťávy, protože když už si dáte práci s masem, tak ho přece nebudete jíst nasucho, to dá rozum. Zní to tak trochu jako sci-fi. Šťavnatá vepřová pečeně? Opravdu? Fakta mluví neúprosně:
 
TOTÁLNĚ NÁVODNÝ RECEPT NA PEČÍNKU
Nejen duše
Pátek, 11 říjen 2019
Největší kuchařský průšvih se vám stane, když se dáte do pečení vepřové pečeně bez příslušné teoretické přípravy. Vepřová pečeně je tak libová, že ji suchý žár v troubě snadno vysuší do nejedlé podoby. Pokud se o ni správně postaráte, patří k tomu nejelegantnějšímu, nejdůstojnějšímu a nejjemnějšímu, co můžete naservírovat k nedělnímu obědu. Tady na jednu takovou máte podrobný recept.
 
HRAJETE ŠACHY? POZOR - NOVÁ PRAVIDLA!
Diskuze
Čtvrtek, 10 říjen 2019
Jedna z nejpopulárnějších deskových her na světě již brzy změní svá pravidla. Díky stále silící ženské lobby se figurka dámy stane ve hře stejně důležitou jako figurka krále. Změnu pravidel již brzy oficiálně schválí Mezinárodní šachová unie. Šachy jsou staré více než 1300 let, a od začátku byla nejdůležitější figurka král. Podle některých bojovníků za genderovou rovnost však takovéto rozdělení není korektní a jde o sexismus.
 
LETEM SVĚTEM A ZASE PŘES TO MÓŘE
Zážitky
Čtvrtek, 10 říjen 2019
Hm. Tak zase jsem byl narván do hnusný malý tašky, strčen pod sedadlo a donucen tam strašně dlouhou dobu být zavřenej. A navíc! Nedostal jsem celý předchozí den vůbec, ale vůbec nic najíst! Uznejte, to je podlá tyranie, holt, protože jsem malej po tatínkovi (luxusní čivaváckej plejboj) a vypadám tak hodně, že si na mne každej troufne. To zas po mamince, bišonce. Nezvládnu s touhle vizáží být obranář, to musí uznat každej. Jak mám bránit paničku, když se neubráním ani jí... Takže, abych to shrnul: devět hodin v tašce, a místo na Jižáku jsem na Manhattanu.
 
POSTMODERNÍ AKTIVISTICKÝ NIHILISMUS - 1.
Téma
Čtvrtek, 10 říjen 2019
Co je nihilismus? Je to přesvědčení, že hodnoty jsou zbytečné. Nenávistné a rozporuplné projevy, extremistické myšlení, nerozeznávání malých a velkých selhání, lživá obvinění, mají společnou příčinu v nezakotvenosti v hodnotách. Podstata aktivistického nihilismu jsou zjednodušené propagandistické ideje. Toto zjednodušení se týká vynechání (neuznávání) hodnot, hlásání pouze hodnot nízkých, sobeckých, hédonických.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 21 z 9032
[CNW:Counter]