O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

ACH JO, ACH JO, ACH JO ... PDF Tisk E-mail
Středa, 04 září 2019
Už mě to moc nebaví... Nezveřejnil se Ketrinin komentář, hledala jsem, snažila se, nakonec se povedlo. Příčinou byla nejspíš jeho neběžná délka?  ALE - protože se nedávno "taknějak" upravilo přihlašování, abyste to měli jednodušší, tak to všechno začalo haprovat, a hlavně, umožnilo se tím, aby se přihlašovaly i všechny ty šmejdské adresy.

 

 

 

 

 

 

Takže se jich na kudlu nahlásila neuvěřitelná kvanta všech možných (nevím, co jsou zač), a když jsem se - poté, co se mi konečně povedlo Ketrininej komentář najít, a posléze i zveřejnit - tak když jsem se snažila ty "navíc" mazat a mazat a mazat, tak jsem nějak blbě klikla, a vymazala asi deset z vás... 

Tedy deset těch, co se na kudlu přihlásili jako poslední.

Omlouvám se, pokud se tedy budou muset ti "postižení" přihlásit znovu.

 

Jsem dost vyřízená. Jednak jsem zas na dnešek nespala ani hodinu, druhak, na co poslední dobou sáhnu, tak se mi povede zmršit.   Tak snad zítra budu o něco použitelnější.

Taky vám pak napíšu něco o postupu mého válčení s "broukem v hlavě", a konečně taky tu rozkošnou příhodu, co jsem se na toto téma dozvěděla ...

 

d@niela

 

 

Komentáře (12)add feed
... : Milene
Nebuď vyřízená. Já jsem nakonec přihlášení překonala, po několika neúspěšných pokusech. Pořád lepší než, když jsem se dnes snažila prodloužit parkování v Praze přes internet. To byla teprve anabáze. smilies/cheesy.gif
září 04, 2019 13:08
... : mia I
Dani pořád ty uši??
září 04, 2019 15:31
... : NČ...
Danielko, ty moje statečná holčičko. Jestli ti to aspoň trochu potěší tvý krásný srdíčko a přivodí hezoučký spaníčko, dej mi znameníčko a já se všem hluboce omluvim za písání svých bekaných písmenek.
září 04, 2019 15:48
... : *deeres*
Už jsem to napsala vedle, není to velkou délkou příspěvku, ale více jak jedním odkazem (To jsou ty s tou zeměkoulí :-)). Kudla to dělá odjakživa, proto do komentáře dávám vždy jenom jeden odkaz a raději napíši dva příspěvky, jinak to kdesi čeká na schválení, aniž je schváleno.

Vymazaná nejsem, ale občas se snažím přihlášení oblbnout.
září 04, 2019 15:56
... : NČ...
Tak za sebe bych řekl, Deer, že občas, spíš často, se naopak přihlašování snaží oblbnout mě. Ale já se zmást nedám!
Co se týče těch vkládání obrázků, to je další kudlí problém. U mě to někdy dokáže rozhodit celý stránky a to rozhození pak trvá i u dalších článků, někdy nepomůže ani zavření a znovaotevření kudly. Nějak se to ale vždycky spraví samo, dřív nebo pozdějc.
Proto bych byl spíš pro to, aby to přispěvovatelům vůbec sem vkládat nešlo.
A nakonec jen můj čistě osobní názor, o kterym si ale vůbec netroufnu kohokoliv přesvědčovat:
Nemám v příspěvcích na Kudle rád modrý odkazy (linky), na jiný weby. Skoro všechno se dá říct vlastníma slovama, s tím, že poznamenám, že to třeba píše Mladá fronta, nebo M. Macek, ale to by, aspoň podle mě, mělo úplně stačit.
září 04, 2019 16:46
... : Mikin4
Ja bych rekl, ze udavani tech modrych odkazu je pomerne ohleduplna forma sdileni informaci. Je to kratke, je u toho zdroj a koho to nezajima, klikat na to nemusi. Nejhorsi je kopirovani sahodlouhych odkazu. Pokud neni navic uveden zdroj, podoba se to plagiatorstvi.
Nejlepsi je jak spravne poznamenal NČ napsat vlastnimi slovy vlastni nazor.
září 04, 2019 18:33
... : Mikin4
Krome toho, vono se kolikrat nejednalo o rozkradeni, ale spis o nezbytnou privatizaci majetku jiz castecne rozkradeneho, nebo jinak zniceneho 40 lety komunisticke diktatury.
září 04, 2019 18:43
... : Mikin4
Omluva. Posledni komentar patri pod jiny clanek. smilies/cry.gif
září 04, 2019 18:50
... : *deeres*
NČ, to, že se rozsype Kudla, se stane vždy, když se dá moc dlouhý odkaz, ani ho nemusíš prosvítit. Stačí odkaz rozřádkovat a je to v pohodě.
Mně se zase často stane, že něco napíši a než to stačím odeslat, tak to spadne a musela bych psát znovu. Pokud píši něco delšího, tak ne na Kudle, ale jinde a pak zkopíruji.
září 05, 2019 10:27
... : NČ
Jo, Deer. To dělám taky, že delší psaní píšu do "poznámkovýho bloku" a pak voblíznu. Akorát se to pak musí zkontrolovat, protože po vložení se rozházej mezery a odstavce. Dřív jsem totéž dělal do Worda, ale ten teď nemám. Spíš mi občas chybí, že po zformátování už nemám ani Excel. Ale ten zase ažtak nepotřebuju, takže, nemaje už dávno kalkulačku, používám papír a tužku. Taky to nějak prej udržuje stařeckej mozek. Tak udržuju, ale že by byly znatelný nějaký pokroky...????
S těma modrejma linkama - ty mi neva, když je to jen odkaz na zdroj. Nesedí mi ale, když je to poukázání, ve smyslu: "tohle si myslím, to si přečti".
Jinak ovšem nejsem příliš nakloněnej avízovaným inovacím Kudly. Dost dlouho mi kdysi trvalo, než jsem se skamarádil s nynějším formátem a raději snesu nějaký to úskalí, než si zase zvykat na něco novýho.

září 05, 2019 11:40
... : *deeres*
Word mám, na tohle nepoužívám, napíšu to do emailu na Seznamu, přepnu na prostý text a pak znovu zformátuji a v pohodě.
Prostým psaním rukou bych si také ráda zformátovala i svůj mmozek, ale pořád mám hlavu rychlejší než ruku a ta nestíhá. Podle toho mnou ručně psaný text vypadá. Nic nepomohly kdysi celé hodiny po škole, kdy jsem musela na papíře cvičně kroužit kolečka. To, co napíšu ručně, nerozluští ani Enigma, to přečtu jenom já a také ne vždycky. smilies/grin.gif
září 05, 2019 11:52
... : doktor
Nic se neděje,jsme přece kamarádi.A díky za zveřejňování povídání.
září 05, 2019 14:00
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]