O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

TO TAKHLE JEDNO RÁNO ... PDF Tisk E-mail
Středa, 31 červenec 2019
To se jednou ráno probudíš a je ti čtyřicet. Tvl. Nemůžeš mít děti, nemůžeš vstát a NIKDO tě nechce. Chceš být sexy před klukem s rokem narození 1995 a tak si nonšalantně sedneš na klaviaturu. Čekáš harmonický souzvuk a místo očekávané čisté kvarty obsáhneš dvě a půl oktávy. Asi slušnej oddíl.

 

 

 

 

 

Máš o 20 kg víc, než ve dvaceti. Úplně najednou. Uvidíš se na fotce ze srazu abiturientů a dojde ti, že tady něco nehraje.


V obchodech si tvrdošíjně nosíš do kabinky sukně ve velikosti 38. Když zjistíš, že to nedáš ani přes stehna, necháš si potupně přinýst čtyřicítku a tu nedopneš v pase. Zkusíš jinej kus, bo to musí bejt špatně střihnutý a - není. Špatně seš TY. Kua. Před měsícem jsi měla přece emko? A pak ti dojde, že ten měsíc byl dlouhej cca 20 let.

 

Pro chlapy seš průhledná jako SKLO a je úplně jedno, co máš na sobě. Je dokonce jedno co říkáš a jak se chováš.

 

 

Výsledek obrázku pro VERY VERY SAD WOMAN

 

 

O mozku ani nemluvím. K tomu se nikdo nedostane. Ať si objednáš škopek nebo šálek heřmánkového čaje, furt sklo. Nerozhoduje jestli jsi víla, nebo kanálie. Sklo.

 

Klukům se líbí, že jsi vtipná. Ale jsi na ně tak nějak... jakoby všechno moc, nebo co. Matně si vybavuješ, že když jsi ve dvaceti měla péřovku na slona, bagančata a řekla jsi jedno slovo za hodinu, všichni na tebe čuměli.

 

Teď se potácíš městem na jehlách, v mraze máš výstřih k pupíku a chlapi do tebe nárážej jak do sloupu elektrickýho vedení. Sice s nátěrem od Chanela, ale furt sloupu.

Kdejakej toulavej čokl si ti tě všímá víc, než oni.

 

 

Výsledek obrázku pro VERY VERY SAD WOMAN

 

Sedíš v práci za mizernej plat a bydlíš na půdě u rodičů. Zatímco tvoje schopnosti, zkušenosti a sebevědomí jsou na vrcholu, nikdo tě nikde nechce zaměstnat. Víš v čem seš dobrá, ale bohužel je to úplně něco jinýho, než jsi do teď dělala. Takže jakou máte praxi???? A seš v prdeli, holka.
Nepamatuješ si jaký to je, být někým obejmutá. Pohlazená. Milovaná. Zamilovaná.

Jaký to krucinál je? Umím to ještě?

 
Jedno dne zjistíš, že to umíš a hodně dobře, ale že už jaksi ty objekty nejsou s tebou kompatibilní, bo jsou spárovaný s někým jiným. Všichni. Začne ti to bejt jedno, protože sex bys mohla mít, na rozdíl od svého dvacetiletého já tak 8x denně. Protože pohlazení má cenu zlata. Protože za trochu lásky šla bys... A seš v dalším průseru. A takhle se to vrší jeden průser na druhej. A to je život ženy v kostce. Rubikově. Když už to vypadá, že jedna strana lícuje, druhá se celá rozjede. A tak s tím vergluješ dokud ti síly stačí.

 
Jak je to dál, zatím nevím.

 

 

 

 

Řekla bych, že na konci se ta kostka celá rozpadne a ty koukáš na ty barevný kostičky a je ti to úplně jedno.

Máš po menopauze, máš psa a máš to u prdele.

 

 

No uvidíme. Dám vědět za další měsíc.

LOVE YOU ALL

- moje drahé, statecné ženy

 

Neohrožená žena

 

 

Komentáře (13)add feed
... : mila1
Úžasný článek, hlavně to přirovnání se sloupem mne rozesmálo, děkuji. A malou poznámku - od 40ti jsem si život teprve začala užívat. smilies/smiley.gif
červenec 31, 2019 13:24
... : *deeres*
Ve čtyřiceti ti už ujel vlak! Jeden, pojede spousta dalších.
Před šesti lety jsem se přistěhovala do bytového domu s malometrážními byty. Logicky si byty koupili osamělé osoby a nejenom věkové kategorie 60plus. Těch svobodných čtyřicítek tu bylo několik, některé bezdětné, některé s dětmi. Svobodná nezůstala ani jedna a většinou pak odešly za lepším, některé už těhotné, některé s pouhou vidinou těhotenství.
červenec 31, 2019 14:24
... : NČ
Sorry jako.
červenec 31, 2019 17:27
... : Bibi
I tu Rubikovu kostku lze poskládat smilies/wink.gif
Takže i když je článek nadsázkou, nevěšte hlavy, milé dámy.Taky jsem si po rozvodu v 55 letech myslela, že když mám po menopauze a mám psa, že mám smůlu. Slušní chlapi jsou přece dávno rozebraní...
Naštěstí má život plné kapsy překvapení.
srpen 01, 2019 09:27
... : NČ
Fór je ovšem BB v tom, že o normální chlapy tyhle neuspokojený krasavice po čtyřicítce nestojej. Ty stojej o ročník 1995 a mladší, protože nějak zastydly. Udělají kvůli tomu úplně všechno, včetně oblečení diblíků, z kterýho jim v pase přetejká sádlo, ze sukně kouká půl zadku a nohy se nápadně podobají nohám klavíru. Měl jsem v mládí kdysi v práci takovou kolegyni, asi čtyřicetiletýho sádelnatýho diblíka. Hodnocení dvěma slovy: trapný, směšný! A ony vůbec nechápou, proč "to nejde" když přeci mají tak sexy oblečení včetně hluboko do sádla zaříznutejch tang a kozy obřích rozměrů, proč se jim ty ročníky 1995 a vejš zdaleka vyhýbají?
srpen 01, 2019 11:38
... : doktor
Bezva článek,bezva napsané.Napsané od srdce a dokonce je to i velice humorně popsaná sebe destrukce krásné ženy.Každá žena je krásná,jen my chlapy jsme placama blbouni.
srpen 01, 2019 12:20
... : mila1
NČ, nápodobně to platí i o pánech. Před mmoha lety jsem se snažila seznámit na internetových seznamkách a nestačila se divit, co si chlapi o sobě myslí. Hlavně, že nároky na partnerky mají vysoké. U sebe věk neřeší, u partnerky ano. U sebe nadbytečné kilogramy neřeší, u partnerky ano. A vrchol jsou ti, co nepošlou fotku, nebo pošlou takovou nějak zamženou z doby, kdy byli o nějakou tu desítku let mladší, a po ženě chtějí fotku v plavkách nebo radši i bez. Ale i tak se občas stane, že normální ženská tam najde normálního chlapa a vyjde jim to spolu. Mně už 13 let.
srpen 01, 2019 12:24
... : NČ
Lékaři: Mluv, prosím, jen o sobě. (o pravopys vůbec nejde).
Mílo: Naprostej souhlas o obdobnym chování pánů. Tohle ale není článek od pána, nýbrž od ženy.
Ostatně, tohle thema tady je probíraný průběžně, už asi 20 let.

srpen 01, 2019 12:36
... : *deeres*
Autorka článku, co jsem jí tak viděla na netu, žádný diblík nebude, ale jenom proto, že ten její zadánek už opravdu není čistá kvarta. Jenže ve skutečnosti to je krásná ženská, která něco umí. Nádherně zpívá a senzačně píše, problém bude u ní to, že pánové dost často nemají rádi chytrý a nekonvenční ženský a ona zapomíná to před nimi tajit.
srpen 01, 2019 15:22
... : Sidon
problém bude u ní to, že pánové dost často nemají rádi chytrý a nekonvenční ženský a ona zapomíná to před nimi tajit.[/i

Jo, něco na tom bude. On se o tom Hašek taky zmiňuje ve Švejkovi. Jak pan Faustýn, kterej dělal vrátnýho v hotelu a dohazoval hostům ženštiny, měl na všechno svoji sazbu - modrý voči, černý voči, nohatá, malá, štíhlá, vdova apod. A měl taky přirážku na ženskou bez inteligence, protože vycházel z tý zásady, ža taková sprostá nádoba víc pobaví, než nějaká vzdělaná dáma.

Řekl bych, že to bude podobné i na druhé straně.

A ještě jsem se dnes dozvěděl z jednoho mejlu, proč prý kudlanky ukusují svým samečkům hlavu, po vykonání oplozovacího aktu. Prý to začalo od té doby, co se jich každý debil po tom aktu ptal - Tak co, jakej jsem byl?

smilies/grin.gif

srpen 01, 2019 17:12
... : Josef Kouba

Perfektní, velice vtipné a s lehkou nadsázkou napsané. Psát humor je nejtěžší styl. Umííí.
Já měl a stále ještě mám možnost vidět ony proměny své partnerky jež znám 45 let. Tenkrát jí bylo 24 a nedávno v tichosti oslavila 69 let. Krásné ženy syndromem stárnutí trpí nevíce.
srpen 01, 2019 18:43
... : NČ
No neva. Snad nevadí, že já mám na článek i na věc samu odlišný názory.
Brounoc všem.
srpen 01, 2019 20:53
... : d@niela
Alo to viš, že neva,
Náladu spraví kůzlátko, ne?
srpen 08, 2019 08:00
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]