O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

MÁMA JE FAJN, ALE ... PDF Tisk E-mail
Středa, 03 červenec 2019
Moje matka byla dlouhou dobu rozvedená, a před třemi léty se podruhé vdala za velice úspěšného Angličana. Takže když řeknu, že hraje golf, chodí s přítelkyněmi na obědy a do salónu se svými pejsky, popíšu její den celkem přesně. Jsme spolu sice v pravidelném kontaktu, jednou týdně telefon, dvakrát do roka návštěva.


 

 

 

 

My jedeme tam, oni zas k nám do Prahy.  Na pár dnů. Všem nám to tak vyhovuje. Takový zažitý stereotyp, kdy si obě žijeme svoje životy jak chceme, a povídáme si. V únoru se mi narodila nádherná holčička, a máma, aniž by nám cokoli řekla, prostě najednou přiletěla a že mi bude pomáhat... Na měsíc. No, zvládli jsme to. Jenže teď se objednala na léto, tedy, na celé léto, prý už má koupenou letenku a těší se. Že bude jezdit s kočárkem, že tu má taky plno kamarádek… 

 

Jenže máme docela malý byt, ložnice, obývák a bývalý pokojík pro služku (bydlíme na Vinohradech), to je takový pokojík za kuchyní (dříve tam právě máma s tím svým spávala), nyní jsme to všechno plánovali přestavovat, udělat z toho kuchyň a z té velké kuchyně pokoj pro dítě.

 

Je pravda, že mi máma pomůže, když tu je, ale tohle nám kompletně naruší veškeré plány, nehledě na to, že manžel ji zas moc nemusí. Máma je nesmírně upovídaná a on má rád po práci klid. Když jsem mámě řekla, ať si letenku přehodí na trochu pozdější datum, třeba až na zimu, tak na mě spustila, jaká jsem nevděčná, sobecká atd atd.

 

Nechci se s ní zase nějak rozhádat, ale v podstatě v tom lítám – na jedné straně manžel a rekonstrukce, na druhé máma…

 

Jenže - proč mám být vděčná za něco, co ani nechci? Co bych jí měla říct, jak to zařídit, aby se ani jedna strana na mne nenaštvala?

 

 

Olina

 

 

Komentáře (1)add feed
... : Anděla
Obrať to. Seber se a odleť s miminkem na léto do Anglie. Teploty jsou přijatelnější (pro malé dítě určitě), rekonstrukce je náročná věc, manžel to tu zatím zařídí a budete spokojeni všichni. No ne?
červenec 04, 2019 06:49
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]