O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

KAMARÁD HODNĚ RÁD PDF Tisk E-mail
Úterý, 02 červenec 2019
Milí neznámí kamarádi a kamarádky. Ráda bych se vás zeptala na radu, ale už dopředu vás prosím, abyste mne neodsuzovali a rovnou mi nepsali, jak jsem hloupá. Mám velmi dobrého „kamaráda“, máme se moc rádi, alespoň já ho mám moc ráda. Známe se už víc jak 5 let. V čem je problém? Totiž on bohužel pořád chce zůstat jen kamarádství, zatímco já jsem s ním, protože ho miluji.

 

 

 

 

 

Ano, vím že teď si všichni o mě budete asi myslet, jak jsem pitomá a hloupá, ale prostě já jsem vděčná za každou chvíli, kterou můžu s ním strávit. Samozřejmě spíme spolu, chodíme spolu na různé akce, trávíme spolu hodně času. Je to vše prakticky jako kdybychom spolu navážno chodili, ale on pořád tvrdí, že jsme jenom báječní kamarádi, že nejsme partneři, jak nám to oběma prý úžasně vyhovuje, a že žádnou budoucnost dohromady neplánuje.

Nevím, co s tím mám dělat, on ví, že ho miluju, ale rozhodně měnit na našem vztahu nic nechce, protože současný stav mu vyhovuje. No, a já jsem ve stavu, kdy jsem ráda, že s nimi můžu být i tak. Stále tak nějak doufám, že se to změní, že když je to už tak dlouho, že mu to prostě dojde a že to přijme.

 

Uvědomuju si, že bych měla postupovat jinak, že bych se měla přes to přenést, najít si asi někoho jiného a žít život jinak. Ale v tom je ten problém, že já nevím jak, protože si svůj život bez něj neumím představit. Prostě ho miluju a nevím jak dál. Myslíte, že mi můžete někdo poradit?

 

MALVÍNA

 

 

 

 

Komentáře (9)add feed
... : Krakonoš
Jemu to vyhovuje, protože si ze soužití dvou lidí vyzobává jenom to příjemný. Supr model, kdyby to tak vyhovovalo i tobě, tak jsme se to nikdy nedozvěděli a mohli jste takhle "kamarádit" šťastně až do smrti. Leč tobě to nevyhovuje, protože se necháváš dobrovolně zneužívat, a i když si to možná nahlas nepřiznáš, moc dobře to víš. Jedinej, kdo to může změnit (= utnout to naprosto a nekompromisně), jsi ty.
Nemáš se ráda, jinak bys v životě nedovolila nikomu, aby ti tohle dělal. Takže začni s tímhle. Zkus hledat na internetu něco vo "zdravý sebelásce", možná se něco dozvíš. Pak si možná uvědomíš, že si vlastně přeješ žít s pěkně křivou sviní. Protože von moc dobře ví, jak to máš, takže je mu jasný, že ti ubližuje. Ale ten sex a hezký chvilky zadarmo mu za to stojej, takže tak léta činí dál a dál - normální chlap by se ze sebe musel na jeho místě už dávno poblejt. Poradit ti neumím, dokud nezměníš přístup k sobě, budeš se dál nechávat zneužívat.
červenec 02, 2019 20:52
... : mamča
Souhlas s Krakonošem.
Zatímco kamarád se má hodně rád, tak Ty si sama sebe vůbec nevážíš a nemáš se ráda. Jinak by ses nenechala takhle zneužívat.
Nepíšeš, kolik je Ti let. Jestli 20, tak máš ještě čas na nápravu. Pokud přes 25, měla by ses nad sebou zamyslet, jestli chceš být ve vztahu "kamarádství s benefity", nebo hodláš mít rodinu a děti.
S tímhle "kamarádem" žádný posun ve vztahu nečekej.
červenec 03, 2019 07:35
... : toulavejV
Tak příkrej jako Krakonoš bych na „kamaráda“ nebyl. To kategorický - dobře ví, je mu jasný, že ti ubližuje – je úplně mimo.

Kamarád tě nemiluje, tečka. A říká ti to na rovinu, jako hotovou věc, tečka. Takže jako svéprávná bytost víš na čem jsi, to je k nezaplacení. Je spousta jiných, kteří jen mlží a dávají naději. On ne. Takže není žádná svině, aby tě zneužíval! Říká ti jasně, jak se věci mají, nic netají. A NEMŮŽE za to, že ty jsi do něho zamilovaná!!! To se tak někdy stane, že není láska opětovaná. A že máte spolu sex je proto, že oba chcete! A že k tomu máte oba různé důvody, to už tak bývá, i v manželství :-). A v jakýmkoliv vztahu, včetně manželství, je normální, že jeden má rád víc.

Jestliže máte už dlouholetej vztah, nepočítej s tím, že se z jeho strany něco změní. Tak jestli ti současnej stav nevyhovuje, můžeš to změnit jenom ty! Tak záleží jak moc ti to nevyhovuje. Zatím ti to nevyhovovalo málo, jinak bys to už změnila. Ujasni si, jestli chceš mít děti s absolutně nezávislým partnerem a jak to vidí on. Podle toho se rozhodni. Jistěže můžeš případně vychovat sama děti, ale nějaký komplikace to přináší. Třeba moje kamarádka, nemít mě, by to zvládala těžko :-).

Na soužití a vztahu dvou lidí není žádný pravidlo pevně daný. Každá dvojice to má jinak, málo kde to je stejně nastavený, jeden z toho páru se většinou musí přizpůsobit druhýmu víc, protože je na něm víc závislej - citově, finančně atd.
červenec 03, 2019 08:26
... : *deeres*
Malvíno, ty víš,co máš dělat, ale nesebrala jsi odvahu, abys odešla ze vztahu, který ti nevyhovuje.
Existují i způsoby, jak druhou osobu dokopat ke společnému soužití, případně sňatku.
Ale to bys chtěla, žít s někým, kdo na tebe kašle?
červenec 03, 2019 08:50
... : Malvína
všem vám moc díky, a myslím, že ani ten Krakonoš moc příkrý na mne nebyl. Je to pravda, jen si to nechci pustit k tělu. Protože já čím déle to trvá, tím víc si říkám, že třeba už si zvyknul, už by chtěl být se mnou nastálo... A je fakt, že takhle mu to nejlíp vyhovuje. Kamarádka mi říkala, že náš vztah je tak, že on je svobodný a já vdaná. To je pravda, protože já jsem převzala vlastně skoro všechny povinnosti manželky, a skoro žádná práva. smilies/angry.gif smilies/angry.gif
Jenže ono se lehko řekne, nech ho, vykašli se na něj. Já si to říkám taky, jenže udělat to, na to nějak nemám sílu.
Jo, je mi 27, chodíme spolu vlastně od začátku VŠ. A já se čím dál víc bojím, že se se mnou rozejde on a že si najde mladší. Jenže já moc místa v životě na to, abych si našla jiného, nemám.
červenec 03, 2019 09:20
... : *deeres*
Vážně čekáš na to, až se on rozejde s tebou? Mojí holce ztroskotaly hned dva vážné vztahy a nakonec, když už jí bylo skoro 36let, tak si našla skvělého manžela.
Je ti jenom 27, tak se porozhlídni po světě bez něj. Když se nedokážeš přímo rozejít, zkus si najít práci a bydlení někde daleko od něho. Vztahy na dálku moc nefungují,budeš mít nové starosti, nové zážitky a lehko zapomeneš.
červenec 03, 2019 09:45
... : NČ
Jako vždycky. Pokolikátý tady už?: "Koupila jsem si střevíčky, jsou moc krásný, miluju je, jen jsou mi strašně malý. Jak to udělat, aby mě netlačily?"
červenec 03, 2019 10:03
... : doktor
Hahahaha,NČ díky,lépe to říci nejde.
červenec 03, 2019 12:21
... : d@niela
Pepíčku,
máš pravdu, ale to je tak u nás všech - vždycky a většinou chceme ty hrozny, které jsou moc vysoko...
Znám jednoho rentiéra, kterej vypadá báječně, šikovnej, chytrej, ale má smůlu na "baby". Prostě ty, které jsou k němu věkem, ty jsou pro něj fuj, kdežto ty, co by chtěl on, zase nechtějí jeho.

Ne že by jim nestačil, ale chybí mu dva veledůležité atributy:

není to žádná slavná celebrita, ani známej politik, a i když není zrovna nejchudší, stejně mu furt minimálně jedna nula za číslem na jeho kontě chybí :-)...
červenec 03, 2019 13:43
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]