O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

KAMARÁDKA CHODÍ NA SWINGERS PDF Tisk E-mail
Pondělí, 17 červen 2019
Manželka se kamarádí s Aninou už od první třídy, znají se tedy neuvěřitelných třicet let. Anka je vdaná, a její i naše manželství je spokojené. My máme dvě mrňata, oni zatím prý čekají. Problém je, že cca před rokem tahle její kamarádka s manželem začali chodit na swingers party. A od té doby je to to hlavní, o čem s mou ženou mluví.

 
 


Noví muži, nová místa, nový styl, nové obzory…a to vše i s fotkama. Všechno je na téma „žít se má jen jednou, užívej dokud můžeš“ a takové ty podobné kecy. Manželka mě sice ujišťuje, že se tomu jen směje, že to je zábavný, a že ona fakt nemá nejmenší chuť náš životní styl měnit, jenže já si stejně dělám starosti. Anna to do ní pořád hustí. Manželce opravdu věřím, ale přeci jen si v koutku duše říkám, že třeba jednou, třeba když se nějak pohádáme, nebo bude mít nějakou špatnou náladu – a řekne si, proč ne, že zakázané ovoce a podobně… Prostě mě to trápí, nevím, jak se zachovat, abych nebyl jen za žárlivého ňoumu.  Co s tím?

 

 JAREK

 

 

Komentáře (4)add feed
... : kyttka
Pokud chce ženská zahnout, tak k tomu fakt kamarádku nepotřebuje. Neblbni a nežárli. A nevyžaduj to zjišťování moc často, bylo by to otravné. Pokud jste o tom mluvili a jen se tomu směje, tak co řešíš? Chceš, aby se s kamarádkou po 30 letech přestala bavit? Buď rád, že má kámošku, se kterou probere babský kecy a neotravuje s tím tebe.
červen 17, 2019 22:03
... : mila1
Je trochu divné chodit na swingers party a přitom plánovat rodinu. Nějak mi to do sebe nepasuje. Už i ze zdravotního hlediska. O manželku bych se nebála, že jí to připadá zajímavé, se nedivím, ale to neznamená, že po tom touží. No a pokud Tě bude někdy chtít podvést, tak Ti o tom určitě nebude dopředu vyprávět. Udrž si nadhled, jinak se jí zprotivíš.
červen 18, 2019 07:52
... : karolina
snad jsem to dobře pochoila, ale oni asi rodinu neplánují. Jarek píše, že "oni zatím čekají". A taky si myslím, že by se o tom rozhodně předem takhle nebavila, kdyby měla v mysli zájem to zkusit.
červen 18, 2019 12:13
... : doktor
Žárlit nemá cenu a ty party chodíš s ní.Tak se chovej jak to vidí i ona - tvá manželka.
červen 18, 2019 12:49
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]