O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

MILION CHVILEK ... ALE ČEHO VLASTNĚ? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 10 červen 2019
Milion chvilek demokracie? Chybí jim demokracie? Chybí jim svobodné demokratické volby? Nebo jim chybí svoboda slova, svoboda shromažďování, svoboda cestování, svoboda podnikání? Ale to všechno přeci mají. Proč se schovávají za demokracii, když jim jde jen o Babiše? Aby odstoupil. A pak i o Zemana.
 
Nojo, a co dál, když Babiš odstoupí? Jistě, NOVÉ VOLBY, NOVÉ VOLBY! Ale už bez Babiše, samozřejmě. Protože ten bídák by zase vyhrál, teď asi i o víc, než minule, a to už by nebylo demokratický. Nějaký kecy, že ANO, ale bez Babiše, jsou jen hloupý žvásty pro blbce. Každej soudnej člověk ví, že ANO je Babiš, a bez Babiše žádný ANO neexistuje.

 
Takže bez Babiše  konečně vyhraje ODS nebo Pirát (sotva někdo jinej) a co dál? V obou případech bude premiérem vítač muslimů, nadšeně prosazující "kvóty", hluboce předkloněnej před úředníkama EU. I když už předsedou EK nebude vožralej Juncker, tak to bude jinej zoufalec, protože chlapa si EP do EK nepustí. V případě vítězství ODS je to  ještě navíc strana, která nás o svým "privatizačním umění" přesvědčovala už před skoro 30ti lety. Teď navíc ještě vyžaduje podřezání a vykrvení části poslanců a prezidenta. Dost dobrý!

 

Nebo dobroseři navrhujou druhou možnost, aby Babiš svuj Agrofert prodal, pak by jim nevadil, protože by nepobíral dotace. To ale i kdyby byl takovej trouba (jakože není) a skutečně by ho prodal, tak určitě není takovej trouba, aby ho prodal pod cenou nějakýmu českýmu lidumilovi za pár korun. Prodej by byl normální kšeft a nepochybně by to bylo nějakýmu bohatýmu "západnímu" koncernu. Ten by se pak sotva s 35 tisícema zaměstnancema mazlil, dost by jich propustil, otroky by si dovezl z UK, danil by v rájích a dividendy si odváděl do zahraničí. Dost dobrý!


A ti blbečci, co nadávají na Babišovy párky bez masa, ti by  měli párky bez masa úplně stejně, jako dneska, jen  dražší.

 
A Milion chvilek nenávisti by mohl jen s otevřenou držkou čumět na další rozrůstající se lány řepky a další plochy zabetonovanejch lánů úrodný půdy. Kšeft je kšeft, je mezinárodní, univerzální, takovej je kapitalizmus, kterej přeci chceme. Alternativou je JEDINĚ socializmus, nic jinýho neexistuje! A to jako někdo z Milionu chvilek nenávisti chce snad socializmus? Třeba jo, ale jestli jo, tak ale proč to neřeknou nahlas?


Tak mi to vychází, že nejspíš jde o snahu, provést v Česku "Majdan", rozeštvat lidi, způsobit ohromnej bordel jak na Ukrajině a pak ovládnout zatím ne zcela ovládnutý, vzdorovitý, teritorium.

 

Organizátorum rozumím, ti to dělaj za prachy, a ne malý. Stejně, jako placení roztleskávači. Ale těm davum, co jim na to skáčou jak mouchy na mucholapku, a zadarmo, těm fakt nerozumim.

 

PEPA – NČ

Všem přeju pěknej den

 

 

 

 

Komentáře (18)add feed
... : mamča
NČ : Hezky shrnuto ! smilies/wink.gif
červen 10, 2019 06:28
... : Fox
Hmm, článek na téma: "Všechno je na hovno, akorát včely jsou na med. A ten je taky na hovno..."
červen 10, 2019 09:42
... : *deeres*
Na jednom z těch fuj, fuj webů vyšel článek o kauze Babiš. Pominu skutečnost, že prý Babiš už těch 50 melounů vrátil. Nevím, možná. Co tam ale bylo zajímavé a co málokdo ví je toto:
Podle českých zákonů je Babiš v pohodě, podle Bruselu mu zabaví veškerý majetek.

Jeden z významnějších podnikatelů a pobíratel dotací se přesunul do politiky. Pro Babiše proto vytvořili loni u nás speciální zákon, že to se nesmí. Babiš z toho vykličkoval tím, že všechno své jmění odevzdal takzvanému svěřeneckému fondu a tím splnil podmínky podle českého práva.
Ale ještě tu je další, nově vytvořený bruselský „lex Babiš“, který mu v podstatě zakazuje být v politice a mít větší majetky vůbec. A dokonce to platí i zpětně!
Jinými slovy, kdo je bohatý, do politiky nesmí. Rovnost občanů podle arbitrů „liberální demokracie“ v praxi. V politice nadále mohou být pouze ti, kteří tam jdou za účelem zisku – a jsou tedy korumpovatelní. A v případě „zlobení“ zlikvidovatelní – až do hrdel a statků. ! I kdyby Babiš všechny teď své podniky prodal, je podle bruselského nově vytvořeného zákona pořád vinen střetem zájmů.


červen 10, 2019 10:14
... : doktor
Pepo,dnes jsi mne opět překvapil.Tleskám a jsem rád,že se ten bulík co ti píše dokopal to přečíst.Vystihl jsi celou situaci do posledního písmene.Více není třeba dodávat.Je to i odpověď na výkřiky ..... " žene se nová revoluce".Pepo díky.

červen 10, 2019 12:05
... : mamča
Ty "Miliony chvilek" asi nepracují u Babiše, že ? I když se samozřejmě najdou pracovníci, co v Agrofertu nejsou spokojeni se svojí mzdou, kam ty lidi půjdou pracovat, kdyby Babiš podnik prodal ?
Nejsem fanda Babiše a už vůbec né "řepky", co programově ničí motory aut, ale on aspoň platí daně v ČR, což spousta podniků nedělá.
Stačí vzpomenout super a hypermarkety, které tady "krmí" většinu národa, ale daně odvádějí v místě, odkud pocházejí. A Česko to tedy není.
červen 10, 2019 13:18
... : NČ
Nemám rád lidi, kteří neumí nic jinýho, než bořit věci funkční, s poukazem na jejich nedokonalost. Tím ovšem jejich "invence" končí. Na vystavění něčeho dokonalejšího, na to už nemají chuť ani nápady. A tihle lidi jsou až neuvěřitelně manipulovatelní, stačí jim výzva "pojďme bořit" a oni se jak ovce v houfu sejdou k boření. Takový stádo je snadno ovladatelný a je pro svolavatele, kterej má samozřejmě úplně jiný úmysly, přímo požehnáním.
Kam se hrabe Orwell se svejma dvěma minutama nenávisti, pořádanejma pravidelně na Ministerstvu lásky. Jen dvě minuty nenávisti? Amatér!
červen 10, 2019 13:48
... : kyttka
Žádnej Majdan, žádný demonstrace, sakra. Koncert Venku je hezky. Copak jste neslyšeli pana premiéra?


červen 10, 2019 14:55
... : d@niela
Vždycky, když vidím takovou "lidovou" demonstraci,tak se divím, kde vzali "v ten ráz" všechny ty natištěné propagační letáky, plakáty, mávátka, transparenty.
To se asi "najednou" snese z nebe....

Běžně má všechno nějakou tu výrobní lhůtu, ale tohle že by bylo "Na mé přání a štičí rozkázání"?
ASI JO, ASI JE ZA TÍM VŠÍM NĚJAKEJ KOUZELNÍK...
červen 10, 2019 15:05
... : kyttka
No, ty plakáty na A4, které drží v ruce hodně lidí si obstará každý, kdo o to má zájem a má přístup k tiskárně nebo ví, kde najít ve městě veřejnou. Ty transparenty většinou malujou studenti a český národ byl vždycky poměrně tvořivý. Kdo chce, tak si dokonce vyhledá i transparentní účet Milionu chvilek a může se přesně podívat, kdo kdy a kolik a taky co, kdy a za kolik se z něj zaplatilo. Chápu, že pro někoho to může být nepochopitelné. Koneckonců je mi jen 40, v Rusku jsem nebyla a z totality si pamatuju akorát jak jsme stály s mámou a ségrou frontu na banány a mandarinky a jak máma poslala předsedu ROH před prvním májem do prdele, že na hovadiny nemá čas a radši si umeje okna. Nicméně i přesto, že nemám tolik odžito, se mi nelíbí náš premiér a prezident by už 10 let měl odpočívat v důchodu na Vysočině. Mám z nich obou přesně stejný pocit , jako když náhodou zahlídnu upoutávky na nějakou reality show typu Výměna manželek. To se za ty lidi taky stydím. Neznám nikoho, kdo by za ježdění na "koncerty" dostával zaplaceno a že těch lidí znám. Dneska bylo poslední rozloučení s panem Stránský. Myslím, že to je nezpochybnitelná autorita. Taky se mu to, co se dneska děje nelíbilo. Jestli něčeho lituju, tak toho, že dneska nejsem zdatná šedesátnice, protože bych řvala vzteky už před 30 rokama. Holt musím až teď.
červen 10, 2019 15:35
... : NČ
Tak třeba, Daní … Možná přijde i kouzelník
červen 10, 2019 15:41
... : NČ
Sotva bys, Kytičko, mohla znát někoho, kdo za "demonstrace" bere prachy. Je jich jen pár stovek, ti na to rozeřvání davů úplně stačej. A ani by to nepřiznali, že to mají placený. Jak si myslíš, že to bylo v r.89 na Letný? Úplně stejně, včetně placených roztleskávačů, rozmístěných mezi lidma. Nikdy se to jinak nedělá. Nikdy! Ale na tu Letnou jsme chodili skutečně rádi, protože skutečně o něco šlo. Ani nás tenkrát nenapadlo, že už dávno bylo rozhodnuto a rozjelo by se to i bez jediný demonstrace. Bylo to prostě takový lidový nadšení.
Myslím ale, že o tom píšu hned na začátku. Tehdá šlo o svobodu, možnost cestování, možnost podnikání, taky o svobodný volby (to se zrovna moc ale nepovedlo), taky samozřejmě o Kauflandy s nacpanejma regálama, přízemí patrových obchoďáků provoněný parfémama, který jsme my, co jsme často jezdili na "Západ" bezmezně obdivovali, taky o statisíce ojetin, o kterých se nám, se Škodou 120, ani nesnilo.....
A o co teda jde dneska? O přestárlýho prezidenta? Ale ten byl zvolenej nejdemokratičtější cestou - přímou volbou. Tak holt budeš muset počkat, ale i to je svoboda, respekt k většině. Nebo jde o předsedu vlády? V čem vládne špatně? V čem konkrétně ti ublížil, ukřivdil? A jinej předseda vlády by byl dokonalej? Já o takovym nevím.
A nakonec - Stránskýho pominu. To, jak se zachoval k Dejdarovi, se mi, řečeno velmi slušně a ohleduplně, nelíbilo.
červen 10, 2019 16:05
... : *deeres*
Znám tady spoustu pejskařů a nejsme úplně mrňavá obec. Z těch množiny pejskařů se vyprofiloval jenom jeden užitečnej idiot, co čte pouze jedny papírové Bakalovy noviny a snaží se ostatním vnutit svůj světoborný názor. Všichni se před ním skrýváme, abychom ho nemuseli potkat a poslouchat jeho moudra.
Pokud budou z tribuny řečnit hvězdy, co stěží prošly základkou, typu Geislerová, či Martha Issová, tak mne nakonec přesvědčí o tom, že to mám příště hodit Babišovi.
Aňa Geislerová: "Třeba půjdu do politiky.Ze současné vlády se mně líbí ministr zahraničí Petříček."
Ten ministr zahraničí, co je podporovatelem sudetoněmeckého landsmannschaftu. Letos se na sjezdu v Řeznu zúčastnila česká politická delegace. Prý narovnání vztahů a aby se vztahy urovnaly správným směrem, tak příští rok si potomci nácků chtějí udělat sjezd rovnou u nás. Takovu drzost do éteru vypustili na výročí vyhlazení Lidic.
Ti, co bydlí v bývalých Sudetech si rovnou mohou říkat podle dědy Komárka:
"No tak že bych ještě sklidil, na zimu bych prodal kravku a na jaře už nezaseju .".
červen 10, 2019 16:14
... : toulavejV
souhlas s NČ . . .
červen 10, 2019 17:33
... : Krakonoš
Nesouhlas s NČ...
červen 11, 2019 23:52
... : NČ
No dobrý a dík. K souhlasu zdůvodnění nepotřebuju, to jsem napsal sám.
Nesouhlas bez zdůvodnění je jen plk.
červen 12, 2019 04:00
... : marty
Souhlas s NČ.
červen 12, 2019 04:59
... : Míša šíša
Souhlas s NČ
červen 12, 2019 06:57
... : Moira
Souhlas s NC.
červen 12, 2019 10:13
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]