O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

TAK TROCHU... - POKRAČOVÁNÍ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 30 květen 2019
Tak vás zase zdravím, milá Danielo a neznámí, kamarádky a kamarádi, mám za sebou pár hodně nepříjemných dnů. Nejsem nějak moc stará, ale zase už taky žádná mladice. A mám děti. Tak si říkám, že třeba už se nikdo, kdo by se mnou chtěl žít, nenajde. Ale zase žít takhle ve lži, to nedovedu. Když jsem nic nevěděla, to bylo jiné.
 
 
 

 

 

On mi řekl, že když se ke mně nastěhoval, tak to ani nebral zas tak moc vážně, k tomu se mi přiznal! Ale pak se prý zamiloval a už to nešlo jinak. A že manželka si žije svým životem, je takhle spokojená, když přijede jen na víkend. Že co se týče soukromého života už spolu nic nemají, protože ona měla nějaké zdravotní potíže a takhle jí to absolutně vyhovuje. Že tedy jsou vlastně jak sourozenci, nebo kamarádi. Ale že mají spolu ten barák a nějaké parcely za Prahou, a že kdyby se to muselo prodat, tak by to bylo nevýhodné, a že děti a ona jsou tam zvyklé, a že by jim vlastně vzal domov. Tedy žádné: beru si oblečení, auto a igelitku…

 

A celé dny do mě hučí, že by nejlepší bylo to nechat všechno při starém, že až budou děti přeci jen starší, tak to nějak vyřeší. Připadala jsem si jak na nějakém firemním jednání.

Přiznám se vám, že jsem se tam o víkendu tajně rozjela. Předem si všechno možné našla na internetu, na facebooku, instagramu (to by jeden neřekl, co všechno se dá dozvědět) a tak jsem tam chvíli  jezdila i chodila okolo. Měla jsem sto chutí zazvonit, ale uvědomila jsem si, že ona je na tom vlastně stejně jako já, jestli ne hůř. Taky jsem si udělala pár fotek.

Nevím, jak jsem pak dojela domů. Kdo tohle nezažil, neví, co to je.

 

A stále nedokážu říct, támhle jsou dveře. Zatím tu tedy bydlí, před dětmi jednáme, jako by se nic nedělo, ale já si plánuju dovolenou. Že pojedu se sestrou a její rodinou, někam na 14 dní, a že mu před tím řeknu, ať si najde nějaké jiné bydlení. Aby, až se vrátíme, už tady nebyl.

 

Jenže my se nikdy nehádali, nehádáme se ani teď, a já si neumím představit, že jako když vezmu houbu a jen smažu ve škole tabuli… Smažu ty roky, ten náš společný život. Ale zas bych mu už věřit nedovedla, zvláště když vím, že pokud by se rozváděl, tak by to bylo teď kvůli mně. A to opravdu nechci.

 

 

Tak, a můžete zase do mě…

LUCIE

 

 

Komentáře (7)add feed
... : *deeres*
Lucie, už ze začátku šel do vztahu s tebou a zamlčel podstatné skutečnosti. Získal bydlení s benefitem služeb. Jak to máte s financemi nepíšeš a zatím je to pořád jenom jeho tvrzení, že teď už tě miluje, chce s tebou dítě a s manželkou jsou jenom kámoši a jí se to tak líbí. Tvrdit to může a může to být i pravda. Jenže to pořád nevíš.
Jako argument beru, že prodejem baráku, kde jeho manželka a děti jsou zvyklé, by jim vzal domov.

Jenže:
... nějaké parcely za Prahou, a že kdyby se to muselo prodat, tak by to bylo nevýhodné,....


Trochu divné, kdy výhodně prodat, když ne teď, lidi by mu ruce utrhli.
Děláš dobře, odjeď na dovolenou a on ať mezitím vysmahne z tvého bytu. Jednou lhář, vždycky lhář. A jestli tě opravdu tak moc miluje, ať se začne snažit a přijde s rozvodovými papíry, je to na něm.
květen 31, 2019 08:58
... : Moira
Lucie,
strach ze samoty je strasna věc. Ty jsi toho prikladem. Radeji budes hledat duvody, jak si lhare a manipulátora ponechat, nez hledat způsob jak se ho zbavit. Oooo, ta hruza byt zase sama.......... Ma te totalne zmaknutou, budes mu pravdepodobne delat blbku ještě dlouho. Krasne pritom usetri, kvalitne zasuk...., proste raj. Jelikoz znam pripady, kdy jsou role obraceny a chlap je vyuzivan a manipulovan, vlastne ani nic neradim. Svůj k svému.......
květen 31, 2019 10:10
... : NČ
Tak proč sem kurnik vůbec píšeš? Když stejně teda čekáš "tak, a můžete zase do mě". To tě jako baví, nebo vzrušuje?
květen 31, 2019 11:02
... : Milene
Já si pořád myslím, že to jsou všechno výmluvy. Kdyby se chtěl rozvést, tak se rozvede. Dětem domov brát nemusí. Dům jim nechá. Vezme si pozemky nebo část. Taky je nemusí hned prodat. A výmluva děti, až budou starší.... Jenom kecy. Děti jsou velice vnímavé a dobře si všímají, že rodiče nejsou v pohodě. Že se nehádáte. Ale i tak se to na nic. Někde je naopak bezvadné manželství i když se sem tam pohádají, pročistí se vzduch. smilies/cheesy.gif
květen 31, 2019 11:37
... : doktor
NČ má pravdu. PROČ když je to vše na draka a stále dokola.

květen 31, 2019 12:07
... : Bara
Dum v Praze, pozemky v okoli Prahy.....tvuj pritel a jeho zena, dalo by se rici jsou v podstate milionari. Presne jak pise Milene, dum si necha manzelka s detmi, jeho cena se odecte od ceny pozemku a o zbytek se proste spravedlive rozdeli. Ja bych rekla, ze on vlastne vubec nic na situaci menit nechce, ted se snazi hrat na city a oblbovat a oblbovat mozek...….


květen 31, 2019 18:47
... : toulavejV
Ženských, co se chovají jako hloupý husy, je fakt hodně.
Lucie, chceš mít chlapa jenom pro sebe? Tak musí být volnej! A ženatej chlap volnej NENÍ! Co je na tom k nechápání? Všemožný zdůvodňování, proč musí zůstat ženatej jsou JENOM KECY! ženatýho chlapa, kterej musí nějak zdůvodnit současnej rodinnej stav. Tak už se prober a rozhodni se, jak chceš v budoucnu žít. Jestli se dělit o chlapa s jinou rodinou, nebo být volná pro jinýho chlapa. A přestaň sama sobě lhát, že kvůli svým dětem nemůžeš udělat změnu. I kdyby byl tenhle obšourník zlatej, prostě NENÍ VOLNEJ! Má ho jiná! A že s ní žije jako bratr, tak tyhle kecy jsou vážně k smíchu.
A nebo se rozhodni pro současnej stav, že týden má jenom pět dní pro tvůj partnerskej život a na víkendy holt půjčuješ současnýho chlapa jeho rodině a manželce. Ať je taky spokojená, jako ty, vždyť vo co jde. Ale, v tom případě se tvý děti až vyrostou, nepochybně stejně jednou dozvědí pravej stav věcí a řekl bych, že se budou divit . . . Protože NORMÁLNĚ všude platí, že týden má sedm dní . . .
červen 04, 2019 08:47
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]