O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

PŘEDPOTOPNÍ NÁZOR??? PDF Tisk E-mail
Úterý, 28 květen 2019
Bude mi šestadvacet, a myslím, že vypadám docela atraktivně. Studuji kombinovaně vysokou a současně mám dobrou práci. O přátele nemám rozhodně nouzi. Jenže mám smůlu se sexem. Já totiž pro milování potřebuju víc než jen „někoho“, koho třeba ani moc neznám, jen proto, že je zrovna příležitost. Ale chtěla bych mít opravdovou lásku, partnera, se kterým je mi dobře, kterému budu věřit. Ale asi jsem už mimo…

 

 

 

 

 

 

Většina mých partnerů totiž nevydrží čekání a opustí mě. Protože když jim řeknu, že já ještě nejsem dost připravená, že se vlastně ani neznáme, tak je po všem.  Nedokážu se s někým, koho znám krátce, hned milovat. A největší průšvih je, že jsem panna. Nějak jsem studovala, pracovala, nebyl čas a asi mi teď ten čas uletěl. A bojím se, je to s přibývajícím časem horší.

 

Už si fakt nevím rady. Co je se mnou špatně? To jsem opravdu nějaká vykopávka z minulých let? Já ale nechci - a ani nemůžu - se milovat s někým, ke komu necítím lásku. Bojím se, že tedy zůstanu sama. Přitom bych strašně moc chtěla s někým chodit, někoho mít ráda.  Snažím se nějak změnit, pracuji na sobě, ale současně vlézt do postele s někým na druhém či třetím randeti je pro mě nemyslitelné. Pořád doufám, ale nic…

 

Myslíte, že jsem špatná já?

Že jsem to už všechno prošvihla?

 

Alena

 

 

 

 

Komentáře (3)add feed
... : *deeres*
Nejsi v tom sama. Když je někdo ve tvých letech panna, nebo panic ,tak to tají a nevykřikuje to na každém rohu, protože v dnešní společnosti u vrstevníků se to bere jako stigma.
Blbý je, že jedinci, jako ty vyzařují pro druhé určitou urputnou touhu po lásce a to případného partnera odrazuje. Nech tomu volný průběh.
Když si hodíš do vyhledávače heslo panna, nebo panic, tak ti vyběhne spousta článků. Myslím si, že se trápíš zbytečně. Tady máš jeden z názorů podobně "postižené":
Ahoj, nemohu nereagovat. Já sama jsem se dlouho trápila taky tím, že jsem ještě panna, dokonce jsem často nemohla myslet na nic jiného a dokonce jsem si myslela, že o mě proto nikdo nebude stát. Byla to bohužel filosofie dívčího kolektivu střední školy. Panenství jsem ztratila, když mi bylo 26 let a 2 měsíce, ale jen proto, abych to měla za sebou. Ten kluk mi poté řekl:No, už bylo u tebe načase, a záhy se se mnou rozešel. A až v 28 letech jsem potkala muže, který je nyní mým manželem a s kterým si výborně rozumím a s kterým mám devítiměsíčního syna. Tak si říkám, že jsem klidně mohla počkat až do těch 28 let, nic by mi neuteklo. Teď je mi 32 let a lituju pokažených dní, kdy jsem se nervovala, že jsem panna.
květen 29, 2019 09:25
... : doktor
Jojojo,v dnešní době se nenosí být přelétavý.Je to bráno jako nějaká vada či nemoc.Nejsem holka a tak nemohu radit.Ono se to snad ani nedá - dobře poradit.
květen 29, 2019 12:24
... : NČ
Ale tak mu klidně dej. Když bude mít gumu, tak je to celkem bez rizika. A taky, když to zrovna nebude muslim, aby tě pak někde tahal na špagátu. To ne!
Hele, dívko. Dyť ono vlastně vůbec o nic nejde, a dokud neokusíš takových nejméně deset ks, nebudeš vůbec mít přehled, co si vybrat, event., o co přicházíš!
Já to tvrdím odjakživa, že k odpovědnýmu rozhodnutí je třeba dostatek informací! Věř starýmu kozlovi!
květen 30, 2019 12:46
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]