O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

JE TAK NEOHROŽENÁ, TAHLE ŽENIČKA ... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 23 květen 2019
Vydala jsem se včera na premiéru do Brna a zásadní chybu jsem udělala už na začátku, když jsem zvolila vlak EC Keleti. Že je to maďarský vlak mi došlo, až když jsem vkročila do vagonu, jehož podlaha byla pokryta útržky toaletního papíru a strop naopak kobercem. Teplota přesahovala 30 stupňů a puch by se byl býval dal krájet. Až do Pardubic jsem byla statečná. V Pardubicích si ke mně přisedl lesní muž a bylo po ptákách.

 

 

 

 

Přišel a s ním i jeho smrad, kterého si asi byl vědom a tak začal z orvaného batůžku vyndavat jedno tričko po druhém, důkladně je očichával a mumlal si: " Smrdí.. nesmrdí... smrdí... nesmrdí..." Když našel tričko, které dle jeho subjektivního názoru nepáchlo, odešel si ho převléknout na záchod.

 

Ustrojen k námluvám se vrátil, rozhodil nohy do polohy "hele, jakýho ho mám", otevřel pivo a jal se na mě zírat. Během cca 30 minut zírání došel patrně k názoru, že by "to" jako šlo, vyndal noviny a na jejich okraj začal psát.

 

Image result for HOMELESS SITTING IN THE RAILWAYJeště chvíli jsem směla žít v blahé naději, že si třeba píše nákupní seznam do Lidlu. Pak mi ty noviny bohužel podal a já četla tuto zprávu: "Natočil jsem vlastní CD v Trutnově. Krátký nezávazný rozhovor s tebou. Dnes. Kdekoli, kdykoli. Tvoje telefonní číslo:"


Cítila jsem, jak mi po zádech začíná stékat studený pot. "No jestli to takhle půjde dál, tak budem za chvíli smrdět oba stejně, kámo", pomyslela jsem si a vrátila mu noviny s mírným úsměvem a rozhodným, nonverbálním NE. NEpochopil.

Zíral.

 

Já se potila.

Vytáhl telefon a chvíli na něm něco kutil. Pak mi strčil před obličej displej s předpřipravenou kolonkou na telefonní číslo. Teplota ve vagonu kulminovala, vzduchu ubývalo. V tu chvíli na mě naštěstí začal ze špatně těsnícího okénka crčet proud vody.

Zatímco jsem se snažila záclonkou vytvořit těsnění, aby se ze mě nestala miss mokrá košile, lesní muž zas něco smolil na mobilu. Panebože, ať už jsme v Brně" modlila jsem se. Asi deset minut před koncem cesty se muž odhodlal k ráznému kroku.

S odhodlaným výrazem mi podal telefon se zprávou: "Velmi jste mě zaujala. Jste jako dotek múzy. Chci s vámi strávit zbytek života. Rozpaky jsou v tomto případě zcela na místě". Nevím, jestli na jeho místě po něm zbyly rozpaky, ale po mně to byla zcela jistě loužička. 

 

A teď si říkám, jestli jsem neudělala chybu.

Byl si tak jistý.

Vyjádřil se pregnantně po hodinové známosti aniž by znal moje negativní vlastnosti.

Aniž by kdy slyšel můj hlas nebo viděl moje spodní prádlo.

Chtěl mě takovou, jaká jsem. No nejsem já blbá?!

 

LOVE YOU ALL,

vaše děvče na vdávání.

Nočník Neohrožené Ženy

 

Komentáře (5)add feed
... : *deeres*
To jsi teda podělala. Ani ne za rok si mohla klidně mít i dvojčata. smilies/grin.gif
květen 24, 2019 07:54
... : mamča
*deeres* :-) a krávu a prase k tomu...
květen 24, 2019 08:31
... : doktor
Hahahaha,moc bezva příběh.Ahoj
květen 24, 2019 12:23
... : Bara
Pregnant-ne - vyrazova presnost, jadrnost, vyhranenost, vystiznost, vyraznost….Nemam pravo nikoho kritizovat (omlouvam se), ale pro tento vyraz mame tolik ceskych slov......
květen 24, 2019 16:34
... : Josef Kouba
Svižně napsané.
Pěkné ženy mohou vyprávět. Vím to od manželky, sdělila mi jen pár zajímavých úsměvných příběhů. Tvrdí: Chlapy jsou prostě takoví, je příjemné jejich návrhy poslouchat a brát to jako kompliment. Někteří jsou neohrabaný lovci, ale potkala jsem pár profíků kterým nezkušená žena snadno naletí. Každá si stím musí poradit po svém. Smutné ale pro ženu je, když muži s návrhy přestanou a za vámi se již neotočí. To je něco špatně.
Jistě toto znáte: " Ty nebýt manželka mého kamaráda, tak před tebou klečím".
květen 25, 2019 10:08
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]