O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

TAK TROCHU... PDF Tisk E-mail
Úterý, 21 květen 2019
Milá Danielo, milé kamarádky a kamarádi, v současné době žiju s přítelem, nebo spíš s někým, o kom jsem si doposud myslela, že je to konečně ten pravý a nejlepší. A i když nejsme spolu nějak moc dlouho, bydlí u mne skoro dva roky, všechno se vyvíjelo přesně v tom nejlepším smyslu. On je sice z Prahy, ale pracuje tady v Brně, takže je přes týden u mne a jen na víkend jezdí do Prahy.
 
 

 

 

 

On i já máme dvě děti z minulého manželství, ale už jsme spolu mluvili o tom, že se budeme brát a případně budeme mít ještě dítě spolu dohromady. Dokonce jsme mluvili o adopci, když by se nám to nepodařilo! Jenže teď, když v pondělí přijel, tak po večeři, když jsme si sedli venku, mne vzal za ruce a říkal, že mi musí říct něco velmi důležitého. Čekala jsem všechno možné, snad i tu žádost o ruku, ale to, co mi řekl, teda rozhodně ne.

 

Řekl, že před šesti lety, když ještě pracoval na ředitelství v Praze, tak se musel oženit kvůli dětem, mají dvojčata. No, ale že on je s ní ženatý pořád! I když už jsou tři roky od sebe a vůbec se nestýkají, tak je oficiálně pořád ženatý! A když jsem se ho ptala, jestli se plánuje rozvést, nebo jak to dál bude, tak mi řekl, že na to nemá peníze, že by ji musel vyplatit, protože mají vilku a nemovitost, ale že oni už spolu nikdy nic mít nebudou, stále zdůrazňoval, že je to dávno jen formální manželství na papíře.

 

Zní to úplně absurdně, a vůbec se z toho nějak nemůžu vzpamatovat. Jenže - až na to, že je „tak trochu ženatý“, je jako partner vynikající ... a já mám hlavu zamotanou: co teď s tím?

Po dvou letech báječného vztahu se mi už nechce zas začínat znova od začátku, jenže tohle není žádná malicherná chybka.

 

A tak bych potřebovala radu:

Co bych měla udělat?
Nechat stav takový, jaký doposud je, nebo se s ním rozejít?
Po pravdě: do rozchodu se mi vůbec nechce…

 

LUCIE

 

 

 

Komentáře (19)add feed
... : Anděla
Ukonči to. Je to bohužel lhář a tím i zůstane.
květen 22, 2019 05:37
... : mamča
Chudáček se musel oženit :-). A on u té výroby dvojčat nebyl ?
No, možná že už se svojí manželkou být nechce, ale jak dojde na dělení nemovitostí, tak bere zpátečku.
Je to parazit. Napřed nechá ženu s dvojčaty samotnou, ať se stará jak umí, a sám si užívá a hraje si na rodinku ! dva roky ! s Tebou. Ale jak dojde na "vilku", tak je najednou po lásce.
Dala bych mu igelitku za dveře a vyměnila zámek.
květen 22, 2019 06:12
... : Míša šíša
Souhlasím s Andělou. Že nemá peníze na rozvod, je jen výmluva. Bydlí přece u tebe, tak na co by mu byla nějaká vilka? Mohou ji prodat a s manželkou se rozdělit napůl.
Vůbec jsem nepochopila, proč jezdí na víkendy do Prahy, když tedy spolu žijete jako pár. Vlastně pochopila... přes pracovní týden je s tebou, o víkendech se zákonitou manželkou.
Kopni ho s rozběhem do pr***, až se zastaví v té své Praze.
květen 22, 2019 06:14
... : NČ
No, tak mně uplně stačí větička: "přes týden u mne a jen na víkend jezdí do Prahy".
Komentáře se zdržím.
květen 22, 2019 06:15
... : mamča
NČ : Jo, jo. Je to bigamista.
A nebo šetřílek. U Lucie bydlí přes týden, má to s kompletním servisem a o víkendech je to "hodnej taťulda" u manželky a dvojčat.
Za naspořené penízky (musí přece chudák přes týden těžce vydělávat) pak vezme rodinku do Karibiku...
květen 22, 2019 06:21
... : NČ
Tak jsme se tady sešli téměř ve stejnou minutu, napsali jsme všichni prakticky totéž. Zřejmě jsme Lucii nepotěšili.
květen 22, 2019 07:55
... : *deeres*
smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif
Nevím, co řeší? Kdyby to nebyl hajzlík, tak to vybalil před dvěma roky. Ber, nebo neber!
Co asi tak udělá Lucie, hádám na: " nechat stav takový, jaký je" a ještě si s ním pořídí další dítě, protože to je takovej úžasňák. Myslím, že Lucie radu ve skutečnosti nechce.
květen 22, 2019 09:37
... : Iris
Ještě pro úplnost - nehledě k tomu, že ten pan úžasný je to, co píšete výše - by mě zajímalo, jak v praxi vypadá ta formálnost manželství a jak v praxi vypadá to nestýkání se vůbec smilies/wink.gif
Něco o tom vím a pan přítel mi připadá celkem typický. Ty víkendy v Praze tráví v hotelu, stravuje se v bufetu a děti ani nezahlédne? Nechci na tebe útočit, Lucie, ale také mi připadáš jako prototyp zaslepené zamilované ženy (dívky?). Skoro by mě ta naprosto ze hry vyloučená manželka zajímala naživo - někdy jsou to šokující skutečnosti....
květen 22, 2019 11:52
... : Milene
Na rozvod nemá peníze. Musel by manželku vyplatit? Nemusel. Mají vilku a nemovitost. Nemovitost se prodá. Vilku nechá manželce. Majetek lze vždycky nějak rozdělit. A to i tak, že nebudou mít oba polovinu, když se chce. Můj ex nechal přepsat svoji část našeho domu na naši dceru, protože bychom se navzájem nemohli vyplatit.


Iris: Vůbec se nestýkáme. Tomu nelze věřit.
květen 22, 2019 12:49
... : kyttka
Lucie by si měla jít pokecat s manželkou, možná by se velmi divila, jak vypadá to "nespolužití". Někdy dokážeme my ženy být opravdu neuvěřitelné blbky.
květen 22, 2019 16:37
... : Iris
Kyttko, asi tak jsem to myslela. smilies/wink.gif
květen 22, 2019 16:51
... : Iris
Kyttko - když popustím uzdu fantazii ještě dál, je možné, že manželka netuší o nějaké krizi a setkání s Lucií by jí mohlo ublížit, stejně jako celému projektu toho manželství. Otázka je, co je dobře a co je pravda. Každopádně, kdybych měla tu možnost a ještě jako svobodná poznala, co je můj budoucí za kvítko, asi bych včas vycouvala. Je možné, že se mu fakt jen nechce handrkovat se o ty majetky, jenže jak já to znám, když aktéři opravdu chtějí rozvod, nic je nezastaví.
květen 22, 2019 17:17
... : LUCIE T.
Tedy, vy jste mi to nandaly.
Ale máte pravdu. Já si to na jednu stranu uvědomuju, přesně to si říkám taky, a i když jsem si o radu napsala, tak jsem už dopředu věděla, jaká bude odezva. Jenže to je to, já ho mám ráda, tedy teď se to ve mně hodně mele, ale nedokážu ho jen tak najednou nenávidět. O to je to horší.
Jo, taky jsem se chtěla hned tam někam rozjet, že půjdu do té firmy, tam se zeptám, kde bydlí a že si dojdu k nim. Ale pak jsem si řekla, že bych byla za pěknou krá...
Ano, mělo mě to napadnout, ale já prostě nechtěla kontrolovat, celé ty dva roky jsem to někde v sobě měla, že bych si možná měla zjistit víc, ale když mi to tak moc vyhovovalo a když jsem byla tak šťastná.
A taky zas co řeknu dětem. Že jim časem přivedu jiného strejdu?
Je to mašli.
Zatím opravdu nevím, jak z toho ven, ale vím, že je to konec. Jen jak to v sobě dát pryč, jak to od sebe odříznout. Když to je tak bolavé.
květen 22, 2019 23:24
... : mamča
Lucie, jsi odvážná holka, když jsi se po tom "nářezu" tady ozvala.
Bolet Tě to bude ještě dlouho, ale utnout bys to měla hned. Přece se nenecháš zneužívat ještě teď, když už víš, jak Tě celé dva roky klamal.
Možná Tě měl i rád, ale bigamie u nás zatím uzákoněna není.
A teď si představ, jak by bylo jeho ženě, která vychovává jejich dvojčata, a zřejmě vůbec netuší, že její manžel vede dvojí život.
květen 23, 2019 05:57
... : *deeres*
Lucie, přakvapilas´!
Nenechávej to vyhnít, prostě to utni, držím palce! Vlastně něčím takovým, s podobným scénářem , prošla tady asi každá z nás, mužský jsou plémě proradné a prolhané, když jde o jejich prospěch.
Jo, je takové i druhé pohlaví a i třetí a také řada pohlaví následujících. Prostě jako lidé nejsme dokonalí. smilies/grin.gif
Ale je na každém jedinci, co si ještě nechá líbit a jak se s tím dokáže poprat.
květen 23, 2019 08:15
... : Milene
Lucie, čeká určitě velký rozhovor. Ale neměla bys uhýbat, musíš mít jasno. Možná bys nám po čase mohla zase napsat. smilies/wink.gif
květen 23, 2019 10:48
... : LUCIE T.
Dík ještě jednou.
Slibuju, že dám vědět, až se to všechno nějak rozhodne.
Zatím mi držte palce, Lucka
květen 23, 2019 19:50
... : kim
Lucie a proč jezdí na víkend domů? Našel si tu nejlevnější a nejefektivnější ubytovnu a tobě je to málo k ukončení? Co kdyby jsi chtěla na víkend jed s ním?
květen 23, 2019 20:20
... : *deeres*
Nejspíš to koulí na obě strany a ta levná ubytovna je v Praze i Brně, jak je to s prachama Lucie nenapsala.
Nakonec může vyjít najevo, že ani v té Praze nemá žádnou nemovitost, ani vilku a už vůbec ne manželku s dvojčaty. Lucka se ze slušnosti nepřesvědčila.
květen 24, 2019 07:41
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]