O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

"TAK TROCHU" NEZÁJEM PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 04 duben 2019
 Dobrý den, potřebovala bych radu, sama se v tom plácám. Mám přítele, jsme spolu (chodíme spolu) něco přes rok. Jsem do něj strašně zamilovaná, a špatně snáším, že na mne nějak poslední dobou nemá čas. Hrozně mi chybí, začínám se cítit sama, ale přišlo mi, že on to tak nepociťuje. Kolikrát se vidíme jen jednou za týden. Říkal mi, že teď bylo jen špatné období, kdy měl například teď, naplánované dvě akce s partnery v práci. Že nad tímhle nepřemýšlí jako já, že se mu nezdá, že by na mě kašlal.

 

 

 

 

Ale najednou je plno věcí, ve kterých si moc nerozumíme. Navíc - nedávno jsem nadhodila společné bydlení. Kamarádky mi říkají, že je to zvláštní, že kdyby mě fakt hodně miloval, tak jak tvrdí, chtěl by mě vidět co nejvíce a tedy že určitě by chtěl se mnou bydlet. On ale se k tomu zatím nemá, když na přivedu řeč, tak ji zas změní. Přitom sex máme spolu velmi dobrý, myslím, že není nic, co by mi mohl vyčítat. Myslíte, že si s tím mám dělat starosti? Už ani nevím, jak se k němu mám chovat, bylo pro mě hrozně ponižující říct/přiznat, že se mi stýská, že jsem hodně sama, protože on na mě jednoduše kašle.

 

Děkuji za odpověď,

LUCIE

 

 

Komentáře (6)add feed
... : mamča
Milá Lucie, lásky je jen kilo. A když je na jedné straně váhy 90 deka, tak na tu druhou zbyde jen 10.
Jestli Ti Tvoje intuice napovídá, že na Tebe přítel kašle, tak to bude nejspíš pravda. Nechovej se jako onuce, i když jsi tak moc zamilovaná. Nejspíš investuješ svojí lásku do toho nepravého.
Važ si sebe sama a najdi si takového přítele, co Tě bude milovat, a vaše láska bude 50:50.
duben 04, 2019 08:37
... : *deeres*
Já bych zpozorněla!!! A začala se honem odmilovávat, buď tě má jenom na hezké chvilky, nebo má ještě někde nějakou další moc a moc zamilovanou, další možností je, že jeho vztah po roce k tobě vyšuměl. Jeho důvody proč na tebe nemá čas, tak to budou jenom vymyšlenosti. Mužský jsou prolhaný plémě, když jde o jejich jakoukoliv zábavu.
Ve vztahu je na tom vždycky hůř ten, co se víc citově angažuje, v tomhle případě jsi to ty, tak mu to tak nežer! Co určitě funguje, tak dát mu znát, že on není ten jediný, ale stojí ti to za to hrát tyhle hry?

duben 04, 2019 08:58
... : Moira
HOlka, musis si priznat, ze te opravdu tak nemiluje. Zacni se s tim hodne rychle smirovat a zachovej si vlastni hrdost. Investuj cas jinde, tohle je naprosto neperspektivni. A ver, ze ti tady radi opravdu zkusene zeny. Na tebe ceka ten pravy nekde jinde. Nehazej flintu do zita, kdyz to ted nevyslo. Priznej si to co nejdrive a neponizuj se.
duben 04, 2019 18:24
... : NČ
Mám takovej dojem, že jsi na nejlepší cestě, udělat ze sebe rohožku:
("myslím, že není nic, co by mi mohl vyčítat."). Hůůůůůů
Dej se do pořádku, zhubni, nahoď mejkap, zatraktivni se! Tak, aby tě přešly mindráky. A poleze za tebou on, a ani už třeba nebudeš chtít.
duben 06, 2019 05:08
... : NČ
PS: Jak jsem přes zimu víc čuměl na tv detektivky, nestihl jsem někdy uniknout reklamám. Jedna mě obzvlášť vytáčela:
Chlapik rozvalenej dřepí u stolu a žere, buchta ho obskakuje. On s plnou hubou "ještě by to chtělo pivo" a buchta se nešťastnym hlasem omlouvá "promiň, já zapomněla" a letí mu pro pivo do lednice.
Tak to teda - sorry jako!
duben 06, 2019 05:30
... : NČ
PS: Jak jsem přes zimu víc čuměl na tv detektivky, nestihl jsem někdy uniknout reklamám. Jedna mě obzvlášť vytáčela:
Chlapik rozvalenej dřepí u stolu a žere, buchta ho obskakuje. On s plnou hubou "ještě by to chtělo pivo" a buchta se nešťastnym hlasem omlouvá "promiň, já zapomněla" a letí mu pro pivo do lednice.
Tak to teda - sorry jako!
duben 06, 2019 05:30
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]