O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

VŠECHNO JEN TO NEJHORŠÍ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 14 březen 2019
 Chodím na VS a abych zaplatila nájem, dala jsem se dohromady s jednou spolustudentkou. Je to slušná, tichá a úklidná holka. Mohla bych o ní mluvit celou dlouhou chvíli a jen říkat její přednosti. Opravdu je báječná a já jsem velmi ráda, že jsme se daly dohromady. Jenže - je to současně ten nejvíc negativní člověk, kterého jsem kdy potkala! Ať řeknu, co řeknu, na všem najde něco strašlivého, co by se mohlo stát, co se případně někomu už stalo a vždy mi vysvětlí, jak je svět hroznej.

 

 

 

 

 

Cokoli ze školy, cokoli z obchodu, jakákoli konverzace skončí tím, že přesně vypíchne, co je špatné, katastrofické, a jak vlastně na tom jsem já i ona i celej zbytek světa hrozně. Nakonec se ještě divím, že ještě existujeme…. Já už fakt nevím co s tím, nejsem založením zrovna sangvinik, ale normální rozhodně jsem. Jenže teď už po jakémkoli rozhovoru s ní mám deprese.

 

A to ji třeba povídám novej recept. A najednou se bavíme o tom, jak  zrovna potraviny jsou jedovatý, jak se postupně zabíjíme, jak nám odumírá tělo a že vlastně stejně jen čekáme na smrt. A pak rozebere všechno, co v tom receptu je, jaký škodliviny… Takže mi úplně přejde chuť nejen něco vařit nebo péct, ale i jíst.

 

Já už vážně nevím, co s tím. Samozřejmě že jsem se ji to snažila vysvětlit, otočit, vypíchnout pozitiva, ale ona je v tomhle absolutně dokonalá, já prostě proti ní nemám šanci. Nejhorší je, že ve většině případů má pravdu, tedy, že se něco podobného někdy někde někomu stalo, ale ona těmi špatnostmi a nepříjemnostmi všechno otráví.

 

A teď co s tím? Já někoho na půlku nájmu potřebuju. A jak jsem napsala, jinak je fajn, pečlivá, čistotná, chytrá…. Jenže,,..  Můžete mi poradit, jak s ní mám jednat?

 

Leona
 
 
Komentáře (2)add feed
... : *deeres*
Asi se jenom potřebuje ze svých obav vypovídat. Ty, protože to nedokážeš vytěsnit, ani jí poukázat na pozitiva, tak jakmile začne naraž si na uši sluchátka a přikyvuj. Ona ty obavy ze sebe dostane a tobě to vadit nebude.
březen 14, 2019 08:35
... : doktor
Leo,nesmutni.Posloucháš-li spolubydlící,nemusíš již pouštět TV Nova.Ahoj.
březen 15, 2019 12:17
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]