O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

JMÉNO PO ROZVODU PDF Tisk E-mail
Středa, 13 únor 2019

 S mým současným partnerem Pavlem plánujeme svatbu a rodinu. Jsme oba rozvedení, jen jeho rozvod byl o hodně horší než můj a vlekl se několik let. My se mj. poznali až v té jeho „rozvodové době“.  No, a i když oni spolu s jeho ex byli jen necelý rok, a nemají žádné děti, jednalo se o velké majetkové vyrovnání (při čemž ho ex pěkně vysála).

 

 

 

 

Můj problém je ten, že ona si chce nechat jeho jméno. A když se teď s Pavlem vezmeme, budeme mít já i ona stejné příjmení. Já se ale vážně nechci jmenovat stejně jak ta odporná krvelačná mrcha.

 

Vážně přemýšlím o tom, že si i po svatbě nechám svoje rodné příjmení (ke kterému jsem se po rozvodu vrátila). Chápu, dost možná mi budete nadávat, že jsem přecitlivělá a přeháním, ale já s ní nechci mít nic společného. Ona do naší rodiny nepatří.

 

Vůbec nevím, co s tím mám dělat, a ničí mi to jakékoli radostné přípravy na svatbu. Pavla tím ale otravovat nechci, už si toho s ní zažil hafo.

 

No, a tak otravuju vás :-)))

Kamila

 

 

Komentáře (8)add feed
... : Josef Kouba
Moje neteř to vyřešila jako její teta. Po rozvodu se jmenuje Jana Sura Parafit a teta po rozvodu Jana Sura Johnson. Sura jméno po otci. Parafir a Johnson po ex manželých.

Ve vašem případě třeba Kamila Nováková Zemanová. A nebo se stím smiřte Představte si že dle statistiky je Koubů v republice asi 27 tisíc. Takže i Příjmení vašeho manžela není neobvyklé.
únor 13, 2019 21:33
... : Sidon
Hernajs, Pepino! Myslíš, že je to košer, jmenovat tady naplno lidi, i když jsou to Tvoje příbuzné? Ještěže si to malinko popletl (ta jména), já si myslím, že jsi nemusel vůbec uvádět pravá jména a mohls použít pouze příklad, jako u Kamily. On je ten internet přecejen někdy pěkně "zrádný".

Jinak si myslím, že pokud někomu vadí to, že má stejné jméno, vlastně příjmení, jako někdo, koho nenávidí, tak je asi zralej na Chocholuška. Z Kamily ta nenávist docela srší, když píše - odporná krvelačná mrcha. Možná, že má pravdu, ale to my tady nemůžeme posoudit. Já se jen divím té její rekaci na to příjmení, vždyť je to docela běžná a častá záležitost.
Lidi jsou holt "různí".

smilies/shocked.gif
únor 14, 2019 00:40
... : mamča
No, to je dobrý ! smilies/cheesy.gif
Tak Kamila si nechá svoje rodné příjmení a exmanželka si nechá příjmení po exmanželovi.
Kdo tedy podle příjmení pak "bude víc patřit do rodiny" ?
únor 14, 2019 06:26
... : *deeres*
Kamilo, podívej se na net na četnost příjmení! Manžel určitě nemá příjmení takové, které se na zemi vyskytuje pouze ve dvou exemplářích. Kdo ví, s kým máš společné příjmení teď ty?
Tvůj dotaz je hodně ulítlej.
únor 14, 2019 08:17
... : Milene
Kamilo, ty se nechceš jmenovat po svém manželovi, kterého miluješ? Tvoje budoucí děti se budou jmenovat po kom? Po "té krvelačné mrše"? Nebo po tobě, jinak než jejich táta.
Přemýšlej raději o svatbě, a ne o takové kravině. Je to přeci jenom jméno, nic víc.
únor 14, 2019 08:53
... : toulavejV
Kamilo, NEBUĎ POVRCHNÍ! Jméno člověka nedělá! Je spousta podivných příjmení, která mají fajn lidi a naopak „seriozně“ znějících příjmení, co nosí absolutní hovada. Příjmení je jenom označení, adresa, abychom se vzájemně rozeznali. Nic víc v tom nehledej.

Ona do vaší rodiny nepatří, stejně jako stovky nebo tisíce jiných se stejným příjmením! Máš pravdu, partnerovi to radši neříkej, čím se zabýváš před svatbou. Ještě by přišel na to, jakou dáváš důležitost blbostem . . . a to by ti moc třeba u mě nepomohlo . . .

Víš, normální chlap má rád, když členové jeho rodiny mají jeho jméno. Je to u nás takovej zavedenej zvyk. Moderní ženský se dneska zbláznily ze zvyklostí z ciziny, chtějí být světový, ale jsou tím spíš směšný, že mají dvě příjmení, nepřechylují, nechávají si rodný příjmení apod. Ale, ať si každej dělá co chce . . .

Věnuj svůj čas před svatbou něčemu užitečnějšímu, jestli se umíš postarat o domácnost, nekupovat zbytečnosti, šetřit, vydělat peníze a tak . . . běžný věci.

únor 14, 2019 09:15
... : doktor
Nechte každý své a je věc vyřešena.V podstatě je banalita jak se kdo z vás jmenuje a dítě bude mít jméno jasně táty.
únor 14, 2019 12:22
... : NČ
Chtěl bych mít tvý starosti a Fordovo prachy...
únor 15, 2019 06:19
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]