O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

CHLASTÁ CELÁ RODINA ... PDF Tisk E-mail
Středa, 06 únor 2019
 Milá Kudlanko, milí neznámí - kamarádi a kamarádky, potřebuju radu. Jedná se o mého exmanžela, ale hlavně o mého syna. Tedy, alkohol hrál v životě mého bývalého vždy velkou roli, pokud vím, denně pil již od svých šestnácti let. Naštěstí už je to můj bývalý manžel, a tak je mi teď jeho zdraví úplně šumák. Jedná se mi ale o syna!


 

 

 

Je mu sice sedmnáct, a měl by mít už vlastní rozum, ale je to pořád takový blbý ucho, a táta je jeho táta. Teď měl kluk tedy ty narozeniny, a můj ex nevěděl nic lepšího, než mu přinést ohromnou láhev whisky! Od babičky, tedy manželovy mámy, dostal dva pivní půllitry a štamprlové skleničky! Taky jsem se dozvěděla, že ho ex pozval na víkend do města, že to tam spolu „pěkně rozjedou“, a on ho protáhne po všech svých oblíbených barech… Jsem z toho úplně zhrozená.


Celá ex rodina se zjevně rozhodla, že našla následovníka v jejich alkoholických problémech.

 

Syn je tedy zatím v pohodě, nepije a žádnou pánskou jízdu neplánuje, ale já si jsem jistá, že podobné dospělácké svody se budou opakovat. Co mám s tím dělat? Jak tomu zabránit do budoucna? Mám kontaktovat i tu babičku a zarazit to v zárodku? Prosím, určitě se i někomu z vás něco podobného stalo, poraďte mi, děkuju moc!

 

ELIŠKA

Komentáře (6)add feed
... : *deeres*
Eliška si o radu už jednouz napsala, a to ve čtvrtek, 15 listopadu 2018. Moc rad nedostala, tak snad dneska?
únor 07, 2019 08:16
... : Josef Kouba
Každý chlapec si tím prošel, já a můj bratranec jsme prvně ochutnali alkohol (kmínku) již ve 12 letech díky nezodpovědnému dospělému na brigádě v JZD. Bylo nám strašně zle. Jako puberťák a student moc peněz na pivo či víno nebylo. Takže mi bylo blbě jen příležitostně. Na vojně jak nás pustili z kasáren tak se s odpuštěním ožral každý. Ale peněz (žoldu) bylo směšně málo.

Každý si najde svou cestu, někteří se alkoholem nechají chytit a jiní poznají, že jen občas je rozumné vypít láhev vína či pár piv. Kdo tomu propadne, konce jsou vždy stejné. Jeden z mích kamarádů, pro ženy byl magnet, pil naplno. Dnes je mu 70 a je to troska, bezzubá troska se směšnou penzí. Je to asi individuální jakou cestou se vydáme.
únor 07, 2019 09:17
... : *deeres*
Je to individuální, jenomže díky genetické výbavě. Alkoholická závislost se často dědí. A tady ten chlapec má našlápnuto.
únor 07, 2019 09:50
... : d@niela
Ejhle, díky, deeres - neměla jsem to "odškrtnuto", takže jsem to sem dala znovu...
každopádně to neva, tenhle problém je opravdu velmi, velmi častý, takže si to lidi přečtou znova.
Holt ta moje skleróza...
únor 07, 2019 10:44
... : NČ
Chlast - slast.
únor 08, 2019 12:09
... : doktor
Dani a máš i mé dva předešlé povídání neodškrtnuté ?Nebo to byl propadák? Ahojky.
únor 09, 2019 12:46
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]