O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

ZŮSTANU SAMA, BEZ LÁSKY? PDF Tisk E-mail
Úterý, 05 únor 2019
 Je mi už 24 a myslím, že vypadám docela atraktivně, mám dobrou práci, o přátele nemám rozhodně nouzi. Ale bojím se, že zůstanu sama. Jedná se mi totiž o sex… Prostě pro to potřebuju víc, než jen letmé setkání a šup do postele, já to jen tak rychle neumím. Potřbuju někoho, koho budu opravdu milovat a věřit, že on miluje mne, někoho, s kým je mi dobře. Jenže – většina mých partnerů nevydrží čekání. Respektive se ještě takový nenašel.


 

 

 

 

Takže jsem ve svých čtyřiadvaceti stále panna. Už si fakt nevím rady. Co je se mnou divného? Nechci - a ani nemůžu - se milovat s někým, ke komu necítím lásku. Bojím se, že zůstanu sama. Snažím se nějak změnit, pracuji na sobě, ale vlézt do postele s někým na druhém či třetím randeti je pro mě nemyslitelné. A tak mne muži opouštějí, když jim řeknu, že já ještě na sex nejsem dost připravená.

 

Bohužel, jsou i situace opačné, že zas když jsem s někým kamarádka, a věřím mu už dostatečně dlouho, a řeknu, že bych se chtěla posunout dál, prohlásí zase on, že chce být jen můj kamarád, a nechce nic sexuálního.

 

Takže já na toho Pana Dokonalého pořád čekám a nic…

 

Jsem špatná já? Respektive, co podle vás dělám jinak, špatně, čím jsem si to zavinila?

 

ALENA

 

 

Komentáře (3)add feed
... : *deeres*
Moc o tom přemýšlíš. Sex je sex, láska je o něčem jiném a když se to sejde, tak to je skvělý. Čekat do 24 let na toho pravého, bez jakýchkoliv i blbých zkušeností? To dáváš jenom šanci tomu, že nakonec naletíš na prázdné hezké řečičky.
únor 06, 2019 09:27
... : doktor
Jsi mladá tak nepřemýšlej a ono to pravé přijde.
únor 06, 2019 12:51
... : NČ
Přej, bude ti přáno. Dej, bude ti dáno.
Ale vážně. Kdybych byl tak o 40 let mladší, jsem přesvědčenej, že bych to dokázal. Takhle holt už ti jen můžu držet palce, doporučit nějakej drink až dojde k situaci. A bacha, abys už moc dlouho nepřebírala.
únor 06, 2019 15:14
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]