O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

JSEM JEN NÁHRAŽKA, NEBO TO ZLE VIDÍM? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 31 leden 2019
 Potkala jsem úžasného muže. Nevím, zda to znáte, ale prostě všechno klaplo okamžitě. Máme stejné zájmy, koníčky, líbí se nám stejná hudba, filmy, sex je úžasný. Chodili jsme spolu rok a půl, a před Vánoci jsme začali i bydlet spolu. Tak, a teď to negativní. On je tři roky rozvedený. Z prvního manželství má 12 a 14 leté děti.

 

 


 

 

 

Už v začátcích našeho vztahu byly chvíle, kdy byl divný. Celkem často mluvil o dětech, to já chápu, jsou to jeho děti. Jenže čím více ho znám, tím více sleduju, že mluví i bývalé manželce. Kudlanko, on byl přísahám předtím perfektní, jeli jsme na dovolenou, byl to Mr. Dokonalý!

 

Já jsem se za ním odstěhovala do jeho bytu, zrušila nájem v mém původním, dala výpověď z práce, a teď v tomto městě práci pořád hledám. Takže jsem na něm prakticky závislá.

 

A zdá se mi, že jeho pravá tvář zvolna vychází najevo. Nebo už já blázním? Kamkoli jdeme, povídá třeba:
Tady jsme s XY seděli na kafi … tady jsme se poznali … tady naše děti čůraly… Hele, a pojedeme na vikend támhle, tam jsem s rodinou jezdil každý rok, a budeme bydlet v tomto hotelu, tam jsem byl s nima a moc se nám tam libilo…

 

A dokonce mi i kupuje věci jako měl předtím. Chápu, je to jeho byt, jeho peníze, ale když přinese třeba mixér, který jeho ex vždycky používala, tak se naštvu. Takže někdy mám pocit, že mě má jen aby "ukázal", jak se přes ex přenesl, jak to všechno zvládl, ale mě jako osobu, to nevidí. Když mu to řeknu, mlčí, nebo mi řekne, že to jsou jeho děti a jeh rodina.

 

Jinak jak říkám, žádné problémy nemáme, je hodný, stará se, nosí mi dárečky, kytky, čokoládu, chodíme do restaurací, když tedy "zapomene", je ten nejlepší na světě. Ale já fakt nevím, zda jsem opravdu udělala dobře…. Kudlanko, přátelé - co si o tom myslíte?

 

SABINA

 

 

 

 

Komentáře (8)add feed
... : mamča
Především si rychle najdi práci, abys na něm nebyla závislá. Následně si zařiď vlastní bydlení a teprve pak čekej, že budeš rovnocenná partnerka. Takovou Tě přece potkal a měl rád.
Teď jsi v pozici vydržované milenky, tak prostě musíš držet ústa a krok a pochopit, že on se se ztrátou rodiny prostě nesrovnal, a možná nikdy nesrovná.
Stýská se mu po dětech - nepíšeš, že by je měl občas u sebe. A možná i manželka mu chybí. Kdo ví, proč se rozvedl a kdo na tom měl vinu ?

únor 01, 2019 06:30
... : NČ
Porovnej, jak vypadá jeho bejvalá manželka a jak vypadáš ty. Nic ve zlym, neznám tě.
únor 01, 2019 07:37
... : *deeres*
Evidentně nepřekonal rozvod a jednoho dne se také můžeš dočkat toho, že se k sobě zase vrátí a tobě zůstanou jenom oči pro pláč. Řekla bych, že si jenom převozník, po dobu, kdy nemá tu svojí pravou. Jediná rada je, možná ani nebude účinná, udělat se mu také vzácnou.
Znám dost případů, kdy se manželé k sobě zase vrátili, protože stará láska nerezaví.
únor 01, 2019 09:00
... : toulavejV
Vidím tě jako mladou nevyzrálou osobnost s chaosem v hlavě, navíc zbytečně žárlivou. A jestli si rychle neuděláš pořádek v hlavě, sama si přivodíš problémy, který ještě neexistují, ale ty si je SAMA vytvoříš. Vybrala sis staršího chlapa, co už má kus prožitýho života, na rozdíl od tebe. Takže má vzpomínky a prožitý zkušenosti z prožitýho života.

Když přinese mixér (stejnej co používala jeho ex), je to proto, že s ním má zkušenost, že byl dobrej, vyzkoušenej, proto nebude kupovat jinej, se kterým tu zkušenost nemá! Není to proto, že nemůže na ex zapomenout a chce si ji takhle připomínat! Že mluví o ex je NORMÁLNÍ, protože my staří mluvíme o minulosti, co jsme prožili a s kým. Je to NORMÁLNÍ! Mluvíme o práci, vojně, výletech, dětech, kamarádech a taky ex partnerech . . . bývalém životě. A když to novým partnerům vadí, měli si vybrat partnera bez minulosti!

Když procházíte kolem míst, kde něco prožil a zmíní se o tom – čurání, kafe, seznámení – jsou to JENOM vzpomínky. Má snad dělat, že si nic nepamatuje, rozvodem minulej život zapomněl? – kvůli tobě? Proč by to měl dělat? Že to nechceš poslouchat? Jo to sis měla vybrat mladýho panice co nic neprožil, nebo někoho s Alzheimerem nebo co se bude přetvařovat, že si nic nepamatuje. A když chce hotel, co má vyzkoušenej, že byl ok, tak je to zase kvůli zkušenosti, že bude nejspíš ok! To jsou ty zkušenosti, co starším usnadní život a mladí si myslí, že nejsou potřeba.

„Když mu to řeknu, mlčí“ – a co jako má na tyhle hloupý řeči říct chytrýho, abys ho pochopila, když nic nechápeš? Hloupýmu můžeš těžko něco vysvětlovat, protože je hloupej!

Takže, je to jenom na tobě, jestli přestaneš žárlit, začneš rozeznávat věci podstatný od nepodstatných a těma se nezabývat.
A najdeš si práci, abys našla ztracený sebevědomí a taky si sestavila správnej žebříček hodnot a řešila především ty podstatný věci. Ve vztahu buď tolerantní a trpělivá.

únor 01, 2019 12:48
... : NČ
No, sorry jako, Toulavej. S tebou bych teda nechtěl mít děti.
Rozebírat a "oponovat" tvůj přípis se mi vůbec ani nechce.
únor 01, 2019 14:22
... : Josef Kouba
Dokud neříká v posteli, "Sabino, musím ti říci, že Růženka byla v posteli čipernější", tak to pořád jde.
únor 02, 2019 22:35
... : Josef Kouba
Omlouvám se byl to spíše žert. Já se v těchto věcech nevyzním a tak jsem se zeptal manželky.
Odpověděla okamžitě. Má mu ty keci a vzpomínka na bývalou v její přítomnosti zakázat, či mu jemně naznačit, že je to velice netaktní. Když i to nebude pracovat, poslat jej do p....
únor 03, 2019 03:43
... : d@niela
Je sice pravda, že si ho brala s vědomím, že už "jednu měl". Ale pokud se takhle zachová víc než jednou a víc než jen v nějaké milé situaci (když by jí přinesl kytku a řekl - hele, jsem zvyklej svejm milovanejm nosit kytky, doufám, že tě tím taky potěším), tak se to ještě dá zvládnout.
Ale pokud jen vzpomíná, tak bych se rázně zeptala, proč s ní tedy ještě není? Na čí popud se rozvedli? Jestli kvůli ní - tak že nechápu, proč po ní teskní. A jestli to zmršil on, tak bych ho varovala, že současným jednáním pracuje na tom, že brzy bude nějaké té další říkat: "moje manželky měly rády kytky...."

únor 04, 2019 07:57
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]