O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

ROZVERNÁ MANŽELKA PDF Tisk E-mail
Středa, 30 leden 2019
 S manželkou jsme svoji jedenáct let. Dvě děti, pěkný byt, dobrá práce. Před půl rokem jsem se náhodou - tenkrát opravdu jen náhodou - kouknul na její telefon, když pípla textovka… no a pak se to celé rozjelo, a já zjistil, a žena mi přiznala, že takhle flirtuje s kolegou. On je v jiném oddělení, nijak moc se nevidí, ale texty byly dost explicitní a řekl bych i hodně intimní. Manželka přiznala, že ji prostě to flirtování baví.

 

 

 

 

Že miluje opravdu jen mě, jen se v práci nudí a tak se baví textováním. Sama nabídla, že to skončí, že s tím přestane, abych se nebál. Já jí v žádném případě nehodlám nic zakazovat a nutit, chci, aby si vybrala mě ona sama, ať se rozhodne ona, na kom jí záleží víc.

 

Chvíli se zdálo být vše v pořádku, upozorňuju, že nebýt toho, jak jsem to náhodu zjistil, ničeho bych si nevšiml, manželka je pozorná, spíme spolu, všechno funguje normálně. Jenže opět náhodou, žena nechala otevřený facebook a messenger chat než šla do práce, a já vidím, jak na mě září další milostné vzplanutí toho nadrženýho kance spolupracovníka.

 

A žena mu vesele přitakává. Je jasné, že je vše jen na displeji…zatim! On ji třeba píše, že se nemůže dočkat, až se oteplí, že by bylo krásné mít velký spací pytel, „tulit se v něm“ a dívat se spolu na hvězdy... Takže jak vidíte, není to zas nic příšernýho, ale děje se to. Nelíbí se mi, že moje žena takhle fantazíruje s někým cizím.

 

V reálu se nic zatím neděje, ale jede to pořád. Nic jsem jí teď neřekl, nevím, zda by to mělo nějaký smysl, viz minulý rozhovor. Ale nějak nevím, co dělat. Přeci jen si myslím, že tohle by nemělo být…

 

 Poradíte mi?

Aleš


Komentáře (15)add feed
... : Anděla
Milý Aleši, nezbývá ti, než být lepší. Tohle flirtování je hrozně nebezpečný. On může napsat, co chce. On jí může psaním slíbit modré z nebe, porozumění, lásku jako trám. Nic ho to nestojí. Jí to může okouzlit do nebezpečného vzplanutí. Podle mě, je potřeba tomu zatnout tipec. Ale jak? Buď lepší. To, co on zatím jenom píše, zrealizuj. Bude to hodně náročné, ale pokud ji miluješ a chceš, aby si vybrala tebe, jdi do toho.
leden 31, 2019 05:18
... : NČ
V každym případě ostře do ní i do něj! Bez servítků! Čím dřív se vyčistí vzduch, tím líp.
leden 31, 2019 08:27
... : Sidon
Jak je to v té pohádce O zlaté rybce?

"Mám ženu zlou jako šídlo a pálí ji dobré bydlo. Poraď, co mám dělat dál?"

Nojo, ale kde vzít zatou rybku?

smilies/smiley.gif
leden 31, 2019 08:45
... : mamča
Manželka se prostě nudí.
"Dvě děti, pěkný byt, dobrá práce".
A žádné problémy.
Tak si našla zábavu, která ale může vést až k rozpadu rodiny.
Měl bys jí hodně důrazně vysvětlit, že tohle se prostě nedělá, pokud si tu rodinu a všeobecnou pohodu hodlá udržet.
Jak by se jí líbilo, kdybys totéž dělal Ty ?
leden 31, 2019 09:30
... : Sidon
Mamčo, máš pravdu, jenže takových lidí, kteří se drží toho - nečiň druhému, co nechceš, aby bylo činěno tobě samému, těch je menšina a Alešova manželka k nim asi nepatří. Pálí ji dobré bydlo.

smilies/cool.gif
leden 31, 2019 17:25
... : doktor
Hahahahaha,proč to řešíte pane Aleši.Tak v mírnější rovině flirtuje na FB spousta lidiček.
únor 01, 2019 12:28
... : toulavejV
Jsi moc majetnickej, ale doba, kdy lidi někomu patřili, měli svýho majitele, je dávno pryč! Je to smutný, ale manželka ti nepatří, jenom spolu DOBROVOLNĚ žijete jako partneři ve společné domácnosti se společnými dětmi a máte na to úřední lejstro.

Pokud chceš mít partnerku JENOM pro sebe, bez kontaktu s jejím okolím (mužským), hoď na ni černej pytel, dej si na hlavu ručník a odstěhujte se mezi muslimy. Zavři ji doma nebo ji najdi práci výhradně v ženském kolektivu a jezdi si po práci pro ni sám! A rozhodně musíš zamezit přístup k internetu nebo mobilu! Jinak nevím, jak bys jinak ji ochránil od svodů života.

Ovšem, mohl bys taky zvolit jinej přístup k životu, přestat žárlit – protože to nic nevyřeší, jen uškodí – a VĚŘIT svý manželce, že tě má ráda a chce s tebou žít a zestárnout! A aby tu každodenní rutinu vydržela, POTŘEBUJE občas trochu zpestření, život si okořenit jinými myšlenkami, jiným pohledem, jinými zkušenostmi jiných. Protože tebe už zná, i tvé příhody a ví, co ti NEMŮŽE říct, o co tě požádat, využila možnosti, že ji tohle poskytuje kolega, kterej může mít stejnou potřebu ve svým vztahu.

I když „milostné vzplanutí toho nadrženýho kance spolupracovníka“ podle mě NEEXISTUJE, já bych nic nedal za to, že tvá žárlivost nakonec způsobí v blízké budoucnosti, že se to může opravdu stát. Seš ten týpek, co mu žárlivost nedá pokoj a nepřestane se v tom šťourat, dokud partnerka nezjistí, že si vzala žárlivýho hlupáka, se kterým se nedá dál žít a potom může i u ní proběhnout „milostné vzplanutí“ . . .

Bohužel, na tebe bych nevsadil ani penny, že zmoudříš . . .
únor 01, 2019 13:38
... : NČ
No, taky názor, Toulavej.
Já mám názor jinej, že určitý věci se ve vztahu prostě nedělaj. A když už, tak pořádně, ne aby se o tom partner/ka dozvěděl/a. Tohle skoro až vypadá, že jí ani moc nezáleží na tom, jestli on se to dozví. Tuplem je jí to fuk, když už ví, že mu to vadí, což je pochopitelný. Lidem, který mám rád, nedělám věci, o kterých vím, že jim vaděj (např. nehulim v bytech u dětí, vím, že jim to vadí, i když mně to dělá dobře a jejich odporu ani nerozumim).
Jestli je pro její život důležitější přiblblý flirtování s vedlejším ouřadou, než klidnej manžel doma, tak to v pořádku prostě není! A mělo by se to jí (asi i jemu) vysvětlit důraznějc. Jistě je riziko v tom, že se buchta urazí a třeba i odpálí, ale za co vlastně v tom případě ten vztah stál?
únor 01, 2019 14:16
... : mamča
NČ díky. Už jsem si myslela, že ta divná jsem já. Mně by se nelíbilo, kdyby můj manžel flirtoval s jinou ženou. Proto si ještě nepřipadám jako "majetnice".
Manžel a já jsme spolu dobrovolně už 40 let a neděláme věci, které by tomu druhému mohly být nepříjemné.
únor 01, 2019 14:56
... : toulavejV
Jsem toho názoru, že jestli je něco postavený na pevným základě, jedno jestli barák nebo vztah na důvěře, tak se není třeba bát silnýho větru nebo flirtování partnera s kolegou. Obojí to bez problémů musí bez úhony přežít a jen si ověříš, že základy máš dobrý, tedy i vztah s partnerem. Jestli ale základy jsou nic moc a všechno drží pohromadě jenom proto, že to nebylo vystavený těžkým podmínkám, který se prostě stávají a nelze se jim v životě vyhnout, pak jakákoliv opatření na udržení baráku a vztahu pohromadě nepomohou, když přijde zkouška pevnosti. A žádná umělá separace od domnělého nebezpečí, vymáhání věrnosti na partnerovi ji nemůže zajistit v naší společnosti, kde žijí svobodní jedinci!

Když má někdo nějakou potřebu, co mu v životě chybí a objeví to, když to považuje za neškodné, nevzdá se toho jenom proto, že to partnerovi vadí, když jemu to pomáhá se zbavit šedi života. Začne to tajit, tím se ale nic nevyřešilo . . .

Já bych se tím nezabýval, nerad dělám zbytečnosti. Chce to ovšem nadhled a vím, že takových nás není mnoho :-). No a pokud partner podlehne svodům, stalo se jen co se muselo stát – přirozený výběr ukázal, že nejsi tak dobrej . . . takovej už je život, když už nemůžeš v naší společnosti nikoho vlastnit . . . :-)
únor 01, 2019 15:19
... : NČ
Jo, mamčo. Tady třeba ani nejde, o postranní úmysly. Ale o pojem, kterýmu se říká EMPATIE.
Já si se sebou můžu bejt stopro jistej, můžu stokrát vědět, že nedělám nic špatnýho. Ale abych to nedělal, mi stačí vědět, že to protějšku, na kterym mi záleží, vadí.
Vlastně úplně totéž platí i k článku nehoře "Jsem jen náhražka...?"
únor 01, 2019 15:21
... : NČ
To je fuk, Toulavej. Aleš už si vybere sám, co je mu bližší. Nebo nevybere, to je zase jen jeho věc. Požádal o radu, spíš bych ale řekl, o názor, a dostalo se mu.
únor 01, 2019 15:30
... : Sidon
Zatím se tady vyjádřily jenom dvě ženy. Já souhlasím s Mamčou i s Andělou i s NČ, ale nějak se mně nezdá to Andělino, aby byl Aleš lepší. Kvůli tomu, že se mu žena trošku "pomátla"? Některé věci se dělat nemají, ve skleníku se kameny nehází.

smilies/cool.gif
únor 01, 2019 18:34
... : NČ
Taky myslim, že by nepomohlo, kdyby on "byl lepší". On je pro ni všední, ve všem už prohlídnutej, jistej, tím i nezajímavej.
Ale před pár dny tady byl přece taky postesk nějaký buchty, která je zděšená z toho, že všechno má.
únor 02, 2019 05:29
... : *deeres*
Děvenku pálí dobré bydlo. Já si nepamatuji, že bych se v zaměstnání někdy nudila, zřejmě tam kulový dělá. Stejně tak jsem se nenudila doma, byla jsem ráda, když jsem se od práce mohla utrhnout a to jsem měla jenom jedno dítě a klidné a hodné.
Já si pouze pamatuji, že některá práce mně silně nebavila, ale stejně jsem jí udělat musela. Proto nechápu, jak je možné, že má v práci dlouhou chvíli? Ani nechci spekulovat, kde je nejspíš zaměstnaná a místo práce se může bavit, aby se tam nenudila.
Aleši, co manželku tak trochu zaměstnat, aby nemyslela na blbosti.
únor 02, 2019 08:49
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]