O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

JAKOU MÁTE PODLAHU V OBÝVÁKU? PDF Tisk E-mail
Úterý, 29 leden 2019
Dostali jsme s manželem byt po babičce. Dva plus jedna na sídlišti, je to byt ve třetím patře, docela v příznivé lokalitě. Ale vzhledem k tomu, že babička posledních asi dvacet let říkala, že "ona už tu  nic dělat nebude, protože co nevidět umře", tak je to skoro byt-relikvie, protože je skoro takový, jako když se tam před čtyřiceti třemi léty s dědou nastěhovali. Dokonce tam jsou i původní tapety!!! A tedy na zemi linoleum.

 

 


Babička byla ale nesmírně čistotná, takže je to skoro v původním stavu, jen mírně sešlé. Neplést prosím se slovem zašlé :-))). Je tu i starý sektorový nábytek, prostě máte pocit, že jste vešli do druhé půlky minulého tisíciletí.

 

A tak s přítelem uvažujeme, jestli a co změnit. Rozhodně změny budou, jen teď nevíme, co upřednostnit. Máme plno známých, každý doporučuje něco jiného. A tak jsem si řekla, že se zeptám i tady, proč ne, žejo?  Mj. když jsem se koukala, tak jsem viděla, že například ten náš (tedy babiččin) starý sektor je teď vlastně velmi módní a neuvěřitelně drahý. Jenže zase žít v muzeu se mi nechce... Přítel je na jednu stranu fajn, protože řekl, že mi do toho mluvit nebude, že hlavně je rád, že jsme konečně sami a ve svém, ale je mu úplně jedno, jak to tu vypadá. Hlavně, že je čisto, kde spát, kde se najíst, kam si sednout. Prostě a jasně: co chcete od chlapa :-).

 

Tak bych ráda, kdybyste mi poradili - pokud máte podobné zkušenosti... Jestli všechno vyhodit a koupit něco nového, a hlavně, jakou dát podlahu. Protože: to je první, co opravdu musí pryč, to staré lino!

 

KLÁRKA

 

 

Komentáře (4)add feed
... : Sidon
Klárko, Tvůj přítel je velice rozumný, dej na jeho rady! S tím linem bych souhlasil, ale co je pod ním? Nejsou tam třeba parkety? To by byla výhra. Jinak, já už taky leccos pamatuju, takže jsem "stará struktura" a líbí se mi víc ty starší věci, než nějaká supermoderna. Co NESNÁŠÍM!, je kov a sklo (u nábytku). Je to však Tvůj byt, takže si s ním udělej, co se Ti zlíbí. Oni Ti to pak Tví kamarádi a známí stejně nějak "ohodnotí".

smilies/smiley.gif
leden 29, 2019 21:51
... : mamča
Klárko, můj syn podobný byt rekonstruoval. Napřed položil všude plovoucí podlahy. Je to praktické, hezké, snadno se to udržuje. Pak se jim narodila první dcerka, a jak se začala pohybovat po zemi, plovoucí podlaha pro ni byla studená. Takže přišly na řadu koberce. Až děti trochu povyrostou, možná se zase koberce sundají, ale teď jsou praktické.
Takže i podlaha prochází změnami, podle potřeb rodiny.
V kuchyni je praktické třeba lino - dnes se dělá v různých hezkých dekorech - je z čeho vybírat.
Já jsem si třeba přála do kuchyně dlažbu - kvůli snadné údržbě. Manžel mě přesvědčil, že ne, že je to studené, a udělal v kuchyni plovoucí podlahu s dekorem dlažby. Spokojenost je na obou stranách.
Popřemýšlej, co vás v nejbližších 10ti letech čeká, a podle toho se rozhoduj. Protože byt je obyvatelný tak jak je, tak nemusíte spěchat.
leden 30, 2019 06:28
... : *deeres*
První, co mne napadlo, tak bylo totéž, co Sidona. Podívat se pod lino, jenže je to panelák, tam se místo parket bude nejspíš skrývat křivá hrůza. On to bude běh na delší trať. Abyste si nezadělali na problémy se sousedy, doporučuji přečíst si toto:

http://www.abecedabydleni.cz/clanek/problematika-podlah-v-panelovem-dome/


leden 30, 2019 08:38
... : Milene
V případě, že se rozhodneš pokládat novou podlahu bych ti doporučila vinylovou podlahu. Já mám za sebou rekonstrukci bytu a také jsem tápala jakou podlahu. Týkalo se to obýváku a kuchyně. Nejprve jsem chtěla klasiku plouvoucí do obyváku a dlažbu do kuchyně. Nakonec jsem se na rady rozhodla pro vinylovou do obýváku i kuchyně. Má vzhled dřeva, vypadá velice dobře, úžasně se udržuje, je příjemná na chození, je pevná. Mají nepřeberné množství vzorů, takže si vybere fakt každý. Jsem spokojená. A líbí se všem.
leden 30, 2019 13:29
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]