O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

BOJÍM SE, ŽE MOC VYUŽÍVÁM MÁMU PDF Tisk E-mail
Neděle, 27 leden 2019
 Mám pocit, že jsem až moc závislá na své mámě. Vysvětlím: jsem dospělá, vdaná žena, mám dvě děti, čtyř a pětileté kluky, a hodného manžela. Pracuji jako učitelka na základce, takže mám i víc času na své děti, na domácnost i na sebe, a přes léto docela dost volna. Jenže můj manžel není moc doma - hodně pracuje, vrací se domů až k večeru. A většina mých kamarádek zas ještě děti nemá, mají ještě jiné zájmy a možnosti.

 

 

 

 

A tak máma je jediná, se kterou mám pocit, že můžu volně probírat rodinu, děti, manžela. Prostě běžné denní starosti a radosti.

A hlavně si povídám s normálním dospělým, a ne jen s dětmi, kterými jsem celý den obklopena.

Tak tedy denně mámě volám, venčíme spolu psy, radím se o vaření, máma děti příležitostně hlídá… Jenže mám takový nepříjemný pocit, že nejen že jsem na ní až moc závislá, ale že ji okrádám o její soukromý čas.Ona si nestěžuje, ale manžel měl už nějaké řeči...

 

 

Co si myslíte? Jak vlastně je správně - kdy je to moc, a kdy tak akorát, myslím toho času, kdy můžu být spolu s mámou dohromady?

 

NIKOLA

 

 

Komentáře (4)add feed
... : doktor
Nikol,buď ráda,že můžeš být s mamkou,tak to využívej.Neboj mamka je ráda.
leden 28, 2019 12:28
... : Bara
Kdyz spulu probirate vsechno, tak se proste maminky zeptej. Tak jako ty, das otazku od srdce, tak chtej odpoved taky od srdce, pravdivou bez pretvarky. A na zaklade toho si pak muzete domluvit jak budete jedna druhou respektovat.
Mozna by se mel i manzel zamyslet a chtit videt svoje deti vyrustat. Kdyz se chce, tak jde vsechno, nekdy staci zmenit jen malo. Ale to je muj nazor....
leden 28, 2019 14:52
... : mamča
Tvoje obavy jsou namístě. Né že by třeba maminka neuměla říct, že má i jiné zájmy, ale Ty a děti žijete víc s Tvojí mámou než s manželem. A to může být kámen úrazu. On je tak trochu na vedlejší koleji. Všechny zážitky máš s mámou a děti s babičkou. Ev. problémy řešíš s mámou. A manžel si pak může připadat jako páté kolo u vozu.
Pak stačí nějaká šikovná třicítka, co jí odbíjejí biologické hodiny, dá Tvému muži zažít pocit nepostradatelnosti, a on zkonstatuje, že Ty ho vlastně vůbec nepotřebuješ, že si vystačíte s mámou.
leden 29, 2019 11:06
... : magdalenka
Myslím, že tvůj manžel může být rád, že svůj čas trávíš s matkou a věnuješ se dětem, psovi a vaření, i když chodíš do práce. Učitelství je docela vysilující profese, hlavně v dnešní době. Muži, co se věnují do noci zaměstnání, někdy přinesou do rozpočtu velké peníze, ale dnes se od muže čeká i něco jiného. Jeho čas, zájem o ženu a děti. To bohužel stále nebývá v rovnováze. Pak žena ve čtyřiceti zjistí, že se dokáže o všechno postarat sama a muže vlastně nepotřebuje.
leden 29, 2019 12:37
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]