O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

NA KAŽDÉM PRACOVIŠTI JE JEDNA ... PDF Tisk E-mail
Neděle, 16 prosinec 2018
 Milá Danielo, milí neznámí kamarádi a kamarádky. Mám jeden velký problém, se kterým si vůbec nevím rady. Některým se může zdát jako blbost, ale mě to pronásleduje, kudy chodím. Jedná se o moji novou práci, respektive novou kolegyni. Nastoupila jsem do nové práce, která mě mimochodem velmi baví. Zdálo se mi, že je tady i dobrá parta, ale jakmile jsem pronikla trochu hlouběji, tak vidím, že to zase tak růžové není.


 

 

 

Jsem kvalitářka a musím velmi úzce spolupracovat s vedoucí výroby. Je to ženská v mém věku, která se mi na úvod zdála celkem fajn. Vypadala velmi angažovaně a pracovitě, ale časem jsem zjistila, že má pouze velmi dobře „zmáknutý“ self-marketing. My ve výrobě docela dřeme, hlavně v tohle období.

 

Ona ale jen pobíhá po dílně, mluví hodně nahlas a dělá dojem, že se to bez ní velmi brzy zhroutí. Zaměřila jsem se na to, co doopravdy dělá, a zjistila jsem velmi rychle, že ji musí hlavně bolet panty od toho, jak mele. Navíc má jednu velmi nepříjemnou vlastnost, a to, že pokud někdo udělá nějakou chybu, tak o tom huláká přes celou halu, aby měla co nejširší obecenstvo.

 

Celkově se tváří velmi upracovaně, ale mám pocit, že je to celé jen jedno velké divadelní představení. A čím mne taky hodně štve: kromě toho se pořád snaží mě úkolovat, dává mi svou práci, a docela nápadně se snaží udělat si ze mě podřízenou, i když jsme kolegyně. Několikrát jsem se musela vymezit, že asistentku jí opravdu dělat nebudu. I tak to zkouší nadále. Dokonce jsem s tím byla na radu u svého známého psychologa. Snažím se totiž, abych do kolektivu dobře zapadla, což se mi daří, ale s ní to je opravdu hrozné. A já se bojím, abych třeba jednou nevypěnila. Poradil mi, že ji nemám moc vnímat, dělat si jen svou práci, že ona se stejně nezmění. Vím, že je to hlavně můj problém, ale nevím, jak z něj ven.

 

Opravdu nechci být její podřízená, a štvalo by mne, kdybych musela dělat i její práci!

Děkuji vám za případné rady,

RADKA

 

 

Komentáře (3)add feed
... : NČ
To je, jako radit ženský, která si zoufá: "Manžel je flákač, musím ho živit, občas mě profackuje. Poraďte, co mám dělat, ale neraďte mi, že se na něj mám vyprdnout. Miluju ho".

Jestli se na to cejtíš, prober to s vaším nadřízeným, ovšem s tím rizikem, že přednost může dát jí před tebou a ty pak vypadneš jinam. Jestli se na to necejtíš, tak klidně jednou vypěň a uvidíš.
prosinec 17, 2018 05:58
... : Moira
Tady se tezko radi. Kazdy reaguje jinak podle sve natury. Pokud s ni musis velmi uzce spolupracovat, bude hodne tezke nastavit nejake hranice. Asi si to s ni budes muset vyrikat a riskovat konflikt. Ovsem povaha jako je ona muze byt dost resistentni. Vypracuj si plan jak si nastavis pravidla a pak ho klidne ale nekompromisne dodrzuj.
prosinec 17, 2018 16:12
... : xanada
Takovou kolegyni znám.Taky máme paní, která neustále vykřikuje jakou těžkou odpovědnou práci má, jak si ji musí nosit i domů. Nejhlasitější je před vedoucími. Když jsme si její práci zkontrolovali, udělá méně než my. Prostě musíš být splachovací, vymezit si svoje hranice a nevpouštět ji dovnitř.
prosinec 19, 2018 17:53
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]