O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

TÝDEN S PEDOFILEM? PDF Tisk E-mail
Úterý, 04 prosinec 2018
 Moje máma žije se svým druhým manželem v Německu. Na Vánoce pozvala celou naší rodinu na týden k nim. Máme čtyři malé děti, pro které by to byl velký zážitek. Je to od ní velice hezké. Ale problém je, že sestra jejího manžela má syna, který byl teď nedávno propuštěn z vězení, kde byl za pedofilii. A bude tam na celé Vánoce taky!

 

 

 

 

Takže oba s manželem teď nevíme, jak se rozhodnout…  máme týden bydlet v domě – a hlavně s našimi dětmi - s úchylákem? Máma si myslí, že to není problém, a vůbec nevidí důvod, proč my tak vyšilujeme. Jak jí to mám vysvětlit?

 

 

Jak se máme zachovat?  A - vy byste to riskovali?

VLADĚNA

 

 


 

Komentáře (11)add feed
... : opas
Obecně by mi to nevadilo, pokud by mladý pan nebyl násilník.

Nevím co kde provedl, ale v zásadě to nemuselo být žádné drama.
prosinec 05, 2018 08:02
... : Iris
Myslím Vladěno, že týden s úchylákem, jak píšeš, ve společnosti mnoha lidí a jeho rodinných příslušníků, není žádná hrozba, máš velké oči. Za něco seděl, ale pustili ho mezi lidi a že by musel okamžitě po propuštění realizovat choutky na tvých dětech a to ještě pod nepřetržitýcm dohledem milující rodiny a o Vánocích - trochu strašíš, ne? Jako někteří lidé mají představu, že když je někdo homosexuál, nepřetržitě a stále má potřebu urputně realizovat sex se stejným pohlavím kdekoliv a kdykoliv, děj se co děj. Mámě nic nevysvětlujte, její názor je myslím ten správný. Anebo nikam nejezděte, napište jim, že s úchylákem tam být nechcete a v klídku si zařiďte bezpečné Vánoce v Čechách.
prosinec 05, 2018 09:17
... : NČ
Jak bych se já zachoval? Nejel bych. A taky - v Česku je teď určitě líp, než v Německu.
prosinec 06, 2018 04:15
... : Milene
Babička se určitě na vnoučata moc těší. Budete tam jen pár dní. To by se dalo přeci zvládnout. Domů můžete odjet vždycky.
prosinec 06, 2018 08:27
... : doktor
Můj názor shodou okolností koresponduje s NČ,v Německu je nádherně,ale toto bych nedal,asi bych se neuměl přetvařovat.
prosinec 06, 2018 12:17
... : marty
Já bych taky nejela. Mam 3 děti, sice už dospělé, ale nevidím důvod, proč bych měla trávit svátky sledováním a hlídáním dětí, jestli si s nima "strýček" zrovna náhodou nehraje na schovku. Je to stejné jako jít s dětma do průvodu "hrdosti".
prosinec 07, 2018 05:01
... : Iris
Marty - a on by v průvodu hrdosti někdo někoho zrovna némlich vojel?
prosinec 07, 2018 07:20
... : *deeres*
Nemám tušení, jak bych se zachovala, pokud bych byla ve stejné situaci, je to jenom teoretizování.

syna, který byl teď nedávno propuštěn z vězení, kde byl za pedofilii....

Trest si odseděl, jestli se něco změnilo na jeho chování, nevím. Ale nejspíš bych to neřešila, jela, byla ostražitá. Pedofilie se nedá léčit, s takovým člověkem může jedině pracovat psychiatr, aby ho s takovou úchylkou naučil žít, bez kriminálních činů.
prosinec 07, 2018 10:34
... : marty
Iris, to určitě ne, ale nevidím ten průvod lascivně oblečenejch individuí jako vhodné prostředí pro děti, kolikrát ještě batolata na kárce.
prosinec 07, 2018 19:17
... : Iris
Marty, děti na podobné akce jak je popisuješ asi nepatří, tak jako by asi neměly být i na podobných vulgárních akcích pořádaných naprosto kýmkoliv, je to o lidech. Jako hovada se mohou chovat i lidé bez úchylek. Ale nepřirovnávala bych to k tomu vánočnímu týdnu Marty. Když má někdo sexuální úchylku, nemusí být naladěn k páchání hnusáren ve dne v noci. Konkrétne tady svoje děti a vnoučata do Německa zve jejich maminka a babička, která tam ty poměry zná dobře a nevidí v tom problém.
prosinec 07, 2018 22:37
... : marty
Iris, tak ono je samozřejmě také rozdíl, pokud se ten pedofil zúčastní jednodenního rodinného setkání, které by se dalo nějak přežít. Nebo delšího pobytu s ním pod jednou střechou. To by mohlo být také chápáno jako, že když mi tam nevadí, tak mi nebude třeba vadit ani když se bude mým dětem víc věnovat. A třeba nemusí ani dojít na nejhorší. Už jen vědomí, že moje děti může sledovat s postranními úmysly, svými fantaziemi.......tito lidé umí být v chování vůči dětem velmi charizmatičtí, kamarádští......prostě bych nechtěla tomuto svoje děti vystavovat.
prosinec 08, 2018 05:38
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]