O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

MANŽEL "NEPOSLUŠNÝ" KUŘÁK PDF Tisk E-mail
Středa, 14 listopad 2018
 Milá kudlanko a neznámí přátelé, mám jednoměsíční krásnou holčičku. Zdravá, krásná, dobře spinká …děkuji pěkně. Problém je - jak jinak, heheheh - manžel. Teda spíš to, že kouří. Nejdříve slíbil, že přestane, až otěhotním. Pak až se malá narodí. Teď, že přestane, ale pozvolna a v mezičase chodí tedy kouřit ven.

 

 

 

 

Jenže přijde, a když se pak muchlá se s malou, je z něj všechno cítit, dech, oblečení atd. Nemyslím si, že je to v pořádku pro vývoj jednoměsíčního miminka. Když to manželovi řeknu, souhlasí se mnou, jednou dvakrát se hlídá, ale pak zas vše sklouzne ke starému.

Můžete mi poradit, co a jak mám dělat?

MARKÉTA

 

 

Komentáře (9)add feed
... : NČ
Ode mě, kuřáka, to jistě nevezmeš, přesto ti řeknu, abys neblbnula. Jestli je jinak vše ok, tak tím, že ty z něj chvíli cítíš kouření, docela určitě miminu nijak zdravotně neublíží. Taky ohleduplně chodí hulit ven, sotva to teda může bejt cejtit z oblečení. To už považuju přímo za umanutost. Dřív ti to jako nevadilo?
Co by za to leckterá máma dala, kdyby měla s mužem jen tenhle problém.
listopad 15, 2018 07:05
... : NČ
Ještě dodám: Nevím, jestli žijete na samotě, nebo naopak ve městě. Věz, že jedna procházka s kočárem po pražský ulici dodá miminu nesrovnatelně větší dávku škodlivin, než dech táty, kterej před pár minutama vyhulil venku jedno cigáro, přičemž všechny škodliviny už vyfiltrovaly jeho plíce.
listopad 15, 2018 07:31
... : doktor
Kouřím 3 - 4 cíga každý den.Chodím kouřit ven.V zimě je to na pytel.
listopad 15, 2018 13:05
... : Krakonoš
Ode mě, nekuřáka, to asi taky nevezmeš: Udělala jsi z komára celou karavanu vembloudů. Jestli si chceš rozflákat rodinu, tak na to jdeš fakt výtečně a efektivně. Šmankote chodila jsi s kuřákem, povila dítě s kuřákem a vzala si kuřáka (za to pořadí neručim). Tak buď tý dobroty a respektuj toho, koho sis vzala, von předpokládám zase z respektu k vám nehulí v bytě. Manželství a rodina, jestli vám to neřekl(a) /málem jsem to genderově nevyvážil!/ voddávající a na vhodnou literaturu jsi dosud nenarazila, je především nekonečná porce tolerance a zákaz prosazování vlastního ega.
Takže co a jak máš dělat? Nech jeho kouření a přestávání s ním či pokračování v něm prostě na manželovi a starej se vo to, vo co se starat máš. Von pak doufám bude dělat totéž a nebude-li chlastat, gambleřit, lítat za děv*ama a hulit v bytě, mohli byste žít šťastně až do smrti, jak už to v dobrejch pohádkách bejvá. smilies/smiley.gif
listopad 15, 2018 16:28
... : Sidon
Markéto,
s tím, že ten kuřák po vykouření cigarety pěkně smrdí, to máš pravdu, ale ono je to jako s mnohými jinými nešvary. Většina kuřáků si myslí, že je to přece normálka, tak co? Ale já si myslím, že ne. Nevím, jak dalece je to s nějakými bacily, či bakteriemi, které tím kouřením vznikají a mohou se pak tím stykem nějak šířit, docela určitě však ten "smrad", který se line z kuřáka, není příjemný nikomu, ani ostatním kuřákům, i když to nepřiznají. Takže je to jistě nepříjemné i tomu dítěti, které však, chudáček, musí trpět. Myslím, že by tomu kuřákovi stačilo si opláchnout tlamu a malinko vykloktat dutinu mouthwash-em. Nevím, proč chce vystavovat své dítě něčemu, co dá přirovnat k "tajfunu z mamutí prdele".
smilies/cool.gif
listopad 15, 2018 17:39
... : NČ
Sidone, trochu tolerance. Tajfun z mamutí prdele jí nevadil při početí, kdyby vadil, nepočala by.
Mně dokonce nevadil ani když oba mí rodiše doma v obejváku kouřili, spíš naopak, byl to takovej fajn pocit, že jsme doma. Větralo se samozřejmě a samozřejmě, že v ložnicích se nehulilo. Možná to ve mně nechalo nějaký nevratný děsivý zdravotní následky, možná mi proto nepřipadlo nijak nepatřičný, začít taky kouřit (to ale bylo spíš v souvislosti s hraním s kapelama). No nevím, ale rozhodně mi tajfun z mamutích prdelí mejch rodičů nepřišel odpudivej.
Jistě, je to už dávno, pradávno, kdy ještě neexistovaly osvícenecký kampaně, kdy i doktoři v ordinacích běžně hulili. Jestli to na mou psýchu mělo nějaký devastující účinky, sotva můžu posoudit, blbec neví, že je blbec, neví to právě proto, že je blbec. Ale na svym fyzičnu jsem důsledky hulení svejch rodičů nikdy nezpozoroval, ani na svý lásce k nim.
listopad 15, 2018 19:03
... : Sidon
Josef, já proti kuřákům nic nemám, sám si taky semtam zapálím cigaretu, nebo doutníček, takže tu zkušenost s tím "tajfunem" mám "očuchanou" na vlastní kůži, nejen s některým z kuřáků, na které ten tajfun opravdu sedí. Ono je to u některých (silných) kuřáků dost znatelné. Možná, že to je taky ten hlavní důvod, proč jsem ten výraz použil, protože těm kuřákům je někdy opravdu velice "cítit" z úst, důsledkem silného kouření, o výrazném odéru, linoucího se z jejich oblečení, ani nemluvě.
Samozřejmě, Ty, jako kuřák to nepovažuješ za předmětné, ale ono je to dost často nepříjemné, když musíš snášet tyto "aromatické" nápory. To, že si na to zvykla Markéta, neznamená, že to musí snášet i to jejich miminko.
Není to ode mne nějaký útok na kuřáky, jenom konstatování, že kuřáci docela normálně smrdí kouřem, což jistě není dvakrát příjemné, obzvlášť pro nekuřáky, tak proč by to mělo jejich okolí bezevšeho snášet. Když už mluvíš o té toleranci, tak především by ji měli mít právě kuřáci!!! Nemyslíš?
smilies/cool.gif
listopad 15, 2018 23:01
... : NČ
Ale jo, Sidone. Kuřáci smrděj kouřem, což je ovšem velká paušalizace. já kuřák jsem a docela by mě zajímalo, jestli to je z mýho oblečení cejtit, když doma nehulim a sprchuju se pravidelně každou sobotu odpoledne, kdy si i pravidelně obměňuju podvlíkačky i ponožky. Tahle dívčina přeci píše, že on si občas zahulí venku, ne v kvartýru, a to mu teda z oblečení stoprocentě táhnout nemůže.
Nevim, jestli to je miminu odporný, spíš myslim, že to má úplně jiný starosti. Nebo, co když je mu třeba mnohem odpornější nějakej deodorant, kterej používá jeho přestarostlivá máma?
Tšžko polemizovat o věcech, který nedokážeme rozhodnout, jen se můžeme domnívat.
listopad 16, 2018 06:50
... : NČ
Ještě mám k tomu hulení jeden autentickej příběh ze života, asi před 20ti lety:
Znal jsem je oba, ona byla kamarádka mý tehdejší baby, jejího manžela jsem znal spíš povrchně. Měl umělecký sklony přes obrazy, sochy a podobný pitomosti, neměl jsem si s ním teda příliš co povídat. Byl to dost silnej kuřák, fajn chlap, rozuměli si, měli se rádi, jen jí vadilo to jeho hulení. Tak ho přesvědčila, aby šel za nějakym rusákem někam k Národnímu divadlu, Dolbušin se jmenoval, to nezapomenu, a za 12 stovek odnaučoval kouřit. Ten kluk za ním teda šel. Dolbušin mu nějak masíroval asi 10 minut palici, pak nad ním všelijak mával pazourama, něco mumlal, pak vzal 12 stovek a vypustil ho s tím, že už je odnaučenej. No blbost, žejo. Vyhozený prachy.
Dotyčnej hned venku ze zvyku zapálil cigáro, pak ho hned zahodil a už si nezapálil nikdy. Dost dobrý, žejo. Ale to není konec příběhu.
Ten dobrej muž pak, v průběhu asi dvou měsíců, začal víc a víc chlastat, bejt zlej, sem tam tu, doteď milovanou, manželku i praštil. Ona ho na kolenou prosila, aby zase začal hulit, on i chtěl, zkoušel to, ale hulit už nedokázal. Asi po dvou letech se pak rozvedli, on se prej nějak uplně zbláznil.
A přátelé, tenhle příběh je skutečně pravdivej, byl jsem přímo u toho.
Co mu tehdá ten rusák s palicí udělal, to je skutečná záhada. Já dodneška děkuju, snad Prozřetelnosti, že jsem tam tehdá taky nešel, i když jsem tam už měl našlápnuto.
listopad 16, 2018 08:11
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]