O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

EXMANŽEL ZADLUŽUJE BYT PDF Tisk E-mail
Pondělí, 22 říjen 2018
 Dobrý den mám velké problémy, s ex-manželem jsme měsíc rozvedeni, před rokem jsem podávala žádost o rozvod a odstěhovala se do pronájmu z našeho spol. bytu, na který jsem měla uživatelská práva. Já bydlela se synkem v pronájmu a manžel v našem bytě, ve smlouvě na vypořádání majetku jsme ale měli uvedeno, že po dobu po rozvodu zůstane náš byt mě se synkem a manžel byt opustí a odhlásí se z trvalého pobytu.

 

 

 

 

 Po rozvodu jsem zjistila, že manžel byt zadlužil a nájemné dál neplatí. Ač je tedy byt teď můj a manžel se vzdal užívacích práv na bytovém úřadě, nevystěhoval se a byt zadlužuje. Na byťáku s tím nic nedělají,  já jen platím dluhy, a když jsem byla na policii, odkázali mě na soud. Jak bych měla podat žalobu a existuje na to nějaký vzor? Myslíte, že je možné po něm dlužné částky vymáhat?

Jsem na rodičovské dovolené a nemám prostředky na placení dvou nájmů, mám strach, že o byt přijdu -  exmanžel se mi jen vysmívá a nekomunikuje se mnou. A bude vůbec respektovat rozhodnutí soudu, když první rozhodnutí nerespektuje, teď mám na mysli vypořádání manželů, a co pak s tím?

 

Děkuji za odpověď.  

 ALENA

 

 

 

Komentáře (3)add feed
... : *deeres*
Aleno, bez právníka se neobejdeš. Hoď si do vyhledávače "bezplatný právní kontakt". Dají se najít právníci s lidským přístupem, kde tě neoderou na kost a předem je stanovena taxa. Nejlépe je vyhledat pomoc co nejblíže svého bydliště.
říjen 23, 2018 08:20
... : NČ
Jediná možná rada je od Deer. Taky by sis mohla, nejlíp někde v posilovně, nabrnknout, nebo aspoň "najmout" chlapa, kterej by ho ponaučil o slušnym chování. Ale to bys mohla ťápnout z bláta do louže. Dlužný prachy už z něj tak jako tak nevyrazíš, s těma se rovnou rozluč.

Jinak už mě napadá jen povzdech: Kam dáváte, buchty, oči a rozum? To je fakt nutný, za každou cenu si nechat udělat mimino od kdejakýho šmejda? Fakt za každou cenu?
říjen 23, 2018 11:18
... : doktor
To co dodává NČ nemá chybu.
říjen 24, 2018 16:19
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]