O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

DEJVICKÉ ZÁHADY PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 11 říjen 2018
Přejít na obsah
DEJVICKÉ ZÁHADY
Strana 2
Strana 3

 

 

 

 

A máme tu poslední záhadu na náměstí Nikoly Tesla.

 

 Tady můžete stejně jako já se dohadovat, co objekt představuje.

Ne, není to zřícený horkovzdušný balon, se kterým spadnul Švejk, jak jsem se domnívala…

 

 

 

DEERES
 

 

Komentáře (6)add feed
... : mamča
No, já žasnu !
Ještě že do těch končin už nezajíždím. Mohla by mě z těch "novot" klepnout Pepka.
říjen 12, 2018 06:12
... : NČ
Dost dobrý, Deer. Dík. Máš skvělej postřeh pro věci, který už pro samý zblbnutí téměř nevnímáme.
Nejvíc mě zaujal ten N. Tesla. Tipuju to na nějakej mocnej zdroj zářivý elmag energie, kterej Tesla vymyslel a už nestačil zkonstruovat. Pro jistotu bych se k tomu příliš nepřibližoval. Třeba i příčina letošních veder a sucha?
říjen 12, 2018 07:08
... : mia I
elektrický výboj ne?

Jinak radní na Praze 6 jsou opravdu kouzelníci. Tolik peněz , kolik dokáží oni vydolovat na blbiny a potažmo kapsy jedinců, to se hned tak nevidí. Místo lavičky Havla by mohli nechat upravit alespoň bubenečský hřbitov. Ne ten, na který chodíš, ale ten zaniklý Na Skalce. Někde na netu jsem zahlédla fotky a hnus.
říjen 12, 2018 07:38
... : doktor
Dámy a páni,je to jednoduché ..... "velké nic" za fůru peněz.Jooo ,každý chce být nějak živ a když mu někdo ( jako tomu " umělci " ) zaplatí,není co řešit.Hezký i v Praze.Ahoj.
říjen 12, 2018 12:20
... : Milene
Na Praze 6 ve volbách kandidovala strana - Občané za zbourání pomníku maršála Koněva. Ale strana neuspěla, tak tam Koněv s tabulkou zůstane. Jen ho asi někdo občas nabarví.
říjen 12, 2018 13:41
... : *deeres*
Mia a NČ jsou vítězové. Já si fakt celou dobu myslela, že to je zřícený balón. Alespoň do té doby, než jsem si přečetla příslušnou cedulku.
Motivem pomníku je stylizovaný „výboj“, tedy elektrický výboj jako hybná síla a základní kámen Teslových vynálezů a jako nástroj jeho proslulých prezentací.Je to největší pomník k poctě vědci na světě. Jeho rozměry jsou 6 x 3 xe Wolkerově uklici 3 metry, váží 5,4 tuny. Na financování pomníku se podílela Městská část Praha 6, Česká spořitelna, a. s. jako hlavní partner projektu, která na projekt přispěla částkou 2,5 miliónu korun, přispělo také město Záhřeb.
Mio, hřbitov Na Skalce není veřejnosti přístupný a asi už nikdy nebude, je mezi zdí Stromovky a soukromým domem ve Wolkerově ulici a máš pravdu, hřbitov je zpustlý, branka uzamčena. Já tam pamatuji nějaké spadlé náhrobky, ale to už je pěkná desítka let, teď je přes branku vidět jenom zarostlá divočina.
Když Dejvice nevědí, do čeho vrazit prachy, tak by mohly vybudovat alespoň jedno záchytné parkoviště. Modrý čáry, ty měli nalajnovaný hned, slibovaná parkoviště P R, dodnes nemají ani jedno.
říjen 12, 2018 17:24
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy

 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]