O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - DÝCHÁM VODU... PDF Tisk E-mail
Středa, 25 červenec 2018
Přejít na obsah
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - DÝCHÁM VODU...
Strana 2
Strana 3
Ještě asi měsíc. A pak už budu dýchat stejný vzduch jako vy a ne vzduch mokrý, vlhký, skoro tekoucí. Nejsem technický tvor, takže nevím, jak je možné, že když je vzdušná vlhkost kolem osmdesáti - devadesáti procent, že neteče :-))). Ano, zrovna teď je 96%. Je to takové, že když vylezete zpod sprchy, osušíte se, tak po sebemenším dalším pohybu z vás začne zase všemi póry prýštit pot. Fuj.

 

 

 

Nojo, ale zkuste v takovém horku nepít... I když - člověk si zvykne, když i na šibenici, tak proč ne na horko?

 

Teď je tu chabých 27°C a je mi docela chladno...

 

Pochopila jsem jednoduché účesy zdejších žen, tedy, těch ne tmavých (to prosím neberte rasisticky, ale černošky tyhle problémy nejspíš nemají). Co s vlasy, které vám cestou od kadeřnice zplihnou, zkrepatí, ztratí šmrnc? Nic.

Nechat pokud možno tak jak jsou, případně pořádně promastit, aby to vypadalo alespoň nějak. Tudíž v letním období se tu na nějakou módu moc nehraje.

 

 

Related image

 

 

Stejné je to s botami. Převážná většina lidí nosí po ulicích  sportovní obuv. Takže i k šatům, ke kostýmku… Ale zas – většina lidí se pohybuje po ulicích v oblečení letním, sportovním, až řeklo by se plážovém. A když už v práci, tak tam se přece dají nazout střevíčky a ze skřínky vzít „oděv úřední“.

 

Další zajímavostí jsou kočárky. Co jsem si tak všimla, tak tady, na Manhattanu, kočárek pro ňuňátko se moc nevyskytuje. Když už kočárek, tak sedačka, případně – a těch je víc – kočárek „dvousedadlový“, navíc se stupačkou pro to třetí, větší dítě. Nojo, tady je poměrně dost rodin, které mají dvě až tři děti celkem, a navíc v krátkém sledu za sebou.

 

A ta miminka? Konkrétně myslím tak do maximálně půl roku věku. Od samých novoučkých novorozeňat. Ta mají rodiče v jakési kapse, v takovém nosítku, na břiše… Fakt jsem zírala, z nosítka občas kouká něžná filigránská tlapička. Tlapička horní, či spodní… Věřím, že miminům je báječně a jsou v úzkém kontaktu se „svým člověkem“. Protože tady poměrně často nosí mimča na břiše i otcové. Hrdí a pyšní…Vůbec je tu vidět hodně tatínků s dětmi. Kolem šesté, když se vrátí z práce, děti ze škol a školek, tak vyrážejí do zdejších parků. Je tu hodně nejrůznějších hřišť.

  
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]