O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

PIJE, NEPIJE... PDF Tisk E-mail
Středa, 18 červenec 2018
 S přítelkyni jsme spolu téměř dva roky a plánujeme svatbu, rodinu atd. Minulý víkend jsme měli jet k našim společným známým na Moravu, jenže den před plánovaným odjezdem se mi udělalo strašně zle a tudíž jsem nikam nemohl jet. No a nejenže moje přítelkyně odjela (vzala s sebou jinou kamarádku), ale teď jsem se ještě dozvěděl, že se tam neskutečně zmrskala a pěkně řádila.


 

Jsem z toho tak trošku per plex, nejen že mě celkem překvapilo, že mě klidně nechala nemocného doma a jela beze mne, ale budiž, nejsem dítě, ale dostalo mne, co tam vyváděla. Ona totiž skoro vůbec nepije.

Za celou dobu, co ji znám, jsem ji neviděl nikdy ani trošku připitou, natož opilou! Je určitě dobře, že je samostatná a nezávislá na mně, ale to, že když je beze mne, že se chová tak diametrálně odlišně, mě šokuje. Mám teď pocit, jako bych ženu, se kterou jsem chtěl mít rodinu, vůbec neznal. Dokonce mi kamarád řekl, že takhle se chovají lidé, co mají alkoholickou minulost.

Když přijela, a já jsem se s ní o tom snažil pak mluvit, tak to zamlouvala, že to bylo něco mimořádného, že to se tak prostě sešlo, a podobné řeči. Takže nejspíš potřebuju někoho, kdo mnou pořádně zatřese, a hlavně mi dá nějaký návod, co dál. Rozhodně rodičům o tom říkat nemůžu. A víc nějakých fakt důvěrných přátel, kterým se dají sdělit takové problémy, nemám. Přeháním, nebo na tom něco je? Co byste mi navrhovali?

MARTIN

 

 

Komentáře (3)add feed
... : *deeres*
Z jednoho úletu težko soudit. Snad jedině, pokud by měl kamarád pravdu, tak by v tom teď jela znovu a to by určitě neušlo tvé pozornosti. Léčení alkoholici už nikdy nesmí ani malé pivo. Pokud si sem tam dá třeba sklenku vína, tak kamarád nemá pravdu.
Že tě nechala samotného doma? Nevím, možná jsi nebyl tak moc nemocný, ale také by se mně to nelíbilo.
červenec 18, 2018 09:18
... : Markéta
Připadá mi, že přeháníte. Tak se jednou odvázala - to se může stát. Jste suchar nebo žárlíte? Jestli jste nebyl nějak vážně nemocný aby vás musela ošetřovat, tak se snad nic nestalo, že jela s kamarádkou. Ale řešit, zda není bývalá alkoholička... to je házení špíny od kámoše ( kdo ví proč to on dělá). Přejděte to, zasmějte se tomu spolu - asi to trochu přehnala a dobře to ví. Prostě - jestli jí máte rád, tak to dál nepitvejte
červenec 18, 2018 14:19
... : Krakonoš
No tak jo, Martine, tak já s tebou zkusím zatřepat, ostatně kvůli tomu jsem kdysi na Kudlu přišel:
Aby ses nepos*al! Jo, to je přesně to první, co mě napadlo, co jsem to dočet. Začni hledat bubáky až tam, kde budou, Tj - děvče začne "ulítávat" nebezpečně často. Hele, já jsem skoro nepiják, ale vobčas jsem se v životě zmastil. Vono to vobčas nezaškodí. Plazila se tam po někom jiným? Jestli jo, tak máš problém. Ale jestli jenom na Moravě zapařila, tak na to prostě zapomeň a přestaň to s ní i v sobě pitvat. Tečka. Navrhoval bych ti velkorysost - ve vztahu a v manželství toho nejni nikdy nazbyt. Pa a hodně štěstí.
červenec 19, 2018 21:59
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]