O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

Z NOČNÍKU NEOHROŽENÉ ŽENY PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 12 červenec 2018
Vlastně nevím, proč se tenhle můj vtipnej blog jmenuje Nočník, když v noci mě obvykle veškerej humor přejde. V noci totiž vylejzaj bubáci, který jsou přes den zalezlí v úklidovejch kumbálech mezi škatulema od bot a smetákama. U vás taky? U mě pravidelně, když včas neusnu, jako třeba dneska, posedaj si mi na pelest postele, děsně se šklebí a maj blbý kecy. Nejvyžranější strašák se jmenuje “Ten, který zemřel opuštěný a ohlodali ho čokli”.

 

 

.

 

Tenhle týpek si mi sedne obvykle hned za hlavu, chytí mě pod krkem a začne: Tak co, sama, sama? Na co máš tu velkou postel? Kdy ses dívala naposled na občanku? Víš, kolik ti je? Holčičko, ty to máš spočítaný....

 

No a do řeči mu skočí další, “Ten, který měl na hrobě napsáno-já sem vám to řikal”, a začne vyjmenovávat choroby, který bych mohla mít a vsugerovávat mi, abych si otevřela Google a vyhledala si ty příznaky, který mám. Naposled, když jsem to kolem jedenáctý v noci udělala, ještě v půl třetí ráno jsem řešila, kdo se proboha postará o moje ubohý rodiče, když jsem jedináček a teď jim umřu. Jo, tenhle bubák dokáže vyrobit zábavu na celou noc.

 

 

Výsledek obrázku pro skřítkové a trollové
 
 

 

No a pak tam seděj takový jako středně vypasený exempláře typu: “Ten, se kterým nikdo nevydrží”, “Ten, který nemá žadné talenty a i kdyby je náhodou měl, tak si jich nikdo nevšimne” a v nohách postele dřepí takovej jako barbucha smradlavej, jak širokej, tak dlouhej, ve tvaru nástěnky s fotkami vašich neúspěchů. V barvě. A je tam fakt všechno. Od špatně namalovanýho jabka ve třetí třídě, přes přijímačky na konzervatoř až k poslednímu ex.

 

No a ten si dycky sedne tak, aby na něj bylo vodevšad vidět. Zmetek.

 
No nic. Třeba vám to bude připadat veselý. Já radši zhasnu, protože za hodinu začnou řvát ptáci a to už pak nezaberu.  

 

Jo! To jsem ještě chtěla říct. Abych ty noční skřítky líp zvládala, začala jsem chodit k psychologovi. Ve dne. Na prvním sezení jsem je na něj všechny vybalila a víte, co jsem se dozvěděla? Že prej každej mulisák je jen tak vyžranej, jak moc ho krmíme.

Kruh se nám uzavřel, a my jsme zase zpátky u diety

Takže Dobrý ráno.

Vaše Sama doma.

 

 
 

Komentáře (3)add feed
... : Míša šíša
smilies/grin.gif
Jojo, tihle mulisáci mě taky navštěvujou.
červenec 12, 2018 07:51
... : *deeres*
Nejspíš jsem celoživotní dietářka, nebo tak protivná, že ani bubáci nechodí na návštěvu. Ty si leda tak troufnou, když usnu, ale jak vidí, že se začínám probírat, v tu ránu jsou fuč.
červenec 12, 2018 09:31
... : doktor
Hahahahahaha,no chtělo by to do postele nějakého rytíře co se nebojí diet ani mulisáků.
červenec 12, 2018 12:17
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]