O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

DOBRÝ SKUTEK? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 02 červenec 2018
datelJak se říká - každý dobrý skutek má být po zásluze potrestán!!! Bydlím vedle lesa, hned na kraji jsem umístila krmítko, aby zpěvné ptactvo netrpělo hlady. V okolí je spousta ořešáků, tak je čím krmit. Ani jim to nemusím loupat, vyzobají i kameňáky, stačí je rozdrtit. A v létě za odměnu vysbírávají nepříjemnou havěť.

 

 

 

 

Jsou tu k pozorování naši běžní zpěvní ptáci, jsou vidět i ti, kteří  jsou u nás  pouze na letním bytě;  brzy na jaře a potom zase na podzim i ti, co jsou  zrovna na cestách do ještě severnějších krajů.

Nově se k nám nastěhovala rodinka datlů a hezky se zabydlela. Usoudila, že tady bydlí hodní lidé, a že se jim tedy za to odmění a odčerví jim celý dům.

 

 Je brzičko ráno, začíná se rozednívat a ptáci co nevidět spustí svůj koncert.

Přesně v pět hodin vstává i datlí rodinka, nalítne na barák a všechny nás vzbudí staccato úderů, jak se datlí rodina probíjí polystyrénem ke své snídani.

 

 


 :-D Tak tohle slyším každé ráno, snad si zvyknu

deeres

 

 

 

 

P.S. Datel je chráněný, tak zatím děláme jenom: "Huš, huš!"

 

Asi by pomohla maketa dravce, ale měla by se pohybovat, protože chcíplého dravce se prý chytrý datel nebojí.

 

Dům začíná vypadat jako ementál…

 

 

 

 


 

Komentáře (2)add feed
... : Josef Kouba
Já měl podobný problém ale jen určité období v roce a to když se datlí sameček předváděl před samičkou. Poprvé když kulometná palba spustila tak jsem z postele vyskočil rovnýma nohama, protože to byl neskutečný rámus a šel se podívat ven.
Svůdce si na svou předváděčku vybral plechový kryt komína a mlátil do něj co mu síly stačily. Nemáme zděný komín ale plechový, jež končí v amerických kamnech na dřevo rezonance šílená. Když se to opakovalo třetí den, připravil jsem si staré tenisové míče a metal je po Don Chuanovi. Přestal, ale za rok byl zpět.
červenec 02, 2018 05:23
... : doktor
Deeres,tuto činnost milují i straky.Dovádějí na každém zatepleném domu,jedno zda panelák či vilka.Poťukem zjistí hloubku zateplení a buď se zamlouvá nebo odletí.Máme zateplený panelák a sílu zateplovacího materiálu určil odborník a byl proveden i nátěr k odpuzení těchto darebů.
červenec 02, 2018 12:50
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]