O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

JSEM JINÁ A PŘECI STEJNÁ PDF Tisk E-mail
Středa, 27 červen 2018
 Chtěla bych se zeptat, co si myslíte o moji situaci, případně, pokud se vám něco podobného stalo,k jak to řešíte. Dívala jsem se na stránky, které se mému problému věnují, ale raději bych četla názory lidí, kteří jsou přeci jen trochu “mimo”. Jak to berou oni.


 

 

 

Naše rodina je velice rozvětvená, spousty sourozenců, tetiček, strýců, neteří, synovců, všichni spolu kupodivu dobře vycházíme jenže co jsem nedávno otevřeně všem oznámila, že jsem lesba, tak se cítím jako černá ovce. Ne, že by to nějak dávali ostentativně najevo, ale…

 

Uvedu příklad:  na facebooku mi nikdo z příbuzných nic nekomentuje, ale všichni ostatní si vzájemně píšou. Když jim tam něco napíšu já, konverzace se mnou je víceméně nulová, případně končí. Co je ovšem divné, protože když mluvím s matkou, tak ta o všem, co píšu na svoje stránky já, tak velmi dobře ví (máma nemá facebook), a tvrdí, že to ví od příbuzných.

 

Takže všichni pečlivě sledují moje stránky, ale za to, aby mi něco napsali jim nejspíš nestojím? Když se potkáme na rodinných oslavách, tak se ke mě nikdo otevřeně nechová ani trochu špatně, ale zase nijak zvlášť přátelsky taky ne. Rozhodně konverzaci se mnou nikdo nijak nevyhledává.

 

Provinila jsem se něčím? Jo, jsem jiná, mám dokonce odlišné politické názory, než zbytek konzervativních příbuzných, ale mám přece právo na to být taková, jak chci já, a kvůli tomu mě nemusí vyřazovat a stranit se mě.

 

Co mám dělat?

MARCELA

 

 

 

Komentáře (3)add feed
... : NČ
Asi to, holka, nebudeš mít příliš ulehčený. Ono už je blbý i to, že výběr partner(ky) je v tomhle případě dost omezenej. Za černou ovci bych tě určitě nepokládal, to s tim vůbec nesouvisí. Jen by mě, coby např. tvýho otce, mrzelo právě to, že budeš mít zřejmě o něco těžší vycházení s okolím, asi i s tím nejbližším. Ale jestli to tak musí bejt, tak jistě ty sama víš, co je pro tebe nejlíp a kdy jsi šťastná a držel bych ti všechny palce.
Jen, prosím, netahej se po všechmožnejch Prague Pride atp., nevyvyšuj svou orientaci nad orientaci přirozenou (zatím furt ještě je přirozená hetero), protože to fakt není výsada, i když už to vypadá, že za čas bude. Věř starýmu kozlovi.
červen 27, 2018 17:36
... : mila1
Naprosto souhlasím s NČ. Ano, jsi jiná a Tví příbuzní to asi zatím plně nestrávili a rodičům, ikdyž Tě mají rádi pořád stejně, je to líto, že to budeš vše mít těžší. Prostě jim dej čas..
červen 28, 2018 13:00
... : magdalenka
Marcelko. Do hlavy tvým příbuzným nevidím, to musíš ty sama. Ale napsala jsi víc o sobě. Cítíš se vyřazená, mimo hru. Což určitě nejsi. Člověk je víc než jen jeho sexuální orientace. I ty máš své záliby, své silné stránky, kamarády. Svoje radosti, přání do budoucna. Na to se zaměř a kamarádi přijdou za tebou. Rodina je základ všeho, ale člověk z ní musí jednoho dne vylétnout, aby si to uvědomil a založil svou. Třeba v jiné podobě, odlišnou. Kde zhodnotí vše, co v mládí pochytil. Neohlížej se tolik dozadu, koukej dopředu, do budoucnosti... Držím ti palce, abys k rodině nezatrpkla, určitě tě mají rádi takovou, jaká jsi.
červen 28, 2018 22:13
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]