O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

SMRT JE ZLÁ, ALE NĚKDY NUTNÁ PDF Tisk E-mail
Středa, 27 červen 2018
Výsledek obrázku pro skáče z mostu„JSEM V JINEM STAVU, SKOCIM Z VYSEHRADU“ … to jsou slova ze stařičkého vtipu, tedy slova z telegramu, který prý poslala jistá mladá služebná rodičům na vesnici. Odpovědí prý bylo – „TAK SKOC“. Jenže – bylo to trochu jinak, chybička se vloudila – ten neopatrný partner byl totiž kočí a nakonec všechno nejspíš dopadlo dobře.

 

 

 

 


Ale jo, není to tak dávno, kdy těhotenství mimo manželský svazek bylo pěkně velikým průšvihem… Dítě bylo opovrhovaným panchartem (nebo parchantem?), matka už byla poznamenaná. Tohle „poznamenání“ prý ještě funguje u psů – když si nějaká šlechtična připustí k tělu neřestného mládence jiné rasy, či dokonce křížence, tak je prý už „nechovná“, tedy, nemůže produkovat další šlechtice…

 

Zpět k lidem: umělých přerušení těhotenství v Česku ubývá, zatímco na začátku 90. let bylo ročně provedeno přes 100.000 zákroků, předloni jich ženy podstoupily 20.300. Jednak funguje antikoncepce, druhak je docela běžné mít rodinu, a to normálně funkční, i bez požehnání pana faráře, případně pana starosty.

 

O eutanazii, tedy možnosti rozhodnout se o ukončení vlastního trápení na tomto světě, se mluví už dlouhá léta. Eutanazie je většině zemí nezákonná, uznává ji málo zemí, jde ji provést v Nizozemsku, Belgii, Lucembursku, Kolumbii, Kanadě a Indii. Jako první země na světě legalizovalo eutanazii v dubnu 2002 Nizozemsko.

 

 


 

 

Usmrcení člověka na vlastní žádost odmítá 23 procent Čechů, častěji to jsou lidé protestantského náboženského vyznání a starší 60 let. Myslím, že kdyby oni byli na místě těch trpících…

Zatím je to tak, že naši ateističtí spoluobčané většinou souhlasí s právem žen na umělé přerušení těhotenství, uzákoněním eutanazie i zavedením trestu smrti. Nejvýraznější podporu má právo na interrupci, a to 71 procent. Usmrcení člověka na vlastní žádost by uzákonilo 67 procent lidí a trest smrti by podpořilo 55 procent.

 

 

Kam vy se ve svých názorech řadíte?

Jste pro interrupci, pro eutanazii i znovuzavedení “smyčky na krk”?

 

Případně jste proti?

 

 

d@niela

 

Komentáře (1)add feed
... : doktor
Danielko,celkem bez problémů mohu říci,že interrupce je normál a hlavně věcí lidiček,kterých se tento zákrok týká.S eutanazií je to složitější,dá se zneužít.Ale určitě je lepší dobrovolně ,absolutně dobrovolně, ukončit nelidské utrpení,než po zbytek živoření trpět.V případech zneužití dětí,usmrcení dítěte,trápení tělesné i duševní dětí a brutálních vražd jsem pro trest absolutní.
červen 28, 2018 12:23
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]