O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

DOPORUČENÍ - KNIHA "PROLOMENÍ HRADEB" PDF Tisk E-mail
Pátek, 08 červen 2018
Přejít na obsah
DOPORUČENÍ - KNIHA "PROLOMENÍ HRADEB"
Strana 2
Málokdy se stane, aby kniha zabývající se politikou, patřila mezi bestsellery. Ode dne vydání v březnu 2018 jí dodnes bylo vydáno 8 500 kusů a v mnoha knihkupectvích ji najdete v poličce označené jako bestsellery, ale pokud se podíváte na internet a jste takový běžný uživatel jako já, v odkazech na nejúspěšnější novinky, tedy bestsellery, ji nenajdete. Tedy já ji nenašel. Mám podezření, že proto, že není „politicky korektní“.

 

 

Také už jste měli dojem, že to, co se na nás valí z Bruselu, je dílo pomatenců?

 

Autor říká:

 

„Ale základ rozhodování (v EU, multinacionálách, v nadnárodních korporacích) spočívá v tom, že každý byrokrat a každé oddělení prosazuje svůj zájem, jejich drobné vůle se slévají a sčítají do jednoho rozhodnutí. Člověku, který se na úřad dívá zvenčí, v posledních letech standardně připadá, že rozhodnutí nejspíš přijímá orangutan, co utekl z klece a náhodně rozhazuje papíry a razítka. V podstatě veškerá přijatá rozhodnutí vedou ke zhoršení stavu. Ale z pohledu rozpočtů jednotlivých organizačních jednotek se postupuje velmi efektivně. Všem se daří zvyšovat svoje rozpočty, což je jejich hlavním cílem. Mezitím se hroutí civilizace, ale z toho se výplatní pásky nepočítají.“

 

Tak už víte, proč a jak není kniha politicky korektní?

 

Ale v zásadě můžete být rádi, že si ji můžete v knihkupectvích koupit. Po jejím vydání, jakmile naši „správně myslící spoluobčané“ zjistili, že podtitul knížky zní: 

 

 

„Proč západní civilizace podléhá islámu a jaká je naděje na její záchranu“, popadl je běs. A dali to hlasitě výkřiky a urážkami najevo v různých diskuzích a ve stížnostech na to, že vůbec něco takového může vycházet. K dokonalosti to dotáhl jeden nejmenovaný (přeci mu nebudu dělat reklamu!) student naší University Karlovy. Podle jistěže přehnaných pověstí studuje na Karlově universitě ona uvědomělá osoba již jedenáct let. V určitém období po získání jednoho titulu se pokoušela snad o doktorandské studium, to prý nevyšlo, tak se dala na další studium jiného oboru.

 

(Nedivte se přátelé. U nás se dá studovat prakticky do nekonečna. Jsou takové ty fakulty, kterým se říká „tramvajové“. Ten slogan je ještě z dob normalizace a znamená, že dotyčný studuje takovou fakultu, kterou dostuduje každý, pokud jej ovšem v době studia nepřejede pražská tramvaj. V době mé mladosti se tak říkalo např. Vysoké škole politické Ústředního výboru Komunistické strany Československa (zkratka VŠP ÚV KSČ), přezdívané „Vokovická Sorbonna“, a také různým fakultám marxismu, například na filosofické fakultě UK a podobně. Kterým se tak říká dnes, nemohu prozradit, nevím, jestli to nepodléhá nařízení Unie zvanému GDPR).

 

Tento chlapec, tedy muž již středního věku, prý zjistil, že tuto knihu prodává knihkupectví spadající pod Universitu Karlovu a žádal, a taky to hned vyhlásil na internetu, aby byl tento odporný spisek z prodejen knih UK ihned odstraněn. Údajně navštívil i samotného rektora. Onen muž prý pod přílivem uvědomělých keců dotyčného neomarxisty, přítele našich muslimských přátel a přesvědčeného vítače imigrantů, kapituloval. A přislíbil, že zasáhne.

 

Osobně se mu nedivím. Naše vysoké školy jsou čím dále více ovládány tzv. „liberální levicí“, čti neomarxisty s antisemitskými sklony a milovníky budoucího Nového krásného světa, a tihle fanatici už zlikvidovali po světě mnoho vysokoškolských profesorů a akademických funkcionářů.

 

Podle mého odhadu a jistěže nepodložených řečí, hledá chlapec teplé místečko. Nejteplejší místečka jsou dnes u neziskovek. Anebo na nějaké k ničemu nepotřebné státní instituci. Kvalifikací je pak uvědomělost, politická korektnost a hodně ohebná páteř. Jo, a silný žaludek! Onen bojovník proti nevhodné literatuře není mezi mládeži sám. Po roce 1969 se jim říkalo „rychlokvašky“ a rychle kvasili k dobře placeným místům. Ale není sám.

  
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]