O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

HLAVÁČKY, PSI A BOLAVÉ NOHY PDF Tisk E-mail
Neděle, 29 duben 2018

V sobotu jsem byla v Kovárech. Petrklíče i hlaváčky jsou v plném květu. Ale asi dlouho už nevydrží, jestli bude pokračovat to letní počasí. Mají pořád ještě dost poupat, ale dávám jim tak ještě deset dnů. Šla jsem tam se psy a dcerou, původní plán byl, že tam půjdeme pěšky a nazpátek z Okoře pojedeme autobusem.


 

 

 

 

 

 

 

Jenže Dana brblala, že se nechce vracet zpátky na Okoř a tak jsme šly pěšky i zpátky.  A nakonec z pěti kilometrů jich bylo patnáct, protože je všude řepka a musely jsme to křižovat  po silnicích, v tom upalováku to byl hnus.

 


 

 

 

A Dana mně celou cestu nadávala a vyhrožovala, že už v životě nikam se mnou nepůjde.  A asi to tak bude, protože na kole se bojí, tak ho prodala a drandí na koloběžce. Psa prý bude mít v košíku, ale setrvale ho má spíše u mne.

 

 


 

 

Na brodu, když se jde na Okoř,

udělali moc hezký proutěný můstek,

tak už se na Okoř nemusí brodit, jako kdysi.

 

 


 

 

Před několika lety jsme tam šly s kámoškama, ze Zákolan na Okoř, a zrovna bylo po záplavách a přetekl rybník v Okoři. A to mně zase nadávaly holky, když se brodily bahnem, bylo to brzy na jaře a přitom docela hodně osvěžující koupel(Nechápu je všechny.)

 

 

DEERES

 

 


Komentáře (12)add feed
... : Bara
Urcite to byla hezka a dlouha prochazka. Nojo, v tom upalovaku......u nas je 12 stupnu, fici a prsi a ted se zrovna blyska, bouri a leje. Po tech letnich tricitkach je to sok, zacali jsme znovu topit a vyndala jsem uklizeny zimak.
duben 29, 2018 21:51
... : alka..
Zdravím Deeres,kdy mě potaháš po Praze . Moje adresa je Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny . Alka
duben 30, 2018 10:19
... : doktor
Deeres děkuji za bezva povídání o přírodě a její krajině.
duben 30, 2018 12:25
... : NČ
A sisi jistá, že ten proutěnej můstek unese víc, než ten v Tróji nebo v Libni?
duben 30, 2018 12:47
... : NČ
A sisi jistá, že ten proutěnej můstek unese víc, než ten v Tróji nebo v Libni?
duben 30, 2018 12:47
... : *deeres*
NČ netuším, já po něm nešla, pouze kráčela okolo. Ale běhaly tam nějaké dětičky a ty to uneslo, s dospělákem by to třeba bylo horší.
duben 30, 2018 15:47
... : NČ
Což bylo, myslím, velmi rozumný. Mosty jsou v poslední době určený jen ke kráčení okolo. Ale i kolem kráčet tiše. Nedupat!

Jinak nevim. Na Okoři jsem jednou byl s jednou beruškou, to už je dýl. Ona moc chtěla vidět, jaká tam je ta cesta, jako žádná zésta. Nikdy prej žádnou zéstu neviděla. Ale jeli jsme po asfaltce, tak ani já jsem si žádný zésty nestačil všímnout.
Pak jsme to tam nějak prolezli; no, zřícenina, šutry, schody. Skutečně největší dojem na mě udělala skvělá vepřová pečeně s HK dole v hospodě ve vsi. Pivo nevim, beruša neměla řidičák, tak jsem nemohl.
duben 30, 2018 17:31
... : mia I
Ty se máš deeres smilies/wink.gif Brázdíš na všechny strany. Mě zlobí koleno, vazy. Tak teď moc nevyrážím, spíš vůbec.

Na Okoři jsem byla někdy v r. 2008. Příbuzní z Prahy mne vzali na Přední Kopaninu (rotunda), Levý Hradec, Roztoky, Okoř a Nelahozeves (snad nejlepší prohlídka zámku , jakou jsem kdy zažila). Uvnitř hradu na Okoři jsme nebyli, ale zaujala mi ta černá barva kamenného zdiva, až trochu strašidelný. Moc se mi líbil mlýn těsně za Okoří.

Jinak v Okoři žil Petr Hapka.
duben 30, 2018 18:06
... : *deeres*
Já to mám na Okoř leteckou cestou pouhých pět kiláků, jenže řepka. Jsem ochotna chodit stržemi, šplhat po kopcích a ani ostružiní nevadí. Ale v poli kvetoucí řepky by se nejdříve udusili psi a já bych je následovala.
Na zámku v Nelahozevsi se vdávala dcera, mám to vlakem pár stanic, stejně tak do Veltrus,pár kroků do lesa v Přední Kopanině a na druhou stranu i na Levý Hradec.
Park ve Veltrusech je po povodních konečně opraven a smí se tam se psi. Ale na svatbu v zámku v Nelahozevsi je nepustili, ani jako nejbližší rodinné příslušníky. Byli moc smutní, moc tam chtěli a kvíleli na nádvoří. smilies/wink.gif
Mio, máš pravdu prohlídka je tam skvělá, na stavbě i vybavení zámku Harrachové rozhodně nešetřili, předháněli se s rodem Lobkowiců, kteří byli majiteli zámku v Roudnici nad Labem, kdo že je na tom lépe. A na interierovém vybavení nelahozevského zámku to je vidět.
NČ, vepřovou tam mají stále jedlou.
duben 30, 2018 18:41
... : *deeres*
Dneska na mne vyběhlo z organizéru, že puntíkatá Ála by dnes měla 70. Byla májové koťátko, narozeniny by mohla oslavit s Davidem Beckhamem, Janem Čenským a zítra s britskou princeznou Charlottou. Jo, nezapomněly jsme na tebe ani na třídním srazu. smilies/smiley.gif
květen 01, 2018 06:56
... : Iris
Deeres, děkuji za připomenutí. Posílám Alence pozdrav do nebeských výšin...nebo do jiné dimeze či kam....Díky Kudlance je tu vlastně s námi pořád. smilies/smiley.gif

květen 01, 2018 11:07
... : mia I
deeres díky za vzpomínku.
květen 02, 2018 06:35
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]