O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

ITÁLIE, KAM SE ŘÍTÍŠ? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 26 duben 2018

„Tohle je dětinská záležitost, už jsme udělali jiné věci," s přehledem vypovídá Nigerijec Innocent Oseghale, vrah a kanibal.  Pamela Mastropietro, 18 letá drogově závislá dívka, byla na léčení v zotavovně v Corridonii, ale její závislost ji přiměla opustit léčebnu a 29. ledna tr.  odjela do Maceraty, kde se snažila nějak sehnat dávku... Tam potkala Innocenta Oseghale, který jí drogu nabídl, a to jí bylo osudné.

 

 

 

 

 

 

Následovala ho do bytu, kde posléze Oseghale dívku zavraždil, a kde bylo následně rozporcováno její tělo. Innocent Oseghale, Desmond Lucky a Awelima Lucky jsou zatčeni pro obvinění z vraždy, hanobení mrtvoly a následného ukrývání. "Aby se zbavil mrtvoly, tak část těla nakrájel na malé kousky a hodil do toalety, a zbytek po zamražení snědl, no.“ To vypověděli Lucky Desmond a Awelima. 

 

pamela mastropietro

Desmond v natočené výpovědi také přiznává, že dodal Oseghalemu heroin, který původně požadovala Pamela. Rovněž se pyšnil, že přestože byl součástí nigerijské zločinecké organizace, tak nikdy nebyl v Itálii zatčen; a pokud by nebylo případu Pamela, nikdy by ho nechytili. 

 

 x x x x x x x

 

A co na to říkají Italové?

 

Italové 25. dubna oslavují 75. Let od konce druhé světové války. Německo sice v Itálii kapitulovalo až na začátku května, ale jako den konce války Itálie slaví osvobození Milána. Boj o Itálii začal v létě 1943, kdy se spojenecká vojska vylodila na Sicílii. Osvobozený průmyslový Milán byl symbolem toho, že Italové opravdu mají moc ve svých rukou, 25. duben je proto národním svátkem…

 

 

"Bravo, pojďme teď oslavit osvobození naší země před 75 lety,

a současně podpořit invazi,

která nás i naši budoucnost zničí."

(z facebooku M. Salviniho)

 

MONIKA PILLONI

 

 


Komentáře (2)add feed
... : NČ
Co říct víc, když je napsaný všechno?
Snad teda jen, že UPLNĚ KAŽDÁ buchta, která se s takovym sajrajtem jakkoliv sblíží, i třeba jen za příslib koksu, nebo je skutečně tak neskutečně blbá, že chudákovi uprchlíkovi pomáhá překonat stres, si o něco takovýho přímo koleduje.
Jestliže z toho vyjde "jen" vojetá deseti dalšíma vystresovanejma inženýrama a doktorama, a jen s rozmlácenou dršťkou, tak může děkovat všem svatejm.
duben 27, 2018 11:49
... : *deeres*
A pak se altruisté diví, že tu nechceme lidský odpad, který zná jenom násilí. Je to hnus a není to jediný případ v EU.
21. února 2018 na pařížském předměstí Clichy-sous-Bois byli zatčeni tři muži, kteří napadli muže, kousali ho do obličeje a pak snědli kusy masa, které ukousli. Informuje o tom francouzský deník Le Parisien.
Piriny jsou sviňa,možná po pozření onemocní Creutzfeldt-Jakobovou nemocí, nebo Kuru. Ono by to bylo jedno , šílení jsou už teď.
Petr Nárožný k imigraci:
„Nemám, co bych dodal, vše už se řeklo, už je to zanalyzované, už se ví, co dělat, ale nedělá se nic a čeká se na zázrak. Řešíme kouření v restauracích a novou směrnici EU o kroužkování papoušků Žako. To prosím není vtip, před pár týdny se o tom hodně diskutovalo na Českém rozhlase Plus. Poslouchal jsem diskusi a nejdříve jsem si myslel, že jde o přímý přenos z nějaké psychiatrické léčebny,“
V EU se pořád jenom kecá a nic. Včera, dokonce už i Novinky uveřejnily, jak to vypadá u našich sousedů. Výživné čtení:
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/470474-integrace-uprchliku-v-nemecku-necekane-drahy-maraton.html
Emocionální nadšení se proměnilo v racionální vystřízlivění. Ich wünsche den Deutschen einen schönen Tag. smilies/sad.gif
duben 27, 2018 12:13
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]