O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

MĚLA JSEM ZEMŘÍT PDF Tisk E-mail
Úterý, 24 duben 2018
Související obrázekAnita Moorjani, Indka, která vyrůstala v tradiční hinduistické rodině uprostřed převážně čínské a britské společnosti a kterou odmalička silně ovlivňovaly nejrůznější kulturní a náboženské zvyklosti, onemocněla rakovinou.


 

 


 

       Po čtyřech letech různých pokusů o léčbu upadla do kómatu. Po převezení do nemocnice ošetřující lékařka jen potvrdila to nejhorší: většina Anitiných orgánů akutně selhává, a i když Anitě stále ještě tluče srdce, je to jen otázka několika málo hodin….

 

       Ale co se nestalo:  Anita se zcela nečekaně z klinické smrti probrala a velmi rychle se začala zotavovat. Následná vyšetření posléze neprokázala žádná ložiska rakoviny, což je zcela neuvěřitelné a vědecky těžko nevysvětlitelné. Během 30 hodin, kdy byla v kómatu, ovšem Anita prožila NDE – Near Death Experience a vrátila se tedy z “života po životě” – zpět do svého těla a normálního života. To, co prožila na “onom světě” se nyní snaží předávat dál, chápe to jako důvod svého návratu a životní poslání.

 

 

Výsledek obrázku pro Anita Moorjani knihy       Její přívrženci ji obdivují a poukazují na naprosto unikátní zkušenost, ze které máme díky Anitě možnost se něčem takovém poučit. Poučit, pochopit a uzdravit.

 

       Její odpůrci naopak tvrdí, že 70% zmenšení všech jejích nádorů během 4 dní po kómatu je díky nemocniční péči a následně chemoterapii, kterou Anita důsledně předtím celé 4 roky odmítala, a že lymfatická rakovina a tedy Hodgkinova choroba je systémové zhoubné nádorové onemocnění mízních uzlin, které je dnes díky moderní léčbě ve značném procentu případů vyléčitelné – a to právě chemoterapií.

 

       Anita sama však tvrdí, že nikoho nechce poučovat, dávat rady či přesvědčovat, že má ve všem pravdu.

 

 

 

Vrátila se do života, a tak se snaží pomáhat a ukázat další možnou cestu.

Ať je příčina a pravda kdekoli, posuďte sami Anitino poselství:

 

 

Přestaňte sami sebe soudit a kritizovat se. Buďte tím, čím jste, buďte takoví, jací chcete být. Zeptejte se sami sebe: "Žiju tak, jak chci já, nebo tak, aby mě okolní svět přijal? Jsem taková kvůli mému okolí, nebo kvůli sobě? Nejlepší způsob, jak se zbavit strachu, je dělat něco, z čeho máte radost.

 

Najdete si něco, co co vás činí šťastným - ať je to cokoli - hudba nebo umění, procházka v přírodě. Dělejte něco. Buďte otevřeni všem možnostem. Neomezujte se jen jednou variantou. Jediná věc, která vás omezuje, je vaše vlastní přesvědčení. Dělejte to, co máte rádi.

 

Související obrázek
 

 

Lidé mají tendenci dělat to, co si myslí, že by měli dělat, ne to, co by dělali rádi. Poslechněte své srdce, ne okolí. Soustřeďte se víc na své pocity než na myšlenky. Dělejte svá rozhodnutí podle toho, z čeho máte radost a dobrý pocit, ne jen to, o čem si myslíte, že byste dělat měli.

Nedovolte, aby strach z neúspěchu nebo strach z toho, že zklamete ostatní, ovlivňoval vás život. Uvědomte si svou vlastní velkolepost!

 

z internetu zpracovala 

GRETA

 

 

Komentáře (4)add feed
... : *deeres*
Ta si koleduje o kanonizaci, ale až po tom, co neprožije další Boží zázrak.
duben 25, 2018 09:11
... : andrea
Tak má další živnost - určitě těch knih a přednášek už vyplodila hafo, a pokud bude na světě dost lidí, co věří na ty nejrůznější nesmysly, tak si bude tím vydělávat budoucích padesát let smilies/grin.gif
duben 25, 2018 11:31
... : doktor
Nechci nikoho soudit ani brát iluze.Ve svém životě jsem měl možnost při devatenácti operacích zažít ledaco.Pouze dvakrát jsem byl na pokraji svého putování tímto mým životem.Pouze jednou jsem při uspání při náročné operaci ( což je normálně vyloučené ) viděl své ,žel již mnoho let na onom světě,rodiče jak mne volají a chtějí abych přistoupil na loďku,kterou se přepravovali po řece.Vzpomínka z dětství,kdy jsme jeli přívozem.Nemám vysvětlení ahoj.
duben 25, 2018 12:21
... : *deeres*
I ve spánku si s námi mozek zahrává. Opakovaně se dostávám na místa, kde jsem zcela určitě nikdy nebyla. Ale ani tak nevěřím tomu, že jsem tam byla někdy v minulém životě.
A zázračné uzdravení, ze dne na den, kdy už je nemoc tak daleko, že selhávají všechny orgány? A když najednou to cizorodé bujení do rána zmizí, tak to je Boží zázrak a Anita Moorjani byla vyvolenou, aby kolem sebe mohla šířit dobro a ušlechtilost. Kristovanoho!!!!
duben 25, 2018 16:11
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]