O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

VENI VIDI VICI – ZEJTRA VÍC! PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 12 duben 2018
Ano, stejně jako řekl Caesar v roce 47 před naším letopočtem, když velmi rychle vyhrál bitvu proti králi Farnakovi, tak i já jsem přišla, viděla, zvítězila. No, zas tak úplně stejný to není, já přiletěla, přišla a podepsala.


 

 

 

        Ne, žádnej ortel, ale obyčejný ouřední papíry, kvůli kterejm jsem letěla půl světa tam a zpátky… Jednoduše – musela jsem být tam a osobně. Holt, všude je to jinak :-)) Letěla jsem tímhle přenádherným dvoupatrovým érem, které uznávám jako totálně čarodějnou věc. Protože - jak se může tak obrovská potvora udržet ve vzduchu???

 

:-)))

 

 

 


       Bylo to nesmírně hektické, jak jsem ostatně psala o „úvodu“ mého cestování. A nafotila jsem pár hezkých fotek, které vám velmi ráda ukážu. Ale zítra!!!  Spala jsem totiž naposledy pár hodin z pondělí na úterý a jsem tedy víc než kdy jindy mimoň…

 

 


 

 Zatím můžete hádat "příslušné pohlaví" těchto osůbek.

Já to tedy neuhodla, jen tuším...

 

zajímavé, což?
d@niela
 
 

 

Komentáře (1)add feed
... : doktor
Dani,éro jsou mou vášní,tedy spíše ta vojenská,pro svou krásu,eleganci a docela velkou spolehlivost.Obdivuji i piloty,kteří tyto krasavce pilotují.Byl jsem v kokpitu a je to obrovský zážitek.Těší. se na tvé žážitky i fota.( osůbky na fotkách jsou jistě z těch tří dva "upravení pánové ).
duben 13, 2018 12:39
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]