O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

RADĚJI SE NAUČTE LÉTAT… PDF Tisk E-mail
Neděle, 18 únor 2018
Související obrázekV havarijním stavu je podle nových studií 96 mostů po celé republice.. Po některých z nich přitom vedou klíčové dopravní tepny. Na stav mostů a lávek se v Česku začalo ve velkém dohlížet hlavně poté, co se v prosinci zřítila lávka pro pěší v pražské Troji. Na vině byla tomto případě zkorodovaná závěsná lana. Stavba nové lávky bude trvat nejméně do jara příštího roku.

 

 

 

        V havarijním stavu je podle nových studií 96 mostů po celé republice.. Po některých z nich přitom vedou klíčové dopravní tepny. Na stav mostů a lávek se v Česku začalo ve velkém dohlížet hlavně poté, co se v prosinci zřítila lávka pro pěší v pražské Troji. Na vině byla tomto případě zkorodovaná závěsná lana. Stavba nové lávky bude trvat nejméně do jara příštího roku.

 

       Nedávno třeba musel být uzavřen pro veškerou dopravu Libeňský most v Praze. O tom, kdy bude podepřen a alespoň částečně se tak na něj bude moci vrátit doprava, se zatím jedná. Ve špatném stavu jsou ale i jiné pražské mosty. Je mezi nimi i Karlův. 

 

Související obrázek

 

  

      Palackého most spojující Smíchov a Podskalí. V kategorii VI ("Velmi špatný") je 23 mostů, v kategorii V ("Špatný") pak 99 mostů. Mezi nimi i většina mostů přes Vltavu, včetně Hlávkova mostu, po němž vede magistrála, nebo Barrandovského mostu, který nese Pražský okruh. Ve stejné kategorii jsou i Jiráskův, Čechův a Mánesův most nebo most Legií.

 

Mosty v havarijním stavu
 

 

 

Mosty ve velmi špatném stavu

 

Jak říkám - asi by bylo dobré
se pro nejbližší roky naučit létat...

 

 

d@niela


Komentáře (8)add feed
... : *deeres*
Stejně tak jsou na tom železniční mosty a nejenom ten pražský, co vede z Výtoně na Smíchov, tam už nějaký čas neprojdete, protože jsou uzavřeny obě lávky.
Kdykoliv se vlak šourá železničním přejezdem přes Vltavu ze Skochovic do Měchenic, tak je ve mně malá dušička. Najdou se i dobrodruzi (spíš blbci), co přes ten most jedou na kole a když se střetnou s vlakem, v některém užším místě, i s kolem skáčou do vody.
únor 19, 2018 09:49
... : NČ
Nemůže holt bejt na všechno.

Přednost musí mít památník za 1000 milionů, kterej samozřejmě nezbytně potřebujeme daleko víc, než nějakej blbej most.

Pak taky stovky neziskovek, bez kterejch by život ztratil smysl.

Pak taky projekty jen proto, aby se utratily evropský dotace (když už je teda máme a nevíme, jak s nima naložit).

Taky dotace na umělce, co nic neuměj, lidi na ně do divadel nechoděj (z čeho by teda asi měli vyžít?).

Taky Senát, bez kterýho by nebylo života, když už teda byl danej kdysi do Ústavy, coby odkladiště nepotřebnejch, ale zasloužilejch, politiků.

Taky 50tis. milionů na armádu, která je musí utratit, ale neví za co....

Ono je toho strašně moc, bez čeho bychom nevyžili ani den.
To se pak jeden nediví, že nějaký nepotřebný blbý mosty musej počkat.
únor 19, 2018 11:06
... : d@niela

To by jeden brečel...

Tedy, myslím, že to by brečelo (vzteky) hodně moc lidí, nejspíš všichni ti, co opravdu pracujou a co jim nechoděj penízky rovnou a za nic na konto, jako velectěnému panu Čubovi.

Ten si určitě tou svou nemocí-nenemocí vydělal minimálně na opravu jednoho mostu...

A dál psát nebudu, protože jsem řekla, že na Kudle se bude mluvit slušně.
únor 19, 2018 12:22
... : NČ
Čuba aspoň svuj senátní vejdělek dával na charitu. Tak třeba, po odečtení "nákladů" na činnost charity, z toho zbyde na dva vozejky pro potřebný a když bude chybět, tak pomůže Vánoční sbírka, Tříkrálový koledy, Velikonoční koledy, víčka. Dřív se tomu říkalo žebrání. Teď je to na úrovni, patřičně zmanažerovaný. I takovej manažer musí bejt z něčeho živ, to dá rozum.
únor 19, 2018 12:45
... : doktor
NČ a Dani,ano jeden by brečel a nikoliv jen nad mostama.
únor 19, 2018 13:04
... : d@niela
Drahoušku NČ, Čuba dával tu půlku na charitu až poté co se o tom začalo psát...
koukni se na net, poraď se se strejdou googlíkem....
únor 19, 2018 14:24
... : Bara
V seznamu - mosty ve velmi spatnem stavu - je i Karluv most, ale jak si pamatuji z nedavne doby, snad pred 3-4 roky se za provozu opravoval....ne?
únor 19, 2018 16:12
... : NČ
No tak jo. Sorry jako. Zrovna tohle nijak nesleduju, Čuba je mi naprosto ukradená, to bylo jen trapnejch pár stotisícovek. Ani nechci vůbec zavádět hovor o tom, zda je pro lidstvo prospěšnější, když senátoři a poslanci jen berou prachy a nic za ně nedělají, než když berou prachy a navíc ještě "pracujou" a svou činností škoděj buď přímo záměrně, anebo škoděj svou blbostí, podle úsloví "iniciativní blbec v našich řadách je horší, než třídní nepřítel".
Namátkou vzpomínám na jedno hlasování v posl. sněmovně, který muselo bejt anulovaný proto, že poslanci ČSSD vůbec nepochopili, o čem se vlastně hlasuje a zvednutejma pazourama tehdá k smrti vyděsili i poslance opozice.
Mohl bych jmenovat, ale nebudu a už se taky pro dnešek odpojuju, vzhledem ke zvýšenýmu počtu pif, přesahující počet 7.
únor 19, 2018 16:54
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]